Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2015., 09:47   #81
Retra i Starakrpa i drugi:
Teško je jako dobro prikazat situaciju pa možda izgleda čudno. Ja znam da bi bilo bolje da se je sam odlučio za ovo što sam ja postigla s pretnjama. Ali drukčije nije išlo. Sad on je sada stariji 10 godina nego kada se odlučio za mene (isto je bila paralelka, ali sam već tada pobjedila), moja djeca deset godina starija imaju svog tatu i bake i djedove i tete pa mogu i snjima i njihovom djecom ići na izlet na vikend i mogu prespavat kod njih i tako. A on je predobar prema njima, mi svi skupa znamo otići na izlet i naroćito na ljeto na more onda kada su djeca sa menom. A i inače ih hoće pokupiti iza škole i drugo. Tako da on meni nije prije djece. A nisu njega druge ostavljale jel je on prejaka prilika. Ja mislim da imam sreće i ono nešto zbog čega se je ipak uvjek odlučivao za mene i sada isto. Sad mene je uvjek sekiralo što je s drugima, ali sam iza prve i druge shvatila da je to njegov stil života i da sam mu ja mirna luka. Sad on neće biti mlađi, ja sam ipak puno mlađa i njemu je u interesu da me zadrži, teško će sada naći baš tako mladu. A na mene se je već navikao, moja djeca su još malo pa samostalna tako da ja mislim da će se on ipak sada konačno primiriti i da ćemo biti kao obitelj. Sad ja mislim da bi se sada stvarno mogla useliti kod njega zastalno. Ali to ćemo vidjeti sada. Sad ona druga je prošlost i sada ću jako dobro paziti da se ne pojavi nova. Sada već znam di trebam paziti i kada mu zapretiti. Ali sada sam prvi puta ovaj vikend spokojna i mislim da je konačno sve na svojem mjestu.
sunasceah is offline  
Old 15.03.2015., 12:09   #82
Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
Retra i Starakrpa i drugi:
Teško je jako dobro prikazat situaciju pa možda izgleda čudno. Ja znam da bi bilo bolje da se je sam odlučio za ovo što sam ja postigla s pretnjama. Ali drukčije nije išlo. Sad on je sada stariji 10 godina nego kada se odlučio za mene (isto je bila paralelka, ali sam već tada pobjedila), moja djeca deset godina starija imaju svog tatu i bake i djedove i tete pa mogu i snjima i njihovom djecom ići na izlet na vikend i mogu prespavat kod njih i tako. A on je predobar prema njima, mi svi skupa znamo otići na izlet i naroćito na ljeto na more onda kada su djeca sa menom. A i inače ih hoće pokupiti iza škole i drugo. Tako da on meni nije prije djece. A nisu njega druge ostavljale jel je on prejaka prilika. Ja mislim da imam sreće i ono nešto zbog čega se je ipak uvjek odlučivao za mene i sada isto. Sad mene je uvjek sekiralo što je s drugima, ali sam iza prve i druge shvatila da je to njegov stil života i da sam mu ja mirna luka. Sad on neće biti mlađi, ja sam ipak puno mlađa i njemu je u interesu da me zadrži, teško će sada naći baš tako mladu. A na mene se je već navikao, moja djeca su još malo pa samostalna tako da ja mislim da će se on ipak sada konačno primiriti i da ćemo biti kao obitelj. Sad ja mislim da bi se sada stvarno mogla useliti kod njega zastalno. Ali to ćemo vidjeti sada. Sad ona druga je prošlost i sada ću jako dobro paziti da se ne pojavi nova. Sada već znam di trebam paziti i kada mu zapretiti. Ali sada sam prvi puta ovaj vikend spokojna i mislim da je konačno sve na svojem mjestu.
Ima nesto tako beznadezno u tvojim postovima. Toliko si fokusirana na njega da si u potpunosti izgubila siru sliku.

Ali moras se prisjetiti da nema garancija u zivotu, za bilo sto/koga. Mogla bi se jako razocarati, a na kocku stavljas ono sto nema cijenu, svoju djecu.

On te i dalje moze varati, nisi nikad cula da to vecina radi usprkos braku i zenama/muzevima kod kuce? Nisi cula za razvode? Nisi cula za teske bolesti u starijoj dobi i zene koje postanu dugogodisnje njegovateljice oboljelih? Ali sto je najbitnije, nisi cula za djecu koja prezru roditelje i prekinu kontakt s njima u potpunosti? Bez uvrede, kao da si s Marsa pala.

Imala sam potrebu ovo napisati zbog ovog posta (koji bih voljela da nisam napisala ukoliko je utjecao na tebe i 0.0001%). Jer moja namjera nije bila da te potaknem da napustis djecu, ni u ludilu. Samo sam ti zeljela pokazati da je on organizirao zivot u skladu sa svojim potrebama, da bi ga uspjela vidjeti iz drugacije perspektive a ne da bi kontemplirala ostavljanje djece da se snalaze kako znaju i umiju. Na neki nacin mi te je zao, jer vidim da ocajnicki zelis naplatiti vremensku investiciju s tim covjekom, tako mi to izgleda. Ali tvoje djece mi je zao nemjerljivo vise.

Btw, nije to sto si ucinila nevidjeno, samo je izuzetno rijetko. U svojoj okolici sam vidjela zenu koja je jedan dan ostavila muza i sitnu djecu - i nije se vratila. Ne znam gdje je, ali sam sigurna da nije sretna. Ogromna vecina zena tu opciju uopce ne razmatra jer imaju ispravno postavljene prioritete u zivotu. Ti bi se nad svojim trebala ozbiljno zamisliti, ukljucujuci potrebu da budes validirana njegovim ili bilo cijim misljenjem, jer time dajes snaznu (ali izuzetno pogresnu) poruku i svojoj djeci. Iskreno se nadam da si u mogucnosti sagledati svoju situaciju barem donekle objektivno.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥

Zadnje uređivanje Alaine Zanna : 15.03.2015. at 12:20.
Alaine Zanna is offline  
Old 15.03.2015., 15:58   #83
čitam neko vrijeme sunasce. Zaista, ona "ima ono nešto". Pobogu! Pobogu! Frajer j... sve u 16, a kada ona "zaprijeti" onda se malo primiri. I dozvoli joj da noći kod njega. Nakon 10 godina. Hm, stvarno uspjeh. I kako to "zaprijeti", šta će mu napraviti? Ali opet, svaki vikend, ljetovanje i zomovanje su skupa, ipak su 2/3 godine (i noći) skupa. Skoro kao da su u braku. Ali opet, i čudnije stvari su se u povijesti događale, pa zašto ne misliti da će ona na kraju uspjeti u svojem pothvatu da ju oženi. Ili da bar žive skupa. Po njenom su već na pola puta prema tome. Još jedno 10 godina ... Koliko on ono ima godina? A ona?
I ne, nisam ljubomorna na njen uspjeh i sreću i na moju glupost što na njegovo j....... sa strane kažem zbogom. Ko mi je kriv.
miramarek is offline  
Old 16.03.2015., 12:49   #84
Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
Djeca su velika, srednja škola, i mogu biti po noći sama, a imaju i svoga tatu, i bake. Njihov tata je sretan u drugom braku i red je da nešto naprave da i ja osnujem novi život.
Sad meni je samo ko psu krivo što se nisam ovako energično postavila puno prije. Ali bolje i sada nego da sam i dalje patila. Tako da mogu druge misliti da su pametnije od mene i ne znam šta ali ja znam s muškima i zato je on ipak moj. Sad ja se samo nadam da ću ga uspjeti nagovoriti da se oženimo ali i bez toga sada živim kod njega pa će to onda spontano doći. Sad ovako i nema prostora za druge žene, kada sam ja po noći kod njega. Zašto zašto to nisam bila hrabra prije napraviti?? Tako da to svima savjetujem, mora se zapretiti jel inače ne shvaća ozbiljno.
Zaprijetiti...čovjeku kojeg navodno voliš????
O Bože
I ostaviti djecu jer ti zaslužuješ vrijeme za sebe i svog "dečka"....
Sretno
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 16.03.2015., 13:59   #85
Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
ja znam s muškima Tako da to svima savjetujem, mora se ...
Nakon pročitanih tvojih postova, mislim da ti nisi najkompetentnija osoba za davanje savjeta kako s muškarcima ali kako si za svog rekla da ne voli inteligentne žene možda te neka koja to nije i posluša. Majka dvoje odrasle djece zasigurno ne, ma kako glupa bila.
Jedino mi nije jasno koga si ti na kraju pobijedila
-honey- is offline  
Old 20.03.2015., 09:13   #86
Puno mi je od pomoći ovaj forum. Tako sam sretna što sam vas našla baš u pravo vrjeme. Sad bilo je važnih trenutaka između mene i njega u zadnje vrjeme, on se je, bila sam pisala baš odlučio za mene a sada je rekao da ne može se preko noći ženiti, nego da budem strpljiva još malo da nešto posloži, a onda će mo i to napraviti. Sad ja mu vjerujem jel je svih ovih deset godina pričao istinu. Na primjer uvjek mi je govorio da su te žene za koje ja saznam samo za seks i tako je uvjek bilo, nakon seksa bi ih ostavljao i tako cijelo vrjeme. Neki bi rekli da sam glupa da to tolerišem, ali stvarno tako ispada, on je ovisan od seksa i samo ja mu nisam dovoljna makar sam puno mlađa od njega. Sad to tako izgleda da je sada i tu zadnju žensku ostavio, sada mora još nešto rješiti sa svojm djecom i onda bi za početak živjela stalno kod njega i kada on odluči ćemo se i ženiti. Sad ja to useljenje vidim kao veliki korak, jel sada živimo zajedno nekoliko mjeseci na godinu, kada smo na praznicima i vikendima. Sad moja djeca su skoro samostalna, imaju gdje biti, a on kaže da manje djete može i živjeti s nama ako hoće jel smo i tako svi skupa i na praznicima. Tako da ja mislim da će se meni život sada posložiti kako je več odavno trebao. Ja se samo nadam da se sada neće predomisliti. Sad on je već stvarno rekli bi star i mislim da se je izživio a ako baš treba biti ću strpljiva još koliko hoće jel me nikada nije iznevjerio tako da mu i sada vjerujem da se je odlučio konačno.
sunasceah is offline  
Old 20.03.2015., 09:52   #87
Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
...
ovaj dio kak je već star me podsjeća na onaj vic..koja žena jedina sigurno zna gdje joj je muž?... udovica
Complicated is offline  
Old 20.03.2015., 09:54   #88
Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
Puno mi je od pomoći ovaj forum. Tako sam sretna što sam vas našla baš u pravo vrjeme. Sad bilo je važnih trenutaka između mene i njega u zadnje vrjeme, on se je, bila sam pisala baš odlučio za mene a sada je rekao da ne može se preko noći ženiti, nego da budem strpljiva još malo da nešto posloži, a onda će mo i to napraviti. Sad ja mu vjerujem jel je svih ovih deset godina pričao istinu. Na primjer uvjek mi je govorio da su te žene za koje ja saznam samo za seks i tako je uvjek bilo, nakon seksa bi ih ostavljao i tako cijelo vrjeme. Neki bi rekli da sam glupa da to tolerišem, ali stvarno tako ispada, on je ovisan od seksa i samo ja mu nisam dovoljna makar sam puno mlađa od njega. Sad to tako izgleda da je sada i tu zadnju žensku ostavio, sada mora još nešto rješiti sa svojm djecom i onda bi za početak živjela stalno kod njega i kada on odluči ćemo se i ženiti. Sad ja to useljenje vidim kao veliki korak, jel sada živimo zajedno nekoliko mjeseci na godinu, kada smo na praznicima i vikendima. Sad moja djeca su skoro samostalna, imaju gdje biti, a on kaže da manje djete može i živjeti s nama ako hoće jel smo i tako svi skupa i na praznicima. Tako da ja mislim da će se meni život sada posložiti kako je več odavno trebao. Ja se samo nadam da se sada neće predomisliti. Sad on je već stvarno rekli bi star i mislim da se je izživio a ako baš treba biti ću strpljiva još koliko hoće jel me nikada nije iznevjerio tako da mu i sada vjerujem da se je odlučio konačno.
Ajme ženo draga
leonardis is offline  
Old 20.03.2015., 09:57   #89
Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
Puno mi je od pomoći ovaj forum. Tako sam sretna što sam vas našla baš u pravo vrjeme. Sad bilo je važnih trenutaka između mene i njega u zadnje vrjeme, on se je, bila sam pisala baš odlučio za mene a sada je rekao da ne može se preko noći ženiti, nego da budem strpljiva još malo da nešto posloži, a onda će mo i to napraviti. Sad ja mu vjerujem jel je svih ovih deset godina pričao istinu. Na primjer uvjek mi je govorio da su te žene za koje ja saznam samo za seks i tako je uvjek bilo, nakon seksa bi ih ostavljao i tako cijelo vrjeme. Neki bi rekli da sam glupa da to tolerišem, ali stvarno tako ispada, on je ovisan od seksa i samo ja mu nisam dovoljna makar sam puno mlađa od njega. Sad to tako izgleda da je sada i tu zadnju žensku ostavio, sada mora još nešto rješiti sa svojm djecom i onda bi za početak živjela stalno kod njega i kada on odluči ćemo se i ženiti. Sad ja to useljenje vidim kao veliki korak, jel sada živimo zajedno nekoliko mjeseci na godinu, kada smo na praznicima i vikendima. Sad moja djeca su skoro samostalna, imaju gdje biti, a on kaže da manje djete može i živjeti s nama ako hoće jel smo i tako svi skupa i na praznicima. Tako da ja mislim da će se meni život sada posložiti kako je več odavno trebao. Ja se samo nadam da se sada neće predomisliti. Sad on je već stvarno rekli bi star i mislim da se je izživio a ako baš treba biti ću strpljiva još koliko hoće jel me nikada nije iznevjerio tako da mu i sada vjerujem da se je odlučio konačno.
ajoj


1234321234 is offline  
Old 20.03.2015., 11:48   #90
Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
Puno mi je od pomoći ovaj forum. Tako sam sretna što sam vas našla baš u pravo vrjeme. Sad bilo je važnih trenutaka između mene i njega u zadnje vrjeme, on se je, bila sam pisala baš odlučio za mene a sada je rekao da ne može se preko noći ženiti, nego da budem strpljiva još malo da nešto posloži, a onda će mo i to napraviti. Sad ja mu vjerujem jel je svih ovih deset godina pričao istinu. Na primjer uvjek mi je govorio da su te žene za koje ja saznam samo za seks i tako je uvjek bilo, nakon seksa bi ih ostavljao i tako cijelo vrjeme. Neki bi rekli da sam glupa da to tolerišem, ali stvarno tako ispada, on je ovisan od seksa i samo ja mu nisam dovoljna makar sam puno mlađa od njega. Sad to tako izgleda da je sada i tu zadnju žensku ostavio, sada mora još nešto rješiti sa svojm djecom i onda bi za početak živjela stalno kod njega i kada on odluči ćemo se i ženiti. Sad ja to useljenje vidim kao veliki korak, jel sada živimo zajedno nekoliko mjeseci na godinu, kada smo na praznicima i vikendima. Sad moja djeca su skoro samostalna, imaju gdje biti, a on kaže da manje djete može i živjeti s nama ako hoće jel smo i tako svi skupa i na praznicima. Tako da ja mislim da će se meni život sada posložiti kako je več odavno trebao. Ja se samo nadam da se sada neće predomisliti. Sad on je već stvarno rekli bi star i mislim da se je izživio a ako baš treba biti ću strpljiva još koliko hoće jel me nikada nije iznevjerio tako da mu i sada vjerujem da se je odlučio konačno.
laze.
moze se preko noci ozeniti.
sacekace da te prodje euforija, naci ti manu, kad se konacno opustis i "duboko razocaran, uvredjen i povredjen" prekinuti.
ili cete se ozeniti brzo ili se necete ozeniti nikako.
i mislim da ces pozaliti vjencanje, cak i ako do njega dodje.
ali dobro je da si se mrdnula s mrtve tacke, dusa bi ti propala da je duze potrajalo.
OneHitWonder is offline  
Old 20.03.2015., 11:52   #91
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
laze.
moze se preko noci ozeniti.
sacekace da te prodje euforija, naci ti manu, kad se konacno opustis i "duboko razocaran, uvredjen i povredjen" prekinuti.
ili cete se ozeniti brzo ili se necete ozeniti nikako.
i mislim da ces pozaliti vjencanje, cak i ako do njega dodje.
ali dobro je da si se mrdnula s mrtve tacke, dusa bi ti propala da je duze potrajalo.
Cija dusa? Mislis li da u ovoj prici itko pita za dusu?
Tu lova i godine odreduju kapitalnu vrijednost na trzistu.
Ona njemu darujem mladost na izdisaju, on njoj lovu i ljubav cvijeta.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Old 20.03.2015., 15:06   #92
Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
Puno mi je od pomoći ovaj forum. Tako sam sretna što sam vas našla baš u pravo vrjeme. Sad bilo je važnih trenutaka između mene i njega u zadnje vrjeme, on se je, bila sam pisala baš odlučio za mene a sada je rekao da ne može se preko noći ženiti, nego da budem strpljiva još malo da nešto posloži, a onda će mo i to napraviti. Sad ja mu vjerujem jel je svih ovih deset godina pričao istinu. Na primjer uvjek mi je govorio da su te žene za koje ja saznam samo za seks i tako je uvjek bilo, nakon seksa bi ih ostavljao i tako cijelo vrjeme. Neki bi rekli da sam glupa da to tolerišem, ali stvarno tako ispada, on je ovisan od seksa i samo ja mu nisam dovoljna makar sam puno mlađa od njega. Sad to tako izgleda da je sada i tu zadnju žensku ostavio, sada mora još nešto rješiti sa svojm djecom i onda bi za početak živjela stalno kod njega i kada on odluči ćemo se i ženiti. Sad ja to useljenje vidim kao veliki korak, jel sada živimo zajedno nekoliko mjeseci na godinu, kada smo na praznicima i vikendima. Sad moja djeca su skoro samostalna, imaju gdje biti, a on kaže da manje djete može i živjeti s nama ako hoće jel smo i tako svi skupa i na praznicima. Tako da ja mislim da će se meni život sada posložiti kako je več odavno trebao. Ja se samo nadam da se sada neće predomisliti. Sad on je već stvarno rekli bi star i mislim da se je izživio a ako baš treba biti ću strpljiva još koliko hoće jel me nikada nije iznevjerio tako da mu i sada vjerujem da se je odlučio konačno.
U cemu ti je to forum pomogao kad samo diplis po svom!?
Zeno draga ovo boli citati,al fakat.

Sad sada sada sad sad e sad sada .....
__________________
Everything you've ever wanted is on the other side of fear
BlueEyes31 is offline  
Old 20.03.2015., 18:49   #93
oženit će se njom kad mu se prestane dizati. dok god još može jebat, lovi komade. kad se iživi do kraja, onda će biti "njen".

ju-hu! pobijedila si!
sanjita is offline  
Old 20.03.2015., 21:10   #94
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
oženit će se njom kad mu se prestane dizati. dok god još može jebat, lovi komade. kad se iživi do kraja, onda će biti "njen".

ju-hu! pobijedila si!
On je u jako dobroj kondiciji. I imamo deset godina uspomena, iz čitavog svijeta. Tako puno slika i albuma šta drugi cjeli život ne sakupe. Sad sve nas čeka spolna nemoć kadtad, njega već skoro, ali i to se može nadoknaditi jel on volje ima a i zna sa ženama. Sad ja bi stvarno samo htjela da konačno napokon budemo i pred zakonom par. A svi nas i tako oduvijek doživljavaju kao jedno. Imamo zajednička društva, negdje gdje poslovno moram biti (pa onda bez njega) uvjek pitaju za njega i njega isto tako za mene. Mi smo kao jedno tako se dobro kužimo da se to rjetko nađe. Sad možda je ipak sada došao trenutak za taj zadnji korak među nama. Živim da je tako. Osjećam da će se odlučiti. Joj, tako ga ludo volim i on to zna i on je lud zamenom, jel ne bi bio deset godina samnom i možda bi već do sada otišao sa dugom. Puno bi mi značilo da kada drugi kažu za mene da sam mu žena (onako, kada ga pitaju di mu je žena) da je to i stvarno tako.
sunasceah is offline  
Old 20.03.2015., 21:29   #95
Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
On je u jako dobroj kondiciji. I imamo deset godina uspomena, iz čitavog svijeta. Tako puno slika i albuma šta drugi cjeli život ne sakupe. Sad sve nas čeka spolna nemoć kadtad, njega već skoro, ali i to se može nadoknaditi jel on volje ima a i zna sa ženama. Sad ja bi stvarno samo htjela da konačno napokon budemo i pred zakonom par. A svi nas i tako oduvijek doživljavaju kao jedno. Imamo zajednička društva, negdje gdje poslovno moram biti (pa onda bez njega) uvjek pitaju za njega i njega isto tako za mene. Mi smo kao jedno tako se dobro kužimo da se to rjetko nađe. Sad možda je ipak sada došao trenutak za taj zadnji korak među nama. Živim da je tako. Osjećam da će se odlučiti. Joj, tako ga ludo volim i on to zna i on je lud zamenom, jel ne bi bio deset godina samnom i možda bi već do sada otišao sa dugom. Puno bi mi značilo da kada drugi kažu za mene da sam mu žena (onako, kada ga pitaju di mu je žena) da je to i stvarno tako.
Gle, ti si zapravo sretna žena.
Sigurna sam da ćeš se udati za njega. Osjećam da je to jednostavno jedina mogućnost, jer se vidi koliko si uložila u tu vezu i koliko dugo čekaš...mislim to se redovito ljudima ostvari. Ako dovoljno čekaju...sigurna sam 100% da će on uskoro svima govoriti "ovo je moja žena", a ti ćeš biti sretna do kraja svog života.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Old 20.03.2015., 23:18   #96
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Gle, ti si zapravo sretna žena.
Sigurna sam da ćeš se udati za njega. Osjećam da je to jednostavno jedina mogućnost, jer se vidi koliko si uložila u tu vezu i koliko dugo čekaš...mislim to se redovito ljudima ostvari. Ako dovoljno čekaju...sigurna sam 100% da će on uskoro svima govoriti "ovo je moja žena", a ti ćeš biti sretna do kraja svog života.
Nikako se ne mogu oteti dojmu kako ovo pise neka balavica...a ona ima djecu ako sam dobro pokopcala!?
Bas svasta.
__________________
Samo tebi svira bend na nebu
dijetesjene is offline  
Old 20.03.2015., 23:21   #97
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Gle, ti si zapravo sretna žena.
Sigurna sam da ćeš se udati za njega. Osjećam da je to jednostavno jedina mogućnost, :
Da i on je svih godina govorio da je samnom za ozbiljno i da samo trebam biti strpljiva. Možda je stvarno sada shvatio da je ipak deset godina iza nas i da se to treba sada desiti. Ja osijećam da je tako. I još ga više volim ako je to moguće. Ima i poslovica: "strpljen-spašen". Stvari se stvarno mijenjaju na bolje za nas. Sada sam skoro stalno kod njega, skoro stalno živimo zajedno i postajem spokojna. I vidim da je i on sretan šta je sada konačno tako odlučio.
sunasceah is offline  
Old 20.03.2015., 23:29   #98
Quote:
dijetesjene kaže: Pogledaj post
Nikako se ne mogu oteti dojmu kako ovo pise neka balavica...
.
Ako misliš na mene ne, nisam balavica. Desetljećima sam iza toga. Sad, povremeno imam oscilacija u emocijama jel me ipak sekira to njegovo hoće-neće, ali stvarno mislim da je sada to riješeno. Ako si čitala moju priču, a mislim da jesi, moja su djeca velika i imaju svoga tatu i njegovu obitelj, a moj dečko (skoro muž ja se nadam) ih je jako ljepo prihvatio. Sad stvarno mogu reći kako se dobro dobrim vraća, jel sam ja cijelo vrijeme dobra prema njemu, sve mu tolerišem što mnoge žene ne bi (pa i te s kojima je povremeno, sve se nadaju da će se odlučiti za njih, a ipak ostaje samnom i njih ostavi poslije seksa). Ja si sada u životu samo želim njega za stalno, a sve ide prema tome. Nemogu ni zamisliti da ne bi bilo tako, mislim da e ga razapeti svi naši prijatelji i rodbina jel mislim da svi vide koliko se žrtvujem i da zaslužujem da me oženi.
sunasceah is offline  
Old 21.03.2015., 05:41   #99
Quote:
sunasceah kaže: Pogledaj post
Ako misliš na mene ne, nisam balavica. Desetljećima sam iza toga. Sad, povremeno imam oscilacija u emocijama jel me ipak sekira to njegovo hoće-neće, ali stvarno mislim da je sada to riješeno. Ako si čitala moju priču, a mislim da jesi, moja su djeca velika i imaju svoga tatu i njegovu obitelj, a moj dečko (skoro muž ja se nadam) ih je jako ljepo prihvatio. Sad stvarno mogu reći kako se dobro dobrim vraća, jel sam ja cijelo vrijeme dobra prema njemu, sve mu tolerišem što mnoge žene ne bi (pa i te s kojima je povremeno, sve se nadaju da će se odlučiti za njih, a ipak ostaje samnom i njih ostavi poslije seksa). Ja si sada u životu samo želim njega za stalno, a sve ide prema tome. Nemogu ni zamisliti da ne bi bilo tako, mislim da e ga razapeti svi naši prijatelji i rodbina jel mislim da svi vide koliko se žrtvujem i da zaslužujem da me oženi.
Mene samo zanima jesi li procitala sve savjete,komentare i reakcije na tebe i tvoj slucaj,i sto mislis o istom!? Jer vidim da vise-manje drzis monologe,pa mi nije jasno sto zapravo hoces ovde!? Samo se hvalis ili sto!?
Uporno govoris kako sve ostavi i tebi se vrati. Ma jesi tako sigurna da one njega ne otpile kad vide da gad sjedi na 5 stolica!? Ako je tebi premija i bogom dan,ne znaci da je svakoj. Ima dovoljno nas zena koje su jako sposobne zaradjivati za sebe i biti neovisne. Ti nisi,i vrti te oko malog prsta,zna da moze sto hoce jer ces mu ti na kraju uvijek oprostit u zamjenu za lagodan zivot i egzistenciju. Cak i naustrb djece...zalosno
__________________
Everything you've ever wanted is on the other side of fear
BlueEyes31 is offline  
Old 21.03.2015., 07:42   #100
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Cija dusa? Mislis li da u ovoj prici itko pita za dusu?
Tu lova i godine odreduju kapitalnu vrijednost na trzistu.
Ona njemu darujem mladost na izdisaju, on njoj lovu i ljubav cvijeta.
Ne vidim to bas tako.
vjerujem da je mogla naci i nekog nesto manje bogatog, a ko bi ju treci mjesec veze htio zeniti.
naravno da joj je privlacna financijska sigurnost, ali ona je i investirala tu jako puno i on joj je uvijek i jos joj imponira. Nije to samo do para. To su i godine koje traze potvrdu da je nesto vise od obicne ljubavnice.
a tesko je zivjeti sa spoznajom da mu ti i tvoje tijelo niste dovoljni. Bez obzira sto si prema njemu najbolja moguca osoba. O njenoj dusi govorim. Neko u takvoj situaciji pocini zlocin iz strasti, neko si slomi i ono malo kicme sto ima. Ona je morala djelovati, bez obzira na ishod.
OneHitWonder is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:41.