Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2012., 11:03   #701
Znači, koliko sam skužila, svećenici ne "izlaze na teren"?
Pitam zbog frendice koja je zabrijala da će se udati u nekoj kuli
mandarina2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 11:21   #702
ne, jedina iznimka je dosad bila Trajbar/Novi dvori gdje postoji kapelica pa to dozvoljavaju.

ali matičar ide kamo god treba
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 11:26   #703
Hvala! Ajoj, kad to kažem ovoj svojoj ona će poluditi Mislim da će čak sazivati sve crkvenjake dok ne promijeni zakon
mandarina2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 11:28   #704
mda... nemoj mi matičara ni spominjati...
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 11:31   #705
Quote:
DaisyD kaže: Pogledaj post
mda... nemoj mi matičara ni spominjati...
Tko te ljuti DaisiyD? Matičar?
mandarina2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 11:44   #706
joooj, nemoj samo da počnem...
prošle godine odem ja u matični ured i pitam jel rade na praznike, oni meni kažu, da kako da ne,
ali ne svi nego imaju dežurstva i da dođem iza nove godine da vidim koji matični ured je dežuran, nema problema...
odem ja prije mjeces dana u matični i kažu oni meni pošto je to veliki vikend jer je praznik u pet i pon oni ne rade
nego spajaju i u sub je dežurstvo na trešnjevci i u susedgradu, a ja sam u sesvetama... bijes prvi...
ok, ajmo uzet matičara za van, je da... kad smo sve izračunali jer je neradni dan treba iskeširati cca 5000 kn da dođe obavi 5min obred i ode... mrš bijes drugi...
a sve već kapareno, dogovoreno i svadba je za 3 i pol mj... bijes treći!
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 11:47   #707
Auuuu, i ja bi na tvom mjestu pop....!! Pa što ti ljudi rade od nas to nije normalno, i kakve su to cifre ?? 5000kn, a ni orao ni kopao Mislim da si mijenjam zanimanje, postajem matičar
mandarina2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 12:03   #708
molim??? 5000 kn??? za matičara???? o Bože... pa kamo ovaj svijet ide??? pa nije da ga tražiš da te u Australiju dođe vjenčat.... ma strašno!!!!
megi555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 12:15   #709
izlaz na teren im je redovno cca 2700kn, a ako je na praznik računaju duplo... ma idu mi na k***!
nedam im te pare i točka :
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 12:16   #710
A ti imaš vjenčanje baš na otvorenom? I koji je to taaaaaaaako bitan praznik da naplaćuju duplo??
mandarina2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 12:30   #711
nemam vjenčanje na otvorenom, to je bila opcija jer mi na praznik ne rade uopće, napisala sam sve gore...
to je 22.06. dan antifašističke borbe koji je u petak i spaja vikend sa ponedeljkom 25.06 kad je dan državnosti...
nekako nade polažem u našu novu vladu jer su najavili da razmišljaju o ukidanju ta dva praznika...
prvo smo htjeli tu subotu 23.06 ali smo ipak uzeli petak jer je jeftiniji restoran i mislili smo veliki vikend je i moći ćemo bez napora odfeštat ta 4 dana...
eto mi sad problema...
ostaje mi još opcija dugo selo, možda su tamo voljni otvorit vrata na tih 5 min,
ako ne onda ćemo se vjenčati taj tjedan prije jedan dan, a svadbu odraditi prema planu...
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 12:42   #712
Quote:
DaisyD kaže: Pogledaj post
nemam vjenčanje na otvorenom, to je bila opcija jer mi na praznik ne rade uopće, napisala sam sve gore...
Ups, sorry, tako je Aha, tako znači. Pa to ti je bila super ideja (produženi vikend i svi su slobodni) dok matičar nije nabacio svoju tarifu

Zadnje uređivanje mandarina2507 : 07.03.2012. at 12:54.
mandarina2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 21:58   #713
mali dvorac

Quote:
zaboravljena_25 kaže: Pogledaj post
Ej, ako si ih nazvala, da li bi mogla napisat sto su ti rekli kakve su im cijene..
Hvala
za mali dvorac
da vas odma razocaram (ili razveselim), mjesto je stvarno divno, medutim cijena najma je 2000eura + pdv. za te pare dobite marincel petkom!!!, pa nema problema voznje do tamo a stvarno je u zabiti (50tak minuta ak nadete iz prve). + naravno catering. li dodas jos 500 eura pa imas marincel subotom ak si vec pri parama
i ako se ne varam, nude vam svoju spavacu sobu kao sobu za nocenje, koja je isto tako divna, ali i njihova. u kuci nema pusenja ni hrane.
isto tako, par koji nudi najam tamo zivi

Zadnje uređivanje bugalu : 08.04.2012. at 22:08.
bugalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 19:08   #714
Ako nekog zanima Mali Dvorac za manju svadbu,
rekli su mi da mi za moj broj gostiju (cca 50-60) mogu ponuditi pristupačiju cijenu, točnije 1000 eura+ PDV za petak (subotu nisu ni spomenuli, valjda im se ne isplati manja svadba subotom )
U najam su uključeni šatori, stolice (sa presvlakama i masnama za sve goste), stolovi (sa stolnjacima), bocne ukrasne zavjesa satora, baldahini i 1. bracnu noc za mladence koju je bugalu spomenula.

@ bugalu, nije mi jasno to za njihovu spavaću sobu, na stranici piše da imaju nekoliko spavaćih soba i kućicu, bungalov, što li već

meni to ne odgovara baš jer ne bih htjela da nam gosti u petak nakon posla šprintaju doma pa sat vremena vožnje do zagorja, budu umorni na svadbi, a pogotovo ako nema nekog smještaja u neposrednoj blizini pa da moraju umorni voziti doma sat vremena. tako da, mjesto je divno, ali nepraktično
tonaipol is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 22:36   #715
Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
ne, jedina iznimka je dosad bila Trajbar/Novi dvori gdje postoji kapelica pa to dozvoljavaju.
mislim da ni ovo vise ne igra
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 22:51   #716
nemoj zezat, zar i oni otpali?
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 23:00   #717
Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
nemoj zezat, zar i oni otpali?
Mislim da je moje bilo medu zadnjima, ubrzo nakon toga nisu ni ti fratri to htjeli
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 09:29   #718
Quote:
@ bugalu, nije mi jasno to za njihovu spavaću sobu, na stranici piše da imaju nekoliko spavaćih soba i kućicu, bungalov, što li već

kod njih upravo i je problem udaljenost!!! i da, imaju kolko god oces soba, i vjer mozes birat, al njihova je najljepsa (kucica je odlicna, taj bungalov!!!)

Zadnje uređivanje Mayo : 14.04.2012. at 09:51. Reason: Popravak citata
bugalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 15:27   #719
Smile Trakošćan

Pozdrav!
Zna li možda itko kako je s vjenčanjima u Trakošćanu? Znam da se svadba održava u predvorju ili na terasi dvorca ili kod jezera ili u hotelu..
Zanima me kakve su cijene tamo i kakav je doživljaj općenito?
Dragi i ja smo se tamo i zaručili pa mi je to nekako najdraže mjesto, a i inače mi je to najljepši dvorac u Hrvatskoj.
heartbroken19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 18:09   #720
pozdrav! evo, mi smo se ženili u kolovozu prošle godine u trakošćanu- obred smo imali u kapelici, a na onoj prvoj livadi postavljen šator što nam je bilo super jer smo unajmili njihov wc kraj suvenirnice ( jer ne dopuštaju toi- je). za sve što te zanima, pitaj
zrikzrikzrikavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:10.