Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2014., 13:34   #61
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
Mozda ti pogresno shvacas to? Zavisi sto on radi da ti mislis da on privlaci paznju tvoju.
heh...onda sam vjerojatno pogrešno shvatila. ma nije bitno.
little mons is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 08:48   #62
Bila bih zahvalna na odgovoru
Pitanje glasi:da li ce moj tata uspjeti da realizuje kredit koji mu je odobren i tako uci u posao na kojem odavno radi?
p08:47,Rijeka Crnojevica,Cetinje
dragoljubce is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 18:20   #63
Da li je X ikada bio zaljubljen u mene / da li sam mu se ikada doista sviđala, ili je sve bila jedna velika debela laž?
Rijeka, 18:20
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 23:45   #64
Quote:
dragoljubce kaže: Pogledaj post
Bila bih zahvalna na odgovoru
Pitanje glasi:da li ce moj tata uspjeti da realizuje kredit koji mu je odobren i tako uci u posao na kojem odavno radi?
p08:47,Rijeka Crnojevica,Cetinje
Ja cu pokusat.
Kasni asc je pa to znaci da ili znas odgovor vec pa se nadas necem drugom ili slutis takav. karta je radikalna
Asc 27VI04

Tvoj tata je vladar 4 kuce
JU u njegovoj 8 kuci.... Ju je pod suncevim zrakam sto je ostecenje, i kuci tudjih novaca i kredita.
Sad Kredit odobren je njegova 8 kuca, vladar je sunce u 8 kuci.
Ju se nalazi u triplictetu sunca(kredita) pa mi se cini da stvarno se nada tome, kao i ti sto se nadas tome, jer se sve to nalazi u tvojoj 11 kuci zelja i nada.
Sad tu imamo sj mj cvor pravi konjukciju sa njegovom 11 kucom sto znaci dobitak. Pa je moguce da ce se i njegove zelje bas ispunit.
Sad mjesec kao glavni signfikator situacije se nalazi u njegovoj 6 kuci.

Sad JU i So nemaju aspekt, ali zato mjesec ce aplicirat prema suncu , ali kvadratom, sto znaci da bi se tu trebao tvoj tata potrudit da bi stvarno dobio kredit. Znaci odgovor bi trebao biti da prema karti, ali uz puno truda kojeg bi morao ulozit da dobije taj kredit. Moguce da se radi o papirologiji koju ce trebat ispunjavat.
Ako bi gledala posao dali ce otvorit, cime sat merkura se smjestio u njegovu 9 kucu cime Merkur vlada i njegovim MC.
Sad JU i Me su averziji ne vide se. I meni se cini da ga bas posao i nebi nesto 'volio' da kazem tako posto je znak u kojem se Me nalazi je u izgonu JU. Ovako izgleda da bi taj posao bio povezan sa inozemstvom, ili prijasnjim poslom koji je radio.
Tako da ne vidim da ce se desit vezano za posao nesto.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 23:51   #65
Pozdrav!
zanima me hoću li uskoro ući u neku ljubavnu vezu? trenutno sam slobodna. hvala lijepa na odgovoru. Split, 23:51
penelopa21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 23:57   #66
Smile hvala

Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
Ja cu pokusat.
Kasni asc je pa to znaci da ili znas odgovor vec pa se nadas necem drugom ili slutis takav. karta je radikalna
Asc 27VI04

Tvoj tata je vladar 4 kuce
JU u njegovoj 8 kuci.... Ju je pod suncevim zrakam sto je ostecenje, i kuci tudjih novaca i kredita.
Sad Kredit odobren je njegova 8 kuca, vladar je sunce u 8 kuci.
Ju se nalazi u triplictetu sunca(kredita) pa mi se cini da stvarno se nada tome, kao i ti sto se nadas tome, jer se sve to nalazi u tvojoj 11 kuci zelja i nada.
Sad tu imamo sj mj cvor pravi konjukciju sa njegovom 11 kucom sto znaci dobitak. Pa je moguce da ce se i njegove zelje bas ispunit.
Sad mjesec kao glavni signfikator situacije se nalazi u njegovoj 6 kuci.

Sad JU i So nemaju aspekt, ali zato mjesec ce aplicirat prema suncu , ali kvadratom, sto znaci da bi se tu trebao tvoj tata potrudit da bi stvarno dobio kredit. Znaci odgovor bi trebao biti da prema karti, ali uz puno truda kojeg bi morao ulozit da dobije taj kredit. Moguce da se radi o papirologiji koju ce trebat ispunjavat.
Ako bi gledala posao dali ce otvorit, cime sat merkura se smjestio u njegovu 9 kucu cime Merkur vlada i njegovim MC.
Sad JU i Me su averziji ne vide se. I meni se cini da ga bas posao i nebi nesto 'volio' da kazem tako posto je znak u kojem se Me nalazi je u izgonu JU. Ovako izgleda da bi taj posao bio povezan sa inozemstvom, ili prijasnjim poslom koji je radio.
Tako da ne vidim da ce se desit vezano za posao nesto.
hvala puno na odgovoru , u iscekivanju neizvjesnog Vi ste mi jedina svijetla tacka,
pa pitanje se odnosilo na kredit, da li ce ga moci realizovati, a posao sam pomenula zbog objasnjenja mada ste fino pogodili da je djelimicno vezan i za inostranstvo, pa i za dosadasnji posao mada je struka u pitanju pa ne znam koliko ima veze
hvala jos jednom
dragoljubce is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 10:52   #67
Quote:
dragoljubce kaže: Pogledaj post
hvala puno na odgovoru , u iscekivanju neizvjesnog Vi ste mi jedina svijetla tacka,
pa pitanje se odnosilo na kredit, da li ce ga moci realizovati, a posao sam pomenula zbog objasnjenja mada ste fino pogodili da je djelimicno vezan i za inostranstvo, pa i za dosadasnji posao mada je struka u pitanju pa ne znam koliko ima veze
hvala jos jednom
Nadam se ipak da prodje sve uredu i da vidis ako bude nesto od svega onog.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 10:59   #68
Quote:
penelopa21 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
zanima me hoću li uskoro ući u neku ljubavnu vezu? trenutno sam slobodna. hvala lijepa na odgovoru. Split, 23:51
Da pokusam:
Asc 3Gem 36
Ovde je rani Asc sto znaci da je pitanje pre rano postavljeno, posto se ne znaju sve okolonosti vezi ovog horarnog pitanja. To se treba imat na umu.
Mo je trenutno u PH sto znaci da nece bit neki dogadjanja. No kako je Mo blizu da promjeni znak zA 1 Jedinicu vremena, sto znaci da tu ce doci do promjene vezi tvoje situacije. MO ce aplicirat prema JU. Tako da izgleda da ces 'uskoro' ucu i vezu.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 15:04   #69
nakon godina i godina nasla sam ogrlicu koju sam trazila,,

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=3046

nije bila u torbi ali je bila na zapadnom dijelu u plavj kutijici... zahvaljujem
__________________
love is everything
poisonous ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 22:49   #70
Pozdrav devojke :-) Uvek napravim kartu bar malo da vam olaksam posao ali sad nisam u mogucnosti da je napavim pa cu vam ostaviti podatke...
Pitanje:
Kad cu imati beeebuuuu???

Beograd,18.08.2014, 22:02h
__________________
http://i49.tinypic.com/2itj89f.gif draga ljubavi jedina s' koje si planete?
mjaumackica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 23:07   #71
Ovako
Asc je 3 Ta 04
Rani Asc sto znaci da je pitanje prerano postavljeno, jer se ne znaju sve okolnosti vezi horarnog pitanja.
Ti si Ve i MO , a vladar bebe je So.
Ve i So imaju sep aspekt. Sad Mo i So ce imat aplikaciju sekstila, al za sad je prevelik orb, pa ne znam dali ce djelovat na to. Meni ne izgledas zaigrajana bas za bebu uopce.
Uglavnom ja cu reci ako bi racunala orb izmedju sunca i mjeseca negdje oko 14 jedinica.... kazem opet predalek je orb. negdje mozda oko 14 sedmica mili mjeseci najdalje..
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 10:27   #72


da li cu ici u spanjolsku ove godine?

10:24 19.08.2014.

Zahvaljujem
__________________
love is everything
poisonous ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 11:50   #73
Quote:
poisonous ivy kaže: Pogledaj post


da li cu ici u spanjolsku ove godine?

10:24 19.08.2014.

Zahvaljujem
Da vidimo:
Ti si Ve i MO
inozemstvo je 9k Me.

Ve i Ma su u averziji. Dok nedavno Me i Mo su imali sep aspekt. Jedino Ma kao sakupljac svijetlost moze dati odgovor Da.
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 11:56   #74
Kroz sljedeća dva tjedna bacam se na potragu stanova za iznajmljivanje, iako se nadam pozitivnom ishodu bojim se da neću uspjeti nešto pronaći, a tome pripomaže i činjenica da mogu bilo kada tijekom godine ostati bez cimerica (završavaju), pa bi opet morala nešto tražiti. Znam da je to ipak predalek period za horarnu, pa ću pitati ovo što sad slijedi i što je aktualno:
hoću li uspjeti pronaći adekvatan stan?
Slav. Brod, 11:56
BobbyMcGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 14:09   #75
Quote:
poisonous ivy kaže: Pogledaj post
nakon godina i godina nasla sam ogrlicu koju sam trazila,,

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=3046

nije bila u torbi ali je bila na zapadnom dijelu u plavj kutijici... zahvaljujem
Hvala na povratnoj info! Dobre vesti posle 2,5 godine!!
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 15:22   #76
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Hvala na povratnoj info! Dobre vesti posle 2,5 godine!!
da u pravom trenutku
__________________
love is everything
poisonous ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 01:03   #77
Quote:
angelsrain kaže: Pogledaj post
Ovako
Asc je 3 Ta 04
Rani Asc sto znaci da je pitanje prerano postavljeno, jer se ne znaju sve okolnosti vezi horarnog pitanja.
Ti si Ve i MO , a vladar bebe je So.
Ve i So imaju sep aspekt. Sad Mo i So ce imat aplikaciju sekstila, al za sad je prevelik orb, pa ne znam dali ce djelovat na to. Meni ne izgledas zaigrajana bas za bebu uopce.
Uglavnom ja cu reci ako bi racunala orb izmedju sunca i mjeseca negdje oko 14 jedinica.... kazem opet predalek je orb. negdje mozda oko 14 sedmica mili mjeseci najdalje..
Hvala na odgovoru...nadala sam se necem boljem :'(
Hvala na trudu
__________________
http://i49.tinypic.com/2itj89f.gif draga ljubavi jedina s' koje si planete?
mjaumackica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 09:53   #78
Quote:
mjaumackica kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru...nadala sam se necem boljem :'(
Hvala na trudu
Gledala sma juce tvoju kartu i koliko se secam Antiscija vladara 5.kuce je u konjunkciji sa tvojim ASC-om, mozda si vec u drugom stanju a ne znas ?
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 12:22   #79
Fensi mislis da antiscia moze djelovat na tako nesto(uptnik mi ne radi)
Beskraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 14:11   #80
postovanje

pozdrav!

da li cu se preseliti u inozemstvo?

Rijeka, 14:07

Hvala unaprijed!!!
2xmajka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:45.