Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija > Teologija i religijska praksa

Teologija i religijska praksa Religije/denominacije, teološka i ostala vjerska pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2014., 12:04   #21
O čovječe, sad je žena već i otrov?! Kao da je spolnost jedino područje koje promatramo i na kojem čovjek stoji ili pada. Onako iskreno, ako od svih grijeha koje može imati, svećenik krši samo celibat - pa to je mila majka. Ja sam jutros već sagriješila toliko toga - a tek je podne. Malo manje drame, malo više realnosti, molim.
Tema je vic. Zaključati.
Bogdana is offline  
Old 21.11.2014., 13:21   #22
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Dobro,je da priznaješ da padova ima,no kako shvatiti tvoje mišljenje da na padovima ne treba ostati?
Kad kažem da na padovima ne treba ostati, onda to znači da Bog svakom čovjeku daje novu šansu u očovječenju. Ja vjerujem u sposobnost milosti Božje koja može supstancijalno promijeniti čovjeka.
Ako Bog koji je savršen daje novi početak svakom biću, zašto bih ja bila ona koja podcrtava nečiju grešnost kao konačnu i smrtno nepopravljivu?
Brata trebamo pozvati na odgovornost, ali mu biti i potpora u preobrazbi novoga načina življenja.

Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Tko treba na njih uticati ili korigirati da ne ostanu u tom stanju,ako ovdje Jedriličar kojem povlađuješ.......
Pa što ima veze što Jedriličaru povlađujem? To je baš super.......haha


Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Ne nije tema sama po sebi neprikladna,već to što ih ima previše kako s gotovo identičnim naslovom tako i tematiski.Moderatori ih mogu ujediniti u skupnu temu.
Po mom mišljenju trebalo bi načiniti jednu skupnu temu.
Ima tema po tom pitanju, npr. ova

Osim toga, uvodni upis teme je napisan po mome mišljenju nekvalitetno i mislim da nije dovoljno fokusiran da bi bio nositelj nove teme.
No, to je bila usputna opaska........kao umnožavanje skandalačkih tema o pripadnicima KC.

Što se tiče okrivljavanja žena, to ti se samo čini. Svatko svoj dio krivice ili odgovornosti nosi i nitko mu to ne može ni oduzeti ni dodati.
Sve drugo su projekcije.
naftali is offline  
Old 21.11.2014., 13:37   #23
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Jedriličar kojem povlađuješ,
Quote:
naftali kaže: Pogledaj post

Pa što ima veze što Jedriličaru povlađujem? To je baš super.......haha
eto, pa nije valjda slaganje s nečijim mišljenjem (slučajno mojim) grijeh
__________________
Tražio sam Gospodina i on me usliša, izbavi me od straha svakoga....
jedrilicar is offline  
Old 21.11.2014., 13:45   #24
Quote:
jedrilicar kaže: Pogledaj post
eto, pa nije valjda slaganje s nečijim mišljenjem (slučajno mojim) grijeh

ni slučajnio kao i neslaganje...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 23.11.2014., 08:54   #25
Zanji postovi premjesteni u novu temu:https://www.forum.hr/showthread.php?t=849332
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 23.11.2014., 14:18   #26
Cessy, stvarno nema smisla da tema vise ostane otvorena.

Ako te zanima kako podici disciplinsku prijavu protiv nekog svecenika, mozes priupitati u temi Katolicanstvo 1000.

Za rasprave o svecenicima i zenama imamo temu na rootu, a za opcenite debate o svecenicima te njihovoj dualnoj ulozi Bozanskog namjesnika vs. obicnog covjeka, imamo novootvorenu susjednu temu.
Meadow is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:47.