Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2015., 21:53   #61
E, neutralna, šta je bilo s onom tvojom papigom od prošle godine? Ako ti je papiga s mužem, prije razvoda svakako trebaš prvo preselit papigu k sebi ili svojim starcima, da ne bi on dobio skrbništvo.

Ako se dobro sjećam, muž ti ionako ne može biti u Engleskoj jer ne zna engleski, pa nemre naći posao ionak?
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Old 02.04.2015., 23:33   #62
Ajme Srbina za ljubavnika sad sam siguran da trolaš.Bolje loš Hrvat nego dobar Srbin hahaha
GosponProljeće is offline  
Old 03.04.2015., 09:38   #63
Kad covjek vidi ovo vrijedjanje od ove pozitivex,koja koristi svaku priliku da lijeci svoje teske frustracije po temama napadajuci ljude, a za razliku od mojih "blizu 40", ona je blizu 50, sto bi kao trebalo biti pametnije od 40. Eto nakon toga pomislim da bi bilo najbolje vratiti se muzu nego imati posla s ljudima cija sam zrtva oduvijek bila. S njime se barem osjecam sigurnom i uz te gadne imamo i lijepe trenutke kao sto je smjeh, zabava,izleti. A od drugih ljudi nemam nista. Samo me zajebavaju.
neutralxx is offline  
Old 03.04.2015., 10:35   #64
.
neutralxx is offline  
Old 03.04.2015., 10:46   #65
nije bas da sam domaca i cesto na forumuhaer....
ali se sjecam tamo neke cure koja je bila konfuzna... davila svojom zbrckanoscu, isto trkeljala o tipu koji joj je cak polomio noge, ali ona ga i dalje voli.... roditelji je zlostavljali... isto neki faks zavrsavala... ali ona je zrtva drustva, jadna, emotivna, neshvacena...

ne sjecam se, na zalost, koje je teme sve otvarala i koji nick je imala... onda.... mislim da je cak i banirana bila.... mozda se netko od forumasa sjeti koga mislim...

kaj hocem rec:
velkom bak. troll.
__________________
psihodelicna ;o)
biljcica is offline  
Old 03.04.2015., 10:48   #66
Quote:
jevgenija kaže: Pogledaj post
E, neutralna, šta je bilo s onom tvojom papigom od prošle godine?
__________________
Tabasco "Zlatna Džezva" Sauce
Tabaxacum is offline  
Old 03.04.2015., 11:06   #67
Quote:
biljcica kaže: Pogledaj post
nije bas da sam domaca i cesto na forumuhaer....
ali se sjecam tamo neke cure koja je bila konfuzna... davila svojom zbrckanoscu, isto trkeljala o tipu koji joj je cak polomio noge, ali ona ga i dalje voli.... roditelji je zlostavljali... isto neki faks zavrsavala... ali ona je zrtva drustva, jadna, emotivna, neshvacena...

ne sjecam se, na zalost, koje je teme sve otvarala i koji nick je imala... onda.... mislim da je cak i banirana bila.... mozda se netko od forumasa sjeti koga mislim...

kaj hocem rec:
velkom bak. troll.
Zrtva drustva? Ti nisi cula da postoje vukovi i janjad u kapitalizmu. Svi ovi kaj imaju super poslice u Hrvatskoj su vecinom vukovi, a mi koji moramo se mucit ko bedasti pa cak ici u strane zemlje upisivati klavir, umjesto da u nasoj glumimo menagere smo janjad. Zasto je nekom zivot shit, a nekom hit? Btw moj brak ispasta najvise zato jer sam odvojena od muza i potucam se po odurnim sobama po Engleskoj dok mi picke koje su dobile poso prek veze odredjuju sta da radim. Nije ni cudo da ljudi polude na takvu nepravdu. Sve gore od goreg. Hocu li ja ikad dobiti neku priliku u zivotu ili cu kao Mozart zavrsiti u jami za siromasne u trideset i nekoj?
neutralxx is offline  
Old 03.04.2015., 11:17   #68
Znas sta ja radim za to vrijeme? Promatram i testiram do kojeg stupnja me ljudi zele sjebat. I zakljucak je - ako mogu nemaju granice. U glavama su odredili da ja ne zasluzujem nista jer mi je u proslom zivotu bilo predobro. EDIT: I btw za muza bar znam da me ne bi imao srca bas zgaziti kako me gaze drugi na svakom koraku. Tako da mi se ne ulazi u vise nikakve kombinacije s novim ljudima. Ljudi su za mene nuzno zlo od kojih mogu dobiti samo najgore zbog njihovog prokletog ega mi smrve zivot. Zato sto nemam niciju podrsku i zastitu.

Zadnje uređivanje neutralxx : 03.04.2015. at 11:35.
neutralxx is offline  
Old 03.04.2015., 11:41   #69
Quote:
neutralxx kaže: Pogledaj post
Znas sta ja radim za to vrijeme? Promatram i testiram do kojeg stupnja me ljudi zele sjebat. I zakljucak je - ako mogu nemaju granice. U glavama su odredili da ja ne zasluzujem nista jer mi je u proslom zivotu bilo predobro.

U prošlom životu ?
Dok si bila kaj kraljica Engleske, Kleopatra ili rimski car ? Ideeeš !



Jednostavno uživaš u poziciji žrtve kaj nisi, ako je sve ovo istina kaj si nadrobila... jer meni izgleda kao zezancija. Riskiram ali smatram da je ovo trolanjem i to.. loše.
Ful amaterski.


Za slučaj da netko drugi ima sličan problem:
Zakaj ti nisi ni žrtva ni nevina Marica ?
Nisi dobrica po duši, nisi dobrodušna.
Suptilno vrijeđaš ljude da su tu ah samo domaćice na forumu a ti kao valjda jelte poslovna i ful zauzeta žemskinja... i tak.
I voliš se svaditi i raspravljati u svrhu svađanja, pljuješ ljude i cijeli svijet.. umjesto da pitaš za konstruktivnu pomoć.
Očigledno ti pomoć ne treba.

Evo kaj ne valja

Quote:
Svi ovi kaj imaju super poslice u Hrvatskoj su vecinom vukovi, a mi koji moramo se mucit ko bedasti pa cak ici u strane zemlje upisivati klavir,

Daj me naj me !

Tvoj pristup muškarcima i odnosima je iznimno nezreo i plitak, površan pa uglavnom imaš probleme koje imaš.
Delaj na tome da ti se jedne te iste stvari ne ponavljaju... sa klavirima, hrvatima , srbima, englezima, uzbekistancima , mongolcima... i papigama.

Gud lak za nokte.
pozitivax is offline  
Old 03.04.2015., 15:28   #70
Quote:
neutralxx kaže: Pogledaj post
Rugala se sova sjenici. Ja suptilno vrijegdjam a ti otvoreno. A imas 50ak za razliku od mojih 40. Btw imas li muza kad si vec takav ekspert po pitanju musko zenskih odnosa.. jebote sto obozavam kad mi histericne babe stanu mudrovati kakva sam. Radije pogledaj sebe duboko jer mi se cini da imas najdubljih problema. Ja barem iskreno priznam tko sam a ti skrivas svoju bolest iza ove jeftine ironije. A drugi jedva cekaju da se zakuha nesto da bi mogli na stranu napadaca. Eto sto su ljudi. Zasluzuju ljubav jeah. I koja je to fora uopce da ako se isti cas ne razvedes evo svih zivih da vrijedjaju? Mozda vama brak ne predstavlja nista ali ja ga dozivljavam dublje. Toliko o "povrsnosti". Povrsniji su oni koji sebe smatraju jebenim ulovom nego ja koja sam samokriticna koliko god mogu biti. I ako netko tu mijenja misljenje to ste vi. Prvo da ostavim muza da ima boljih a kad spomenem Srbina koji je zgodan i pametan evo ti kolektivnog napada jel bi tu mnogi umrli od ljubomore da nadjem super tipa. I muski i zenski. Bili bi sretni samo da ostavim muza i budem sama.. a btw stogod netko o meni mislio ja sama znam koliko sam "kvalitetna". Nije mala stvar otici studirati klavir u drugu zemlju koja je neotvorena prema Hrvatima i treba velika hrabrost za to. Evo vec samo zbog tog razloga posjedujem puno vecu kvalitetu od baba koje po hrvatskim firmicama glume pametnjakovicke a posel su dobile po narudzbi. Znam takvih pun k
hm, hajde da pokusam opet:
Ne zelis pomoc!
Zasto?
Zato sto otvaras topic kako se razvesti, doslovce pitas kako se razvesti i zelis se razvesti, tema se zove (tvoj naslov) besmislen brak i onda upadas u paranoju i pises kako ti svi zele zlo i kako je najlakse razvesti se. Ludilo.
drugo, ko normalan da te shvati ozbiljno, kad je tebi najmarkantnija karakteristika tog tipa na letu- njegova nacionalnost. Koga briga je li covjek srbin? Daj jos o tome sta je to super, mozda ti se upali lampica sta trazis.
ovako si jedna neozbiljna osoba, koja ni sama sebe ne dozivljava.
OneHitWonder is offline  
Old 03.04.2015., 15:46   #71
Quote:
neutralxx kaže: Pogledaj post
Ti nisi cula da postoje vukovi i janjad u kapitalizmu. Svi ovi kaj imaju super poslice u Hrvatskoj su vecinom vukovi, a mi koji moramo se mucit ko bedasti pa cak ici u strane zemlje upisivati klavir, umjesto da u nasoj glumimo menagere smo janjad. Zasto je nekom zivot shit, a nekom hit? Btw moj brak ispasta najvise zato jer sam odvojena od muza i potucam se po odurnim sobama po Engleskoj dok mi picke koje su dobile poso prek veze odredjuju sta da radim. Nije ni cudo da ljudi polude na takvu nepravdu.
Quote:
neutralxx kaže: Pogledaj post
a btw stogod netko o meni mislio ja sama znam koliko sam "kvalitetna". Nije mala stvar otici studirati klavir u drugu zemlju koja je neotvorena prema Hrvatima i treba velika hrabrost za to. Evo vec samo zbog tog razloga posjedujem puno vecu kvalitetu od baba koje po hrvatskim firmicama glume pametnjakovicke a posel su dobile po narudzbi. Znam takvih pun k
I koji je onda zaključak? Trebamo li biti ljubomorni na tebe jer si za razliku od mnogih vukova koji te okružuju uspjela upisati faks u Engleskoj ili te žaliti jer se te gadovi otjerali iz domovine i sad se jadna potucaš po stranoj zemlji???
Moram priznat da si me skroz zbunila sa ovim pa bih molila pojašnjenje
__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama
Na oblaku is offline  
Old 03.04.2015., 16:06   #72
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
hm, hajde da pokusam opet:
Ne zelis pomoc!
Zasto?
Zato sto otvaras topic kako se razvesti, doslovce pitas kako se razvesti i zelis se raBuahahszvesti, tema se zove (tvoj naslov) besmislen brak i onda upadas u paranoju i pises kako ti svi zele zlo i kako je najlakse razvesti se. Ludilo.
drugo, ko normalan da te shvati ozbiljno, kad je tebi najmarkantnija karakteristika tog tipa na letu- njegova nacionalnost. Koga briga je li covjek srbin? Daj jos o tome sta je to super, mozda ti se upali lampica sta trazis.
ovako si jedna neozbiljna osoba, koja ni sama sebe ne dozivljava.
Buahaha. Di sam u ime oca i sina navela da mu je naj karakteristika nacija? Dapace, to mu nije vrlina vec to sto je hot i profesor na faksu. Tu kombinaciju nisam nasla na hrvatskim fakultetima. I ne samo to vec covjek cesto leti u Englesku i cini mi se neumisljen. Ovi nasi kaj rade na faksu su fuj meni. Kad sam zvala profe s akademije ego do neba. A i ovi po Engleskoj isto. A ovaj decko normalan. pardon ali za mene je to jedan u milijun. Ali ne znam ga pa mozda nije takav vec isto umisljenko. A sto se tice muza, ne bih se udala da ga ne volim....Nije mi sreca juriti odvjetniku po papire za razvod. Mada se slazem da ovo nije neki brak. Normalno da to njegovo ponasanje nije lijepo ali trenutno nikog boljeg nemam. Svaka osoba voli nekome ili necemu pripadati. Tesko je nemati nista a Engleska mi nije donijela nikog novog. Samo hrpu indiferentnih ljudi

Zadnje uređivanje neutralxx : 03.04.2015. at 16:37.
neutralxx is offline  
Old 03.04.2015., 16:13   #73
Quote:
Na oblaku kaže: Pogledaj post
I koji je onda zaključak? Trebamo li biti ljubomorni na tebe jer si za razliku od mnogih vukova koji te okružuju uspjela upisati faks u Engleskoj ili te žaliti jer se te gadovi otjerali iz domovine i sad se jadna potucaš po stranoj zemlji???
Moram priznat da si me skroz zbunila sa ovim pa bih molila pojašnjenje
Ni zaliti, ni zavidjeti. Sama sam to izabrala. Htjela sam studirati ono sto volim

Zadnje uređivanje neutralxx : 03.04.2015. at 16:30.
neutralxx is offline  
Old 04.04.2015., 11:20   #74
Obrisala sam nagađanja o tome tko je autorica, nema potrebe da to stoji na temi. Autorica je završila u banu, a tema ide pod ključ.
Hvala svima na sudjelovanju
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:38.