Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2004., 12:28   #61
Quote:
funkster kaže:
Ti si Drito zaljubljen u svoje patnje.
covjek bez patnje je kao ledo sladoled od vanilije.
jeftin i cest.

Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 13:03   #62
Quote:
Drito Konj kaže:
covjek bez patnje je kao ledo sladoled od vanilije.
jeftin i cest.

Bravo Drito.. umijes ti i koju pametnu, umijes..
pokora is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 13:09   #63
Quote:
pokora kaže:
Bravo Drito.. umijes ti i koju pametnu, umijes..
ah, umijem ih ja mnogo.
al to je jeftino.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 11:36   #64
Quote:
Drito Konj kaže:
ah, umijem ih ja mnogo.
al to je jeftino.
ne bih rekla, nazalost... sve je rjedje i rjedje...

dobiva na cijeni kada je u pravom momentu na pravom mjestu.. onda nije jeftino..
pokora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 10:59   #65
Zanimljiva tema

Ja bih isto htjela da znam i da mi kaže ako je to učinio, a mislim ako jednom to učini da bi i drugi put.
Jer sve je najteže prvi put, dalje ide lakše.

Nevjerujem da bih to oprostila
Lu´ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 11:00   #66
Quote:
Drito Konj kaže:
covjek bez patnje je kao ledo sladoled od vanilije.
jeftin i cest.


jel ovo bila placena reklama?
pepeljara is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 22:10   #67
hoću znati!
ja i moj smo dosta pričali o tome i složili se. nema o čem nećemo pričat jer neiskrenost ipak ima najveće posljedice
omexochitl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2004., 22:15   #68
Quote:
Silajn kaže:
...vjerujem dok ne izgubim povjerenje. A onda odem. Ne da mi se strahovat napamet
Jako lijepo rečeno. Ovo podvučeno potpisujem objema rukama

Meni se u principu niš ne da napamet. Ni voljeti. A ni pjesmice, bogami
__________________
Smoke-free od 10. 01. 2012.
Cyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 11:02   #69
Quote:
Drito Konj kaže:
covjek bez patnje je kao ledo sladoled od vanilije.
jeftin i cest.

Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 11:04   #70
Quote:
NoWa kaže:
ako prizna, zna da mora nakon toga izac kroz vrata i vise se nikad ne vratiti.ne bih mu mogla vjerovati kad sljedeci put izađe van. slijedom toga, postala bih grozna. nepovjerljiva do bola.
mogla bih uradit neko sranje i onda mu rec 'nemas pravo srat jer si ti zajebo prije!'
bila bih osvetoljubiva i bio bi kraj veze.

ako se jebao samo jednom i to mu se, recimo, 'desilo'...recimo nakon par godina veze...i bio je dovoljno diskretan da mi se ne ruga citavo selo iza ledja..a ja glumim budalu...onda bih htjela da šuti.i da to više nikad ne napravi.
ako je jebo više puta, postala mu fina igrica van kuce, eventualno upleo neke emocije s nekom drugom, treba mi rec.i otic.
Potpisujem.
Da, tako bi to trebalo biti, i po meni.

To je to.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 12:27   #71
What you don't know can't hurt you...

uostalom, koja je svrha tog priznanja? da sebi olakša savjest i onda da ja budem u qrcu jer me prvario i preispitujem sebe..njega..nas..našu vezu...?

ne hvala..ako je to cijena radije ću ne znati
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 14:52   #72
Quote:
walter kaže:
Ja bi najviše volio da mi draga kaže da će mi reći ukoliko me prevari i da mi onda ne kaže.
Ojha, brige nema!
ja sam ovo jednom napravila.. lik je bio skrooooz i super mi je bio, nije mi padalo na pamet prevariti ga, i nismo bili predugo skupa i ja mu uletim sa spikom, nemaš beda, ono..ako do nečeg dođe ti ćeš prvi znati, neću te prevariti nego ću ti to još i najaviti..mislim, prekinut ćemo i onda ću se ja poj.. s tim drugim..i to mi je ok.. no međutim on je tako popizdio na to ni sad mi nije jasno zašto..
a što se dugih veza tiče, nekako mislim da samo oni koji nemaju ta iskustva /tipa neko prevari nekoga i to je to, jednokratno, zaboravljivo..bez ikakvih emotivnih zavrzlama/ mogu brijati da žele znati..
a ovi što prevare pa priznaju..sebi peru savjest..tipa, sjebao sam, loš sam ali evo tako sam dobar da ću to priznati i izgladit ćemo sve i bit će ok, ljudi smo, griješimo... to je da njima bude lakše, nema to veze s ljubavlju, otvorenošću, iskrenošću...
samo moje mišljenje..
edipa maas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2004., 14:54   #73
Re: Re: Re: ...Priznanje...

Quote:
milk kaže:
ah...kako je lijepo bit principjelan dok ne iskusis na svojoj kozi pa vidis da stvari nikad nisu tako jednostavne....
edipa maas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2004., 03:03   #74
pa, jasno, nekima je ok, čak i lakše graditi vezu i na pretvaranju. desi se, zalomi se, svi smo mi od krvi i meseka... sve je to u redu, ali, hvala, ja ne bih. a, fala bogu, ne bi ni moj medeni
omexochitl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2004., 22:03   #75
a ovi što prevare pa priznaju..sebi peru savjest..tipa, sjebao sam, loš sam ali evo tako sam dobar da ću to priznati i izgladit ćemo sve i bit će ok, ljudi smo, griješimo... to je da njima bude lakše, nema to veze s ljubavlju, otvorenošću, iskrenošću...
samo moje mišljenje.. [/B][/QUOTE]

U POTPUNOSTI SE SLAŽEM S TOBOM!!!!!!!!!!!!!
__________________
Maggy
Maggy69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 15:36   #76
Lightbulb

Quote:
edipa maas kaže:
a ovi što prevare pa priznaju..sebi peru savjest..tipa, sjebao sam, loš sam ali evo tako sam dobar da ću to priznati i izgladit ćemo sve i bit će ok, ljudi smo, griješimo... to je da njima bude lakše, nema to veze s ljubavlju, otvorenošću, iskrenošću...
samo moje mišljenje..
zadnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 14:01   #77
definitivno bi voljela znat istinu, jedna djevojka koju znam ima decka (zarucnika) koji ju vara di god stigne a pred njom glumi takvog jadnika,zaljubljenog muskarca kojemu ona predstavlja sve....gadi mi se takva scena kad znam kakav je u biti. i sad, svi dobro znaju kakav je on i sta radi vani dok nje nema( mali gradic pa se sve dobro zna), ali nikome ne pada na pamet da joj ista kaze i ona ispada ko zadnja glupaca,ne bi nikad voljela bit u takvoj situaciji jer mislim da je i najbolnija istina bolja od neznanja.
colly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 14:05   #78
Postoji samo jedna gluplja stvar od preveriti nekoga do koga ti je stalo a to je priznati mu isto.
Provjereno!
 
Odgovori s citatom
Old 21.05.2004., 20:28   #79
Question oj, savjesne duše...

ajte, recte mi vako: biste li priznali/željeli da vam se prizna da ste vi/je vaš dragi/-a usput, slučajno, neznajuć dobili/-o/-la neki spolno prenosivi 'poklon' (oš virus, oš i cijelu bolest, oš zametak il i nešto više)? ili, kad dođe na vidjelo, biste se svi skupa najradije prvili ludi?
omexochitl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 23:58   #80
E pa ja moram rec da bih ja volila znat......i moja osveta bi bila veoma slatka.
Ja bih ga prevarila s nekim, bilo kim (naravno to mora biti tip iz mojih snova) al on to mora da zna.....pa da vidimo kako mu se to svida.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:59.