Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2015., 01:27   #1
Kroničan nedostatak pravih muškaraca

Što mislite o pismu jedne djevojke koje je postalo popularno ovih dana i kola internetom, da li se po vama radi o patnici ili zbilja dobroj djevojci čiju vrijednost današnji muškarci ne znaju cijeniti ili čak i ne vide?
Da ne kopiram cijeli tekst, pismo se nalazi na linku
http://www.index.hr/black/clanak/dob...sa/860344.aspx

Prepoznajem se u većini teksta, s time da bih ja naslov preuredila u kroničan nedostatak pravih muškaraca. Smatram se dobrom djevojkom, zgodna sam, pametna, financsijki samostalna s tradicionalnim svjetonazorom, nisam jedna od onih namiguša i onih koje se trude oko muškarca, smatram da je to muškarčeva uloga. Većina frendica je u braku i pitam se što nije u redu sa mnom, kako su one mogle dobiti super muževe a ja još nemam jednog takvog. Neki od muških prijatelja me zezaju da su se pravila promijenila, da se ja moram adaptirati okolini, ne ona meni, da je danas jednostavno previše, kako i u tekstu piše, namiguša koje se ne libe prve prići muškarcu te takvi njonjavi kakvi muškarci danas jesu, padnu na takve, idu linijom manjeg otpora, dok nemaju hrabrosti se potruditi oko snažne samostalne žene. Da s razumijemo, prilaze meni no nisam ni ja bez kriterija, pokušala nedavno na kartu zaljubljenosti igrati, no razum to nadjača prije ili poslje. Zašto je teško pronaći pravog muškarca danas? Ruku na srce, nije ni svima ubračenima med i mlijeko, one s privlačnim i uspješnim muževima nerijetko muku muče s njihovom vjernošću..zašto je tako teško naći zgodnog, uspješnog i vjernog tipa?
milica07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 01:29   #2
adapt or die, to je pravilo vrijedilo uvijek i uvijek ce vrijediti u svim sferama zivota, ako muz moze lakse do zenke, nece muz traziti tezi put, laksi put je onaj koji osigurava siguran zivot i razmnozavanje, prenosenje gena, od plakanja i zazivanja pravih muza nema nista, adapt or go home.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 01:29   #3
a prave zene?

mislim da "pravog" muskarca moze prepoznati samo "prava" zena

zanimljivo o zenama se jos uvijek ne prica u puno tema .. nes ti ravnopravnosti

Quote:
milica07 kaže: Pogledaj post
zašto je tako teško naći zgodnog, uspješnog i vjernog tipa?
a da pitas one koje su ga nasle .. sumnjam da gube vrijeme po forumu .. sigurno sa takvim muskarcem imaju pametnija posla nego kako kolega kaze kukati i zaliti za nekim "dobrim starim vremenima" koja nikada nisu bila

hoces reci da je "pravi" muskarac zgodan .. uspijesan .. i vjeran .. sta su onda oni koji ne zadovoljavaju te kriterije?

tko postavlja kriterije?

zasto ih postavlja?

koji je smisao i na kraju rezultat svih tih protokola?
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 01:39   #4
"snazna i samostalna", ali "nisam jedna od onih koje se trude oko muskarca, smatram da je to muskarceva uloga".

does not compute... oboje se moraju truditi, sve drugo je zakurac.

ako zelis bas biti jedna od tih koje se ne trude, onda nije dovoljno da si pametna i situirana nego moras biti od prve jebeno privlacna, odnosno sto bi prost narod reko "picka ipo".

a cak i onda, pronaci ces nekog tko se iskljucivo trudi oko tebe i imat ces od njega sav trud i rad i paznju u pocetku i bit ce ti divno... a onda ces se nakon nekog vremena silno zacuditi jer si u vezi s kretenom koji funkcionira po principu "kad si ja zacrtam ima da bude po mom" i uvazava samo svoje misljenje i svoj interes.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 01:57   #5
slažem se s većinom iz članka, ali mi nešto tu ne drži vodu... cura piše da ima veliki krug poznanika, društvena... mislim da je ili fizički neskladna ili u krivom društvu ili preizbirljiva... ili su u šumi
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 02:07   #6
Quote:
milica07 kaže: Pogledaj post
zašto je tako teško naći zgodnog, uspješnog i vjernog tipa?
Pogledao sam ti ostale postove... odgovor je: nije u šoldima sve
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 02:09   #7
... a bogami nije ni u teatralnim apokalipticnim scenarijima "kronicni nedostatak..."

Quote:
bboy26 kaže: Pogledaj post
ali mi nešto tu ne drži vodu... cura piše
mozda ne drzi vodu ali drzi gace

kak znas da je "cura"?
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 02:14   #8
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
kak znas da je "cura"?
"cura" ili "stara cura" meni isto
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 02:15   #9
Quote:
bboy26 kaže: Pogledaj post
"cura" ili "stara cura" meni isto


pa pise u profilu spol: muski :klap:

em ima sveukupno 15 postova .. uvijek uzmi sa rezervom "friske", nemora biti ali velika vecina su klonovi ili trolcici
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 02:16   #10
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post


pa pise u profilu spol: muski :klap:
vidio sam to, ja sam se referirao na članak
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 02:31   #11
Sve o čemu piše je oduvijek bilo, nije napisala ništa novo.
atari2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 02:55   #12
clanak je glupost. jos jedna ogorcena zenska izvlaci nekakve nedostatke iz tudih zivota . koji su ipak , za razliku od nje odlucili taj svoj shity life provesti zajedno. pa kako god to zajedno izgledalo. a ona ne moze s nikim i sama je. i ljuta .

lejm.

hoces li naci dobrog ili loseg tipa/muza/zenu/curu/ kurvu..
nema to veze sa izgledom, rekla bih..
sve ovisi o tome... kako ti je pao grah
niptuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 03:25   #13
Evo opet je krenulo "'nema više pravih muškaraca". Pa kako vam napokon ne dosadi uvijek isto lamatati?
Na odgovor bi baš žene/cure trebalo pitati,muškarci su se nažalost u enormnom postotku njima prilagodili..
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 03:59   #14
Quote:
milica07 kaže: Pogledaj post
Što mislite o pismu jedne djevojke koje je postalo popularno ovih dana i kola internetom, da li se po vama radi o patnici ili zbilja dobroj djevojci čiju vrijednost današnji muškarci ne znaju cijeniti ili čak i ne vide?
Da ne kopiram cijeli tekst, pismo se nalazi na linku
http://www.index.hr/black/clanak/dob...sa/860344.aspx

Prepoznajem se u većini teksta, s time da bih ja naslov preuredila u kroničan nedostatak pravih muškaraca. Smatram se dobrom djevojkom, zgodna sam, pametna, financsijki samostalna s tradicionalnim svjetonazorom, nisam jedna od onih namiguša i onih koje se trude oko muškarca, smatram da je to muškarčeva uloga. Većina frendica je u braku i pitam se što nije u redu sa mnom, kako su one mogle dobiti super muževe a ja još nemam jednog takvog. Neki od muških prijatelja me zezaju da su se pravila promijenila, da se ja moram adaptirati okolini, ne ona meni, da je danas jednostavno previše, kako i u tekstu piše, namiguša koje se ne libe prve prići muškarcu te takvi njonjavi kakvi muškarci danas jesu, padnu na takve, idu linijom manjeg otpora, dok nemaju hrabrosti se potruditi oko snažne samostalne žene. Da s razumijemo, prilaze meni no nisam ni ja bez kriterija, pokušala nedavno na kartu zaljubljenosti igrati, no razum to nadjača prije ili poslje. Zašto je teško pronaći pravog muškarca danas? Ruku na srce, nije ni svima ubračenima med i mlijeko, one s privlačnim i uspješnim muževima nerijetko muku muče s njihovom vjernošću..zašto je tako teško naći zgodnog, uspješnog i vjernog tipa?
Onda ti zelim da nadjes tradicionalnog muskraca, koji ce smatrati da ti je mjesto u kuhinji, da odgajas djecu, cistis kuci a on ce hodati okolo, kurvati se itd.
"Pravi muskarci" zele snazne, inteligentne i samostalne zene ali i liberalne i openminded a ne tradicionalne i konzervativne. Naravno u hrvatskoj ima dosta tradiconalnih muskaraca i rado bi te te stavili gdje smatraju da je mjesto zenama.
I smatrati da su zene koje prve pridju muskarcu lose je nezrelo i zatucano, oprosti. Moze mi prici bilo koja a ako me ne privlaci kako je prisla tako ce se okreniti i otici. Privlaci mislim, svojim stavom i ponasanjem.
Zar muskarci i zene ne bi trebali biti ravnopravni?
Svijet je evulvirao da, i "pravila" su se promjenila ali ne brini, ima u hrvatskoj jos dosta "tradicionalnih muskarca" pa ce i dobiti jednog takvoga
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 06:17   #15
Quote:
ijbb kaže: Pogledaj post
Onda ti zelim da nadjes tradicionalnog muskraca, koji ce smatrati da ti je mjesto u kuhinji, da odgajas djecu, cistis kuci a on ce hodati okolo, kurvati se itd.
"Pravi muskarci" zele snazne, inteligentne i samostalne zene ali i liberalne i openminded a ne tradicionalne i konzervativne. Naravno u hrvatskoj ima dosta tradiconalnih muskaraca i rado bi te te stavili gdje smatraju da je mjesto zenama.
I smatrati da su zene koje prve pridju muskarcu lose je nezrelo i zatucano, oprosti. Moze mi prici bilo koja a ako me ne privlaci kako je prisla tako ce se okreniti i otici. Privlaci mislim, svojim stavom i ponasanjem.
Zar muskarci i zene ne bi trebali biti ravnopravni?
Svijet je evulvirao da, i "pravila" su se promjenila ali ne brini, ima u hrvatskoj jos dosta "tradicionalnih muskarca" pa ce i dobiti jednog takvoga
OK vvjerodostojna analiza ali po mom misljenju fokusirana samo na tradicionalni "kraj price" odnosno pocetak scenarija "sretnog braka iz babskih prica" .. uzrok pojave je puno siri i moze se primjetiti u sirem smislu medjuljudskih odnosa

puno je elementarnije .. no ak covjek ne gleda dalje od svojih genitalija onda tu nema pomoci

mozdana prcaona je tradicionalni mentalitet ovog podrucja .. cinjenica toliko je ukorjenjena u odgoju i drustvenom zivotu da nije cudo da je seks takav kakav je a da ne pricamo o necem profinjenijem kao sto je ljubav lol .. maltene uvjeravaju ljude ako te ne tuce onda je dobar ali te bas ne voli lol i kao nema srece .. znam ljude koji uvjeravaju druge da je nesreca sastavni dio veze/braka .. khm ljubavi i tim proljevima se hrane generacije i kako ce iko ikome pokazati ista kad je u startu zakinut za tom mogucnosci i samom idejom!

jedna zivotna cinjenica .. ako TI ne postavljas pravila i ne odlucujes o svom zivotu maltene se predajes stadu odnosno postajes ovca i onda je kukanje i zaljenje iz tog konteksta samo jedan glas u zboru ovaca koje zvuce kako zvuce

nije sramota reci da neznas .. nije sramota ni grijesiti .. niti pasti .. sramota je ne zeljeti znati .. zeljeti biti glup i zatucan .. ne zbog drugih nego zbog sebe .. ograniciti svoje bice i postojanje, jedini zivot odnosno priliku za iskustva propustiti je skoro ko ne zivjeti uopce .. pusti selo neka prica i uzivaj hebate .. trazi sto zelis radi sto zelis ... pa da vidim hoces onda kukat
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 06:40   #16
Quote:
milica07 kaže: Pogledaj post
Što mislite o pismu jedne djevojke koje je postalo popularno ovih dana i kola internetom, da li se po vama radi o patnici ili zbilja dobroj djevojci čiju vrijednost današnji muškarci ne znaju cijeniti ili čak i ne vide?
Da ne kopiram cijeli tekst, pismo se nalazi na linku
http://www.index.hr/black/clanak/dob...sa/860344.aspx

Prepoznajem se u većini teksta, s time da bih ja naslov preuredila u kroničan nedostatak pravih muškaraca. Smatram se dobrom djevojkom, zgodna sam, pametna, financsijki samostalna s tradicionalnim svjetonazorom, nisam jedna od onih namiguša i onih koje se trude oko muškarca, smatram da je to muškarčeva uloga. Većina frendica je u braku i pitam se što nije u redu sa mnom, kako su one mogle dobiti super muževe a ja još nemam jednog takvog. Neki od muških prijatelja me zezaju da su se pravila promijenila, da se ja moram adaptirati okolini, ne ona meni, da je danas jednostavno previše, kako i u tekstu piše, namiguša koje se ne libe prve prići muškarcu te takvi njonjavi kakvi muškarci danas jesu, padnu na takve, idu linijom manjeg otpora, dok nemaju hrabrosti se potruditi oko snažne samostalne žene. Da s razumijemo, prilaze meni no nisam ni ja bez kriterija, pokušala nedavno na kartu zaljubljenosti igrati, no razum to nadjača prije ili poslje. Zašto je teško pronaći pravog muškarca danas? Ruku na srce, nije ni svima ubračenima med i mlijeko, one s privlačnim i uspješnim muževima nerijetko muku muče s njihovom vjernošću..zašto je tako teško naći zgodnog, uspješnog i vjernog tipa?
Zato kaj imas 3 banke,brijes na pare i zoves se Milica
__________________
"nisi tu da mislis, cijepi se, pizda ti materina"
heziod is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 07:21   #17
Quote:
milica07 kaže: Pogledaj post
Što mislite o pismu jedne djevojke koje je postalo popularno ovih dana i kola internetom, da li se po vama radi o patnici ili zbilja dobroj djevojci čiju vrijednost današnji muškarci ne znaju cijeniti ili čak i ne vide?
Da ne kopiram cijeli tekst, pismo se nalazi na linku
http://www.index.hr/black/clanak/dob...sa/860344.aspx

Prepoznajem se u većini teksta, s time da bih ja naslov preuredila u kroničan nedostatak pravih muškaraca. Smatram se dobrom djevojkom, zgodna sam, pametna, financsijki samostalna s tradicionalnim svjetonazorom, nisam jedna od onih namiguša i onih koje se trude oko muškarca, smatram da je to muškarčeva uloga. Većina frendica je u braku i pitam se što nije u redu sa mnom, kako su one mogle dobiti super muževe a ja još nemam jednog takvog. Neki od muških prijatelja me zezaju da su se pravila promijenila, da se ja moram adaptirati okolini, ne ona meni, da je danas jednostavno previše, kako i u tekstu piše, namiguša koje se ne libe prve prići muškarcu te takvi njonjavi kakvi muškarci danas jesu, padnu na takve, idu linijom manjeg otpora, dok nemaju hrabrosti se potruditi oko snažne samostalne žene. Da s razumijemo, prilaze meni no nisam ni ja bez kriterija, pokušala nedavno na kartu zaljubljenosti igrati, no razum to nadjača prije ili poslje. Zašto je teško pronaći pravog muškarca danas? Ruku na srce, nije ni svima ubračenima med i mlijeko, one s privlačnim i uspješnim muževima nerijetko muku muče s njihovom vjernošću..zašto je tako teško naći zgodnog, uspješnog i vjernog tipa?
Quote:
Smatram se dobrom djevojkom, zgodna sam, pametna, financsijki samostalna s tradicionalnim svjetonazorom, nisam jedna od onih namiguša i onih koje se trude oko muškarca, smatram da je to muškarčeva uloga.
Ja mogu reći da se radi o kroničnom nedostatku pravih žena - evo ti na primjer - uloga muškarca je da učini sve da tvoju lijenu guzicu pokrene i zainteresira, a tvoja je da samo postojiš - turn off. Iznenadila bi se ali dosta vas piše ovo. Tih "dosta" vas nikad ne spominje ono jednako bitno a možda i bitnije - kakav ti je karakter i ne volite baš otvorene razgovore kad se počne dirati u neke malo "privatnije" stvari ako niste sigurne na čemu stojite sa muškarcem sa kojim pričate ili se družite jer bi bilo jako ružno pokazati PRAVU sliku o sebi u startu, to se treba dogoditi slučajno nakon par godina i mjeseci mislite. E tak da apsolutno identična stvar je i nestašica pravih žena. Nikad me nisu zanimale njonjave žene (a ko gro vas je - evo ti njonjaviš sada ovdje kao i cura iz članka), a ne njonjave se ponašaju kao domine, turn off. Znači ravno 1% je onih koji savršeno balansiraju između tog dvojeg, takvu još nisam upoznao. Možda i jesam, ali sam bio u fazi kad me bolio kurac za sve i ispao sam šupak.

Tak da nema razloga da budem pravi za ikoga, druženje, sex, zajebancija i to je to. Veze i brak... nek se time bave oni ljudi koji uživaju ples pod maskama. Not my thong, pa se ti samo smatraj. I drugi se smatraju.
ekho is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 07:30   #18
Problem je u svima oko mene=Mujo na autocesti vozi suprotnim smjerom i psuje svima što voze krivo.
Vrijedi i za tebe i za autoricu velebnog članka.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 08:13   #19
Dosta je ovog kmečanja i muških i ženskih jedinki. Dosadni ste.
zlakopriva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 08:17   #20
Quote:
zlakopriva kaže: Pogledaj post
Dosta je ovog kmečanja i muških i ženskih jedinki. Dosadni ste.
Reci ti njima



Opcenito ponasanje na ljesu je kao da svi imaju 15-19 godina i da nista u zivotu nisu prosli i naucili.
Zabavno za procitati i smijati se
ijbb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger