Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2006., 20:31   #81
Quote:
frenchkiss kaže:
kakva sve iskustva imate s npr. frustriranim ili npr. napuhanim prodavačima i prodavačicama po dućanima. ili drugim osobljem po npr. restoranima, hotelima, kafićima i sl. od čije vam pojave dođe muka što ste ušli na to mjesto.

necu sada imenovato ducane al najgore su mi cure iz nekih skupih ducana koje kada udes te odmjere od glave do pete i ponasaju se kao vlasnice.

mislim da takve zaboravljaju da su one samo RADNICE u tim ducanima a ja sam ta koja KUPUJE npr.traperice koje si ona sa svojom placom ne moze priustiti.

a konobari u jednom poznatom zagrebackom kaficu su posebna vrsta.takoder se ponasaju kao da su vlasnici al jos odmjere ljude kako su obuceni pa onda odluce hoce li te ili ne posluziti.ako im se ne svidas pravit ce se da te ne vide.
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2006., 22:38   #82
OK, i meni idu na zivce napuhane prodavacice, al zar je zaista bitno naglasavati da ces kupit nesto sto si one ne mogu priustiti???
sta znas...
mililica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 00:14   #83
mene zaboli za sve.....a neljubaznih prodavaca i prodavacica dosad nije bilo kad sam iso si nes kupovat....jerbo ih ja sve u startu otpilim kad me pitaju mogu kak pomoc.....sam udjem i pocnem trazit kaj me zanima....
Isto je sa parfumerijama osim kad fakat neznam kaj bi htio si ubost pa ih pitam im kaj novog slatkastog jer takove preferiram i onda me zenske vozaju po duckasu i onda pak ja neznam kaj bi si vise uzeo pa eci pec metodom si izaberem i vojla odo na sank platim i van....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 09:59   #84
Quote:
frenchkiss kaže:
kakva sve iskustva imate s npr. frustriranim ili npr. napuhanim prodavačima i prodavačicama po dućanima. ili drugim osobljem po npr. restoranima, hotelima, kafićima i sl. od čije vam pojave dođe muka što ste ušli na to mjesto.

Mislim da je gotovo prava rjetkost naići na nekog ljubaznog..
Prije 2 tjedna sam jednom konobaru rekla na vrlo ljubazan načina da bi bilo lijepo da mi je reako dobar dan, izvolite, a ne da me je samo gledao kao da si međusobno čitamo misli i taj mladić se je našao me 'prcati' cijelo vrijeme dok sam pila kavu, da kakav sam ja finjak, da mu je jako žao što nije obučen u odjelo i što nema leptir mašnu (sa 100% cinizmom)... Obzirom da sam u taj kafić zalazila punih 5 godina, a taj mladić je novi konobar, nisam ništa napisala u knjigu žalbe zato što sam ipak tamo zalazila godinama, ali više me nikada neće vidjeti tamo. Žalosno je to što moja cuga im ništa ne znači i neće propasti zbog toga, još im je bolje jer imaju manje posla, a istu plaću, eh, kakva bi posluga bila da se radi za napojnice!

Pohvala za temu!!
Enalaprila is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 10:19   #85
Quote:
frenchkiss kaže:
kakva sve iskustva imate s npr. frustriranim ili npr. napuhanim prodavačima i prodavačicama po dućanima. ili drugim osobljem po npr. restoranima, hotelima, kafićima i sl. od čije vam pojave dođe muka što ste ušli na to mjesto.

Jučer ulazim u Ciciban, u famoznom Importane centru , tamo stoji neka stara baba, ni dobar dan ni ništa, da bi zazvonio telefon i ona se javi i ne jebe nas 5%,mi se pokupili van.Zatim ulazim u Bambi i žena istovremeno žvače sendvić, poslužuje nas i malom isprobava cipele, na meni nevjerojatan način.Nabija mu nogu prema naprijed i gura svoje prste kod pete .Ja joj govorim, pa gospođo možemo mi gurati prema naprijed koliko hoćemo (palac je fleksibilan, jelte),treba gurnuti petu do kraja cipele, a žena govori, ma šta vi mene učite ja svakom djetetu tako probam cipelu, za nevjerovati...
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 10:30   #86
meni su definitivno najgore prodavačice kod leonarde boban. to je sve tak umišljeno i napuhano. ma presmješne su kolko su jadne. ne fermaju "obične" ljude ni pol posto, ali ako slučajno imaš ikakve veze s nekim poznatim, onda ti doslovno ližu noge. nikad neću zaboraviti kad su jednu moju frendicu slučajno povezale (po prezimenu) s jednom našom estradnom zviijezdom pa su joj poklonile pol dućana s molbom na kraju da pozdravi sestričnu... he,he,he. tuke.
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 12:46   #87
Quote:
mililica kaže:
OK, i meni idu na zivce napuhane prodavacice, al zar je zaista bitno naglasavati da ces kupit nesto sto si one ne mogu priustiti???
sta znas...
naravno ne govorim to njima.nije bit u naglasavanju vec takve napuhane tuke (bez osnove) cesto zaboravljaju razliku izmedu kupca i prodavaca (a prodavac nije isto sto i vlasnik).

ako si ona to i moze prisutiti u trenutku kad kupujem odredenu stvar ona je samo prodavac a ja kupac.zar ne?
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 12:51   #88
Quote:
Enalaprila kaže:
Žalosno je to što moja cuga im ništa ne znači i neće propasti zbog toga, još im je bolje jer imaju manje posla, a istu plaću, eh, kakva bi posluga bila da se radi za napojnice!

Pohvala za temu!!

al cuga po cuga....ako tako odbija 90% ljudi iz kafica netko ce se pozaliti vlasniku a takav konobar nije nezamjenjiv.postoje ljudi koje ce jedva docekati da dobiju posao i cijenit ce sto ga imaju.
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 13:34   #89
Quote:
frenchkiss kaže:
nikad neću zaboraviti kad su jednu moju frendicu slučajno povezale (po prezimenu) s jednom našom estradnom zviijezdom pa su joj poklonile pol dućana s molbom na kraju da pozdravi sestričnu... he,he,he. tuke.
ne kužim, kaj je žena rekla ime i prezime kad je ušla u dućan? ili su one pitale? a i ovo da prodavačice na svoju ruku idu poklanjat odjeću samo jer misle da netko ima veze snekim celebrityjem mi je blago neuvjerljivo
cijela priča je malo šuplja
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 15:23   #90
Quote:
frenchkiss kaže:
meni su definitivno najgore prodavačice kod leonarde boban. to je sve tak umišljeno i napuhano. ma presmješne su kolko su jadne. ne fermaju "obične" ljude ni pol posto, ali ako slučajno imaš ikakve veze s nekim poznatim, onda ti doslovno ližu noge. nikad neću zaboraviti kad su jednu moju frendicu slučajno povezale (po prezimenu) s jednom našom estradnom zviijezdom pa su joj poklonile pol dućana s molbom na kraju da pozdravi sestričnu... he,he,he. tuke.
Aha, prodavačice inače mogu poklanjati kak im se sprdne...
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 15:38   #91
Posebno sam alergična na frustrirane prodavače, konobare i ostale zaposlene u uslužnim djelatnostima. Mrzim kad me ispravljaju ako slučajno ne izgovorim savršeno neko ime proizvoda ili nešto.
Ispočetka sam to loše podnosila; na kraju bi se pokunjeno pokupila ća iz trgovine i trpila. Sad se to već promjenilo; nekako sam se ohrabrila pa ne dopuštam da me isprovociraju.

Sve pohvale jednoj mladoj curi u Iris parfumeriji u Rijeci i onoj simpatičnoj teti koja liči na Amelie u Limoniju, također u Rijeci.

Gadure No.1 u benettonu u Rijeci, u Max&co. i ona bitch u Zdravlje i ljepota u prizemlju!
Konobari iz Corsa isto pretjeruju, to se slažem, mislim, koju vrajžu mater, posluži, osmijeh i adio, nemoj mi tu neke kerefeke izvodit.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 19:53   #92
Quote:
club delicious kaže:
i ona bitch u Zdravlje i ljepota u prizemlju!
Pa zar i tamo? Uvijek su bile ok....šteta.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 21:01   #93
ma zagreb je vec opce poznat po namušenim prodavacicama koje se ponasaju
ko da su bogomdane a nos im se dize sto je ducan prestizniji...
no ja uvijek ljubazno dobar dan - ne hvala samo gledam - do videnja
i voila, nikad problema ni neugodnosti
plavusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 21:11   #94
Quote:
meg kaže:
ideš, koliko gnjeva na ovoj stranici....


...butikuše...

BUTIKUSHE. E to je bio izraz koji sam trazio svih ovih godina! Jebemu.

Inace, nikad nisam volio ulaziti u te kojekakve butike gdje rade ohole trebe. Mislim, pa kaj me moras gledat ko konja, dodjem si kupit majicu ili nesto, pa mi sjebes confidence u startu. I onda, za svako od tih radnih mjesta preduvjet je da osoba mora biti atraktivna. Pa valjda sve zemske misle da su atraktivne. Otuda i attitude.

Inace, najgluplja stvar s konobarima bila mi je kad sam izgrizao plasticnu zlicu pa mi je konobar doso jebat mater da jel ja to i doma radim. Grizem zlice. Ja sam rekao da ne jer da su doma zelezne a ova je plasticna i za jednokratnu upotrebu. A on meni da nek se ne zajebavam s njim. Sto je mogao jer je bio desetak i vise godina stariji, i dvadeset centimetara visi od mene, tada jadnog sesnaestgodisnjaka.
XeiX is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 21:16   #95
Ej, pa jesam ja to zasao na zenski kutak??? Najte kaj zameriti zemskice, nis gledal kam idem.
XeiX is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2006., 21:51   #96
Quote:
studentica21 kaže:
necu sada imenovato ducane al najgore su mi cure iz nekih skupih ducana koje kada udes te odmjere od glave do pete i ponasaju se kao vlasnice.

mislim da takve zaboravljaju da su one samo RADNICE u tim ducanima a ja sam ta koja KUPUJE npr.traperice koje si ona sa svojom placom ne moze priustiti.
uf na ovakve sam alergična, baš si dobro napisala
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 00:15   #97
Quote:
XeiX kaže:
Inace, najgluplja stvar s konobarima bila mi je kad sam izgrizao plasticnu zlicu pa mi je konobar doso jebat mater da jel ja to i doma radim. Grizem zlice. Ja sam rekao da ne jer da su doma zelezne a ova je plasticna i za jednokratnu upotrebu. A on meni da nek se ne zajebavam s njim.

predobro. treba tipa za konobara mjeseca odma postavit. šta mjeseca, godine.
__________________
just a little lovin' early in the mornin'
beats a cup of coffee for starting off the day...
penelope pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 13:14   #98
meni je najjače kad uđem u butik, a prodavačica se ponaša kao da sam joj nenajavljeno ušla u kuću u najnezgodnijem mogućem trenutku, pa naravno ne pozdravi, nego koluta očima, piri na nos i usta, lijeno se vuče po butiku i jedva čeka da odem...
__________________
sig je nebitan. iskuliraću.
deer_hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 14:18   #99
... primjer... u velikoj trgovini bijelom tehnikom

Ja: Dobar dan
Ona: 'Dan
.. ja odem do frizidera i bacim oko na cijene...
Ona: mogu pomoci?
Ja: Ne, hvala, gledam, uzecu samo katalog
... gledam u dva razlicitih boja i smisljam...
Ona: mogu pomoci?
Ja: NE, hvala, gledam koja mi je boja draza
...Ona mi stoji 5 cm od ledja i puse za vrat... A onda digne ruku da pocne brisati prasinu s tog istog fridga... meni padne mark na oci od ''mirisa'', ali kad sam vec tamo, bacim oko na napu... A ona zamnom... I nastavi brisati prasinu...
Pomislim i sa sjetom se sjetim teta u Londonu koje su rekle ''sorry'' jer vam je slucajno bila na putu, a niste je zvali...



Na kraju sam iscjedila ''hvala, dovidjenja'' (sebe radi)... i otisla...
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2006., 18:02   #100
Ja mrzim kad dođem u DM i isprobavam ruževe, a oni me gledaju kao da sam gay! Daj seljaci, odite u Ameriku, eeeee
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:47.