Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2012., 21:45   #21
Kako sjatko. Zašto mu nisi plačnim glasićem rekla "molim te, nemoj me prevariti" bilo bi poštenije. Ovako je samo odvratno rospijanje.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 21:48   #22
Quote:
tom8jerry kaže: Pogledaj post
mi smo od onih kaj nam prstenje ne predstavlja ništ,,nemamo ih,niti smo ih imali,tak da ne mogu objektivno komentirat tvoj "problem"
Slazem se sa tobom
To nam ne znaci ama bas nist
steta novaca
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 21:50   #23
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Kako sjatko. Zašto mu nisi plačnim glasićem rekla "molim te, nemoj me prevariti" bilo bi poštenije. Ovako je samo odvratno rospijanje.


A dajte, nemojte sad zenu razapinjat
Neke zene, cure...jednostavno si ne mogu pomoci

Mogla ga je pitati kad se vrati. Po meni, taj prsten je stvarno stvar formalnosti...koja mi je bezveze. Poznajem ljude koji ga nikad ne nose...a isto tako znam i kurvise koji ga ne skidaju

Stvar je povjerenja. A u prici mi toga najvise nedostaje.
__________________
boli me...neka stvar!!!!
Out of the Way is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 21:54   #24
Quote:
Vanyo kaže: Pogledaj post
I sad vi meni recite dal ja brzveze radim frku ili tu ima nečeg ?
Ja mislim da (ne)nošenje prstenja nema veze ni sa čim osim sa željom ili izostankom iste za nošenjem prstenja.
Paradisaea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 21:58   #25
Muž i ja ne nosimo to bračno prstenje, od početka braka. Nosili smo samo za ceremoniju vjenčanja. Muž je rekao da mu smeta na prstu, jer ne nosi nikakav nakit, pa sam onda i ja odlučila ne nositi, makar nosim drugu vrstu nakita. Mislim da to nije utjecalo ni na koji način na naš brak, te da nošenje ili ne nošenje bračnog prstenja ne utječe na kvalitetu braka, ako oba partnera imaju isti stav prema tome.

Isto tako mislim da ako se stavovi i ponašanje partnera razlikuju, tj. ako jedan partner nosi, a drugi ne nosi taj prsten, onda nisu u ravnopravnoj simboličkoj poziciji u pogledu poruka prema drugima o njihovom bračnom statusu.

Isto tako, prsten ili ne, ne utječe na varanje ili ne varanje... Ako netko misli da je prsten neka zaštita od varanja, onda se jako vara...
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 22:01   #26
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Isto tako mislim da ako se stavovi i ponašanje partnera razlikuju, tj. ako jedan partner nosi, a drugi ne nosi taj prsten, onda nisu u ravnopravnoj simboličkoj poziciji u pogledu poruka prema drugima o njihovom bračnom statusu.
A ti i tvoj partner odašiljete kakvu točno poruku o svom bračnom statusu?

Da ne bude zablude, nemam problem s prvim dijelom posta, samo s ovom rečenicom...
keksić2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 22:03   #27
Quote:
keksić2 kaže: Pogledaj post
A ti i tvoj partner odašiljete kakvu točno poruku o svom bračnom statusu?

Da ne bude zablude, nemam problem s prvim dijelom posta, samo s ovom zadnjom rečenicom...

EDIT: Editirala si pa je sada s predzadnjom...
Istu.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 22:03   #28
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Isto tako, prsten ili ne, ne utječe na varanje ili ne varanje... Ako netko misli da je prsten neka zaštita od varanja, onda se jako vara...
Nnda... neki ga nose čak i nakon razvoda jer misle da imaju sreću u "hvatanju" žena kad ga imaju na ruci. U smislu da se žene pale na zauzete muškarce... možda ima i u tome nešto.
__________________
*Real eyes realize real lies!!*
Pandorah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 22:04   #29
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Istu.
Da ste oboje slobodni?
keksić2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 22:05   #30
Quote:
keksić2 kaže: Pogledaj post
A ti i tvoj partner odašiljete kakvu točno poruku o svom bračnom statusu?

Da ne bude zablude, nemam problem s prvim dijelom posta, samo s ovom rečenicom...
Da njihova ljubav i povjerenje nije uvjetovano nošenjem prstena.
Jedino ispravno..
__________________
Everything will be ok in the end. If it's not ok, it's not the end..
rajderica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 22:07   #31
Quote:
rajderica kaže: Pogledaj post
Da njihova ljubav i povjerenje nije uvjetovano nošenjem prstena.
Jedino ispravno..
Ja sam pročitala da ona ne želi nositi prsten samo zato jer njen muž ne želi nositi svoj. Meni to nije ispravan razlog. Svatko za sebe odlučuje, ne vidim zašto bi ga muž morao nositi ako ja ne želim, i obratno.
keksić2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 22:08   #32
Quote:
keksić2 kaže: Pogledaj post
Da ste oboje slobodni?
Ma, gle. Meni je svejedno kako će si to netko tumačiti. Bitno mi je da moj muž i ja imamo isto mišljenje u pogledu tog prstena...
Ako netko misli da će mi lakše pristupiti zato što ne nosim prsten, onda bih ja rekla da ta osoba ima predrasude...
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 22:08   #33
Quote:
keksić2 kaže: Pogledaj post
Ja sam pročitala da ona ne želi nositi prsten samo zato jer njen muž ne želi nositi svoj. Meni to nije ispravan razlog. Svatko za sebe odlučuje, ne vidim zašto bi ga muž morao nositi ako ja ne želim, i obratno.
Pa napisala je: Ako oba partnera imaju isti stav o tome
__________________
Everything will be ok in the end. If it's not ok, it's not the end..
rajderica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 22:10   #34
Quote:
keksić2 kaže: Pogledaj post
Ja sam pročitala da ona ne želi nositi prsten samo zato jer njen muž ne želi nositi svoj. Meni to nije ispravan razlog. Svatko za sebe odlučuje, ne vidim zašto bi ga muž morao nositi ako ja ne želim, i obratno.
Što ti nije "ispravan" razlog? Naravno da svatko za sebe odlučuje. I mi smo odlučili, isto.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 22:12   #35
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Što ti nije "ispravan" razlog? Naravno da svatko za sebe odlučuje. I mi smo odlučili, isto.
Ali on je, na neki način, odlučio umjesto tebe. Jer si ga ti skinula nakon što si vidjela da on neće nositi svoj. U prijevodu, da ga on nosi, ti bi svoj itekako nosila.
__________________
*Real eyes realize real lies!!*
Pandorah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 22:12   #36
Quote:
rajderica kaže: Pogledaj post
Pa napisala je: Ako oba partnera imaju isti stav o tome
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Što ti nije "ispravan" razlog? Naravno da svatko za sebe odlučuje.
Napisala je da je njen muž odlučio da ne želi nositi svoj prsten pa da zbog toga ne želi nositi svoj ni ona. Njen razlog (ne)nošenja prstena nije vezan uz vlastiti stav, već uz inat mužu. Inat mi nikada nije ispravan razlog za donošenje odluke u braku.
keksić2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 22:13   #37
Imam dovoljno godina i iskustva da dobro znam da taj prsten zapravo ničemu ne služi, po mome mišljenju.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 22:15   #38
Quote:
keksić2 kaže: Pogledaj post
Napisala je da je njen muž odlučio da ne želi nositi svoj prsten pa da zbog toga ne želi nositi svoj ni ona. Njen razlog (ne)nošenja prstena nije vezan uz vlastiti stav, već uz inat mužu. Inat mi nikada nije ispravan razlog za donošenje odluke u braku.
Ne, to uopće nije bio nikakav "inat", nego naprosti nismo o tome prije ni razgovarali, nije nam prije ni palo na pamet o tome pričati.. On je to samo prvi rekao, pa sam onda i ja došla do istog zaključka da mi prsten ne treba. Mi se nismo ni ženili na uobičajen način. Bez brige, imam ja prilično čvrsto izgrađene stavove o nekim stvarima. Ne trebaš se ti time zamarati.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 22:16   #39
Quote:
north wind kaže: Pogledaj post
Imam dovoljno godina i iskustva da dobro znam da taj prsten zapravo ničemu ne služi, po mome mišljenju.
I po mome. Ali ja ga ne nosim radi muža, niti radi drugih, već radi sebe.
keksić2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 22:21   #40
Quote:
Pandorah kaže: Pogledaj post
Ali on je, na neki način, odlučio umjesto tebe. Jer si ga ti skinula nakon što si vidjela da on neće nositi svoj. U prijevodu, da ga on nosi, ti bi svoj itekako nosila.
Ne, on nije odlučio umjesto mene, nego samo 5 minuta prije mene, ako je to tako važno. I to se ne bi dogodilo, jer on ne bi bio on da ga nosi, a niti ja ja kad bi ga nosila. Jednostavno, prije vjenčanja o tome nismo ni mislili. Kupili smo najjeftinije prstenje u zadji čas i samo za ceremoniju, jer smo znali da ga nećemo nositi kasnije... više i ne znam gdje nam je uopće.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.