Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2007., 14:58   #101
Quote:
Luu kaže: Pogledaj post
Ja sam si vec isplanirala.

Podojim, stavim pajkit,dam dragom da pripazi bebolina i šmugnem na trčanje. Nasip mi je odma kraj naselja, obicno sam išla trcat od 18:00 -19:00. Sad samo hodam, od posla do kuce, sorry stara,al ti si šlank vidla sam ti sliku Ako se ti jedva kreceš, jebate onda cu se ja kotrljat, po cesti.
jedva se krećem zbog bolova u zdjelici - pred kraj dana ko da se zakočim...

Šteta kaj nismo bliže - bi jedan drugu bodrile u vraćanju kondicije... Ljepše mi je u društvu trčati...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 14:59   #102
Quote:
Luu kaže: Pogledaj post
Ja sam si vec isplanirala.
i ja sam isplanirala, samo se bojim da radim račun bez krčmara...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 15:40   #103
Quote:
nyn@ kaže: Pogledaj post
MV.. joga .. joga.. i samo joga.. znam da se činim kao fanatic.. ali moja mama se riješila celulita, bolova u kralježnici i poboljšala kondiciju.. samo trebaš pazit s kim radiš da te ne zezne..
Tako sam i ja bila luda jedno vrijeme za jogom...i svaki dan govorim da se trebam upisati na jogu za trudnice. Nisam bila dugo ali sam nakon par mjeseci sjetila blagodati joge i preporučam je svima. Kralježnica mi se preporodila, sinusi, ...
__________________
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Jill13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 18:45   #104
Quote:
Luu kaže: Pogledaj post
Ja sam si vec isplanirala.

Podojim, stavim pajkit,dam dragom da pripazi bebolina i šmugnem na trčanje.

je, tak sam si i ja isplanirala.
i onda dobila bebota koji:
a) sise po 1h, odnosno - papa 15 min pa pajki sa sisom u ustima
b) ak mu sisu izvuces, ne spava nikako

jedino vrijeme kad ziher i sam spava je 11-01 u noci.
pa radim malo trbusnjaka kad nisam prekrepana.

al mozda ces ti bit bolje srece
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 18:46   #105
trudnice i mame znate li......

......da u Opatiji već 2 mjeseca traju vježbe za trudnice, namjenjene trudnicama koje žele postati i ostati fit u trudnoći, naravno uz dopuštenje liječnika.Program se zove FIT MAMA:
Isto tako postoji program FIT MAMA FIT BEBA, namjenjen mamama koje se žele vratiti natrag što prije u kondiciju, postići bolji izgled i poboljšati zdravlje. Bebice uglavnom gledaju, a kad se pobune koristimo ih kao dodatno opterećenje. Odlično se zabavljamo

ako vas zanima gdje je, javite se na pm

Zadnje uređivanje putnica : 23.03.2007. at 19:43. Reason: tf
 
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 20:24   #106
ja bi tako nešto u ZG.......
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 20:33   #107
a, cuj, uvijek nesto o zagrebu, ajde da i cure iz rijeke i okolice imaju neku sistemsku podrsku
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 21:50   #108
ma naravno...al baš su mi fora ovi programi sa mamama i bebama.....moram i ja malo kukat
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 00:31   #109
....eto malo smo se ohrabrili pa smo krenuli i s takvim programima. Cure su mi rekle da nisu čule još da netko radi s mamama i bebama. Rado bi većina njih vjžbala ali su jako vezani za bebaće, teško se organiziraju da imaju malo vremena za sebe, a ovdje mogu krenuti i sa bebaćem od 4 mjeseca-bitno da samostalno drži glavicu.
....nemoj biti tužna, možda to netko pokrene i u zg.
 
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 10:23   #110
ja koliko sam informirana bude nekaj na jesen..
kada saznam više javim..
__________________
"MM kaže "Ja nisam kriv!"
Ček da si odrežem kandže.. onda možemo razgovarati..
nyn@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2007., 18:39   #111
Ja idem na trudnicki pilates i kod nas utorkom imaju vjezbe za bebe. Cini mi se da od 3 do 10 mj. satrosti bebe.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 10:57   #112
tri godine sam prije trudnoće redovito išla na pilates i bila baš fit , ali sam od 2.mjeseca trudnoće prestala obzirom da su mi pičele veeeeeeeelikeeee mučnine i opća malaksalost, što je potrajalo do 4.mjeseca. onda sam se malo ulijenila ali sam sad konačno krenula na vježbe za trudnice
nakon prvog puta sam osjetila nekakvu tupu bol od stidne kosti prema preponi koja se do slijedećeg jutra smirila...
kupila sam za doma i pilates loptu da se mogu malo istezati...
e sad imam dva pitanja
1. na početku trudnoće mi je moja instruktorica pilatesa rekla da ne skakućem po lopti jer to otvara...a mi sad na vježbama za trudnice skakućemo pol sata...
2. da li je itko išta slično osjetio nakon vježbanja?
sličan osjećaj pritiska dolje sam osjetila i jučer nakon što sam sjedila na lopti....
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 11:37   #113
lopta NE otvara...
Cijelo sam vrijeme hodala na vježbe za trudnice (između ostalog i sa loptom) i doma ju imam i obzirom da sam prenesla 15 dana i nisam se uopće otvarala - lopta NE otvara :-)

Lopta pomaže pri porodu zbog toga što pomaže kikaču da se lakše spusti (navodno), ali još više tebi jer su ti bolovi podnošljiviji...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 13:30   #114
Ja ne znam kako cu..Vec se skoro desetljece poluprofesionalno bavim sportom i htjela bi u nekoj mjeri nastaviti i kad rodim sto bi znacilo da zelim biti aktivna (koliko je to moguce) i tokom trudnoce.. Da li netko ima trudnickog iskustva sa sobnom biciklom, orbitrekom i sl..? Ili bi se ipak trebala fokusirati na nesto lakse (sto).. ?
Atia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 14:09   #115
Quote:
Atia kaže: Pogledaj post
Ja ne znam kako cu..Vec se skoro desetljece poluprofesionalno bavim sportom i htjela bi u nekoj mjeri nastaviti i kad rodim sto bi znacilo da zelim biti aktivna (koliko je to moguce) i tokom trudnoce.. Da li netko ima trudnickog iskustva sa sobnom biciklom, orbitrekom i sl..? Ili bi se ipak trebala fokusirati na nesto lakse (sto).. ?
u principu se smije,ali moraš pitati ginića kad zatrudniš jer ovisi o trudnoći. ja nisam smjela mrdnuti prva 3 mjeseca,ali izdržala sam i sad smijem sve i puna sam energije,nije me uljenilo ta 3 mj
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:27   #116
Meni baš i ne paše vježbanje sad u trudnoći, jedino što se šetam svaki dan barem 3 km.

Zadnje uređivanje putnica : 21.10.2007. at 23:09.
Pcelica Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:30   #117
Quote:
Pcelica Maja kaže: Pogledaj post
Meni baš i ne paše vježbanje sad u trudnoći, jedino što se šetam svaki dan barem 3 km.
3km...kaj si ti maratonac...tolko i sa autom jedva pređem...upoooomoooć kokoši...oko mene sve neki sportski tipovi...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:49   #118
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
3km...kaj si ti maratonac...tolko i sa autom jedva pređem...upoooomoooć kokoši...oko mene sve neki sportski tipovi...
pa 3 km nije ništa puno...ja sam zimus kad sam bila na snijegu šetala dnevno puno više i odlično sam se osijećala...ovako tu po gradu ne šetam redovito svaki dan,ali isto znam po nasipu prošetati po 4/5 km...
naravno ovisi kakav ste tip i kako se sad osijećate
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:49   #119
Quote:
Pcelica Maja kaže: Pogledaj post
Meni baš i ne paše vježbanje sad u trudnoći, jedino što se šetam svaki dan barem 3 km.
Ja sam se isto malo ulijenila što se sporta tiće, al bome i ja svaki dan propješčim 3 km i više
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:52   #120
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
pa 3 km nije ništa puno...ja sam zimus kad sam bila na snijegu šetala dnevno puno više i odlično sam se osijećala...ovako tu po gradu ne šetam redovito svaki dan,ali isto znam po nasipu prošetati po 4/5 km...
naravno ovisi kakav ste tip i kako se sad osijećate
Nije to puno, to je nekakav prosjek, nekad odem 5-6 km ako se dobro osjećam i to uzduž mora predvečer, a nekad samo odem do grada i nazad jer me umor ulovi. Radim i ujutro vježbe istezanja jogu zajedno s mamom i kegelove vježbe.
Pcelica Maja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:43.