Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2014., 02:29   #41
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Zato što izgledaju plodno.
Još koju godinu i proklijat će u registru pedofila.(ispravih se)
kukurice is offline  
Old 15.01.2014., 11:02   #42
tema ko naručena



i tako mene sinoć zaskoči od frenda sestra, 19 god. pošto nemam curu i nije neki otpor bio s moje strane, jer kao što neko reče ta zategnuta mladica ti podigne veseljka u trenu

ali koliko je ispravno "igrat" se sa sestrom od prijatelja iako znaš da od toga nema ništa osim sexa??

čudan mi osjećaj od sinoć , kao da sam kriv za nešto
ak me razmete kaj sem vam štel povedat

ne mogu bolje pojasnit jer me jugo kolje, ak
šljaker22 is offline  
Old 15.01.2014., 15:29   #43
Quote:
mala srecica kaže: Pogledaj post
Pali ih muving, cista energija izgradnje! Ma u biti taj sto neko rece potencijal da svasta izgradi i drugom nogom razrusi ako u datom momentu dodje i jos revnije da se primi posla na drugom "gradilistu .......
da ne kvotam sve, mogao bih potpisati cijeli post (uz neke skoro nebitne anandmane)
grogbc is offline  
Old 15.01.2014., 15:32   #44
Quote:
mala srecica kaže: Pogledaj post
Ne rugam se jer ja cu svakako biti starija teta sa sve manje njeznim laticama ali da sam decko sigurno ne bi gledao neki (polu) uvel cvijet u vazi nego bi trcao za najprposnijim na livadi!
Ne rugas se, ali napises da su starije zene 'uvenule'? Katastrofa.

Kako bi se ti osjecala da kazem da su mlađe praznoglave kokice, nit briga, nit pameti, te osim rupa nemaju kaj drugo za ponuditi? I ne, tvoj post nije dao dojam 'prave spice 20 godisnjakinje'.

Žena ženi najveci neprijatelj, degutantan i uvredljiv post, nagrađen kak se spada.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 15.01.2014., 15:51   #45
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne rugas se, ali napises da su starije zene 'uvenule'? Katastrofa.

Žena ženi najveci neprijatelj, degutantan i uvredljiv post, nagrađen kak se spada.
Vjerojatno je malo "nespretan" termin ali ne treba toliko oštro gledati.
Naime nešto starije žene vrlo često znaju biti prilično nefleksibilne i sumnjičave,fali im doza spontanosti pogotovo u prvom kontaktu što je kod mlađih cura itekako prisutno.
One bi sve naravno trebale nadoknaditi iskustvom i zrelošću ali vrlo često to nije slučaj.A zašto nije neka svatko razmisli za sebe.
Mladost,spontanost,neopterećenost,.sve su razlozi zašto muškarce privlače mlađe cure ali naravno da ima prilično izuzetaka i nije uvijek pravilo.
Za nešto ozbiljnije odnose pitanje je koliko su mlađe cure uvijek spremne ali sa druge strane ni zrelije često nisu sigurne što žele.

Zadnje uređivanje Total40 : 15.01.2014. at 16:22.
Total40 is offline  
Old 15.01.2014., 16:13   #46
Da, stvarno zanimljivo zašto bi nas palila mlada, naivna , zategnuta cura čije cice imaju svoje gravitacijsko polje koje neobjašnjivo prkosi zemljinom protivno svim fizikalnim zakonima....da....zanimljivo pitanje....
Kanno is offline  
Old 15.01.2014., 16:15   #47
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Naime nešto starije žene vrlo često znaju biti prilično nefleksibilne i sumnjičave,fali im doza spontanosti pogotovo u prvom kontaktu što je kod mlađih cura itekako prisutno.
prije bih rekla da je to tako kod mlađih cura, no bit će da su današnje klinkice drukčije
Monica. is offline  
Old 15.01.2014., 16:16   #48
Quote:
Kanno kaže: Pogledaj post
Da, stvarno zanimljivo zašto bi nas palila mlada, naivna , zategnuta cura čije cice imaju svoje gravitacijsko polje koje neobjašnjivo prkosi zemljinom protivno svim fizikalnim zakonima....da....zanimljivo pitanje....
Ako te zanima samo isprazna jebacina, onda ok, jasno zasto te pale.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 15.01.2014., 16:26   #49
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
prije bih rekla da je to tako kod mlađih cura, no bit će da su današnje klinkice drukčije
Pa meni iskustvo govori da su kod prvog kontakta nešto mlađe cure ipak spontanije i opuštenije,neformalan razgovor je dojma sam kod njih iskreniji.
Za nešto ozbiljnije naravno da nije dovoljno ali koji put zna napraviti razilku.
Naravno da to nije uvijek slučaj i ima prilično varijacija na temu ali zrelije žene vrlo često imaju taj nepotrebni gard nedodirljive i samodostatne što kvari spontanost.
Total40 is offline  
Old 15.01.2014., 16:27   #50
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Pa meni iskustvo govori da su kod prvog kontakta nešto mlađe cure ipak spontanije i opuštenije,neformalan razgovor je dojma sam kod njih iskreniji.
Naravno da to nije uvijek slučaj i ima prilično varijacija na temu ali zrelije žene vrlo često imaju taj nepotrebni gard nedodirljive i samodostatne što kvari spontanost.
Ajd stavi stvari u pravu perspektivu. Zrelija zena ce ti rec da odjebes i postaviti ce se kak se spada. Klinku mozes manipulirati i vrtjet oko malog prsta, da bi dosao do picke.

Cemu sad to kamuflirati?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 15.01.2014., 16:33   #51
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ajd stavi stvari u pravu perspektivu. Zrelija zena ce ti rec da odjebes i postaviti ce se kak se spada. Klinku mozes manipulirati i vrtjet oko malog prsta, da bi dosao do picke.

Cemu sad to kamuflirati?
Haha ajde može se i tako shvatiti legitimno je.
Mada nisam sada govorio o sexu i kamufliranju već o prvom kontaktu,spontanosti i tako.
Prvi dojam i kontakt mi je prilično važan,gard nedodirljive mi je recimo predosadan i hladi na prvu a zna biti vrlo prisutan kod uvjetno zrelijih žena.
Mlađe imaju tu prednost ali nije uvijek slučaj slažem se.
Total40 is offline  
Old 15.01.2014., 16:41   #52
1-Neobavezan seks.
2.Neobavezno vezivanje
3-Lakše smuvati.
4.Nemaš nekih velikih problema.
5.Osjećaj neopotrošene robe (ja sam joj možda prvi,nekako se ta nevinsot cijeni i priznaje).
6.Energičnost.
7.Mladost.
8.Potsjećanje na mlade dane.
9.Osjećaj zaštitnika i onog koji je pametniji,nadređeniji,iskusniji (praktično je u život uvodiš).
10.Prikirvena pedofilija.
imanuel kant 1 is offline  
Old 15.01.2014., 17:44   #53
Quote:
mala srecica kaže: Pogledaj post
Pali ih muving, cista energija izgradnje! Ma u biti taj sto neko rece potencijal da svasta izgradi i drugom nogom razrusi ako u datom momentu dodje i jos revnije da se primi posla na drugom "gradilistu
Mlada cura ima sindrom mlade krave za koju znaju da ima potencijala brze napuniti kantu mljeka i hrabrosti i ludosti da je trkne i sve pokvari. S njom ne znaju na cemu su i ta hodajuca kontradikcija ih žari . Po meni je to+ naravno vizualni dojam. Mlade cure imaju tog prirodnog zacina u sebi, da samim sebi zacine zivot i napretek da i matorcu zasole po potrebi
Dotle starije zensje +25 vecinom se uozbilje, one kopaju korov oko tog sto su gradile, popravljaju unedogked vrata i pendjere, spremnije na kompromis sve ne bi li ih propuhao nezeljeni vjetric samoce. Povecava im se potencijal za trpanje u sebe dok im se smanjuje sve ostalo. Ah, godine lete, jucer njezne latice, danas stare matice
Ne rugam se jer ja cu svakako biti starija teta sa sve manje njeznim laticama ali da sam decko sigurno ne bi gledao neki (polu) uvel cvijet u vazi nego bi trcao za najprposnijim na livadi!
Samo pravih spice 20godisnjakinja je malo, vecinom ih je nedogradjenih, lakih za ispiranje mozga, los tj nikakav pljen. A ove starihe i nekim ozbiljnim filmovima usahle i tuznih boja, moras cihedit i cijedit za koje deci "mljeka". Dok iz cvijetica samo cijedi nektar kao da nikad nece presahnut
Mada prposnost i ljepota nisu nuzno vezane uz godine, ima i 30godisnjakinja sto potucu 20godis, ali nekako izvorno su mi to epiteti za mladice! )
Uh koliko gluposti na jednom mjestu
Najbolji dio je onaj STARIJE ŽENSKE + 25, stvarno su stare,život mi je gotov ,jer koji muškarac bio htio žensku 25+
malena srečice moraš još narasti , još puno papati ali ne brini sve će biti dobro
betty boop 1 is offline  
Old 15.01.2014., 17:55   #54
Quote:
mala srecica kaže: Pogledaj post
Pali ih muving, cista energija izgradnje! Ma u biti taj sto neko rece potencijal da svasta izgradi i drugom nogom razrusi ako u datom momentu dodje i jos revnije da se primi posla na drugom "gradilistu
Mlada cura ima sindrom mlade krave za koju znaju da ima potencijala brze napuniti kantu mljeka i hrabrosti i ludosti da je trkne i sve pokvari. S njom ne znaju na cemu su i ta hodajuca kontradikcija ih žari . Po meni je to+ naravno vizualni dojam. Mlade cure imaju tog prirodnog zacina u sebi, da samim sebi zacine zivot i napretek da i matorcu zasole po potrebi
Dotle starije zensje +25 vecinom se uozbilje, one kopaju korov oko tog sto su gradile, popravljaju unedogked vrata i pendjere, spremnije na kompromis sve ne bi li ih propuhao nezeljeni vjetric samoce. Povecava im se potencijal za trpanje u sebe dok im se smanjuje sve ostalo. Ah, godine lete, jucer njezne latice, danas stare matice
Ne rugam se jer ja cu svakako biti starija teta sa sve manje njeznim laticama ali da sam decko sigurno ne bi gledao neki (polu) uvel cvijet u vazi nego bi trcao za najprposnijim na livadi!
Samo pravih spice 20godisnjakinja je malo, vecinom ih je nedogradjenih, lakih za ispiranje mozga, los tj nikakav pljen. A ove starihe i nekim ozbiljnim filmovima usahle i tuznih boja, moras cihedit i cijedit za koje deci "mljeka". Dok iz cvijetica samo cijedi nektar kao da nikad nece presahnut
Mada prposnost i ljepota nisu nuzno vezane uz godine, ima i 30godisnjakinja sto potucu 20godis, ali nekako izvorno su mi to epiteti za mladice! I totalno kuzim decke koje takve pali! I mene bi
Uh, kakvo bezobrazno generaliziranje.

Kazes slijedece;"Mada prposnost i ljepota nisu nuzno vezane uz godine, ima i 30godisnjakinja sto potucu 20godis..."

Ozbiljno? Stvarno ima tak uzasno starih zena od 30 god koje su u stanju potuc 10 god mlade zene svojim izgledom (da ne govorim o karakteru, iskustvu i zrelosti)?

Kazes da si decko radije...
E pa da si decko u tim svojim godinama, ocito bi bila jednako lakomislena, naivna i neiskusna kao sto si u ovoj svojoj zenskoj formi.

Na moju srecu, znam nekoliko djevojaka koje razmisljaju slicno i u svojim su mislima i djelima jednako bezobrazne. I sve vas veze jedna stvar. Nevjerica koja vam se pojavi na licima kada vidite da decko od, ne znam, kakvih 28 godina kojega zelite jebati dolazi sa milfom od 44. Na primjer.

I ta nevjerica mi donese uzitak skoro jednak onome koji mi je u stanju priustiti zrela zena dugih, do pola leda plavih i gustih kovrca, oble guze iz koje nicu duge noge zahvaljujuci kojima je svaki njen korak novo zavodenje, kobaltno plavih ociju ispod nenormalno dugackih prirodnih trepavica i punih i zrelih grudi koje jos uvijek, vidi cuda, nisu ispod pupka.

A razlika izmedu curetka tvojih godina kojega bih radio pospremio u kinderbet nego li u vlastitu postelju, te ove gore opisane je ogromna.

Kada pozelim djecu, napravit cu si nekoliko komada.

A za sve drugo, draze mi je zrelo, iskusno i pametno.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 15.01.2014., 18:00   #55
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ajd stavi stvari u pravu perspektivu. Zrelija zena ce ti rec da odjebes i postaviti ce se kak se spada. Klinku mozes manipulirati i vrtjet oko malog prsta, da bi dosao do picke.
Ajd da je netko i to napisao.

soulmate4life.
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)

Zadnje uređivanje BLR : 15.01.2014. at 18:25.
BLR is offline  
Old 15.01.2014., 18:07   #56
Phiber je pogodio u sridu
betty boop 1 is offline  
Old 15.01.2014., 18:12   #57
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne rugas se, ali napises da su starije zene 'uvenule'? Katastrofa.

Kako bi se ti osjecala da kazem da su mlađe praznoglave kokice, nit briga, nit pameti, te osim rupa nemaju kaj drugo za ponuditi? I ne, tvoj post nije dao dojam 'prave spice 20 godisnjakinje'.

Žena ženi najveci neprijatelj, degutantan i uvredljiv post, nagrađen kak se spada.
I? sta si dobio sa time? Priliku da uklizis matorkama u gaćice? Vidis ta zastavica koju si okacio na moju zemlju govori u svakom slucaju mnogo o tebi, a daljnji komentari o meni. Pravi muskarac ce priznat sto ga pali i izaziva, a to je upravo prpošnost koja pika na alfa gumbe. Tocnije, aktivira se iskonski kod lovca koji se lako slijedi
Neki su me shvatili, a ti interpretiraj rečeno u roza tonovima. Bit će ti visuljak ispušta previše estrogena, pa zacrvenilo u mozak? Ohladi malo.
Što sam ja napisala dalje, da da, da ima i 30+ koje su prpošnije od 20g, ali da se izvorno taj pojam veže uz sviježe latice. Jebiga, svi starimo pa i ja. To je kak je, vrijeme je saveznik i neprijatelj svima nama, ženama izrazitije inicijalno nam vise daje neg muskimam al zato kasnije vise uzme. Sve je relativno zavisno s koje ga strane brojevnog pravca gledamo. I sto je najbolje nema pravednije stvari od vremena, sve nas jednako lupka. A kako će se odraziti na nama je već drugi par postoli i pitanje je našeg gaza i puteljaka kojima ćemo ići.
Sori ali maca od 20g u minjaku u disku i ne znam milfica od 40g u istom izdanju na istom mjestu jednostavno nisu isti prizor, koliko da se milf utegla, kapsulirala i bila vedrog botoks osmijeha. Govorim cisto vizualno.----
A energetski sam pojasnila. Energija osobnosi se ne trosi, ali se tranformira, mlađe žene je imaju napretak po defaultu i kad imaju malo i u glavi ubitačne su i brutalnije zbog spojeva kontradikcije na muške. Ako u glavi nemaju a ubitačne su, muški će im se prostirat po podu makar da ih gaznu svojim glatkim stopalcima. Jebat ga, tak je. Ako su pojava i glupe, zna se za što su. Starije žene su miks pritisnutosti životom, povučenosti usljed razočarenja, skepse koja bije duh, jednostavno drugačije zrače- --Generaliziram svijesno, ali moj nazivnik stoji za jedan veći dio njih. Imas ih i propšnih starijih i normalno privlačnih, ali onih izvornih jaaaaaaako malo jer i u tim što ostaju propšne puno je afektiranja jer misle da su tako sexy i sta ja znam. I onda imas situaciju sile godina zabijenih u dupe koje prkose gravitaciji uzalud. Odaju se obično kroz kiseo smešak. No neki vole kiselo. Ja nikome ne sudim, ni matorcima, djevcima, milfama, kurvicama, ni onima što vole kiselo a ni sladunjavo. Ja recimo volim ljuto. Svi smo mi pomalo od svega sa potencijalom da danas poberemo livadu komplimenata a sutra sprdnje. Vrijeme čini svoje i zato stvari treba imati dražice nazvati pravim imenom i znat s kim gdje i kako će koji potencijal postati stvarnost, a kada je vrijeme svoje snove poslati na vječna lovišta (odnosno latice u herbarijum)
Kad već spominješ mene neću na ovoj temi o sebi, ali točno znam s kim sam i kako što mogla pritisnuti i koliko je to relativno. Nisam nikada positovjećivala ljepota, mladost, odobravanje da to sam jaaaaaaa Tocnije jucer tako, danas ovako, a sutra ko zna kako? Sve je to za ljude i ja sigurno nisam neprijatelj zena niti bilo koga, ali sam neprijatelj kamuflaze, uniformiranosti......, a s druge strane veliki sam prijatelj nazivanja stvari pravim imenom! Počevši od svoje vlastite kože. Ti si s druge strane sve ono suprotno meni, tako da mi tvoji stavovi služe da ih okačim mačku o rep i premjestim crvenu zastavicu na pravo mjesto.
Pa u iščekivanju (tvoje) nove, mirisno te pozdravljam :Prdi:

*BETTY BOOP - nisi me shvatila. nije point da su +25 stare, Boze cauvaj! vec se radi o tome da oko te dobi većinom krene padati ta propošnost o kojoj je ovdje rijec. kod nekih se zena istina uzdize samopouzdanje i sire vidici, kod drugih se stiscu vidici radi razocarenja i sl, kod trecih trece.
dovoljno sam realna neovisno o svojim godinama uvijek bila, pa i u onim "proposnim godinama"
Imala sam okolnost da sam odrastala prateci transformaciju u 3 faze vise mladih cura u zene i evo sada su već (neudani) milf. Dosta njih, tako da vjeruj iz "prve ruke" znam o čemu pričam.

** A Leonida (maštovitog li imena - ti bas nista ne kuzis, osim sto dobro opisujes junakinje iz svojih stripova i uzarenih snova
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=uB_dYLTHsPA
mala srecica is offline  
Old 15.01.2014., 18:18   #58
Quote:
mala srecica kaže: Pogledaj post
Pali ih muving, cista energija izgradnje! Ma u biti taj sto neko rece potencijal da svasta izgradi i drugom nogom razrusi ako u datom momentu dodje i jos revnije da se primi posla na drugom "gradilistu
Mlada cura ima sindrom mlade krave za koju znaju da ima potencijala brze napuniti kantu mljeka i hrabrosti i ludosti da je trkne i sve pokvari. S njom ne znaju na cemu su i ta hodajuca kontradikcija ih žari . Po meni je to+ naravno vizualni dojam. Mlade cure imaju tog prirodnog zacina u sebi, da samim sebi zacine zivot i napretek da i matorcu zasole po potrebi
Dotle starije zensje +25 vecinom se uozbilje, one kopaju korov oko tog sto su gradile, popravljaju unedogked vrata i pendjere, spremnije na kompromis sve ne bi li ih propuhao nezeljeni vjetric samoce. Povecava im se potencijal za trpanje u sebe dok im se smanjuje sve ostalo. Ah, godine lete, jucer njezne latice, danas stare matice
Ne rugam se jer ja cu svakako biti starija teta sa sve manje njeznim laticama ali da sam decko sigurno ne bi gledao neki (polu) uvel cvijet u vazi nego bi trcao za najprposnijim na livadi!
Samo pravih spice 20godisnjakinja je malo, vecinom ih je nedogradjenih, lakih za ispiranje mozga, los tj nikakav pljen. A ove starihe i nekim ozbiljnim filmovima usahle i tuznih boja, moras cihedit i cijedit za koje deci "mljeka". Dok iz cvijetica samo cijedi nektar kao da nikad nece presahnut
Mada prposnost i ljepota nisu nuzno vezane uz godine, ima i 30godisnjakinja sto potucu 20godis, ali nekako izvorno su mi to epiteti za mladice! I totalno kuzim decke koje takve pali! I mene bi
Koja hrpa sranja na jednom mjestu.

http://static3.wikia.nocookie.net/__...e-facepalm.jpg
__________________
“When angry, count to four; when very angry, swear.”
Elle_ is offline  
Old 15.01.2014., 18:18   #59
a si ti taj neki 'pravi' muškarac, pa znaš...hahahaha

jebote, svašta si neki zabriju

mene recimo, , uopće ne pale mlađe cure. nema te klinke koja može imati u glavi ono što ima jedna iskusna teta
Monica. is offline  
Old 15.01.2014., 18:23   #60
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
a si ti taj neki 'pravi' muškarac, pa znaš...hahahaha

jebote, svašta si neki zabriju

mene recimo, , uopće ne pale mlađe cure. nema te klinke koja može imati u glavi ono što ima jedna iskusna teta
jebate, neki ljudi jako dobro spoznaju sebe već zarana. "muškić" u meni je veoma jak tako da znam tko odnosno koje su stvari prave, a koje su za u gusto granje
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=uB_dYLTHsPA
mala srecica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger