Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

Pogledaj rezultate ankete: da li biste bili s likom koji ima mali kurac.
da 500 38.52%
ne 798 61.48%
Glasovatelji: 1298. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2012., 03:07   #1
Da li biste bili s likom koji ima mali kurac

Žene, da li bi ste bili s likom koji ima mali kurac. Mali smatram 12 cm i manje.
marko86 is offline  
Old 29.01.2012., 03:44   #2
pa ako vam je mali povecajte ga tako sam ja nabio 3cm sad mi odlicnih 19
SemperFidelis is offline  
Old 29.01.2012., 11:53   #3
Quote:
marko86 kaže: Pogledaj post
Nemojte započinjat s bilo kakvom raspravom već samo stavite glas u anketu, da ili ne.
Na forumu smo, a nema rasprave? Mogao si onda postaviti štand na trgu bana Jelačića pa provoditi anketu.

Ajde, sigurno se iza ovoga krije neka dobra priča.
Zek0slav is offline  
Old 29.01.2012., 12:49   #4
Bitna je tehnika a ne veličina.
boki084 is offline  
Old 29.01.2012., 13:12   #5
Nije dobro postavljena anketa.

Rađe unesi pet šest "dimenzija", pa da se može ustanoviti koja je donja granica na koju bi žene pristale.
Alexa is offline  
Old 29.01.2012., 13:13   #6
Ahahah, neeeeeee
__________________
sHE´S brOKen
GirlConverse is offline  
Old 29.01.2012., 13:18   #7
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Nije dobro postavljena anketa.

Rađe unesi pet šest "dimenzija", pa da se može ustanoviti koja je donja granica na koju bi žene pristale.
Slažem se.
__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama
Na oblaku is offline  
Old 29.01.2012., 13:50   #8
12cm kurac nije mali kurac
GoGs is offline  
Old 29.01.2012., 15:32   #9
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Na forumu smo, a nema rasprave? Mogao si onda postaviti štand na trgu bana Jelačića pa provoditi anketu.

Ajde, sigurno se iza ovoga krije neka dobra priča.
nisam iz Zagreba, a htio bi ostat i anoniman pa je forum pravo mjesto za to, nemam neke zanimljive price

Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
12cm kurac nije mali kurac
ako je 15 cm prosjek, onda je sve ispod prosjeka malo
marko86 is offline  
Old 29.01.2012., 15:33   #10
Quote:
boki084 kaže: Pogledaj post
Bitna je tehnika a ne veličina.
haha,moš si mislit
nikad mi nije bilo jasno to sa tehnikom kakva bi to tehnika trebala biti
GumBitch is offline  
Old 29.01.2012., 16:14   #11
Quote:
marko86 kaže: Pogledaj post
nisam iz Zagreba, a htio bi ostat i anoniman pa je forum pravo mjesto za to, nemam neke zanimljive price



ako je 15 cm prosjek, onda je sve ispod prosjeka malo
prosjek je inače od 13 do 15, ovisi u kojoj državi gledaš. također, opće je poznato da je ženama fizički sve veće od 8 cm dovoljno.

nadalje, 12cm kurac može sasvim ugodno iznenaditi ženu ako muškarac zna što radi.

Možeš ti imati i balvana od 25, ako ne znaš što ćeš sa njime. Stoga, 12 cm kurac se ne može tretirati kao mali, već kao kurac ispod prosjeka. razlika je ogromna.

i da, za sve one koji će krenuti sa suvislim komentarima, nemam 12cm kurac i manji.
GoGs is offline  
Old 29.01.2012., 17:06   #12
Ni sa malim, ni sa tankim. niti se družim sa takvima.
__________________
imala bih više postova, ali svaku temu zbrišu na kojoj ja nešto napišem.
Otrovno pero is offline  
Old 29.01.2012., 17:08   #13
Quote:
Otrovno pero kaže: Pogledaj post
Ni sa malim, ni sa tankim. niti se družim sa takvima.
Dakle, ne bi mogla imat frenda s malim kurcem?

Koju histeriju je ona tema izazvala.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 29.01.2012., 19:04   #14
Quote:
Otrovno pero kaže: Pogledaj post
Ni sa malim, ni sa tankim. niti se družim sa takvima.
Pitam(o) se koliki ti je krug muških poznanika.
Chansomps is offline  
Old 29.01.2012., 19:26   #15
Ako biram kurac, gledam dimenzije i za što ću ga koristiti (npr dildo).
Ako se pak zagrijem za osobu, važno mi je što mi radi, a ne s čim mi radi.

Bila sam s par tipova, raspon cca 10 do cca 18 cm. Za svaku osobu - važno je naći što ti paše, kako ti paše, ima poza koje su vam bolje, neke su lošije, neke više pale, neke manje, negdje bolje osjetiš, negdje slabije - pa probavaš
Recimo, bitno više od veličine alatke IMO smeta - trbuh i zakočenost mozga.

U konačnici - nije mi važno što tko ima među nogama, nego što ima u glavi.

Frendica ima tipa koji ima 22-23cm i problem joj je i treba psihičke pripreme prije i fizički oporavak poslije, iako im je sex vanilla.

Neke cure su pliće i kad su on top, bude jako nelagodno pa i bolno kad glavić udara u maternicu, nekad i u doggyu primjetljivo.
Cura koja se osjeti željeno - ne mjeri nego uživa
enigma in red is offline  
Old 29.01.2012., 20:21   #16
Quote:
marko86 kaže: Pogledaj post
Nemojte započinjat s bilo kakvom raspravom već samo stavite glas u anketu, da ili ne.
Dok si ne kupiš svoj forum, usudit ću se ne poštovati tvoj naputak i napisati par redaka "bilo kakve rasprave".

Što želiš ovom anketom? Evo, trenutno imaš 19 ljudi koji ne bi, i 9 koji bi bili s likom koji ima mali kurac - i što s tim? Mislim, čak i bez činjenice da je, npr., među onima koji ne bi i @jojo jojić, a među onima koji bi @jedan dečko 24 , što ti te (ili bilo koje druge brojke) govore?

Jednako tako mi je nejasan i svatko onaj tko na ovakvo pitanje može odgovoriti bilo kako, a da se pritom ludo ne zajebava.

Nitko normalan ne bi bio s "likom koji ima mali kurac" - ali, jednako tako, nitko normalan ne bi bio s "likom koji ima veliki kurac". Poanta je u tome da (izuzmemo li usputne brijačine) kad tražimo "lika" (ovog ili onog spola, svejedno), onda tražimo upravo to - lika koji će nas voljeti i kojeg ćemo voljeti. Onak', u paketu s pripadajućom veličinom kurca, sisa, guzice ili čega već. Takvoga niti tražimo niti gledamo kroz veličinu kurca (sisa ili čega već). Zaljube se ljudi, iskreno i duboko i trajno, i u "likove" s ozbiljnim tjelesnim nedostatcima, u "likove" u kolicima, u svakojake "likove" - i bude im, u tim njihovim zaljubljenostima, lijepo.

Kakvi god rezultati ankete bili, ne govore ništa ni tebi bi bilo kome drugome - u danom trenutku, treba ti jedna jedina koja bi bila - s tobom; ne kao s "onim s malim kurcem", nego s tobom kao tobom.

Da ima svemirske pravde, svakome od ovih koji ne bi mogli bio bi poslan jedan lik po svemu savršen za njih, koji bi im na vrhuncu njihove sreće zbog pronađene "druge polovice naranče" hladno rekao "imam 12 cm, ti ne bi s takvima, odjebi".

Pa da vidiš editiranja anketnih odgovora...
Lord Byron is offline  
Old 29.01.2012., 22:28   #17
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Cura koja se osjeti željeno - ne mjeri nego uživa
pa tu i lezi problem, sta ako zbog dimenzija jednostavno ne uziva? ili se osjeca kao da ju nadrkavas cijelo vrijeme?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 29.01.2012., 22:37   #18
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Koju histeriju je ona tema izazvala.
A šta'š, bolna točka na obje strane

Quote:
boki084 kaže: Pogledaj post
Bitna je tehnika a ne veličina.
Aha
kiss me is offline  
Old 29.01.2012., 22:40   #19
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
nadalje, 12cm kurac može sasvim ugodno iznenaditi ženu ako muškarac zna što radi.

Možeš ti imati i balvana od 25, ako ne znaš što ćeš sa njime.:
Srać, kenj, to su samo izlike onih koji imaju male
Ne kažem da ti imaš
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 29.01.2012., 22:52   #20
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Dakle, ne bi mogla imat frenda s malim kurcem?

Koju histeriju je ona tema izazvala.
mozda bi ga toliko podjebavala da bi placuci pobjegao od nje vicuci "necu se druziti vise s tobom!!!!!!"
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:30.