Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2009., 17:12   #81
Quote:
kotulica kaže: Pogledaj post
gle, ako se kazne zbog obuće naplaćuju, onda to pitanje mora biti zakonom regulirano. ako nije regulirano, onda se kazne ne mogu ni naplatiti.

ima šlapa koje ne skližu s noge kako ti govoriš, osobito muških (otvorene pete a prsti i sve do gležnja zatvoreno - znaš na koje mislim?). niti je zakopčano niti je zavezano oko noge. po tvojoj logici bi se to moglo kažnjavati. a šlape su. kužiš?
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
ja sam se kod svog instruktora voznje raspitala o tome i rekao mi je da ne mozes dobiti kaznu ili nesto slicno za voznju u neprimjerenoj obuci ali u slucaju nesrece to ti ide kao otegotna okolnost... narocito ako se ne preobuces u medjuvremenu
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 17:15   #82
i tko je sad pametan
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 17:17   #83
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
i tko je sad pametan
onom kome noga neće pobjeći s papučice. u patikama je to nemoguće, u natikačama vrlo vrlo moguće.
pa ti vidi kad ćeš zakočiti.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 17:22   #84
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
FYI, voziti auto je zabranjeno u obući koja ne fiksira petu. A čak i kada ne bi bilo, postoji nešto zvano Zdravi Razum. To nešto, pod uvjetom da ga posjeduješ, bi ti upalilo sve Crvene Lampice pri ideji da auto voziš u nečemu iz čega ti peta može isklizati.
to je isto jedan od razloga zasto zelim nauciti vozit u stiklama. do sad sam se presvlacila iz stikli u balerinke jer ih je najjednostavnije obut ali te imaju iza lastig i onda mi se na preglatku carapu izuvaju, strava mislim se onda bolje bi prosla u stiklama
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 17:27   #85
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
onom kome noga neće pobjeći s papučice. u patikama je to nemoguće, u natikačama vrlo vrlo moguće.
pa ti vidi kad ćeš zakočiti.
mislim toliko sam cekala da napokon imam auto i da ne moram nabadat u stiklama pjeske a vidi sad problema... sad sam uvik u cizmama na nisku petu, to mi je bolje i od patika posto cizme imaju tanju potplatu pa je bolji feel
betiboop is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 17:39   #86
Meni je skroz isto voziti u štiklama, japankama ili uggsicama...

Najvolem u japankama... A najudobnije mi je u tenisicama, naravno.
Nikad mi japanka nije skliznula..
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 17:46   #87
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
i upravo zbog toga ne volim voziti u štiklama
inače, čini mi se da je čak i malo zgodnije voziti s većom petom...ljepše noga sjeda na gas
Ja sam tek nedanvo kupila prve cipele sa visokom petom (cca 10cm) i vozila sam s njima isti dan. Je, mala relacija ali mogu reći da je lakše voziti nego s ravnom obućom. Nekako je baš jednostavnije zbog te štikle.

Quote:
kotulica kaže: Pogledaj post
prvi put čujem da je zakonom regulirana prikladna obuća za vožnju. odakle vam sad to? svašta.
mislim da se može i bos voziti ako si sposoban voziti (sudjelovati u prometu) a da nikoga ne ugrožavaš a pogotovo japanke ili šlape. pa policija bi smo na moru za takvu vožnju punila državni budžet.
Mene je jednom policajac upozorio za vožnju u kanotjerici i s japankama na nogama. Kao, to se smatra neprikladnim. Odjeća - u slučaju sudara te pojas valjda može razrezati, a japanke - lako skliznu s noge pa se može desiti sudar. Tako su mi rekli.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 17:47   #88
bez problema u štiklama.. duge vožnje preferiram nešto udobnije.. no osobni izbor bosa

i btw ova/j koji je startao topic je žena ko što sam ja nuklearni fizičar...
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 18:18   #89
jasno

A baš retaji...

Ljeti se vozi bosonog i gol kad god se može..Amen.. pogotovo kad si nabildan i još ako imaš tetovažu na nadlaktici lijevoj pa baciš ruku van..lol..Što ne znači da ćeš sad bos vozit do metropole recimo, nego do plaže, do lokalne bitrije, do dućana, do bukse..itd..

Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 22:10   #90
Meni su veći problem gojzerice... Opaki đonovi... Nemam uopće osjećaj na papučici... Mogu, ali ne preferiram...
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 23:04   #91
Quote:
SamoMaloSebe kaže: Pogledaj post
Meni su veći problem gojzerice... Opaki đonovi... Nemam uopće osjećaj na papučici... Mogu, ali ne preferiram...
meni ne smetaju. samo ih ne nosim na duža putovanja.
u patikama daleko najbolje. i boli me briga oću li ih uništiti.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 23:25   #92
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Morati ću te razočarati, ali i ti i zakonodavac ste na to pitanje odgovorili već odavno.
troleru,

da malo više čitaš a manje trolaš, mogao si pročitati da su neke forumašice izjavile da je to pitanje zakonom regulirano. ne moraš čitati svaki post (ne čitam ni ja) ali svaki treći ili četvrti te ne bi ubio pa čak ni ovdje, na kokošinjcu.

ako se uzme da su te izjave točne a nisu jer ja o tome ništa nisam uspjela pronaći u zakonu (ne kažem da sam i tražila) a onda se normalnom čovjeku postavljaju brojna pitanja budući da netko za njega određuje što je prikladno a što ne. to je prilično individualno. i još se za to naplaćuju kazne.

i za tvoju informaciju, troleru, japanke mogu biti i s kaišom na peti, da ti noga ne klizi ali su isto japanke a ako su japanke i ako je po nekima s ove teme zakonom regulirano da su japanke zabranjenje - onda se kazna može naplatiti imale one kaiš ili ne. to su recimo zanimljiva pitanja za žalit se npr. sudcu za prekršaje. što te na modi o japankama ništa nisu naučili? ili su te prerano banali.

ne trolaj. osobito s ovakvim dezinformacijama:

Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
FYI, voziti auto je zabranjeno u obući koja ne fiksira petu.......


Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
pa gdje bih ja stigla kad bi svaki post čitala i to još s pažnjom.

a i ja tebe ne poznajem ovako forumaški da na prvu povjerujem onome što pišeš. a i ne volim postove u kojima se priča "meni je ovaj rekao, meni je onaj rekao". djeluje mi neuvjerljivo. takvi argumenti su mi neprihvatljivi. i, nemoj se ti sad uvrijediti.


Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ja sam tek nedanvo kupila prve cipele sa visokom petom (cca 10cm) i vozila sam s njima isti dan. Je, mala relacija ali mogu reći da je lakše voziti nego s ravnom obućom. Nekako je baš jednostavnije zbog te štikle.

Mene je jednom policajac upozorio za vožnju u kanotjerici i s japankama na nogama. Kao, to se smatra neprikladnim. Odjeća - u slučaju sudara te pojas valjda može razrezati, a japanke - lako skliznu s noge pa se može desiti sudar. Tako su mi rekli.
i meni je lakše voziti u visokim petama. u ravnim uopće ne mogu voziti. za mene je ravna cipela (pa kakva god) neprimjerena za vožnju i zato bi bilo zanimljivo vidjeti kako bi neki to zakonom uredili.
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 23:30   #93
kotula, japanske su bile samo primjer. ovo je samo štos da peta mora biti fiksirana. ujutro ionako zovem muriju, pa ću baš pitat koji točno paraf nam ne ide na ruku.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 23:33   #94
ma ja sam se malo počela zezati na ovoj temi.

meni je normalno da svatko vozi u onome u čemu će najbolje i najsigurnije voziti. samo to. da se ne dogode nesreće. ja ne bih mogla voziti u ravnoj cipeli s fiksiranom petom ili ne. na to mislim.
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 23:34   #95
Ja liti kad iden na plažu ili na neku kavu priko dana vozin u japankama, al dobro to je čak 2 min vožnje.

A u štiklama san vozila, i nije mi to to, previše gasa dodajen.
Nije mi problem ponit patike priko zime.

Priko lita ponesen japanke, ka ono da zaminin neprikladne štikle.LOL
Pa ja san zapravo priko lita uvik neprikladna.
__________________
Negdje uz put ja sam te izgubila
ni jedan nema to sto sam u tebi ljubila
malaSplit87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 23:39   #96
Quote:
kotulica kaže: Pogledaj post
ma ja sam se malo počela zezati na ovoj temi.

meni je normalno da svatko vozi u onome u čemu će najbolje i najsigurnije voziti. samo to. da se ne dogode nesreće. ja ne bih mogla voziti u ravnoj cipeli s fiksiranom petom ili ne. na to mislim.
dovraga i bestraga. ne mora biti ravna. samo fixna.
napisem li joj koji put fiksno, fiksiranje, pomislit ću svašta o sebi.


a ovaj post iznad. prejaki su mi dalmatinci. 2min vožnje autom ne more proć pješke nit biciklom.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 23:44   #97
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
dovraga i bestraga. ne mora biti ravna. samo fixna.
napisem li joj koji put fiksno, fiksiranje, pomislit ću svašta o sebi.
pa slažem se ja s tobom. pa tko razuman ne bi?
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 23:48   #98
Quote:
kotulica kaže: Pogledaj post
pa slažem se ja s tobom. pa tko razuman ne bi?
a opet sam se našla na krivon topiku.
ali ujutro ionako imam nekog posla fiksnog s 'rijom.
priupitat ću koji tip obuće preferiraju i uputit ih na ovaj topik.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 23:51   #99
Quote:
kotulica kaže: Pogledaj post
pa gdje bih ja stigla kad bi svaki post čitala i to još s pažnjom.

a i ja tebe ne poznajem ovako forumaški da na prvu povjerujem onome što pišeš. a i ne volim postove u kojima se priča "meni je ovaj rekao, meni je onaj rekao". djeluje mi neuvjerljivo. takvi argumenti su mi neprihvatljivi. i, nemoj se ti sad uvrijediti.
nema uvrede, ali nije da mi je rekao susjed pero ili prijateljica dragica
ipak se tu radi o instruktoru voznje

sto znaci da je moj argumet do sada najprihvatljiviji
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 23:52   #100
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
ne mogu vjerovati da je to regulirano zakonom znam da sam vidila zene da voze u stiklama i ako to neko moze, sto nekog briga....
A to kaj bu ti peta zapela za tepih pa buš zgazila nekog na cest nema veze!!!!

A ja mogu voziti sa 2,5 promila pa kaj nekog briga
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.