Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2007., 17:40   #61
Quote:
benxxs kaže: Pogledaj post
Ja svoje dijete odgajam tako da nema niti najmanje šanše da će biti gay. I ja i žena ju odgajamo da je gay bolest i to nije dobro. To je moje osobno mišljenje i niti bilo tko i niti bilo što me ne mogu razuvjeriti u mojim razmišljanjima, Ja sam tako odgojen moja žena također i moja okolina u 90 % slučaja tko se ne slaže sa time ok samo to zadrži za sebe i ne uvjeravaj me da je to ok jer nije niti će ikada biti. Ne mogu se sada sjetiti koje je istraživanje otkrilo da je gay bolest ali znam da je jedan doktor u Hrvatskoj to javno objavio i da je to istraživanje proglašeno ispravno. Znači moje razmišljanje : Gay is not OK.


tata, jesi to ti ?!

naime, i ja sam tako odgajana...pa sam ispala, u ime oca i sina i duha svetog - BI

__________________
Na obodu su kruga početak i svršetak zajedno.
polyhymnia is offline  
Old 30.09.2007., 18:50   #62
Quote:
zicke kaže: Pogledaj post
Dok ne diraju oni mene,ne diram ja njih
Ukratko to su za mene bolesnici i to nije normalno.

A kad oni diraju tebe, je l' i ti diraš njih (po analogiji)??
Deedy is offline  
Old 30.09.2007., 19:27   #63
Quote:
hellou in hell kaže: Pogledaj post
ma joj ljudi..o toj temi bi se dalo raspravaljat..
ali osobno neam nish protiv njih, pa i oni su ljudi..
makar je upitno dali bi im trebalo dati pravo da usvajaju djecu..
cisto zbog tog djeteta..
Po čemu bi djete usvojeno od homoseksalaca bilo lošije ili drukčije odgajano za razliku od nekoga koje su usvojili heteroseksualci? Ja sam mislio da je poanta usvajanja djeteta da mu se pruži stabilan dom i okruženje u kojem se može razvijati.
__________________
Why does life keep teaching me lessons I have no desire to learn???
Forgive your enemies, but never forget their names - "John F. Kennedy"
Ima jedna mala bedasta curica...
ivoz is offline  
Old 30.09.2007., 20:18   #64
Quote:
ivoz kaže: Pogledaj post
Po čemu bi djete usvojeno od homoseksalaca bilo lošije ili drukčije odgajano za razliku od nekoga koje su usvojili heteroseksualci? Ja sam mislio da je poanta usvajanja djeteta da mu se pruži stabilan dom i okruženje u kojem se može razvijati.

Kak...kak....kaka.

( u podlozi Sera Brajtmen pjeva : Tajm tu sej gudbaj...)
Deedy is offline  
Old 30.09.2007., 20:46   #65
Quote:
ivoz kaže: Pogledaj post
Po čemu bi djete usvojeno od homoseksalaca bilo lošije ili drukčije odgajano za razliku od nekoga koje su usvojili heteroseksualci? Ja sam mislio da je poanta usvajanja djeteta da mu se pruži stabilan dom i okruženje u kojem se može razvijati.
Slažem se
Suzanna is offline  
Old 30.09.2007., 21:11   #66
homoseksualci su isto ljudi ko bilo tko drugi. nemam nista protiv njih niti ih izbjegavam... a sto se tice djeteta, zasto ih ne bi usvojili?? mnogoj djeci je cak bolje tako neg koad ih usvoji zensko-muski par koji svasta radi tom djetetu, ali to otom potom.. i svi koji imaju nesto protvi homoseksualizma su bolesni ljudi
sowuljaga is offline  
Old 30.09.2007., 21:13   #67
you tell them sovuljagoooo!!!
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 30.09.2007., 21:17   #68
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
you tell them sovuljagoooo!!!

Pardon, Sowuljagoooo!!

w daje dojam otmjene sovuljage!
Deedy is offline  
Old 30.09.2007., 21:20   #69
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Pardon, Sowuljagoooo!!

w daje dojam otmjene sovuljage!
ma ja i ona smo već na v..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 30.09.2007., 21:22   #70
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
ma ja i ona smo već na v..
Prdon!

Ontopic: Želim vam sve najbolje!
Deedy is offline  
Old 30.09.2007., 21:26   #71
Quote:
benxxs kaže: Pogledaj post
Odrekao bi se djeteta ako češ iskreno. Ali odgoj je najbitniji, Ne bi nikada dozvolio da mi sin postane Hrvoje prije bi ga se odrekao i ne bi ga više nikada htio vidjeti.
Hmm gle, po tvom stilu pisanja, tj. po pravopisu me i ne cudi tvoje misljenje, i nisam pristasa pedera, ali vrijeme koje trosis na forumu mogo bi provesti recimo na nekom interesantnom tecaju.
Johnny™ is offline  
Old 30.09.2007., 21:32   #72
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Prdon!

Ontopic: Želim vam sve najbolje!
ali ti si moja strejt polovica...
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 30.09.2007., 21:33   #73
http://www.net.hr/sport/page/2007/09/30/0020006.html


kad ovo vidim mi se povraća, ja nemam ništa protiv njih-osim da nesmiju posvajati djecu, neka žive, jebu se....njihov život ali neka prestanu sa sranjima i glupim zahtjevima kao što je posvajanje djece
Blitzkrieg is offline  
Old 30.09.2007., 21:35   #74
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
ali ti si moja strejt polovica...

Aaaaaaa!!!

Da onda ontopic napišem: Ne želim vam sve najboje, fuj, vi, čisti dečki i razbijačice divljačice!?!
Deedy is offline  
Old 30.09.2007., 21:37   #75
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Aaaaaaa!!!

Da onda ontopic napišem: Ne želim vam sve najboje, fuj, vi, čisti dečki i razbijačice divljačice!?!
ne ne..ja totalno oftopičarim..isprike svima nazočnima *klanja se do poda*
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 30.09.2007., 21:38   #76
Quote:
Blitzkrieg kaže: Pogledaj post
http://www.net.hr/sport/page/2007/09/30/0020006.html


kad ovo vidim mi se povraća, ja nemam ništa protiv njih-osim da nesmiju posvajati djecu, neka žive, jebu se....njihov život ali neka prestanu sa sranjima i glupim zahtjevima kao što je posvajanje djece
I meni se povraća od sporta, stari.
__________________
"A lesser man might have wavered that day in the hospital corridor, a weaker man might have compromised on such excellent substitutes as Drum Major, Minor Major, Sergeant Major or C. Sharp Major, but Major Major's father had waited fourteen years for just such an opportunity, and he was not a person to waste it." - Joseph Heller, Catch-22
Major Major is offline  
Old 30.09.2007., 21:54   #77
Quote:
Johnny™ kaže: Pogledaj post
Hmm gle, po tvom stilu pisanja, tj. po pravopisu me i ne cudi tvoje misljenje, i nisam pristasa pedera, ali vrijeme koje trosis na forumu mogo bi provesti recimo na nekom interesantnom tecaju.

Ja bih se upisao na to: tecaj, ali ne znam što to znači. I još na znam ni što znače termin(T)i:cudi, misljenje, pristasa, trosis???
Znam neke riječi koje se slično pišu, ali imaju ipak nešto različito u sebi. Da li ja imam šanse za taj tecaj??? Ćao- ćao (pardon- Cao-cao)
Deedy is offline  
Old 30.09.2007., 21:56   #78
homici

e, presmjesni ste. Rijetko kada postam jer vecinom samo citam ali ovo moram skomentirati......Gledao sam neki dan Big brothera i kada je onaj lik rekao ja samo primam, pisao sam od smijeha. Pa kaj ima homica koji vole samo primati?
PerkicIvan is offline  
Old 30.09.2007., 21:58   #79
Quote:
PerkicIvan kaže: Pogledaj post
e, presmjesni ste. Rijetko kada postam jer vecinom samo citam ali ovo moram skomentirati......Gledao sam neki dan Big brothera i kada je onaj lik rekao ja samo primam, pisao sam od smijeha. Pa kaj ima homica koji vole samo primati?
probaj pa ćeš vidit. ak te nekaj naglo probode kad se sagneš, znači da ti je lagao.
__________________
"A lesser man might have wavered that day in the hospital corridor, a weaker man might have compromised on such excellent substitutes as Drum Major, Minor Major, Sergeant Major or C. Sharp Major, but Major Major's father had waited fourteen years for just such an opportunity, and he was not a person to waste it." - Joseph Heller, Catch-22
Major Major is offline  
Old 30.09.2007., 21:59   #80
Quote:
PerkicIvan kaže: Pogledaj post
e, presmjesni ste. Rijetko kada postam jer vecinom samo citam ali ovo moram skomentirati......Gledao sam neki dan Big brothera i kada je onaj lik rekao ja samo primam, pisao sam od smijeha. Pa kaj ima homica koji vole samo primati?

Nema. On laže!!!!!!!

Ima samo onih koji daju, odn. jebejo!
Ček malo, koga onda oni jebu? Je l lezbe? Je l to isto? Mislim, to je jednako, ili.....? Ko bi ih znao, ni oni to ne znaju...
Deedy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger