Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2015., 07:07   #41
Ma sama situacija da ona njemu donosi majcu je upitna

Da nije on mozda starinski tip koj zena treba priprit presvlaku kad se ide kupat

Cijela scena da zena muzu donosi majcu je simbolicna
Sto ne uzme sam koju hoce, nije preko svijeta

Ako mu se nesto zurilo pa ona asisirala, sam je kriv jer nije decidirao koju zeli
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 10:14   #42
Quote:
darkness91 kaže: Pogledaj post
... I tako par mjeseci sve bude super i onda opet isto ponavlja. I trpila sam.
Sad više ne mogu. Pucam po šavovima i razmišljam o rastavi. ...
Quote:
smjeskica kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako izgleda ponovo počinjanje komunikacije.
Mjesec i pol ignorisanja i onda jedno jutro samo progovori?
I ti najnormalnije odgovoriš?
da, kako to izgleda dok je sve super?
o čemu, i kako, tada razgovarate?
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 10:20   #43
Zbog veste šutiti mjesec dana.
Da meni to napravi, zašutio bi forever :vestombigaudavilaalešzakopalaušumidaganenađu:

Disclaimer: oba slučaja, su naravno izmišljotina.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 11:10   #44
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Ja bi to riješila sasvim jednostavno. Umjesto ručka, napiši mu pismo i stavi ga u tanjur. Ako ne želi razgovarati neka pročita.
U pismu neka piše kratko i jasno - ILI ĆEMO RAZGOVARATI KAO LJUDI ILI TE NAPUŠTAM ZAUVIJEK i točka.

...a ne tako!

Ili čemo razgovarati ili kupi svoje prnje i seli se..pa šuti negdje drugdje.
sve ovisno kakva je stambena situacija,tj što je bračna stečevina....
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 11:29   #45
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Meni nije jasno što gospođe u određenim godinama, koje imaju iskustvo iza sebe, odraslu djecu i pamet,


tjera, baš to - TJERA - da trpe da se nad njima netko iživljava, i s njima ne priča mjesecima jer pazi sad -

nisu mu donijele majicu iz ormara koju je on zamislio?????


Koje su to priče?

Zamoliš da ti donesem majicu, ja donesem neku drugu od očekivane, i onda slijedi 2 mjeseca tišine?????

Za to vrijeme se autorica još i pita jel to normalno?


I sama ta reakcija "To daj svome tati". Kakav je to način komunikacije s vlastitom ženom, što je to? Jel tako pričaju muškarci srednjih godina!



Jbt, ja stvarno ne znam kako je moguće da se nešto ovakvo događa odraslim ljudima s odraslom djecom, a kamoli da netko ovo actually trpi.
Eto, meni to naprosto nije jasno, potpuno mi je neshvatljivo.

Postavila si pitanja na koja nema odgovora,jer nema univerzalne formule.
To sam se i sama često pitala.
U svakom slučaju su drugačiji uzroci.
Ipak ima nekoliko uzroka koji se mogu naći u večini slučaja.

-materijalna ili stambena ovisnost žena.

-strah od samostalne egzistencije i sram,jer smatraju da su one nečim prouzročile takvo ponašanje,a takvi tipovi su vrlo inventivni u nabijanju krivnje ženama.

-starosna dob(iza četrdesete) kod puno žene izaziva paniku pri pomisli da će odjednom biti sama,morati sve izpočetka,a smatra da nema vremena ili mogućnost pronači novog partnera.Autorica teme je sigurno 40 +.Izuzetno krizno doba za ženu.

-mada se žene često pravdaju djecom koju još treba školovati ili brinuti o njima,moje je osobno mišljenje (a i iskustvo)da to nije ključno.
Žena kad više ne može izdržati situaciju u braku,bez obzira je li trajao 20 g ili više,ako stvarno odluči da se osamostali učiniti će to,uprkos teškoća na koje će naići.
-a najžalosnija je ona grupa žena,koje to trpe jer misle da tako mora biti,kao posljedica roditeljskog odgoja,vjerskog uticaja ili pak jednostavno inertnost osobnosti...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 12:20   #46
Sve zavisi kako se osjeca on dok on suti. Ako nadje svoj modus da bude neovisna jos i nekako...
Ali ako se iznutra kida i jede, to je pogubno i jako devastirajuce za psihu, a prije je ovo jer ne bi otvarala temu

I naslov teme nije bezveze.
Pitam se sta bi bila spremna poduzet da dobije samar? Bi li i njega istrpila? Ili ga zeli da bi on odlucio mjesto nje sto nije sposobna sama? Ili nesto trece?
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 12:24   #47
Quote:
darkness91 kaže: Pogledaj post

što ti je? on ne zeli ni pogledati u mene a kamoli da ide samnom u neki birc, nema tu priče ni pogleda.... U kući je situacija kao na sahrani
Pa dobro, jesi li tako zamišljala svoj život?
Iliti, što te zapravo tu drži?
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 12:29   #48
Autorice, mani se budale. Bolje sam nego slabo kumpanjan, što bi rekle naše babe, i imale su pravo.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 12:55   #49
Quote:
darkness91 kaže: Pogledaj post
Da, oduvijekl. Jedina razlika što zadnjih 10-ak god zašuti bez ikakvog razloga tj bez prethodne svađe.
Istrenirao te na većim stvarima,sad prelazi na sitnice.

kako si uopće sebi dozvolila da te netko tako dribla?

Quote:
Evo jednog primjera: Rekao mi je da mu donesem vestu iz ormara jer ide do prijatelja. Ja sam donesla i on je uvrijeđeno rekao povišenim tonom: to daj svome tati, otišao u ormar i uzeo si sam majicu i izjurio iz kuće. Nakon toga mjesec i pol dana ni z da je rekao... Dali mogu pretpostaviti da će se zbog toga naljutiti? ne mogu!


Nije tu uopće stvar veste,kako ne kužiš.Stvar je u tome da je manijak koji se voli iživljavati,a ti mu to godinama dopuštaš tako da PRELAZIŠ preko ovih gluposti.

Zašto toleriraš njegovu šutnju?Zar ti nije više pun kufer te nezdrave atmosfere?
Stvarno misliš da te on još voli (ako i jest nekad)?

Ne,sve to skupa je bolesno,a ti se moraš trgnuti iz te letargije i prepuštanja kontrole njemu.

Ne priča mu se?Nek mu se ne priča negdje drugo.

Quote:
što ti je? on ne zeli ni pogledati u mene a kamoli da ide samnom u neki birc, nema tu priče ni pogleda.... U kući je situacija kao na sahrani
Svašta.
Imam tako jednu poznanicu koja ustaje ranom zorom i priprema ručak za mužića da ima taj dan topao obrok svaki dan.Ako nema obroka ili nešto pođe po zlu,slijede joj isto tako tihe mise i koješta.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 21:08   #50
E je primjer s vestom! Pa što je on nesposoban sam uzimati stvari nego mu ti moraš donositi? ...osim ako si posesivan tip- žena koja voli držati sve konce u rukama pa si ga sama učinila gotovanom, a s godinama mu je dopizdilo pa se brani šutnjom. Ne vjerujem da je oduvijek takav jer zašto bi se onda uopće udala za njega.

Očito je da ste se otuđili, nema poštovanja ni ljubavi, nezadovoljni ste oboje i morat ćete otvoreno porazgovarati o tome ili će se tihe mise nastaviti unedogled...ili dok jednom ne pukne film.
Btw, tko nosi hlače u obitelji, on ili ti?
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 22:50   #51
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
Ma sama situacija da ona njemu donosi majcu je upitna

Da nije on mozda starinski tip koj zena treba priprit presvlaku kad se ide kupat

Cijela scena da zena muzu donosi majcu je simbolicna
Sto ne uzme sam koju hoce, nije preko svijeta

Ako mu se nesto zurilo pa ona asisirala, sam je kriv jer nije decidirao koju zeli
Quote:
arna kaže: Pogledaj post
E je primjer s vestom! Pa što je on nesposoban sam uzimati stvari nego mu ti moraš donositi? ...osim ako si posesivan tip- žena koja voli držati sve konce u rukama pa si ga sama učinila gotovanom, a s godinama mu je dopizdilo pa se brani šutnjom. Ne vjerujem da je oduvijek takav jer zašto bi se onda uopće udala za njega.

Očito je da ste se otuđili, nema poštovanja ni ljubavi, nezadovoljni ste oboje i morat ćete otvoreno porazgovarati o tome ili će se tihe mise nastaviti unedogled...ili dok jednom ne pukne film.
Btw, tko nosi hlače u obitelji, on ili ti?
Nije stvar u toj hebenoj majici, to je samo jedan od primjera. Ne smatram se starinskom zenom ako sam htjela muzu donesti majicu, pa sto u tome ima loše? Problem je njegov odnos prema meni i prekid komunikacije bez ikakvog razloga.
darkness91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 23:02   #52
Quote:
darkness91 kaže: Pogledaj post
Nije stvar u toj hebenoj majici, to je samo jedan od primjera. Ne smatram se starinskom zenom ako sam htjela muzu donesti majicu, pa sto u tome ima loše? Problem je njegov odnos prema meni i prekid komunikacije bez ikakvog razloga.
Možete li molim vas reći, zašto vi to trpite?
Zbog čega?


Naravno da nije problem u majici, već je problem što je vaš suprug nekulturan i bezobrazan, i prema vama nema poštovanja. "Nosi to svome tati" ili što je već rekao u tom stilu, halo.

Ja bih mu na to odvratila da nosi on sebe i svoje ponašanje svojoj majci koja ga je očito krivo odgojila i usmjerila. I lijepo ga njoj spakirala - ako je gospođa još uvijek živa, jel.


Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Postavila si pitanja na koja nema odgovora,jer nema univerzalne formule.
To sam se i sama često pitala.
U svakom slučaju su drugačiji uzroci.
Ipak ima nekoliko uzroka koji se mogu naći u večini slučaja.

-materijalna ili stambena ovisnost žena.

-strah od samostalne egzistencije i sram,jer smatraju da su one nečim prouzročile takvo ponašanje,a takvi tipovi su vrlo inventivni u nabijanju krivnje ženama.

-starosna dob(iza četrdesete) kod puno žene izaziva paniku pri pomisli da će odjednom biti sama,morati sve izpočetka,a smatra da nema vremena ili mogućnost pronači novog partnera.Autorica teme je sigurno 40 +.Izuzetno krizno doba za ženu.

-mada se žene često pravdaju djecom koju još treba školovati ili brinuti o njima,moje je osobno mišljenje (a i iskustvo)da to nije ključno.
Žena kad više ne može izdržati situaciju u braku,bez obzira je li trajao 20 g ili više,ako stvarno odluči da se osamostali učiniti će to,uprkos teškoća na koje će naići.
-a najžalosnija je ona grupa žena,koje to trpe jer misle da tako mora biti,kao posljedica roditeljskog odgoja,vjerskog uticaja ili pak jednostavno inertnost osobnosti...
Iskreno, jedino priznajem prvu točku jer je to i najrealnije.
Ovo sve drugo su po meni priče za djecu.
Što će jedna žena od 40, 50 godina zbog nekakvog odgoja ili utjecaja ili što će reći selo mentaliteta, ili straha da ne ostane sama, trpiti svakojaka iživljavanja i gluposti? Iskreno, ako netko to trpi, a da za to nema itekako objektivno dobre razloge, tipa materijalna ovisnost ili nešto slično, onda se tu moramo zapitati ono što je već jedna forumašica na temi napisala: A što s tobom nedostaje da si tu gdje jesi?

Osoba koja je OK sama sa sobom takva iživljavanja trpila ne bi.

A mislim, big deal da je žena s 40, 50 godina sama. Ostvarila se kao majka, živila u dugogodišnjem braku.... ako ne ide više, ne ide. Treba ići dalje. Pa da nikad više ne nađe nikog, bolje i to nego živjeti kao otirač.


Meni je stvarno pretužno čitati ovakve stvari, jer vjerujem da je nemoguće da se nešto ovakvo događa odraslim ljudima, s iskustvom iza sebe i dovoljnom pameću.

Da te netko dribla kad imaš 20, ajde.
Pa i kad imaš 30, opet, ajde, može nekako proći... nedovoljno iskustva, neznanje, mladost-ludost itd.
Ali sa 40, 50 ili više godina, trpiti svašta?
Meni je to neshvatljivo.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 23:04   #53
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
Sve zavisi kako se osjeca on dok on suti. Ako nadje svoj modus da bude neovisna jos i nekako...
Ali ako se iznutra kida i jede, to je pogubno i jako devastirajuce za psihu, a prije je ovo jer ne bi otvarala temu

I naslov teme nije bezveze.
Pitam se sta bi bila spremna poduzet da dobije samar? Bi li i njega istrpila? Ili ga zeli da bi on odlucio mjesto nje sto nije sposobna sama? Ili nesto trece?
Da se on osjeća loše, to nebi radio prema tome smatram da njemu takva situacija godi. Mene to kida i ždere! Temu sam otvorila samo da vidim što ljudi misle o ovoj vrsti zlostavljanja. Većinom se govori o fizičkom nasilju koje se ipak više primjeti i o kojem se više razgovara. Psihičke zlostavljače obitelji okolina ne primjećuje, većinom su to ljudi omiljeni u društvu ali zato obitelji imaju itekakve traume.
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Autorice, mani se budale. Bolje sam nego slabo kumpanjan, što bi rekle naše babe, i imale su pravo.

Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
Istrenirao te na većim stvarima,sad prelazi na sitnice.

kako si uopće sebi dozvolila da te netko tako dribla?





Nije tu uopće stvar veste,kako ne kužiš.Stvar je u tome da je manijak koji se voli iživljavati,a ti mu to godinama dopuštaš tako da PRELAZIŠ preko ovih gluposti.

Zašto toleriraš njegovu šutnju?Zar ti nije više pun kufer te nezdrave atmosfere?
Stvarno misliš da te on još voli (ako i jest nekad)?

Ne,sve to skupa je bolesno,a ti se moraš trgnuti iz te letargije i prepuštanja kontrole njemu.

Ne priča mu se?Nek mu se ne priča negdje drugo.



Svašta.
Imam tako jednu poznanicu koja ustaje ranom zorom i priprema ručak za mužića da ima taj dan topao obrok svaki dan.Ako nema obroka ili nešto pođe po zlu,slijede joj isto tako tihe mise i koješta.
Ti si svojim pitanjima pogodila u sridu.... sve ja to znam i sve mi polako iz g.... dolazi u glavu. Znam da prilično dugo vrimena mi je trebalo ali bolje ikad nego nikad.
darkness91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 04:27   #54
Quote:
darkness91 kaže: Pogledaj post
Možda je naslov teme malo grub ali kad pročitate sve vidjet ćete da je šamar nešto bolje od onog što prolazim.
U braku 20 god, 3 djece, dvoje već odavno punoljetno i jedno maloljetno.Stambeno situirani i izvana gledano život sasvim sretne obitelji. Ali....ali to nije ni približno tako. Moj muž iz glupih i bezveznih razloga prestaje razgovarati. I šuti danima, tjednima, mjesecima a mislim da bi i godinama da ga ja ne molim da počne razgovarati. I da.. ne smijem ga pitati zašto se naljutio jer se opet naljuti (to sam jednom napravila). I tako par mjeseci sve bude super i onda opet isto ponavlja. I trpila sam.
Sad više ne mogu. Pucam po šavovima i razmišljam o rastavi. Već dva mjeseca ne progovara ni riječi, samo šuti. Volila bi da me ošamari pa da krenemo razgovarati, bilo bi mi lakše. Imam osjećaj da ću ubrzo dobiti živčani slom jer ovo ne mogu vise izdrzati.
Kakve su to osobe koje mogu patiti ljude oko sebe na takav način.? ili je možda to normalno a ja nisam?
Poznajem jedan takav par... .
Kako sam se ja postavljala kad sam bila na tvom mjestu? Konfrontacijom.. kazes mu lijepo i mirno, " ne zelim da se tako ponasas prema meni", i onda mu kazes tacno sta zelis da cujes od njega.. Jako puno emergije to oduzima kad nekoga moras uciti kako da se ponasa prema tebi. Ali sebe moras zastititi od uvreda.
__________________
One day it will happen, without noticing it,
Something will change. Something will calm in us
Something will touch us and there will be nothing to fear from. And it will come. Confident in itself.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 10:07   #55
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Možete li molim vas reći, zašto vi to trpite?
Zbog čega?


Naravno da nije problem u majici, već je problem što je vaš suprug nekulturan i bezobrazan, i prema vama nema poštovanja. "Nosi to svome tati" ili što je već rekao u tom stilu, halo.

Ja bih mu na to odvratila da nosi on sebe i svoje ponašanje svojoj majci koja ga je očito krivo odgojila i usmjerila. I lijepo ga njoj spakirala - ako je gospođa još uvijek živa, jel.

cut

Iskreno, jedino priznajem prvu točku jer je to i najrealnije.
Ovo sve drugo su po meni priče za djecu.
cut

Meni je to neshvatljivo.

Bilo ili ne bilo tebi neshvatljivo,tako se upravo zbiva.
Ne zaboravi,da si ti jedna sasvim druga generacija.

Nema vračanja majkama....
ja bih bila svog bivšeg rado vratila njegovoj majci(pišem doslovno što mislim),ali žena je taman godinicu prije preselila na onaj svijet...a ovaj nije pokazivao tendenciju da joj se pridruži..
radije je otprašio s ljubavnicom u novi,sretan život...ostalo mi je samo da se nasmijem,kad sam doznala da ga je ubrzo iznogirala...

Sve u svemu ostaje samo odlučnost žena,da prekinu takvo ponašanje ...ako te odlučnosti ima...
a nismo mi sve iste,nemamo sve istu narav.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 10:38   #56
Ajoj, znam i ja takvu jednu.
Muž šuti, a kad progovori onda je podjebe. Ova skače oko njega k'o zec na dopu. Pazi da mu se udovolji jer inače ide podjeb sa njegove strane. Jednom gledajući njihovu epizodu, u njoj se vidi i svojevrsni strah da ga ne iznevjeri i ne razočara. Sumnjam da je lik fizički zlostavljač, meni više djeluje k'o pizdek.
Mislim da se tu radi isključivo o navici.
Čovjek se navikne na disfunkcionalno ponašanje druge osobe i vremenom to postane normalno, dok žrtva potiho vene i gasi se.

Treba sjest i sam sa sobom se dogovoriti. Nitko ne zaslužuje da ga se tretira k'o krpu, nevidljivo biće.
perilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 11:56   #57
Quote:
darkness91 kaže: Pogledaj post
Da se on osjeća loše, to nebi radio prema tome smatram da njemu takva situacija godi. Mene to kida i ždere! Temu sam otvorila samo da vidim što ljudi misle o ovoj vrsti zlostavljanja. Većinom se govori o fizičkom nasilju koje se ipak više primjeti i o kojem se više razgovara. Psihičke zlostavljače obitelji okolina ne primjećuje, većinom su to ljudi omiljeni u društvu ali zato obitelji imaju itekakve traume.



Ti si svojim pitanjima pogodila u sridu.... sve ja to znam i sve mi polako iz g.... dolazi u glavu. Znam da prilično dugo vrimena mi je trebalo ali bolje ikad nego nikad.
Šteta što nisi željela odgovoriti na ovo:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...1&postcount=35.
Iz tvoje nevoljnosti da o tome pišeš kao i ovog tvog posta zaključujem da si ti ciljano i svjesno izabrana žrtva zlostavljanja,a prema djeci i okolini se ponaša normalno.
Koji to sklop u glavi tog čovjeka ne funktionira normalno,nije ni bitno.Kako odbija komunikaciju,stvarno ti ne preostaje drugo već dokrajčiti tu situaciju.
Podnesi zahtjev za razvod,s točnim opisom načina zlostavljanja i nakon što ga predaš(ili odvjetnik umjesto tebe)nemoj mu ama ništa naviješčati,samo na vidnom mjestu ostavi jednu kopiju.
Napadne li te ne reagiraj.
Ti više s takvim čovjekom stvarno nemaš o čemu raspravljati.
Ili će shvatiti ili neće!
Tužba se uvijek može povući,a njegova reakcija biti će ili ovako ili onako konačni pokazatelj..
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 12:12   #58
Quote:
darkness91 kaže: Pogledaj post
Da se on osjeća loše, to nebi radio prema tome smatram da njemu takva situacija godi. Mene to kida i ždere! Temu sam otvorila samo da vidim što ljudi misle o ovoj vrsti zlostavljanja. Većinom se govori o fizičkom nasilju koje se ipak više primjeti i o kojem se više razgovara. Psihičke zlostavljače obitelji okolina ne primjećuje, većinom su to ljudi omiljeni u društvu ali zato obitelji imaju itekakve traume.
Znači izvana je divan i krasan,a obitelj tko šljivi.
Sereš takvog čovjeka.

Quote:
Ti si svojim pitanjima pogodila u sridu.... sve ja to znam i sve mi polako iz g.... dolazi u glavu. Znam da prilično dugo vrimena mi je trebalo ali bolje ikad nego nikad.
Nikad nije kasno,nemoj sad sebe kriviti.Upala si u neku nesigurnost,sad se vadi.

Sramota bi bila jedino da šutiš i dalje.
Nemoj šutit,ko ga jebe.Jednom se živi,nek sam sebi pere gaće i dohvaća veste.
On je siguran da ćete ostariti tako da te šuta nogom.E neće moći.

__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 12:14   #59
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Autorice,a kako to izgleda noću?
Spavate u istoj prostoriji tj u bračnom krevetu?
Ili se on odvoji?
Predpostavljam da nema ni seksualnog kontakta.
A inače sjeda za stol i konzumira od tebe pripremljenu hranu?
Ti ga sve u tišini poslužuješ?
Kako se ide u nabavku potrepština i plačanje računa?


Obzirom da si navela da imate još jedno mlađe dijete,koje je s vama,kakva je tu komunikacija?Razgovara li s tim djetetom?
S odraslom djecom ?
Nije da nisam htjela, samo manjak koncentracije..sorry

do sada smo spavali svatko na svojoj strani kreveta. Nije očekivao da mu kuham ali nekad je znao normalno ručati s tim da bi sam uzimao jer kasnije dolazi sa posla. Prala sam i peglala normalno, kao da je sve uredu.
Sad.... ja sam prešla spavati u drugu sobu. Ne kuham mu, ne perem, ne peglam. Svatko ima svoju stranu frižidera gdje stoje namjernice. djetetu normalno kupujemo oboje.
Sve u svemu...koma život...
darkness91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 12:18   #60
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
Znači izvana je divan i krasan,a obitelj tko šljivi.
Sereš takvog čovjeka.



Nikad nije kasno,nemoj sad sebe kriviti.Upala si u neku nesigurnost,sad se vadi.

Sramota bi bila jedino da šutiš i dalje.
Nemoj šutit,ko ga jebe.Jednom se živi,nek sam sebi pere gaće i dohvaća veste.
On je siguran da ćete ostariti tako da te šuta nogom.E neće moći.

Ti si zaključila baš onako kako i sama razmišljam.
darkness91 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.