Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2015., 19:34   #61
Meni je zanimljiv fenomen da istinu o nevoljenju lakse podnose zene koje zaraduju svojim radom svoj kruh.

Teze je kad si dozvole da ovise financijski o nekome. Onda samopostovanje padne duplo i zato se teze izvuci.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Old 22.02.2015., 20:05   #62
a možda je i on svjestan da ga vidi ko sponzora ne dečka, jer je ponovila jedno 10 puta kako joj on financira sve, a ona je "uvijek spremna za seks kad god on poželi". možda ju više brine plaća li i što tim drugim ženama ili ne

a s njegove strane, puno mlađa trofej ženica za pokazivati frendovima i bivšoj

svako svoje aranžmane pravi kako mu odgovara
novitt is offline  
Old 22.02.2015., 21:25   #63
Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
Ja si nekako mislim ako smo deset godina skupa i uvijek je on taj koji injicira pomirbu i ima ideja za vikende i sve ostalo da ipak u svojoj glavi ima mene kao onu koju voili. U početku sam se uvijek brinula zbog tih drugih žena, ali to je stvarno prolazno. Neki puta to traje neki mjesec, neki puta i godinu dana, ali sve to vrijeme svuda ja idem sa njim a one su tu na poziv. Sad tako je i snama počelo pa se je odlučio za mene za stalno i ja sad ne znam jel si te druge misle da će mene ostaviti zbog njih ili šta? On zna mjerupa kada kao sada ja ipak mu stavim do znanja da znam, onda on ipak prekine tu drugu vezu. Sad ja ne znam bude li uvijek tako, ja bi bila spokojnija da imamo taj papir da smo oženjeni i da uvijek živimo skupa, a ne samo za vikende i praznike, ali sam prihvatila da ima svoju slobodu. Sad šta si te druge misle ja ne znam jel im on uopće ne pokazuje da misli sa njima ozbiljno. One sve uvjek znaju za mene, ja naslućujem za njih, ali sam ja njemu ozbiljna. Malo me istina to sve, mislim te druge muče, ali evo deset godina je tako i uvjek sam ja pred svima njegova službena. To je ipak malo drugačije od jelele7777 i drugih ili nije, ako one baš ne pričaju sve. A speculas to malo krivo vidi jel misli da se on samnom zeza, a obratno je, samnom je ozbiljno a s drugima se zeza.
Je...u svom to postu slažem se sa ovom tvrdnjom da je kod Jele drugačije
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Old 22.02.2015., 21:27   #64
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
a možda je i on svjestan da ga vidi ko sponzora ne dečka, jer je ponovila jedno 10 puta kako joj on financira sve, a ona je "uvijek spremna za seks kad god on poželi". možda ju više brine plaća li i što tim drugim ženama ili ne

a s njegove strane, puno mlađa trofej ženica za pokazivati frendovima i bivšoj

svako svoje aranžmane pravi kako mu odgovara
Uglavnom ljudi se nađu i drže iz nekog razloga.
Kao što sam već i napisala...ovakvi patološki odnosi kakve mi neke njegujemo su odraz dvoje trknutih u takvoj vezi.
Niti sam ja bolja što trpim, a niti je on išta bolji što nastavlja neku suludu igru, makar nema niti smjera, niti cilja...to je nekaj bolesnog.
Ljudi svašta trpaju pod ljubav. Tu spadam i ja...a mislila sam da je to svemirska ljubav
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Old 22.02.2015., 21:32   #65
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Niti sam ja bolja što trpim, a niti je on išta bolji što nastavlja neku suludu igru, makar nema niti smjera, niti cilja...to je nekaj bolesnog.
Ljudi svašta trpaju pod ljubav. Tu spadam i ja...a mislila sam da je to svemirska ljubav
Hajd jelena da pričitam bolja sam, ja tu više ne spadam....
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Old 22.02.2015., 22:13   #66
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Uglavnom ljudi se nađu i drže iz nekog razloga.
Kao što sam već i napisala...ovakvi patološki odnosi kakve mi neke njegujemo su odraz dvoje trknutih u takvoj vezi.
Niti sam ja bolja što trpim, a niti je on išta bolji što nastavlja neku suludu igru, makar nema niti smjera, niti cilja...to je nekaj bolesnog.
Ljudi svašta trpaju pod ljubav. Tu spadam i ja...a mislila sam da je to svemirska ljubav
ja nisam vidjela da je ona spominjala ljubav

spominjala je putovanja, financiranje, službene potvrde i papir, i kako je ona "glavna" od svih ostalih žena koje ima (po njenoj slobodnoj procjeni)

ne bih baš rekla da je "ljubav" ono što nju zanima, jer ona svo vrijeme priča o potvrdi statusa i osiguranosti
novitt is offline  
Old 23.02.2015., 02:35   #67
Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
A speculas to malo krivo vidi jel misli da se on samnom zeza, a obratno je, samnom je ozbiljno a s drugima se zeza.
Slažen se i ne mislin da se s tobon zeza, dapače, kad mu je do zezanja zna di će.

Ti mu nisi baš za ozbiljno jer bi te inače usrićija nekakvin konkretiziranjen, recimo da on betonira pravila po kojima će te bit skupa.

I stvarno si više smišna koliko brojiš o tin curama. Koliko se lipiš na njih, toliko si dalje od sebe. A jedino kvalitetnin pristupon sebi možeš sebe usrićit.
Njemu je ništa lakše jebat i odjebat, to stvarno nije naučna fizika kad se od starta postavi da in je svaki sat s njin bonus.

Možeš li skupit snage i pitat ga šta voli na tebi? Budi fer prima sebi jednon i reci si da se tog odgovora ne tribaš bojat.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Old 23.02.2015., 13:06   #68
Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
...
Kažu ljudi kada staviš neki kamenčić u džep, nosaš ga tako 7 dana, svaki dan ga barem jednom pogledaš-da će ti nakon isteka tog vremena biti žao da ga baciš. To vaše traje 10 godina i naravno da su se za to vrijeme i razvile i neke vrste emocija prema tebi sa njegove strane. Ali kao što vidiš to njemu nije dovoljno da se ubračite.

Takođe uvrijeđeno je pravilo da kada se neko toliko navikne na svoju slobodu i komoditet koji pri tom uživa, da mu se onda i teško odreći svoje slobode. Onako kako ja to vidim on se upravo tako i ponaša. A i zašto bi drugačije? Ima tebe kad god mu zatrebaš, a istovremeno i svoju slobodu-ne samo samo da živi kao samac i kako želi, već i da ne mora nikome da se pravda. Da ne pričamo o prednosti toga da kao slobodan u taj svoj stan može privoditi druge žene.

Možete vi i tako i dalje da živite, nije problem. Da jedno od drugoga uzimate ono što vam treba. Znam da je i lakše tako živjeti da zatvaraš oči pred istinom. Ali nemoj previše da maštaš o nekoj udaji za njega, jer bojim se da su to potpuno nerealna sanjarenja-sem ako se ne dogodi neko čudo.

Zadnje uređivanje Alexa : 26.02.2015. at 10:18. Reason: Ne citirati cijeli jako veliki post u svrhu odgovora, naučiti koristiti citate, stranicu činite nepreglednom.
Mrvica7 is offline  
Old 23.02.2015., 16:53   #69
Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
Sad on nebi da živi sa mojom djecom i onda mogu razumjeti da je on kroz tjedna kod sebe doma ja kod sebe sa djecom i da smo svaki vikend skupa.
A gdje su ti djeca svaki vikend?

Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
A speculas to malo krivo vidi jel misli da se on samnom zeza, a obratno je, samnom je ozbiljno a s drugima se zeza.
Ja mislim da se ti s nama zezaš.
rna is offline  
Old 23.02.2015., 19:12   #70
Quote:
Mrvica7 kaže: Pogledaj post
To vaše traje 10 godina i naravno da su se za to vrijeme i razvile i neke vrste emocija prema tebi sa njegove strane. Ali kao što vidiš to njemu nije dovoljno da se ubračite.
Al zašto, zašto kad je ona dobra ka kruv?

O njemu iman jednostrano mišljenje i u biti volija bi da mu uleti neko, možda od njegovih muških frendova, i kaže da je više ne masla već da je usrići do kraja, ka dostojnu ženu.
Samo, njegov svit je kupovina. On calenzi di god dođe, tako vodi svoje bitke, nosić mu je do neba.
Tek kad mu zazvoni biološki sat, dopustit će si da nekog posluša.

Quote:
rna kaže: Pogledaj post
A gdje su ti djeca svaki vikend?
U ćaće?

Quote:
rna kaže: Pogledaj post
Ja mislim da se ti s nama zezaš.
Ona stoji s rukama priko stisnutih očiju i kad god poviri, ovaj je s ženskon, pa kad dva tri puta vidi istu, uvati je panika.
Volija bi ode dobar rasplet i dok god Sunašce piše, znači da otpor titra u njoj.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Old 23.02.2015., 21:21   #71
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Tek kad mu zazvoni biološki sat, dopustit će si da nekog posluša.
Pretpostavimo da taj biološki zvoni. Kada je to?

Ona je s njim 10 godina. Djeca nisu njegova, znači da ih je dobila prije. Po tome ona ima minimalno 30. E, a on je dosta stariji od nje. Koliko on ima?

Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post

U ćaće?
Kaže svaki vikend, pa nešto sumnjam.

Quote:
iskričava kaže: Pogledaj post
To sam i mislila, ali nada umire zadnja haha.
Eh, Pandora, Pandora...
rna is offline  
Old 24.02.2015., 01:06   #72
E da, pitaju ga njegovi prijatelji zašto se ne ženi, ja neznam šta on kaže, ali oni pred nama isto kažu da bi konačno to trebalo. On se smije, grli me i ja si mislim da bude, ali uvijek tako napravi i ništa. A vikendom su djeca ili kod njihovoga tate ili idu s nama kao na ljetovanje. I onda smo baš kao prava obitelj. Stalno mislim da mu malo treba da se odluči i onda opet ništa. A brinem se zbog drugih i još više kada je ista neko duže vrjeme. Sad opet kada ja oštro pitam za tu i tu (s kojom je dulje vrijeme) onda se posvađamo na tjedan dana, pa opet za vikend idemo skupa ili sam čak kod njega kod kuće za vikend. I opet je sve po starom, on to drugo prekine i onda ja opet osjetim i uvjerim se kada opet bude druga. Ali eto to je tako deset godina i ipak je moj. To ipak nešto znači ja mislim kada se ipak uvjek odluči za mene. Sad možda bi se manje brinula da živimo stalno skupa ili da smo oženjeni i ne znam šta da napravim da nešto od toga bude. Pričam s njegovim prijateljima i njihovim ženama da budu na mojoj strani, s nekima sam si baš jako dobra i oni jesu na mojoj strani i stalno ga nagovaraju ali eto, kada neće. Oni kažu da ništa posebno ne kaže samo se smije i bude ljubazan i onda se misli da ide prema tome, ali ne ide.
sunasceah is offline  
Old 24.02.2015., 10:04   #73
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Al zašto, zašto kad je ona dobra ka kruv?
Pa sad...ženio se on i ne bi htio više. U to je svakako njoj ljepše vjerovati nego da još nije naletio na neku koja bi mu ponovo okrenula pamet.
Quote:
iskričava kaže: Pogledaj post
I još jedna stvar zbog koje sve ide sporo su neodgovorena pitanja. Još negdje pri kraju veze sam rekla sve što mi je bilo na srcu i pitala zašto se tako ponaša prema meni, zašto je samnom i što uopće osjeća prema meni? Naravno, da odgovore nisam dobila i to je jedan od razloga zašto ta glupa nada opstaje. Jel netko od vas koji ste bili u sličnoj situaciji dobio odgovore?
Rijetko koja. Možda kada je prevara u pitanju a partner bio satjeran uza zid sa sve dokazima. Kad si u tome sve ti je nejasno, ali ako odgovore neko ne želi da ti da-šta tu možeš? Sa potpunim odmaknućem i vremenom sve se iskristališe samo od sebe, a većinu šta im taj ima za reći više ni ne zanima.
Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
Sad možda bi se manje brinula da živimo stalno skupa ili da smo oženjeni i ne znam šta da napravim da nešto od toga bude. Pričam s njegovim prijateljima i njihovim ženama da budu na mojoj strani, s nekima sam si baš jako dobra i oni jesu na mojoj strani i stalno ga nagovaraju ali eto, kada neće. Oni kažu da ništa posebno ne kaže samo se smije i bude ljubazan i onda se misli da ide prema tome, ali ne ide.
Samo ti se čini. Brinula bi isto, ako ne i više da ste u braku. Ja se pitam kako se tebi uopšte i desio razvod s obzirom da toliko držiš do braka? Ne može se on natjerati, neće se on ženiti samo što će mu ovaj ili onaj reći da bi trebao. To što se smješka, to je bar jasno-da ne želi. A kad neko nešto ne želi-jer bitan i razlog? Da ga znaš, to bi nešto pokrenulo, promijenilo? Možda kod tebe, ali kod njega ne bi jer je takav njegov trenutni stav. Nema ništa dok to on sam ne poželi.
Mrvica7 is offline  
Old 24.02.2015., 21:06   #74
Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
E da, pitaju ga njegovi prijatelji zašto se ne ženi, ja neznam šta on kaže, ali oni pred nama isto kažu da bi konačno to trebalo. On se smije, grli me i ja si mislim da bude, ali uvijek tako napravi i ništa.
Nece si obaveza i odgovornosti, nece da se prihvati uloge oca necijoj tudjoj djeci. On je vrlo racionalan; ulaze u vas odnos finacijski i spreman je biti vikendima s tobom, ali to je to. Nema motivaciju za bilo sta drugo - davno je postavio granice, tvoje je tada bilo ili da prihvatis ili da ostavis to sto nudi, a ne da zivis u nadi deset godina. Uz to je slobodan imati druge s vremena na vrijeme, za njega je ova situacija idealna. Samo vrijeme koje ste proveli skupa vikendima tijekom godina nije razlog da on bilo sta mijenja.

Da si ti u njegovoj poziciji; financiras muskarca s dvoje djece i provodis vikende s njim, a u medjuvremenu si slobodna imati druge (ili traziti nesto bolje za sebe sto nije nemoguce da on cini btw), da li bi ga ti zenila? Da li bi iz pozicije potpune kontrole vaseg odnosa usla u neizvjesnost odgajanja njegove djece?

Quote:
A vikendom su djeca ili kod njihovoga tate ili idu s nama kao na ljetovanje. I onda smo baš kao prava obitelj.
Samo sto niste, samozavaravas se.

Quote:
Stalno mislim da mu malo treba da se odluči i onda opet ništa. A brinem se zbog drugih i još više kada je ista neko duže vrjeme.
Prirodno je da se brines, ti nisi ravnopravna u toj vezi, daleko si od toga. Ali ti si na to pristala, nemas osnovu kriviti njega. Mozes ili ostati s njim pod datim uvjetima ili ga ostaviti. Ili malo kontrolirati vlastite emocije, i takodjer poceti gledati postoji li neko adekvatniji za tebe u okolici (samo sa djecom tesko da ces ga pronaci i ti si toga svjesna). I tako, vrijeme prolazi a ti se moras zadovoljiti onim sto ti on hoce dati.

Ali nije kraj svijeta, da ti takva veza ne odgovara vec bi iz nje izasla.

Quote:
Ali eto to je tako deset godina i ipak je moj.
Nije on tvoj, da jeste ti se ne bi nasla na ovoj temi. Od sebe ti daje koliko hoce kada on to hoce.

Quote:
To ipak nešto znači ja mislim kada se ipak uvjek odluči za mene.
Pa naravno da mu nije svejedno, ali nije mu dovoljno stalo da bi te prihvatio full time sa djecom. I to je to.

Quote:
Sad možda bi se manje brinula da živimo stalno skupa ili da smo oženjeni i ne znam šta da napravim da nešto od toga bude. Pričam s njegovim prijateljima i njihovim ženama da budu na mojoj strani, s nekima sam si baš jako dobra i oni jesu na mojoj strani i stalno ga nagovaraju ali eto, kada neće. Oni kažu da ništa posebno ne kaže samo se smije i bude ljubazan i onda se misli da ide prema tome, ali ne ide.


Ovako ga sigurno neces nagovoriti da te ozeni. Mislim da ne postoji nacin da ga 'nagovoris' btw.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Old 13.03.2015., 16:05   #75
Konačno se odlučio za mene. Suočila sam ga sa dokazima za tu drugu i kazala da ću živjeti kod njega. Ili ču mu zagorčati život da se ne bude ni snašao dok kaže keks. I sada mi je ko psu krivo da to nisam već prije puno godina napravila jel sada konačno živimo skupa kod njega. Moja su djeca velika i mogu po noći biti sama, a ja sam konačno dobila svog muškarca. Sad ja se nadam da je to sada zauvijek i da je ta druga sada ipak odletjela kao i svaka. Sad ja se jesam sekirala mjesecima zbog nje i stvarno sam bila spremna na sve samo da ga konačno dobijem samo za sebe. Sada je malo ljut i u čudu kako sam se ja tako postavila. Sad kad ga to prođe vidjetće da smo mi jedno za drugo, da sam ja prava za njega. Sada sam baš sretna.
sunasceah is offline  
Old 13.03.2015., 16:08   #76
Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
Konačno se odlučio za mene. Suočila sam ga sa dokazima za tu drugu i kazala da ću živjeti kod njega. Ili ču mu zagorčati život da se ne bude ni snašao dok kaže keks. I sada mi je ko psu krivo da to nisam već prije puno godina napravila jel sada konačno živimo skupa kod njega. Moja su djeca velika i mogu po noći biti sama, a ja sam konačno dobila svog muškarca. Sad ja se nadam da je to sada zauvijek i da je ta druga sada ipak odletjela kao i svaka. Sad ja se jesam sekirala mjesecima zbog nje i stvarno sam bila spremna na sve samo da ga konačno dobijem samo za sebe. Sada je malo ljut i u čudu kako sam se ja tako postavila. Sad kad ga to prođe vidjetće da smo mi jedno za drugo, da sam ja prava za njega. Sada sam baš sretna.
Šta zapravo ovo znači???
Djeca nisu sa tobom ili
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 13.03.2015., 20:15   #77
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Šta zapravo ovo znači???
Djeca nisu sa tobom ili
Djeca su velika, srednja škola, i mogu biti po noći sama, a imaju i svoga tatu, i bake. Njihov tata je sretan u drugom braku i red je da nešto naprave da i ja osnujem novi život.
Sad meni je samo ko psu krivo što se nisam ovako energično postavila puno prije. Ali bolje i sada nego da sam i dalje patila. Tako da mogu druge misliti da su pametnije od mene i ne znam šta ali ja znam s muškima i zato je on ipak moj. Sad ja se samo nadam da ću ga uspjeti nagovoriti da se oženimo ali i bez toga sada živim kod njega pa će to onda spontano doći. Sad ovako i nema prostora za druge žene, kada sam ja po noći kod njega. Zašto zašto to nisam bila hrabra prije napraviti?? Tako da to svima savjetujem, mora se zapretiti jel inače ne shvaća ozbiljno.
sunasceah is offline  
Old 14.03.2015., 10:29   #78
Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
Djeca su velika, srednja škola, i mogu biti po noći sama, a imaju i svoga tatu, i bake. Njihov tata je sretan u drugom braku i red je da nešto naprave da i ja osnujem novi život.
Sad meni je samo ko psu krivo što se nisam ovako energično postavila puno prije. Ali bolje i sada nego da sam i dalje patila. Tako da mogu druge misliti da su pametnije od mene i ne znam šta ali ja znam s muškima i zato je on ipak moj. Sad ja se samo nadam da ću ga uspjeti nagovoriti da se oženimo ali i bez toga sada živim kod njega pa će to onda spontano doći. Sad ovako i nema prostora za druge žene, kada sam ja po noći kod njega. Zašto zašto to nisam bila hrabra prije napraviti?? Tako da to svima savjetujem, mora se zapretiti jel inače ne shvaća ozbiljno.
Prijetnjama prisiljavaš čovjeka da bude s tobom,i spremna si žrtvovati i djecu zbog njega?? Tebi je to OK!?
Ma draga moja zavaravaš se ako misliš da te neće varati jer eto sad si po noći kod njega. Po danu ne može varati il se to ne konta

Ja se fakat nadam da si troll,jer razmišljanje ti je na razini pubertetlije
__________________
Everything you've ever wanted is on the other side of fear
BlueEyes31 is offline  
Old 14.03.2015., 22:12   #79
Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
Konačno se odlučio za mene. Suočila sam ga sa dokazima za tu drugu i kazala da ću živjeti kod njega. Ili ču mu zagorčati život da se ne bude ni snašao dok kaže keks. I sada mi je ko psu krivo da to nisam već prije puno godina napravila jel sada konačno živimo skupa kod njega. Moja su djeca velika i mogu po noći biti sama, a ja sam konačno dobila svog muškarca. Sad ja se nadam da je to sada zauvijek i da je ta druga sada ipak odletjela kao i svaka. Sad ja se jesam sekirala mjesecima zbog nje i stvarno sam bila spremna na sve samo da ga konačno dobijem samo za sebe. Sada je malo ljut i u čudu kako sam se ja tako postavila. Sad kad ga to prođe vidjetće da smo mi jedno za drugo, da sam ja prava za njega. Sada sam baš sretna.
Kakvo zadovoljstvo nalaziš u tome da se "konačno" odlučio za tebe?
Ne smatraš li da si ponižena samim time što je tu postojalo razdoblje odlučivanja? Pomisao da muškarac kojeg želim prolazi kroz dvojbu i nastoji odabrati između mene i neke druge žene... teško mogu zamisliti veći turn off i razlog zbog kojeg bih se brže ohladila, ali ne mogu.

Jesi li svjesna da ga držiš uza se ucjenom? I žališ?! Za čime žališ? Žališ jer već prije nisi bila toliko očajna da ga na tako jadan način prisilno vežeš uza sebe?

Ovo da su ti djeca dovoljno velika da ih same ostavljaš i noću odlaziš njemu je toliko žalosno da ne mogu ni komentirati. I iskreno se pitam kakav bi kurac trebao biti, zlatan ili polametarni da zbog njega napustim svoje dijete. Čak i preko noći.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Old 15.03.2015., 00:54   #80
Ma ja nemrem vjerovat...
Pa kaj tak nekaj fakat postoji?
Čuj postavila mu ultimatum.Ona zna s muškarcima.
Tak treba.
Ja nemrem vjerovat da postoje žene tak naporne.
Nemrem.Nemrem si to vjerovat.
Ona njega već 10 godina uvjerava da ju oženi, on joj se smješka u facu...
Vara ju di stigne (ako uopće i jesu zajedno)...
Ali ona je pobijedila te druge.
Ona je ostala.
Kako znaš da je on ostavljao te druge zbog tebe?
Možda su na vrijeme skužile s kakvim imaju posla, pa same pobjegle glavom bez obzira?
Kao što si i ti trebala već odavno.
A ne takvog čovjeka stavljat na mjesto ispred svoje djece.
Ostavlja djecu i trči nekom liku kaj ju ne ferma ni 5%.
Da te voli, ne bi ni gledao druge žene, a kamoli nekaj više.
Da te voli oženio bi te već odavno, sam bi te zaprosio, ne bi ga ti morala nasiljavat 10 godina.
I najvažnije-da te iskreno voli, volio bi i tvoju djecu.Jer su tvoja.
Volio bi ih i prihvatio kao svoju.
Ne voli te.
Ti si jedina koja ostaje s takvim.
starakrpa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:32.