Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2009., 14:51   #81
Quote:
Maza_ kaže: Pogledaj post
Pa znam da nebi rekao, al me nitko ni ne zna na forumu, pa neće znat moje gledište ... To sam rekla ono kao kad bih znala...
Vjerujem da ima idiota koji bi se i s tim pohvalili
da nazalost ima ih i koji bi se pohvalili.
jos su mladi
sportasi
nazovimoto poznati


oooo da,ima kretena na bacanje
__________________
...life on high heels...
angel_croft is offline  
Old 25.06.2009., 14:52   #82
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
to zanimanje nije dno dna...zanimanje kao i svako drugo, način da se zaradi novac...govoreći tako samo sebe prikazuješ boljom nego šta su prostitutke...to se zove ruganje i omaložavanje...neka od tih prostitutki može bit bolja mama svojoj djeci negi ti čak...šta je bitno šta radi bitno je da to šta radi da je pošteno zarađen novac...
Ne, bitno je da se nakon tog zarađenog novca možeš pogledat u ogledalo.
I isto onako kako dobra majka može bit i žena koju muž tuče, ne znači da je sasvim u redu i normalno da imaš muža koji te mlati.
Ja se ne vidim ni u jednoj ni u drugoj ulozi.

Žena koja od muškarca s kojim spava očekuje pažnju, poklone i lipe stvari nije kurva jer je prodala sex za to, nego žena koja drži do sebe jer je taj netko zaslužio da spava s njom i tim stvarima pokazuje da mu je stalo i do nje a ne samo do njene pičke.
Kurva sex naplaćuje. I time joj tip daje do znanja da mu je stalo isključivo do njene pičke.

Ako si ti takav da te 2 stvari trpaš u jedno, onda ti baš i nisi svoj.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 25.06.2009., 14:52   #83
Quote:
izgubljena kaže: Pogledaj post
Pa moglo bi se reći da kurve zarađuju koristeći tuđe slabosti. Masno naplaćuju sat vremena usluga. Istovremeno su neke od njih pravi rasadnik smrtonisnih spolnih bolesti i stvarno pogubne za društvo.
na jednom drugom podforumu je rekao jedan dečko da bi to trebalo drugačije riješit. Legalizirat prostituciju, s tim da bi tretmani bili besplatni, a kurva bi dobila prosječnu državnu plaću. Na tretmane bi se išlo na uputnicu od psihijatra ili dr. medicine.
Say what?! Sorry, ali, molim?! Slabosti? Dakle, samo OVISNICI o seksu odlaze njima? Onda je i potreba za jelom i picem isto slabost, pa je trgovci iskoristavaju prodajuci nam kruh i mlijeko? I, u cemu je dilema ako one rade istu stvar?

One nikoga ne tjeraju da im dolazi. Hoces-neces. Dakle, nikoga ne iskoristavaju.
A ovo s bolestima, rekoh, ako svoj posao rade ODGOVORNO I KOREKTNO, onda nema razloga za osudu ni paniku.
(da ne spominjemo sad hodajuce bolestine poput onih koji to isto rade besplatno, jel'?)
Hatsepsut is offline  
Old 25.06.2009., 14:54   #84
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Ma naravno, zasto ne? Kad je to, kako neki ovdje tvrde, zanimanje kao i svako drugo.
Zapravo, muškarci uopće ne kuže da ih kurve užasno iskorištavaju. Koliko bi čovjek koji prima prosječnu plaću trebao radit zato da plati njenu uslugu? Cijeli dan što se muči, ode mu na - pol sata. Pa di je tu pravda? I zato su u pravu svi koji tvrde da neće plaćat za seks.
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Old 25.06.2009., 14:55   #85
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Ja ne trazim nista od svog dragog! I da, dno dna je, naravno. Jos pokusavas ovdje kurve izdignuti iznad normalnih zena. Majka?! Nije ona zasluzila da bude majka.
ne nije zaslužila da bude majka...samo je marija djevica zaslužila da bude majka...pa kako možeš imat takvo mišljenje o njima, znači one su ološ tj svi ljudi koji nisu obrazovani i u takvim situacijama su ološ...baš lijepo za reć...ajmo njih odjebat iz društva zato jer prodaju seks...ljepo razmišljanje...takvo je imo i hitler prema židovima...
freeze is offline  
Old 25.06.2009., 14:56   #86
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Ja ne trazim nista od svog dragog! I da, dno dna je, naravno. Jos pokusavas ovdje kurve izdignuti iznad normalnih zena. Majka?! Nije ona zasluzila da bude majka.
Freeze ga je prisra u svom stilu, ali ti si ga sad prisra/la još više.
Nikad ne znaš zašto je netko tamo di je, a ti si najblaže rečeno nitko i ništa kad opće možeš napisat da netko nije zaslužio da bude majka zbog odabira zanimanja. Jadno. Mene bi bilo sram da tako nešto izvalim.
Dapače, zbog takvog stava ti nikad ne bi dala da odgajaš drugo živo biće i od njega radiš čovika jer bi očito bia sposoban samo kokoš odgojit.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 25.06.2009., 14:57   #87
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Ne, bitno je da se nakon tog zarađenog novca možeš pogledat u ogledalo.
I isto onako kako dobra majka može bit i žena koju muž tuče, ne znači da je sasvim u redu i normalno da imaš muža koji te mlati.
Ja se ne vidim ni u jednoj ni u drugoj ulozi.

Žena koja od muškarca s kojim spava očekuje pažnju, poklone i lipe stvari nije kurva jer je prodala sex za to, nego žena koja drži do sebe jer je taj netko zaslužio da spava s njom i tim stvarima pokazuje da mu je stalo i do nje a ne samo do njene pičke.
Kurva sex naplaćuje. I time joj tip daje do znanja da mu je stalo isključivo do njene pičke.


Ako si ti takav da te 2 stvari trpaš u jedno, onda ti baš i nisi svoj.
"Nije drek, nego je govno".
Hatsepsut is offline  
Old 25.06.2009., 14:57   #88
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Ne, bitno je da se nakon tog zarađenog novca možeš pogledat u ogledalo.
I isto onako kako dobra majka može bit i žena koju muž tuče, ne znači da je sasvim u redu i normalno da imaš muža koji te mlati.
Ja se ne vidim ni u jednoj ni u drugoj ulozi.

Žena koja od muškarca s kojim spava očekuje pažnju, poklone i lipe stvari nije kurva jer je prodala sex za to, nego žena koja drži do sebe jer je taj netko zaslužio da spava s njom i tim stvarima pokazuje da mu je stalo i do nje a ne samo do njene pičke.
Kurva sex naplaćuje. I time joj tip daje do znanja da mu je stalo isključivo do njene pičke.

Ako si ti takav da te 2 stvari trpaš u jedno, onda ti baš i nisi svoj.
imaš pravo...prebacit ću se na pmf i završit za nuklearnog fizičara pa ću za amerikance radit nuklearne bombe...al gle bit ću doktor znanosti i ugledan a to kaj bi bomba mogla ubit milijune nije problem ja ću se svejedno moć pogledat u ogledalo...
freeze is offline  
Old 25.06.2009., 14:57   #89
Quote:
izgubljena kaže: Pogledaj post
Zapravo, muškarci uopće ne kuže da ih kurve užasno iskorištavaju. Koliko bi čovjek koji prima prosječnu plaću trebao radit zato da plati njenu uslugu? Cijeli dan što se muči, ode mu na - pol sata. Pa di je tu pravda? I zato su u pravu svi koji tvrde da neće plaćat za seks.
Nije to iskorištavanje. Muškarac svjesno ide platiti, druga bi stvar bila kad bi ona nešto radila njemu iza leđa.
Ja uskoro planiram kupiti auto, auti su inače užasno skupi ali ipak ću si kupiti jedan. Može se gledati da me auto-kuće žele iskoristiti jer ja svejedno želim kupiti auto.
Ona ima svoju cijenu, kao i taj auto, pa ako netko hoće neka plati. Nitko nikoga ne prisiljava.
zeljko_ri is offline  
Old 25.06.2009., 14:58   #90
dodjes,platis,izjebes,odes.....e to je zivot....a ne prodike prije i poslije sexa,mazenje u krevetu,i slicne pizdarije....to pravom muskarcu ne treba
grdobina031 is offline  
Old 25.06.2009., 15:00   #91
Quote:
grdobina031 kaže: Pogledaj post
dodjes,platis,izjebes,odes.....e to je zivot....a ne prodike prije i poslije sexa,mazenje u krevetu,i slicne pizdarije....to pravom muskarcu ne treba
hello newman
freeze is offline  
Old 25.06.2009., 15:01   #92
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Freeze ga je prisra u svom stilu, ali ti si ga sad prisra/la još više.
Nikad ne znaš zašto je netko tamo di je, a ti si najblaže rečeno nitko i ništa kad opće možeš napisat da netko nije zaslužio da bude majka zbog odabira zanimanja. Jadno. Mene bi bilo sram da tako nešto izvalim.
Dapače, zbog takvog stava ti nikad ne bi dala da odgajaš drugo živo biće i od njega radiš čovika jer bi očito bia sposoban samo kokoš odgojit.
Da, pa gledaj, ona je automatski odlican materijal za majku jer ce svoju djecu uciti netoleranciji i osudi svega sto se ne uklapa u konvencionalan stil zivota. I da, sve one zene koje svoju picku ne drze zlatnom i ne uzvisuju je u nebesa treba pokopati.

Hm, ja ne kuzim koji je tvoj stav ovdje konkretno? Nekako mi vrludas...
Hatsepsut is offline  
Old 25.06.2009., 15:03   #93
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
hello newman
hello jerry
grdobina031 is offline  
Old 25.06.2009., 15:03   #94
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
"Nije drek, nego je govno".
Znači sva pažnja koji ti poklanjaš ženi je samo zbog pičke???
Vidiš, ja svom momku dajem pičke jer želim, a pažnju mu poklanjam jer volim kad se osječa dobro zbog mene i volim ga vidit sretnog, a ne zato da bi kurca dobila.
Izgleda da si ti samo još jedna kurva u nizu s takvim stavom...

Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
imaš pravo...prebacit ću se na pmf i završit za nuklearnog fizičara pa ću za amerikance radit nuklearne bombe...al gle bit ću doktor znanosti i ugledan a to kaj bi bomba mogla ubit milijune nije problem ja ću se svejedno moć pogledat u ogledalo...
Ne znam, ja se ne bi mogla pogledat u ogledalo ni da radim nuklearku. Glupa ti je usporedba.

Ne jebem se ni iz gušta kad mi padne na pamet. Ne bi ni zbog para.
Tko voli nek izvoli, svatko ima svoje razloge, nikog ne treba omalovažavat, ali da je časno zanimanje nije. A i sumnjam da bi ponosno doma dovea kurvu i reka mami čim ti se žena bavi, zato
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 25.06.2009., 15:05   #95
Quote:
grdobina031 kaže: Pogledaj post
hello jerry
where's my mail

Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Znači sva pažnja koji ti poklanjaš ženi je samo zbog pičke???
Vidiš, ja svom momku dajem pičke jer ga volim i želim, a pažnju mu poklanjam jer volim kad se osječa dobro zbog mene i volim ga vidit sretnog, a ne zato da bi kurca dobila.
Izgleda da si ti samo još jedna kurva u nizu s takvim stavom...



Mislim da ne bi daleko dogura na pmf-u.

Ne znam, ja se ne bi mogla pogledat u ogledalo ni da radim nuklearku. Glupa ti je usporedba.

Ne jebem se ni iz gušta kad mi padne na pamet. Ne bi ni zbog para.
Tko voli nek izvoli, svatko ima svoje razloge, nikog ne treba omalovažavat, ali da je časno zanimanje nije. A i sumnjam da bi ponosno doma dovea kurvu i reka mami čim ti se žena bavi, zato
usporedba nije glupa...bit prostitutka nije tako strašno kao napravit nuklearnu bombu vjeruj mi...

Zadnje uređivanje Teta2U : 25.06.2009. at 21:20.
freeze is offline  
Old 25.06.2009., 15:06   #96
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
naravno da neće pričati jer smatra što je i istina tu ženu sa kojom ulazi u vezu osobom koja bi ga zato osudila...
Prosjecna zena koja sanja princa na bijelom konju to ne bi mogla prozvakati nikako. Jer princevi nemaju nagon i njima se ne dize, osim, naravno, na njih.

Kad covjek shvati neke banalne i ocite stvari u zivotu i prihvati te cinjenice, problem vise ne postoji. No, tko god ima iluzije, boji se da mu se ne sruse i radi sve kako mu se one ne bi srusile.


Quote:
izgubljena kaže: Pogledaj post
mislim da se ništa ne može saznati odmah. ali ništa se ne može ni sakriti kroz duže vrijeme.

Posjet prostitutki moze ostati tajna i obicno je tako u 99,9% slucajeva, jer bi im inace zanimanje, koje podrazumijeva diskreciju, propalo.
A dobro posluju odkad je svijeta i vijeka. Klijenata nikad ne nedostaje.
gerbengoy is offline  
Old 25.06.2009., 15:07   #97
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Nije to iskorištavanje. Muškarac svjesno ide platiti, druga bi stvar bila kad bi ona nešto radila njemu iza leđa.
Ja uskoro planiram kupiti auto, auti su inače užasno skupi ali ipak ću si kupiti jedan. Može se gledati da me auto-kuće žele iskoristiti jer ja svejedno želim kupiti auto.
Ona ima svoju cijenu, kao i taj auto, pa ako netko hoće neka plati. Nitko nikoga ne prisiljava.
Pa dobro- ako ti misliš da cijeli dan tvog rada je jednako vrijedan tome što ona radi za pol sata, tvoj problem, a ti plaćaj, ako već ne možeš drukčije.

Neki ljudi kad im nabiješ cijenu misle da to zaista toliko vrijedi.

ja katkad odem u Avenuemoll i dogodi se da mi se svidi nešto...neka majica, npr. I mislim, ok, ovo vrijedi 100 -150 kn u vrh glave. Onda pogledam cijenu i vidim da košta 500kn i onda dobijem osjećaj kako onaj koji diktira cijene smatra nas kupce kretenima.
__________________
Netko je rekao: "Ne usudim se stati i razmisliti jer bih mogao shvatiti kako krenuti ispočetka"
Athony de Mello
izgubljena is offline  
Old 25.06.2009., 15:08   #98
Quote:
Znači sva pažnja koji ti poklanjaš ženi je samo zbog pičke???
Vidiš, ja svom momku dajem pičke jer ga volim i želim, a pažnju mu poklanjam jer volim kad se osječa dobro zbog mene i volim ga vidit sretnog, a ne zato da bi kurca dobila.
Izgleda da si ti samo još jedna kurva u nizu s takvim stavom...
O cemu ti to, molim te? Prvo, disi. Drugo, ovdje ne pricamo o ljubavi, ona nema veze s tim.
Ti svoju picicu vezes iskljucivo uz ljubav, postovanje itd., i to je sasvim ok. Good for you. Ali, jednostavno ima i onih koje ne smatraju da to NUZNO mora imati veze jedno s drugim.

I ne, ja ne mislim da je zena koja obozava primati poklone samo zato sto je dala picke bolja od one koja umjesto poklona za isto trazi pare. Ova druga barem ne glumata.
Hatsepsut is offline  
Old 25.06.2009., 15:09   #99
Quote:
freeze kaže: Pogledaj post
usporedba nije glupa...bit prostitutka nije tako strašno kao napravit nuklearnu bombu vjeruj mi...
Pa nije.

Nije ni ubojstvo strašno koliko i masakar, pa je opet loše.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 25.06.2009., 15:09   #100
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Freeze ga je prisra u svom stilu, ali ti si ga sad prisra/la još više.
Nikad ne znaš zašto je netko tamo di je, a ti si najblaže rečeno nitko i ništa kad opće možeš napisat da netko nije zaslužio da bude majka zbog odabira zanimanja. Jadno. Mene bi bilo sram da tako nešto izvalim.
Dapače, zbog takvog stava ti nikad ne bi dala da odgajaš drugo živo biće i od njega radiš čovika jer bi očito bia sposoban samo kokoš odgojit.
Ovdje je vec naglaseno da se radi o zenama koje su taj posao svjesno odabrale!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger