Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2009., 12:25   #41
Quote:
izgubljena kaže: Pogledaj post


gle.prirodna je da muškarac osvoji ženu i žena muškarca, cijela priroda tako funkcionira, kakve su ovo sad gluposti s mentalnom nadmoći?
Govorim za one kojima je poniženje platiti. Moraju osvojiti kako bi se i dalje osjećali muškarci, superiorniji. Gluposti.
zeljko_ri is offline  
Old 25.06.2009., 12:27   #42
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Govorim za one kojima je poniženje platiti. Moraju osvojiti kako bi se i dalje osjećali muškarci, superiorniji. Gluposti.
A ako cura osvoji njega? Onda se osjeća manje superioran? Ili se osjeća još superiornije, ono wau, komadi se pale na mene.
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Old 25.06.2009., 12:28   #43
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
pa vecina zabara ima mama-kompleks, tamo su mamice bog i batina, pa tako osjecaju potrebu za istresti frustrracije na nekome
Pa ne znam bas. Moj brat sigurno ima mama-komplex, ali ima zacuđujuce visoko misljenje o zenama, te ih u skladu s tim tretira. Mozda se neki prilagode zeni sefici, a neki moraju istresati frustracije!

Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
pa što imaš protiv prostitutki onda...više muškaraca ima problema sa ženama, ljubavi itd nego vi žene...prostitutke su davajući takve usluge stekle nešto šta se zove reputacija...sama činjenica šta su muški koristili ili koriste usluge prostitutki govori samo to kako se sa njima ostale žene teško mogu mjerit...face it ja ih štitim sa razlogom...
Ovo je strašno!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard

Zadnje uređivanje Teta2U : 25.06.2009. at 20:22.
Engelchen00012 is offline  
Old 25.06.2009., 12:30   #44
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Ovo je strašno!
troll
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Old 25.06.2009., 12:30   #45
Quote:
izgubljena kaže: Pogledaj post
A ako cura osvoji njega? Onda se osjeća manje superioran? Ili se osjeća još superiornije, ono wau, komadi se pale na mene.
To bi trebalo pitati Engelchenine prijatelje
Uglavnom pretpostavljam da je riječ o muškom egu.
zeljko_ri is offline  
Old 25.06.2009., 12:31   #46
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Ja se uopce ne zalim na prostitutke. Sjecam se jedne scene iz "Seks i grada" u kojoj Carrie neki tip nakon zajednicke, strastvene noci ujutro ostavi brdo love na ormaricu. I ona je sva u banani jer ju je zamijenio za kurvu. Osobno ne kuzim u cemu je big deal. Ako je vec doslo do takvog nesporazuma, uzela bih lovu i uzivala.
pa čisto normalno...evo da dam primjer...ja kad bih imao love i kad bi htio seks a curu nemam...a zanima me samo seks dakle ne veza itd bla bla bla...za koji k da trošim vrijeme i snagu za osvajanje neke cure ako me zanima čisto seks...pa kad već imam love radije ću tu lovu dat prostitutki za seks nego trošit novce na curu koju bi inače ovako osvajo...da sam bogataš i zanima me seks uzmem prostitutku i bok...nego da nađem neku drocu koja se ionako troši okolo pa da me još takva omaložava itd i neznam šta...a ako me zanima cura za vezu onda tražim curu...
freeze is offline  
Old 25.06.2009., 12:35   #47
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
To bi trebalo pitati Engelchenine prijatelje
Uglavnom pretpostavljam da je riječ o muškom egu.
Pa tocno je da neki od njih imaju vrlo visoko misljenje o samima sebe (ne bez pokrica ), a isto tako to je kategorija ljudi koji mogu imati svaku.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 25.06.2009., 12:36   #48
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Ovo je strašno!
sorry nek je strašno al istina je...mislim činjenica je...vi žene možete bit ružne ko vrag i neznam kakve sve i seks ćete uvijek moći dobit dovoljno da raširite noge, a šta je sa muškarcima...muškarac koji nije u trendu je zvisio na sve moguće načine...pa šta misliš zašto postoje prostitutke...daj razmisli malo...
freeze is offline  
Old 25.06.2009., 12:37   #49
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Pa tocno je da neki od njih imaju vrlo visoko misljenje o samima sebe (ne bez pokrica ), a isto tako to je kategorija ljudi koji mogu imati svaku.
Vjerojatno je riječ o fizičkom izgledu, a ne o njihovim mentalnim sposobnostima.
Za mene su takvi jadniji....
zeljko_ri is offline  
Old 25.06.2009., 12:39   #50
Quote:
izgubljena kaže: Pogledaj post
troll
troll je nešto čim se drugima nešto ne sviđa...na forumu neke bliskoistočne zemlje bi trolanje bilo kada bi žena napisala temu "koji fakultet da upišem"

Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je riječ o fizičkom izgledu, a ne o njihovim mentalnim sposobnostima.
Za mene su takvi jadniji....
upravo to...svi tako visoko zgodni muškarci ili full poznati i popularni govore da nikad nebi platili seks...

Zadnje uređivanje Teta2U : 25.06.2009. at 20:22.
freeze is offline  
Old 25.06.2009., 12:49   #51
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
upravo to...svi tako visoko zgodni muškarci ili full poznati i popularni govore da nikad nebi platili seks...
Aha, znaci sex placaju oni koji drugacije ne mogu? To sam tako i zakljucila!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 25.06.2009., 12:53   #52
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
upravo to...svi tako visoko zgodni muškarci ili full poznati i popularni govore da nikad nebi platili seks...
Seru. To moze i ne mora imati veze s izgledom. Znam decke koji su za prste polizati i imaju bogat seksualni zivot, ali im nije strano plivati i u tim "prostitutskim" vodama. Kada sam pitala kako i zasto, odgovor bi bio nesto u stilu: "It's a guy thing".
Hatsepsut is offline  
Old 25.06.2009., 12:55   #53
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Aha, znaci sex placaju oni koji drugacije ne mogu? To sam tako i zakljucila!
evo vidiš sad...dakle ostali koji nisu savršeni su prema tebi papci...vidiš mnoge prostitutke imaju mogućnosti upoznati takve i vidjeti koliko su takvi zapravo frajeri...a takve žene kao ti nebi niti pogledale...kao šta vidiš prostitutke vas vode sa 1 razlike uvijek...i uvijek će vas vodit...dakle zašto oni uzimaju prostitutke umjesto da idu ženi...jer prostitutke očito i znaju kako sa njima postupat...one ne seru ne muljaju niti traže kupi mi ovo ono...one uzmu lovu i budu za muškog na sat vremena sve što je taj čovjek ikada želio...
freeze is offline  
Old 25.06.2009., 12:55   #54
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Aha, znaci sex placaju oni koji drugacije ne mogu? To sam tako i zakljucila!
To nužno ne mora biti tako. Više bi rekao da je riječ o muškom egu, ponekad bez pokrića.
Mada je istina da mnogim curama je važno da fino izgleda nego da ima nešto u glavi.
zeljko_ri is offline  
Old 25.06.2009., 12:56   #55
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Seru. To moze i ne mora imati veze s izgledom. Znam decke koji su za prste polizati i imaju bogat seksualni zivot, ali im nije strano plivati i u tim "prostitutskim" vodama. Kada sam pitala kako i zasto, odgovor bi bio nesto u stilu: "It's a guy thing".
ma i to je istina...uglavnom ti kao žena očito shvačaš zašto puno muškaraca vole prostitutke...jednostavno one znaju sa muškarcima...u slučaju da neznaju neće imat nit zarade...
freeze is offline  
Old 25.06.2009., 13:05   #56
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
evo vidiš sad...dakle ostali koji nisu savršeni su prema tebi papci...vidiš mnoge prostitutke imaju mogućnosti upoznati takve i vidjeti koliko su takvi zapravo frajeri...a takve žene kao ti nebi niti pogledale...kao šta vidiš prostitutke vas vode sa 1 razlike uvijek...i uvijek će vas vodit...dakle zašto oni uzimaju prostitutke umjesto da idu ženi...jer prostitutke očito i znaju kako sa njima postupat...one ne seru ne muljaju niti traže kupi mi ovo ono...one uzmu lovu i budu za muškog na sat vremena sve što je taj čovjek ikada želio...
One nisu bas nista osim kupljene stvari. Nemaju svoje ja, nemaju svoj karakter, one su predmet i zato ih muskarci vole.

Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
To nužno ne mora biti tako. Više bi rekao da je riječ o muškom egu, ponekad bez pokrića.
Mada je istina da mnogim curama je važno da fino izgleda nego da ima nešto u glavi.
Govori jedan muskarac!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard

Zadnje uređivanje Teta2U : 25.06.2009. at 20:21.
Engelchen00012 is offline  
Old 25.06.2009., 13:09   #57
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
ma i to je istina...uglavnom ti kao žena očito shvačaš zašto puno muškaraca vole prostitutke...jednostavno one znaju sa muškarcima...u slučaju da neznaju neće imat nit zarade...
Hm, gle, ne bih ja to tako rekla. "One znaju s muskarcima" - tu ubrajamo i maloljetnice, zatim zene koje to rade jer su prisiljene i nemaju drugog izbora? Ostale ne znaju s muskarcima?

Tu jednostavno nema komplikacija. Dodjes, platis, jebes, odes. The end.
Hatsepsut is offline  
Old 25.06.2009., 13:10   #58
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Govori jedan muskarac!
Imaš pravo, niti mnogi isprazni muškarci ne kaskaju za takvim ženama. Ipak u nekim stvarima smo identični
zeljko_ri is offline  
Old 25.06.2009., 13:13   #59
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Hm, gle, ne bih ja to tako rekla. "One znaju s muskarcima" - tu ubrajamo i maloljetnice, zatim zene koje to rade jer su prisiljene i nemaju drugog izbora? Ostale ne znaju s muskarcima?

Tu jednostavno nema komplikacija. Dodjes, platis, jebes, odes. The end.
Pa to je to. Oni ne zele zene dozivljavati kao osobe. Najsretniji bi bili da je samo jebu, kako im i kada padne na pamet, a ona da 24 sata dnevno suti. I naravno, da super izgleda.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 25.06.2009., 13:15   #60
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
One nisu bas nista osim kupljene stvari. Nemaju svoje ja, nemaju svoj karakter, one su predmet i zato ih muskarci vole.
uredu u pravu si...pošalji mi na pm da ti u sljedećih tjedan dana dogovorim 20ak mušterija pa mi onda tek reci dal za to nije potreban jak karakter i puno psihičke snage...



Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Hm, gle, ne bih ja to tako rekla. "One znaju s muskarcima" - tu ubrajamo i maloljetnice, zatim zene koje to rade jer su prisiljene i nemaju drugog izbora? Ostale ne znaju s muskarcima?

Tu jednostavno nema komplikacija. Dodjes, platis, jebes, odes. The end.
one koje su prisiljene one su druga stvar...al one koje to rade radi svojeg izbora nakon nekog vremena i nauče jako puno bez obzira na godine...ako je maloljetna a radi svojim izborem njena stvar...
freeze is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger