Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2006., 00:58   #21
ojoj, ja se kao i diona mogu pohvaliti sa mnogo ,ne baš ugodnih iskustava, sa upravo muškim konobarima..
možda iz razloga jer smo obje iz rijeke, a u jednoj riječkoj slastičarni(ne bi imenovala) valjda ne zapošljavaju normalno osoblje.. evo, ja zaista vjerujem da za dobit taj posao moraš biti antipatičan mrgud.
al imaju fin sladoled, pa eto..
imala sam zaista mali milijon neugodnih situacija sa konobarima, a jedan mi se tako napasno nabacivao da nisam dugo vremena dolazila u taj kafić..
__________________
just a little lovin' early in the mornin'
beats a cup of coffee for starting off the day...
penelope pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 08:20   #22
Quote:
frenchkiss kaže:
kakva sve iskustva imate s npr. frustriranim ili npr. napuhanim prodavačima i prodavačicama po dućanima. ili drugim osobljem po npr. restoranima, hotelima, kafićima i sl. od čije vam pojave dođe muka što ste ušli na to mjesto.
Meni je to prilično simpatično. Onak, dok skuže da me fakat boli kurac za činjenicu da su živčani i retardirani i da neće dobiti napojnicu zbog toga.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 09:24   #23
Meni su još jače fufe iz Importanea.Imaju plaću 2800, utegnute, kao satro zrihtane, a fufe samo takve.
Najvise me razjebe kad pricaju na fontele i ne jebu te pol posto. Onda fino mi bas slucajno nes bijelo padne na pod ili razdrkam zeni sve po polici. Ces mi se razgovarat na telefon a musterija ti je u ducanu.
Radila sam u butiku i znam kak sam se ponasala prema musterijama, sigurno ne ko da smo ovce skupa pasle.
Kad me neka prodavacica razjebe ne ostajem joj duzna.
Trazila sam u glupom Limoniju onaj novi Jean paul Gaultier (valjda sam dobro napisala). I nisal znala kak se zove, sam sam znala da je unisex i da ima duplu bocicu. I velim ja to retardinho zeni i veli ona meni:"Mislite Calvin Klein?"
Ja: "Ne, mislim JPG."
Retardinho zena: "Da, mislite na Calvin Klein"
(Jebemu mater da mislim na CK trazila bih CK, ZELIM JPG)
Ja: "NE, mislim Na JPG".
Retardihno žena: "Da, Calvin Kelin".

Idi mi u pizdu materinu panjice glupa. Koji kurrac radis u parfumeriji ak nisi upoznata koje prafeme imaš i još me praviš iditom. Tak da Limoni izbjegavam u velkom luku.
Pa sam lijepo izasla i 500 kn ostavila U Mulleru gdje me posluzivao neki gay guy koji je valjda upoznat sa sastojcima svih parfema na svijetu.


Tikanje me isto nervira. Ak se ja tebi koja si 5 godina mladja od mene mogu obracat sa Vi, mozes i ti meni.
S druge strane, sjetih se da sam bila s necakom u Magmi i malom se pripiškilo i neka ljubazna curka dala mi je da se posluzimo njihovim WCom.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 09:48   #24
ideš, koliko gnjeva na ovoj stranici....


ja si ne dozvoljavam da me raspizde butikuše, dovoljna mi je spoznaja što rade takav usrani posao i da je to njihov najveći domet i odmah mi ih bude žao... zamisli koliko im je isprazan i jadan život...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 09:56   #25
u parfumeriji di ja obično kupujem su super uslužne samo su nešto starije oko 40 god,bit će da se mlađe napuhavaju.
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 10:04   #26
s čim se vi zamarate a kaj vas boli K?
mene ne jebe ni 2% jel se prodavačica/prodavač rastapa od ljubaznosti, pridržava mi vrata, obrača sa vi ili spika na telefon i niti me ne gleda. Ak mi se nekaj sviđa kupim pa makar da me s vrata tera u materinu ak mi se ne sviđa-nema te šprehe i stava koji će mi netko isfurati pa da ipak nekaj kupim.
U dučan sam došao poradi stvari koje su tamo a ne zbog prodavačica...
Uostalom-nemam baš ništa protiv da mi se obrača sa ti. Mislim sorry-vama to nekaj znači? To da vam se obračaju sa "Vi"...

Druga stvar su neljubazni i/ili spori konobari-takvima nikad ne ostavim ni kunu
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 10:23   #27
Quote:
Legion kaže:
s čim se vi zamarate a kaj vas boli K?
mene ne jebe ni 2% jel se prodavačica/prodavač rastapa od ljubaznosti, pridržava mi vrata, obrača sa vi ili spika na telefon i niti me ne gleda. Ak mi se nekaj sviđa kupim pa makar da me s vrata tera u materinu ak mi se ne sviđa-nema te šprehe i stava koji će mi netko isfurati pa da ipak nekaj kupim.
U dučan sam došao poradi stvari koje su tamo a ne zbog prodavačica...
Uostalom-nemam baš ništa protiv da mi se obrača sa ti. Mislim sorry-vama to nekaj znači? To da vam se obračaju sa "Vi"...

Druga stvar su neljubazni i/ili spori konobari-takvima nikad ne ostavim ni kunu
potpisujem do zadnjeg slova!!!
__________________
Find the intruder. Capture him if he's alive. If not, kill him.
hasselbaink is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 10:26   #28
Evo ja cu da stranem u odbranu mrskih prodavacica...

Quote:
ja si ne dozvoljavam da me raspizde butikuše, dovoljna mi je spoznaja što rade takav usrani posao i da je to njihov najveći domet i odmah mi ih bude žao... zamisli koliko im je isprazan i jadan život...
E vidis zbog ovakvih su uglavnom frustrirane... Ja sam jedno kratko vrijeme radila u butiku i mrzila sam one koje dodju i gledaju me s visine.... pogotovo balavice... Ja nisam bila ni ljubazna ni neljubazna - totalna flegma, jer sam mrzila taj posao.... pazila sam da nesto ne ukradu, jer ce to mene po dzepu opaliti i spremala ispite na radnom mjestu...

Moja rodica, diplomirana ekonomistica, radi u parfumeriji jer ne moze naci posao u struci. Niko ne zeli zaposliti dipl. ecc. koja ima 47. godina.

Tako da imam razumijevanja za konobare i prodavacice.

To nije razlog za bezobrazluk, ali kontam njihovu frustraciju
Leeloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 10:28   #29
Najgore iskustvo - kad sam se zbilja osjećala jadno - u Rimu; dva starija pedera u finom butiku (jedan od njih ima čak i aparatić za zube, fiksni) gledaju mene i frenda s iskrenim gađenjem i pitaju nas da što želimo. Jer smo ipak mi, prljavi turisti koji pričaju na nekom sumnjivom jeziku.
Nakon što smo tamo ostavili neke nebulozne novce, promijenili su ploču. Iako da se mene pitalo, odmah bi otišla. Ali frend je bio uporan.

A što se tiče parfumerija - tamo me nitko ne može ispizditi jer uvijek uletim prenabrijana i preljubazna (da, da, treba glumiti!!) pa mi teta ne popizdi niti nakon isprobavanja 15-ak ruževa iste nijanse praktički... I još mi kaže - dođite nam opet

Svi moji prijatelji mi govore da sam jezovito odvratna prema svoj toj ekipi iz uslužnih djelatnosti. Ali ne namjerno. Radih u branši, pa znam što i kako trebam dobiti za cijenu koju plaćam.
drznica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 10:39   #30
Ako je neljubazna konobarica onda je stanem podjebavati s "kelnerice!" ili trgoviknju "trgovkinjo? nešto bih Vas pitala".. na šalteru bukvalno kažem "gospođo šalterska službenice" i to podjebavačkim glasom.. nikad mi se nije dogodilo da ih lagano ne presječe.. i "primiri"..

Neke se ljude jednostavno u određenim situacijama mora podsjetiti koja im je trenutna funkcija..

Ne podnosim kad netko neće ili ne zna raditi svoj posao za koji je plaćen.
 
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 10:39   #31
Quote:
Legion kaže:
s čim se vi zamarate a kaj vas boli K?
mene ne jebe ni 2% jel se prodavačica/prodavač rastapa od ljubaznosti, pridržava mi vrata, obrača sa vi ili spika na telefon i niti me ne gleda. Ak mi se nekaj sviđa kupim pa makar da me s vrata tera u materinu ak mi se ne sviđa-nema te šprehe i stava koji će mi netko isfurati pa da ipak nekaj kupim.
U dučan sam došao poradi stvari koje su tamo a ne zbog prodavačica...
Uostalom-nemam baš ništa protiv da mi se obrača sa ti. Mislim sorry-vama to nekaj znači? To da vam se obračaju sa "Vi"...
ovo kao da sam ja napisala...
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 10:42   #32
Quote:
Leeloo kaže:



E vidis zbog ovakvih su uglavnom frustrirane... Ja sam jedno kratko vrijeme radila u butiku i mrzila sam one koje dodju i gledaju me s visine.... pogotovo balavice... Ja nisam bila ni ljubazna ni neljubazna - totalna flegma, jer sam mrzila taj posao.... pazila sam da nesto ne ukradu, jer ce to mene po dzepu opaliti i spremala ispite na radnom mjestu...

ja nikog ne gledam sa visine, jednostavno se to protivi mojoj naravi... dapače, vrlo sam ljubazna prema tetama prodavačicama, čak uspijem od ovih iz limonija užicati hrpu testera što je vrlo težak posao, belive me....


one koje dođu i gledaju tete prodavačice sa visine smatram jednakima frustriranim butikušama...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 10:43   #33
Pa puno je ljudi pasivno prema takvim stvarima, to me ništa ne čudi. Zato i imamo drske "pružatelje usluga", mogu raditi što hoće jer znaju da im se ništa neće dogoditi.. da svi pasivno prelaze preko njihove nekulture i ne poznavanja temeljnih pravila posla koji obavljaju..
 
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 10:46   #34
Quote:
Phepheronca kaže:

Ne podnosim kad netko neće ili ne zna raditi svoj posao za koji je plaćen.
Ja ne podnosim kad me netko zajebava, a ja mu dajem svoje pare. Bila prodavačica, konobar, šalterska službenica. Onda im to obično i kažem - da JA to plaćam, a ne ona i ako već nema poštovanja prema sebi i meni, imam ja prema svojim parama. Za svoju lovu tražim adekvatnu uslugu, ovisi o čemu se radi. Ali se u principu ne uzrujavam i ne svađam, nego se okrenem i odem kupiti u drugi dućan/popiti kavu u druggi birc. S računima i šalterskim djelatnicama to baš ne mogu pa istrpim
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 10:50   #35
Isprobavala sam svojedobno nekakve hlače. Izađem van iz garderobe i normalno gledam kako mi stoje, a iza mene prodavačica gleda i govori: neš to valjda kupit, izgledaš debelo u njima, uostalom i onako su zadnji broj, a veće nemamo.

Vratila sam se drugi dan s dvije frendice i ispreturala joj sve živo što je bilo na policama, ništa nam nije stajalo.
 
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 10:53   #36
[QUOTE=Legion]s čim se vi zamarate a kaj vas boli K? [QUOTE]

kaže čovjek kojeg muči što ljudi nose velike sunčane naočale!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 11:04   #37
Nekak brijem da ga muči to kaj žene nose velike sunčane naočale. I mene to muči. A muči me zato jer s tim i takvim naočalama i totalni krokodil izgleda dobro. Jer - tko ne bi izgledao dobro s đozlama koje mu pokriju pola face? I onda se tako zagledaš u "komada", a dočeka te Quasimodova strina.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 11:06   #38
Quote:
Lali Puna kaže:
u principu me više ne živciraju, svejedno mi je :zenmajstorica:
ne živciram se, kažem: hvala, vrlo ste ljubazni (uz otprilike ovakav izraz lica ) okrenem se i odem.
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 11:07   #39
jedna nije htjela dat hladne pive jer da nece bit za druge
WENZE is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2006., 11:11   #40
Quote:
Sansa kaže:
Isprobavala sam svojedobno nekakve hlače. Izađem van iz garderobe i normalno gledam kako mi stoje, a iza mene prodavačica gleda i govori: neš to valjda kupit, izgledaš debelo u njima, uostalom i onako su zadnji broj, a veće nemamo.

Vratila sam se drugi dan s dvije frendice i ispreturala joj sve živo što je bilo na policama, ništa nam nije stajalo.
A jebo te koje rezoniranje.
Možda bi ti bilo draže da ti je rekla "joj gospodična odlično Vam stoje. Ko salivene. Prekrasno nešto"... onda ih kupiš i kad dođeš doma skužiš da u njima izgledaš ko prasica
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.