Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2018., 03:04   #1
Arrow Nikad neću upoznati osobu kao što je ona, a moram ju izbaciti iz života

Prije 2 i po godine sam pisao o njoj na ovom prolemu i tek pisajući o ovome shvaćam koliko je vremena prošlo i koliko dugo sam „zarobljen“ zbog nje.
http://www.forum.hr/showthread.php?t=887954

Ukratko: sve je počelo prije 4 i po godine kada smo se upoznali, postali smo nerazdvojni i otkrili smo da smo nevjerojatno slični po svemu. Godinu dana kasnije ja sam se počeo zaljubljivati u nju te godinu dana to sve držao u sebi jer sam uvijek mislio da će prći no jedne depresivne večeri sam bio vani i popio koju više te sam joj preko poruka sve priznao. Neko vrijeme se nismo vidjeli, a kad smo se napokon vidjeli ja sam joj odlučio sve to reći uživo jer nism htio da se sve završi na toj poruci, a i naša komunikacija je, s vremenom, zamrela. Nakon priznanja dobio sam odjeb.

Dopisivali smo se još 2 mjeseca, ali ragovor je bio mrtav jer sam ja uvijek pokretao teme, a ona bi kratko odgovarala, a nekada ne bi odgovorila ni po 3-4 dana. Nakon jednog takvog dužeg čekanja na odgovor odlučio sam da joj „samo ostavim seen“ i tu okončam sve.

Nismo se čuli godinu i po dana, samo bi se pozdravili kada bi se vidjeli u gradu i sve je ostajalo na tome i ja sam se u međuvremenu preselio u inozemstvo. No prije nepunih godinu dana smo se ponovo sreli na rođendanu zajedničke prijateljice. Sve se nekako vratilo na staro, naš razgovor, naša zajebancija i sve je izgledalo kao da nikad nismo ni prekinuli kontakt.

Par dana nakon toga našao sam izgovor da je kontaktiram. Htio sam da ponovo budemo prijatelji, a u sebi sam još uvijek imao tu samodestruktivnu ideju da će tu nešto biti iako je razum znao da je to u potpunosti nemoguće. Od tada se konstantno dopisujemo i ljeto smo se jednom vidjeli kad sam bio na odmoru. Na početku „našeg obnovljenog prijateljstva“ razgovor i zajebancija su bili tu, ali s vremenom je to ponovo zamrelo i vođenje razgovora je ostalo samo na meni. Meni to jednostavno više nije to, više nemam volje ni vremena za takav odnos.

U zadnja 3 tjedna sam dosta u tome razmišljao pogotovo zato što me je uhvatio grozan osjećaj da nikad više neću upoznati osobu kao što je ona jer, od kad sam ju prvi put izbacio iz života, imao sam dvije kraće veze koje sam obe ja okončao, upoznao sam par cura koje su se očito zanimale za mene, al ja sam ih odbio, rođak i prijatelj su me pokušali spojiti s par cura, ali ja nisam bio zainteresiran jer niti jedna mi nije slična ni po razmišljanju ni po stavovima ni po osobnosti kao što je ona bila.
Razmišljanje o njom spriječava me da idem dalje, ali i dalje mi ju je teško izbaciti iz života i nastaviti dalje. Na kraju znam da ću se samo kajati ma šta god napravio.
xstormx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 08:32   #2
Ne hrani svoje opsesivne misli.
Cura ti je jasno dala do znanja da ne želi s tobom ništa više od platonskog druženja.
Prekini kontakt s njom, vodi svoj život i poradi na tome da se okreneš ka drugim mogućnostima.

Pišeš da se bojiš da li ćeš naći curu koja ti odgovara kao što je ona, a u biti nemaš pojma da li bi ti ona u ljubavnom odnosu uopće odgovarala.
Curu nikad nisi niti poljubio, nisi pojeo s njom kilu soli, a razvio si fiks ideju nje kao idealne partnerice.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 13:23   #3
Meni se čini da idealiziraš jer sam i ja bila sklona tome. I ja sam zbog obične opsesije i idealiziranja patila za nekim dosta dugo. Nema nekog recepta. Zaboravit ćeš vremenom ili kad ti se svidi neka druga. To se sad čini nemoguće il daleko, al vjeruj mi..
Nocna lampa is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 13:36   #4
Koliko sam shvatila vas dvoje nikad niste bili u vezi, tako da ni ne znaš kako bi se slagali u toj vrsti odnosa.
Idealiziraš je, idealiziraš vezu kakvu biste možda imali (u stvari si ti zamislio kakva bi to super veza bila), a ona očito nije zainteresirana za tebe na taj način. Štoviše, niste više ni prijatelji, što znači da te očito stavila na ignore

Nađi neku drugu i prestani idealizirati. Ljudi su višeslojna bića od krvi i mesa
Old 07.01.2018., 13:46   #5
Kad vidiš da nešto nema smisla raditi, onda to prekineš, zar ne?
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 13:56   #6
Quote:
xstormx kaže:
Godinu dana kasnije ja sam se počeo zaljubljivati u nju te godinu dana to sve držao u sebi jer sam uvijek mislio da će prći no jedne depresivne večeri sam bio vani i popio koju više te sam joj preko poruka sve priznao.
Big mistake. Takve stvari se ne rade; ili je pozoveš na pravi dejt ili joj u lice kažeš što osjećaš prema njoj ako si baš lak na okidaču.
Po ovom što čitam, tebi se sviđa ideja nje, ali ne i ona kao stvarna osoba. Idealiziraš je i nisi došao do stadija u kojoj joj možeš prepoznati mane i vidjeti cijelu nju kao osobu.

Ako stvarno misliš da nećeš biti sretan s drugom osobom te da ti je voz prošao, fokusiraj se na druge životne aspekte koji te mogu usrećivat (putovanja, hobiji, posao, simpoziji ili što te već pali). Ako misliš da ti dejtovi samo stavljaju sol na ranu, izbjegavaj ih. Nije svakome suđenu biti uparen te nisi invalid ako nisi uparen, nemoj podlijegati pritisku društva da budeš s nekim samo radi forme, učinit ćeš nesretnim i sebe i nju (i ne daj Bože djecu ako ćeš ići tako daleko).
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 17:00   #7
Idealizujes devojku koja od tebe nikada nije htela nesto vise od prijateljstva i popunjavas sebi vreme opsesijom, dok ne sretnes neku drugu. Imam i ja takvog jednog psica, koji godinama plazi zamnom i nikako da shvati da mi je smor. Ne ide u zivotu sve kako smo zamislili, pa tako ni ti svojom opsesijom neces uspeti da je pridobijes, ili sta vec zelis od nje. Prilicno si nedefinisan, to jest, nezreo. Resi sam u sebi sta hoces ili neces od nje i onda tako postupi. To sto si nju uzeo kao merilo "kvaliteta" drugih devojaka je samo izgovor za tvoje strahove, komplekse, sta god. Ne juri da upoznas "neku" devojku, tek da bi imao nekoga. Sta mislis o tome da sacekas dok sretnes neku u koju ces da se zaljubis? Sta ce ti posrednici? I nece svaka devojka koju upoznas da bude "ona prava" za tebe. Kakva ocekivanja ti to imas? Ateriraj u realnosti i pocni sa normalnim zivotom. Ova umisljena osecanja, sa kojima sebe opterecujes te samo odvajaju od stvarnosti.
Old 07.01.2018., 17:17   #8
Da. Vjerojatno nikad više nećeš upoznati nekog kao što je ona.
Vjerojatno nikog nećeš više osjetit kao što si nju.
Vjerojatno nikog nećeš nakon toliko godina prekida i dalje sanjati.
Ali, život ide dalje.
Nikog nije briga dal je ljubav i dalje tu, dal još boli.
Jednostavno, vrijeme ide, ljudi nastavljaju dalje.
Ti možeš samo nagađati da više nikad nećeš imati to isto, ili nešto snažnije, jače, bolje.
Možeš ovako dočekati starost. Ili se možeš pokrenut i izvući najbolje od onog što ti je ostalo.
Na kraju krajeva, ona je sad sretna, jel tako?
A kad nekog voliš, bitno ti je da je ta osoba sretna. S tobom ili bez tebe.
Drži se.
Old 07.01.2018., 23:43   #9
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Kad vidiš da nešto nema smisla raditi, onda to prekineš, zar ne?

sizifov posao
Old 08.01.2018., 01:05   #10
ti uopce ni nemas Zivot, trositi vrijeme na drame s curom s kojom neces biti, koja te ne zeli, to nije Zivot, vec glupost.
Naravno da vise neces upoznati curu kao sto je ona, a i sta bi onda, dobio bi odjeb opet sigurno, tako da...nije moram je izbaciti iz zivota, nego je izbaci.
Pogledaj sta radis sam sebi? Jel ti uopce stalo do sebe?
Nebi bilo lose kad bi nju izbacio a sebe ubacio. i mozda poceo zivjeti.
Old 08.01.2018., 01:12   #11
Sam si rekao da si neiskusan. To jako utječe na idealizaciju. Imao si dvije veze nakon nje, nije išlo, ali to ne moraš uzeti kao dokaz da je ona jedina i neponovljiva.

Ne znam kako ti život izgleda, čime se baviš i koliko si društven, ali vjerojatno i tu leži razlog zašto ne možeš iz glave izbaciti osobu koja ti nije ništa i tako već godinama.

Osoba koja te neće ne bi trebala zauzimati ni jedan kutak tvog mozga. Svi smo mi to prošli, doduše daleko kraće nego ti, ali tebi kao da je lijepo u toj fantaziji i ne planiraš živjeti život. Valjda jer ti i nije baš nešto.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 02:02   #12
Možda nikad više nećeš upoznati nikaog kao što je ona ,a možda upoznaš neku sto puta bolju.

Život ti je sam dao smjernice da shvatiš što voliš na ženi , kakvu vibru ,kakvu komunikaciju , kakav humor - i to ćeš odmah prepoznati na novoj osobi

Da je trebalo nešto biti između vas , bilo bi.

Ona nije “ona prava “ - ta tek treba doći.
Glavu gore
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 18:29   #13
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Da je trebalo nešto biti između vas , bilo bi.
ja ne razumijem sto on uopce zeli od nje
Old 08.01.2018., 19:15   #14
Pa da, vjerojatno nikad nećeš upoznati osobu kao što je ona, ali budeš neku bolju. Ako te ne želi znači da nije bila ona prava i da se trebaš koncentrirat na druge cure.

Iako se sad čini nemoguće i bolno zaboraviti ju, ljudski um je toliko prilagodljiv i fascinantan da je u stanju s vremenom izliječit svaku bol i opet donijeti sreću. Ne javljaj joj se, izbriši njen broj, blokiraj ju na svim društvenim mrežama. Daleko od očiju - daleko od srca dok ne ostane samo lijepa uspomena.
Old 10.01.2018., 18:50   #15
Quote:
xstormx kaže: Pogledaj post
nikad više neću upoznati osobu kao što je ona
1. Nećeš. Samo ona je takva. Nitko drugi nije.
2. Treba ti još jedna točno takva, pa Jovo nanovo i natrag na forum.hr kad te otkanta? 'Ajd', dobro.
Quote:
Na kraju znam da ću se samo kajati ma šta god napravio.
Ako si ti tako odlučio...
Old 11.01.2018., 09:55   #16
Mislim da ti je tu izbor jasan, budući da ti osjećaji nisu uzvraćeni već godinama. Zapravo nemaš izbora nego je pustiti. I to što prije.
Probao si nekoliko puta, nisi dobio povratni signal, i sada je gotovo. Neće se ona sigurno predomisliti ako je udaviš. Samo ćeš joj ići na živce. A i sebe ponižavaš bezveze jer se ponašaš ko patnik.
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 18:38   #17
Prijatelju, vidim da ti više treba za zaljubit se nego ljudima da naprave kuću sa okućnicom i usele se..!

Ajde zapamti:

-kad upoznaš curu, odmah znaš da ti se sviđa i sa njom nešto želiš
-pametne cure također znaju da li si ti taj
-postavljaš se kao čovjek koji joj neće bit prijatelj
-najprije dolazi praskanje pa onda pričanje
-nakon tri spoja si njen il božji

Ako mi ne vjeruješ, stavi anketu u kojoj će ti cure napisat šta misle o činjenici da ćeš im nakon nekih 2-3 godine reć da ti se sviđaju
(pardon, porukom napisat da si lud za njima)..!
Old 14.01.2018., 21:01   #18
iz naslova ces sam sebi stvorit cep. svi se mi vracamo na staro jer smo tu utemljeni ali mozes puno vise od zivota nego zapet na jednom mjestu
Old 20.01.2018., 19:49   #19
fenomenalan osjećaj, znaš da je nikada nećeš imati ali ipak nada zadnja umire.
veri najs.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:41.