Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2005., 15:44   #41
Quote:
GnothiSeauton kaže:
fikus misli da je zabavan, just ignore him and he'll go away
ja ne mislim
ti misliš, a mišljenje je kao i šupak, svatko ga ima
fikus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2005., 16:01   #42
Quote:
spider jerusalem kaže:
pa pukle su najvjerojatnije veze koje nisu tako i tako bile nešto čvrste. to je bio samo okidač.
Ma ja opcenito mislim da se ljudi, koji se upustaju u ovakve stvari, nalaze u slabim vezama. Cvrsta ljubav je obicno iskljuciva i samodostatna tj. treci nije potreban.
__________________
Previše je tu slučajnosti da bi to bilo slučajno.
psihopat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2005., 16:28   #43
Re: sex u troje

Quote:
sexy24 kaže:
Alo narode. Ja i moj partner zarko zelimo probati sex u troje, ali nam je stalno nekako u podsvijesti ono "sto ako....", npr. sto ako on njoj posveti vise paznje nego meni, ili ona njemu ili ja njoj... zanima me jel itko experimentirao na ovom podrucju i kakvi su dojmovi... (ja zaista jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako zelim lizati mackicu...)
kreni ja jogu, pa moš lizat svoju!

kad su žene u pitanju, ništa ne valja djeliti, jer se žene uvijek osjete zapostavljene........ma kako god okreneš....
__________________
baš me briga što misliš, bitno da misliš.....
Grof_Drkula is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 09:02   #44
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sex u troje

Quote:
lud_i_glup kaže:
a koji qurac si se ti mene primio ko pijan plota?
kaj ti je dosadno u zivotu?
primjetio si da te hoce,jos vam fali cura za trojac
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 09:15   #45
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sex u troje

Quote:
bozanstvena333 kaže:
primjetio si da te hoce,jos vam fali cura za trojac
kaj se nudis?
lud_i_glup is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 09:21   #46
boze sacuvaj!ja volim samo privatnu upotrebu jednog muskog,vjernog samo meni,,,
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 09:24   #47
Quote:
bozanstvena333 kaže:
boze sacuvaj!ja volim samo privatnu upotrebu jednog muskog,vjernog samo meni,,,
ak nisi za akciju, nemoj se ni javljati.
lud_i_glup is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2005., 09:34   #48
Quote:
bozanstvena333 kaže:
boze sacuvaj!ja volim samo privatnu upotrebu jednog muskog,vjernog samo meni,,,
kčeri od božanskog dok ne nađeš nekog takvog drž se ti dilda i dalje, i ne petljaj se u nešto što te po tvojim riječima ne zanima
fikus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 03:35   #49
:
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 07:09   #50
Quote:
psihopat kaže:
Ma ja opcenito mislim da se ljudi, koji se upustaju u ovakve stvari, nalaze u slabim vezama. Cvrsta ljubav je obicno iskljuciva i samodostatna tj. treci nije potreban.


Pa nema to bas veze sa ljubavlju. Ides u trojac da hebes, a ne da se zaljubis u treceg protagonistu/protagonisticu ili pak ucvrstis vezu. No, prvo se treba bit iznad svega za ovo.. valjda...
__________________
blah, blah, blah
punky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 11:31   #51

Hm..nekako mi taj seks u troje, 4, 5..ne zvuči kao dobar dodatak nekoj stabilnoj vezi..ajde da si sam/a ili nešto, pa se tak odlučiš zabavit, to je ok, treba probat..ali u vezi...a ne..Bi li dopustila dragom da mazi i dira drugu žensku.. ? Pa rastrgala bi prvo nju, onda njega A ako ti osobno želiš nešto probat, kao lizanje mačkica, onda hm..a pa pitaj neku od prijateljica

A u biti, kad parovi u vezi zabriju sa trećom osobom, kako vi dođete do nje? Preko oglasa, poznanici ili šta ?
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 12:55   #52
Quote:
bLOODSTONE kaže:

Hm..nekako mi taj seks u troje, 4, 5..ne zvuči kao dobar dodatak nekoj stabilnoj vezi..ajde da si sam/a ili nešto, pa se tak odlučiš zabavit, to je ok, treba probat..ali u vezi...a ne..
Tak i ja mislim. Grupni seks je vise nesto za neobaveznu zabavu nego za vezu
Quote:
bLOODSTONE kaže:
Bi li dopustila dragom da mazi i dira drugu žensku.. ? Pa rastrgala bi prvo nju, onda njega
Hmmmm, zena po mom ukusu Jedino mi se ne svidja ideja da i ja nakon toga dobijem batine
Quote:
bLOODSTONE kaže:
A u biti, kad parovi u vezi zabriju sa trećom osobom, kako vi dođete do nje? Preko oglasa, poznanici ili šta ?
Postave ovakvu temu na forum, pa im se netko javi
__________________
Previše je tu slučajnosti da bi to bilo slučajno.
psihopat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 13:16   #53
[QUOTE]bLOODSTONE kaže:
[B]
Hm..nekako mi taj seks u troje, 4, 5..ne zvuči kao dobar dodatak nekoj stabilnoj vezi..ajde da si sam/a ili nešto, pa se tak odlučiš zabavit, to je ok, treba probat..ali u vezi...a ne..Bi li dopustila dragom da mazi i dira drugu žensku.. ? Pa rastrgala bi prvo nju, onda njega A ako ti osobno želiš nešto probat, kao lizanje mačkica, onda hm..a pa pitaj neku od prijateljica



Na šta su sve žene spremne da ugode k.....
NJoj je do lizanja druge pičke stalo ko do lanjskog snijega...
pm- heroina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 13:19   #54
[QUOTE]pm- heroina kaže:
[B]
Quote:
bLOODSTONE kaže:


NJoj je do lizanja druge pičke stalo ko do lanjskog snijega...

hm..mislim da to nikako ne mozes biti sigurna da si u pravu
novaboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 13:33   #55
Quote:
novaboy kaže:
hm..mislim da to nikako ne mozes biti sigurna da si u pravu

U prenesenom smislu yebote....



Oću ti reć da ona kuka zbog postojanja šanse da će mužić posvetiti više pažnje toj trećoj koki... Ponekad je potrebno izvuć iz konteksta, ovako nešto...


Vi muški kad se zaljubite ste ko prava telad, al kako žensko može biti glupo auuuuuuuuuu.
pm- heroina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 13:39   #56
Quote:
pm- heroina kaže:
U prenesenom smislu yebote....



Oću ti reć da ona kuka zbog postojanja šanse da će mužić posvetiti više pažnje toj trećoj koki...

bez obzira kaj mužić izvede..kriv je, 100% i tesko ce to dobro svršiti
novaboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 14:10   #57
Re: sex u troje

Quote:
sexy24 kaže:
Alo narode. Ja i moj partner zarko zelimo probati sex u troje, ali nam je stalno nekako u podsvijesti ono "sto ako....", npr. sto ako on njoj posveti vise paznje nego meni, ili ona njemu ili ja njoj... zanima me jel itko experimentirao na ovom podrucju i kakvi su dojmovi... (ja zaista jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako zelim lizati mackicu...)
A da ti budes treca u nekoj stabilnoj vezi? Pa gledaj sta ce se njima dogodit. I u medjuvremenu ljizi do iznemogljosti...
__________________
nekakav kukac
hootchie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 18:09   #58
Kao tema za mastanje mi se cini super,ali,realizacija....
Ja bi,ali moja cura ni slucajno,pa zato-nista od svega toga,ali me bas cudi da je toliko muskih protiv toga!?
Sta vi normalni?!
Pa dvije?!
Mesopust is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 22:29   #59
Quote:
pm- heroina kaže:
Na šta su sve žene spremne da ugode k.....
NJoj je do lizanja druge pičke stalo ko do lanjskog snijega...
Mozda zenska stvarno zeli lizati macu..
Pa kaj nemas neku prijateljicu. Prvo probaj sama pa onda sa deckom. Naravno ako si zenska .....
__________________
Onaj tko kaže da su žene slabiji spol neka pokuša po noći prebaciti poplun na svoju stranu (c) RD
kAso is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2005., 22:58   #60
Fw: sex u troje

Quote:
banirana-heroina kaže:
Nemoguće, ona ne želi biti treća ona je njegova prva, jedna i jedina...
Gle lizati macu je jedan stvarno poseban osjecaj... Nije bas neki okus ali imati kontrolu nad njenim pokretima, njenim uzvicima, tekucinom, uzitkom..to je neprocjenjivo. Jednim pomakom jezika jednim stiskanjem usnica se javlja *zastenj* za koji znas da je *zastenj* uzitka i znas da si ti zasluzan za to.
Zbog toga i samo toga se isplati to probati. A to da ces ostati bez decka. Mi smo mutavi i nas dobrim seksom lako povratis (a nakon lizanja mace ces biti puno bolja -- citaj slobodnija).....
__________________
Onaj tko kaže da su žene slabiji spol neka pokuša po noći prebaciti poplun na svoju stranu (c) RD
kAso is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger