Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2016., 20:44   #21
A što ako to nije djelo demona, ako je čovjek rođen takav, demoni rade zlo, ovaj čovjek još nikoga nije ozlijedio, niti je nagovarao ljude na zlo, već zabavlja i fascinira ljude svojim moćima, nakon čega svi idu doma sretni i živi, nitko ne strada u njegovim eksperimentima, počevši od njega samog, niti ikome puni glavu nekim pričama.
__________________
Život je sranje, ali na lijep način
Mr Igor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 21:05   #22
Quote:
Mr Igor kaže: Pogledaj post
A što ako to nije djelo demona, ako je čovjek rođen takav, demoni rade zlo, ovaj čovjek još nikoga nije ozlijedio, niti je nagovarao ljude na zlo, već zabavlja i fascinira ljude svojim moćima, nakon čega svi idu doma sretni i živi, nitko ne strada u njegovim eksperimentima, počevši od njega samog, niti ikome puni glavu nekim pričama.

glupima ne vrijedi dokazivati jer su preglupi da shvate

https://www.youtube.com/watch?v=mI7uHI1x09A
Baa$o is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 21:23   #23
Quote:
Mr Igor kaže: Pogledaj post
A što ako to nije djelo demona, ako je čovjek rođen takav, demoni rade zlo, ovaj čovjek još nikoga nije ozlijedio, niti je nagovarao ljude na zlo, već zabavlja i fascinira ljude svojim moćima, nakon čega svi idu doma sretni i živi, nitko ne strada u njegovim eksperimentima, počevši od njega samog, niti ikome puni glavu nekim pričama.
Nije rođen takav, pogledaj čitav video ako nisi, neće naravno govorit "budite sotonisti" dovoljno je da koji put digne one rogove na fotkama...
Da se zauzima za modernistički ne moral u društvu...
Djeca to onda gledaju i pomisle "baš fora, i ja ću tako" a nisu ni svjesna kakvo je to zakrinkano čisto iskonsko ZLO koje ih okružuje.
Izvorski is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 21:47   #24
Quote:
Baa$o kaže: Pogledaj post
glupima ne vrijedi dokazivati jer su preglupi da shvate

https://www.youtube.com/watch?v=mI7uHI1x09A
Ovakvi komplimenti se ne dobivaju svaki dan, baš bih ti rado zahvalio jednim brzim pozdravom, toliko mi je žao da nisi u blizini, da ti zahvalim na lijepim riječima.
Quote:
Izvorski kaže: Pogledaj post
Nije rođen takav, pogledaj čitav video ako nisi, neće naravno govorit "budite sotonisti" dovoljno je da koji put digne one rogove na fotkama...
Da se zauzima za modernistički ne moral u društvu...
Djeca to onda gledaju i pomisle "baš fora, i ja ću tako" a nisu ni svjesna kakvo je to zakrinkano čisto iskonsko ZLO koje ih okružuje.
Nisam pogledao video, hvala, ni Englenski mi nije dobar pa koristim loše prijevode, ali okej mlad sam naučit ću o tome Dynamo do jučer nisam znao ništa, na prvu sam zaključio da je to prirodno i da ima neki dar, pogledao sam malo više o tome
__________________
Život je sranje, ali na lijep način
Mr Igor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 23:49   #25
Evo Dynamo nije prodao dušu vragu, niti je priroda umješana već je varalica sa svojim sponzorima koji ga dobro pripreme, prije svakog nastupa, razlog njegovog ludog pogleda nije zbog zla u njemu već kapi i razna bojali koje i glumci koriste u horror filmovima, oni su dobro plaćeni za ove trikove, pamtim kad nam je bio u srednjoj školi bio lik sličan Dynamo ima identične trikove rekao je da je za trik sa konopcem dobio 50 tisuća Eura za izvedbu na 1 mjestu.

https://www.youtube.com/watch?v=dycpIPTFJ04
To objašnjava hodanje po vodi i spomenuo ga je

https://www.youtube.com/watch?v=JT4YFHB-mvc

https://www.youtube.com/watch?v=dgFy7jasnU8

https://www.youtube.com/watch?v=W2oJuAyBCmU

https://www.youtube.com/watch?v=BdBx3gYyNnY

ovo letenje Dynamovo iznad nebodera
https://www.youtube.com/watch?v=DlOKc2dKcIw

tražit ću i vjerujem da je Dynamo samo dobar glumac, sa puno asistenata koja iznenađena publika ne vidi, kiksat ne može jer je sve dobre pripremljeno, on od toga ima kruh a i ljudi koji ga promoviraju, publika je samo publika, ne glumci. Naći ću ja još toga, a sad haugh indijancima koji vjeruju u nadnaravno i demone.
__________________
Život je sranje, ali na lijep način
Mr Igor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 23:55   #26
I za ovo ima realno objašnjenje

https://www.youtube.com/watch?v=mI7uHI1x09A

Sigurno se može naći, ovi što pričaju o demonima truju ljude glupostima, sreća ima pametnih, ja sam glup jer ne vjerujem da su prodali dušu vragu
__________________
Život je sranje, ali na lijep način
Mr Igor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 00:06   #27
Nisi objasnio ništa, a ono su hipoteze o drugim trikovima, us put kad prođeš rukom kroz predmet kao duh, i još te snime, to nije trik, tek toliko.
Izvorski is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 00:51   #28
Quote:
Izvorski kaže: Pogledaj post
Nisi objasnio ništa, a ono su hipoteze o drugim trikovima, us put kad prođeš rukom kroz predmet kao duh, i još te snime, to nije trik, tek toliko.
Nisam ja, jest ovaj čovjek. I za to ima objašnjenje lijevom je rukom sakrio da se ne vidi što radi sa desnom dok vadi lančić, pa zdrava logika ti govori da je neki trik, što nije sklonio lijevicu dok je vadio desnom rukom? recimi zašto snimatelj nije bio od iza leđa... pogledaj video clipove koje sam stavio vidjet ćeš da ga ovaj razotkriva, aha puno je 50 minuta potrošiti na to bolje je vjerovati u demone, Dynamu svaka čast čovjek je odličan glumac.
__________________
Život je sranje, ali na lijep način
Mr Igor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 02:02   #29
Normalno da mora sakrit, ali nije uspio sakrit kako mu debela narukvica prolazi kroz prst kao da je dematerijalizirana.
A ovo šta linkaš nema s tim trikom veze, šta bi to trebalo značit?
U ostalom tu extremni pametnjakovići puno spekuliraju o kamerskim montažama, ovaj radi te trikove u živo da ga vide zanijemili bi i pobjegli podvijena repa skupa sa svojom pameću.
Pola tog i više on izvodi uz pomoć demona, drugog objašnjena nema.
Kako je letio IZNAD NEBODERA?
Kakve mrtve žice IZNAD NEBODERA? To može pričat budala, jedino mu preostaje kamerski trik s umetanjima reakcija ljudi dok je visio među tornjevima nebodera, pa na kameri efektima naprave kao da je iznad, ali to bi onda svjedoci rekli ne bi ovi pametnjakovići morali filozofirat, u ostalom čitavom londonu je najavio što će napravit svi su ga odozdola vidli.
Lako je linkat intelektualno smeće, treba nešto i objasnit.
Ne vrijedi trošit megabajte na te pametnjakoviće koji hoće biti nešto pa postavljaju videa kao da im objašnjenja nečem vrijede.
Izvorski is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 10:58   #30
Quote:
Izvorski kaže: Pogledaj post
Normalno da mora sakrit, ali nije uspio sakrit kako mu debela narukvica prolazi kroz prst kao da je dematerijalizirana.
A ovo šta linkaš nema s tim trikom veze, šta bi to trebalo značit?
U ostalom tu extremni pametnjakovići puno spekuliraju o kamerskim montažama, ovaj radi te trikove u živo da ga vide zanijemili bi i pobjegli podvijena repa skupa sa svojom pameću.
Pola tog i više on izvodi uz pomoć demona, drugog objašnjena nema.
Kako je letio IZNAD NEBODERA?
Kakve mrtve žice IZNAD NEBODERA? To može pričat budala, jedino mu preostaje kamerski trik s umetanjima reakcija ljudi dok je visio među tornjevima nebodera, pa na kameri efektima naprave kao da je iznad, ali to bi onda svjedoci rekli ne bi ovi pametnjakovići morali filozofirat, u ostalom čitavom londonu je najavio što će napravit svi su ga odozdola vidli.
Lako je linkat intelektualno smeće, treba nešto i objasnit.
Ne vrijedi trošit megabajte na te pametnjakoviće koji hoće biti nešto pa postavljaju videa kao da im objašnjenja nečem vrijede.

Nije mi poznato, ne znam o kome se radi ali vjerojatno koristi materijalizaciju i dematerijalizaciju. Poznavao sam osobu u firmi u kojoj radim koja je izvela nešto što se ne može objasniti ali nikakve trikove nije koristila. To je izvodila korak po korak i na kraju ispalo nešto za što nema logičnog objašnjenja. Osim toga i spiritizmom se bavila.
lav1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 11:50   #31
Quote:
lav1 kaže: Pogledaj post
Nije mi poznato, ne znam o kome se radi ali vjerojatno koristi materijalizaciju i dematerijalizaciju. Poznavao sam osobu u firmi u kojoj radim koja je izvela nešto što se ne može objasniti ali nikakve trikove nije koristila. To je izvodila korak po korak i na kraju ispalo nešto za što nema logičnog objašnjenja. Osim toga i spiritizmom se bavila.
Pogledaj ovog Chris angela, kao da su posjednuti, Daynamo ima baby face al i on na nekim fotkama loše zrači, a kad preko fotke vidiš jezu u takvom pogledu šta je tek u živo, mnogi im sigurno govore da su đavli, samo to izrežu, kakvi glupi trikovi to se nemože objasnit drugačije nego spiritizmom.
U videu je citiran mason 33 stupnja koji je rekao da takvi magičari sklope pakt sa demonom da im ovaj služi za života, a kad umru oni služe njemu.
Daynamo je počeo pretjerivat sa spiritizmom, pre očit je i pre gladan slave, zato ga drugi magičari ne vole, izdaje ih.
Inkvizicija bi ih sve spalila, nisu spalili ni kopernika ni galilea, ali takve sigurno bi.
Izvorski is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 12:01   #32
Zar Dynamo nije samo iluzionist koji dobro radi svoj posao, zabavljajući ljude koji ga gledaju? Nema ništa božansko, a sumnjam i demonsko u njemu, nešto više od običnih ljudi.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 12:25   #33
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Zar Dynamo nije samo iluzionist koji dobro radi svoj posao, zabavljajući ljude koji ga gledaju? Nema ništa božansko, a sumnjam i demonsko u njemu, nešto više od običnih ljudi.
Šta si tolko naivan?
Da ti dođe u birtiju gdje si na kavi i prođe rukom kroz stol ti bi reko ma to je mađioničar?
Izvorski is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 12:28   #34
Bio je u šumi sam preko tjedan dana, šta on ima radit po šumama nego štovat sotonu?
Izvorski is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 13:11   #35
Quote:
Izvorski kaže: Pogledaj post
Normalno da mora sakrit, ali nije uspio sakrit kako mu debela narukvica prolazi kroz prst kao da je dematerijalizirana.
A ovo šta linkaš nema s tim trikom veze, šta bi to trebalo značit?
U ostalom tu extremni pametnjakovići puno spekuliraju o kamerskim montažama, ovaj radi te trikove u živo da ga vide zanijemili bi i pobjegli podvijena repa skupa sa svojom pameću.
Pola tog i više on izvodi uz pomoć demona, drugog objašnjena nema.
Kako je letio IZNAD NEBODERA?
Kakve mrtve žice IZNAD NEBODERA? To može pričat budala, jedino mu preostaje kamerski trik s umetanjima reakcija ljudi dok je visio među tornjevima nebodera, pa na kameri efektima naprave kao da je iznad, ali to bi onda svjedoci rekli ne bi ovi pametnjakovići morali filozofirat, u ostalom čitavom londonu je najavio što će napravit svi su ga odozdola vidli.
Lako je linkat intelektualno smeće, treba nešto i objasnit.
Ne vrijedi trošit megabajte na te pametnjakoviće koji hoće biti nešto pa postavljaju videa kao da im objašnjenja nečem vrijede.
Bahaha nemaš ti pojma o životu, šta misliš kako građevinari rade neboder, na ruke sigurno. Dizalicom ga dižu, konopci se ne vide na toj visin sa tla. Što se tiče hodanja po vodi ajmo se kladiti u glavu, da sam bio tamo u Londonu i da sam pošao za njim da bi i ja hodao po vodi, samo ne znam zašto nitko nije pokušao ili su indijanci ili je namješteno. Što se tiče narukvice, postoji tu trik, milion posto, evo neke sam njegove trikove sam prokužio mogu ti vodu pretvoriti u fantu ako hoćeš.
Quote:
Izvorski kaže: Pogledaj post
Pogledaj ovog Chris angela, kao da su posjednuti, Daynamo ima baby face al i on na nekim fotkama loše zrači, a kad preko fotke vidiš jezu u takvom pogledu šta je tek u živo, mnogi im sigurno govore da su đavli, samo to izrežu, kakvi glupi trikovi to se nemože objasnit drugačije nego spiritizmom.
U videu je citiran mason 33 stupnja koji je rekao da takvi magičari sklope pakt sa demonom da im ovaj služi za života, a kad umru oni služe njemu.
Daynamo je počeo pretjerivat sa spiritizmom, pre očit je i pre gladan slave, zato ga drugi magičari ne vole, izdaje ih.
Inkvizicija bi ih sve spalila, nisu spalili ni kopernika ni galilea, ali takve sigurno bi.
On je samo majstor svog zanata, i majstor građevine zna kamen klesati, i bacati špruc, zidati i armirati, nađi dva konobara oni će to gledati ali nikad neće uspjeti. Ni automehaničar neće raditi kao developer, može gledati ali nikad neće izvesti, osim ako krene u taj posao, one trikove sa kartama svi možemo izvesti. I Messi je gladan slave, virtuoz je na terenu ali nije demon, čitao sam po internetu da pišu da je Robert Johnson prodao dušu vragu za slavu u bluesu, koliko nisko moraš pasti za izjaviti, ovakvo što? to je ljubomora za tuđim znanjem, onda je i Tesla za mnoge demon.
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Zar Dynamo nije samo iluzionist koji dobro radi svoj posao, zabavljajući ljude koji ga gledaju? Nema ništa božansko, a sumnjam i demonsko u njemu, nešto više od običnih ljudi.
Tako nekako.
Quote:
Izvorski kaže: Pogledaj post
Bio je u šumi sam preko tjedan dana, šta on ima radit po šumama nego štovat sotonu?
majko mila
__________________
Život je sranje, ali na lijep način
Mr Igor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 13:39   #36
Quote:
Izvorski kaže: Pogledaj post
Bio je u šumi sam preko tjedan dana, šta on ima radit po šumama nego štovat sotonu?
Bio sam i ja 3 dana sam u šumi pa se nije radilo o štovanju Satane..
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 13:41   #37
Tip koji ga razotkriva je anonimac, pogodi zašto? sve te trikove on ne radi besplatno, netko ga plaća, inače kako bi putovao po svijetu, radi par trikova, evo onaj trik kad je nestao i pojavio se na drugoj zgradi koja je od ove gdje su ljudi udaljena cirka 12 metara, nije nikoga mogao skočiti preko. Imao je pomagača, koji je se našminkao poput njega, on je kliznuo na požarne stube i skrio se Copy Dynamo je uskrsnuo na drugoj zgradi, zbog udaljenosti drugi ne mogu prepoznati njegove oči, da bi zaključili da to nije on onda lažni Dynamo nestane i pravi iskoči ispred njih, ljudi otvorili usta kao da gledaju duha, i odmah priče o demonu. Još jedan od trikova zdravom logikom provaljen.

Jedini misterij je provlačenje marame kroz mobitel i preživljen slobodan pad sa zgrade ali i to će razotkriti.

Što se tiče trika sa kreditnom karticom, on je saznao tko je djevojka i ciljano joj prišao a prije toga joj je u banci uplatio 20 € ili nez koja je bila valuta, novčanica koju je držao uopće nije bila materijalna, već od nekog materijala, možda čak i praha koji je odlomljivao od karticu, ili neznam, mobitel u boci kao i čep ima objašnjenje, jer za čep ima.

Kod onog crnca kad mu je na coveru cd pomaknuo naočale na čelo, istina je bila na njegovom palcu, na pola palca je imao oči a na pola materijal za brisanje, izrezao je dio sa naočalama i nalijepio oči a naočale su ostale nalijepite na čelu, ali to je pripremljeno tako da ne izgleda kao doljepljivano.
__________________
Život je sranje, ali na lijep način
Mr Igor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 13:45   #38
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Zar Dynamo nije samo iluzionist koji dobro radi svoj posao, zabavljajući ljude koji ga gledaju? Nema ništa božansko, a sumnjam i demonsko u njemu, nešto više od običnih ljudi.

..ma nije nije, vrag je to sve..pekari su zapravo isto demonske marionete, rade po noći, zapravo ljudi ne bi smjeli jest kruh jer se tijesto diže demonskom čarolijom a ne upotrebom kvasca.
...još k tome pokušavaju ljude obmanuti tako što nose bijelo kao anđeli..pih
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 13:53   #39
Izvorski, ljudi koji imaju pristup onostranim silama ne zabavljaju ljude po ulici kao Dy.
Daj razmisli malo..
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 14:17   #40
Quote:
Mr Igor kaže: Pogledaj post
Tip koji ga razotkriva je anonimac, pogodi zašto? sve te trikove on ne radi besplatno, netko ga plaća, inače kako bi putovao po svijetu, radi par trikova, evo onaj trik kad je nestao i pojavio se na drugoj zgradi koja je od ove gdje su ljudi udaljena cirka 12 metara, nije nikoga mogao skočiti preko. Imao je pomagača, koji je se našminkao poput njega, on je kliznuo na požarne stube i skrio se Copy Dynamo je uskrsnuo na drugoj zgradi, zbog udaljenosti drugi ne mogu prepoznati njegove oči, da bi zaključili da to nije on onda lažni Dynamo nestane i pravi iskoči ispred njih, ljudi otvorili usta kao da gledaju duha, i odmah priče o demonu. Još jedan od trikova zdravom logikom provaljen.

Jedini misterij je provlačenje marame kroz mobitel i preživljen slobodan pad sa zgrade ali i to će razotkriti.

Što se tiče trika sa kreditnom karticom, on je saznao tko je djevojka i ciljano joj prišao a prije toga joj je u banci uplatio 20 € ili nez koja je bila valuta, novčanica koju je držao uopće nije bila materijalna, već od nekog materijala, možda čak i praha koji je odlomljivao od karticu, ili neznam, mobitel u boci kao i čep ima objašnjenje, jer za čep ima.

Kod onog crnca kad mu je na coveru cd pomaknuo naočale na čelo, istina je bila na njegovom palcu, na pola palca je imao oči a na pola materijal za brisanje, izrezao je dio sa naočalama i nalijepio oči a naočale su ostale nalijepite na čelu, ali to je pripremljeno tako da ne izgleda kao doljepljivano.
Imao je na palcu naočale To sam isto gledo, nema šanse da je to trik cd je bio novi mislim čak U CELOFANU a poslije su ga crnci uzeli i pokušali obrisat naočale nije moglo.
A ovo sa zgrade na zgradu moguće da je običan trik.
I normalno da mu plaćaju, tv prava Dynamo vozi kakva hoće auta, a us put njima koristi jer promiče sotonizam.
A kad sotonizam više vlada raste mržnja ljudi se kolju a vrhovni kultaši uživaju jer drže populaciju pod kontrolom.
Vi nemate pojma koliko je složen taj sustav, ni ne znate što je stvarnost i u kakvom svijetu živite.
Izvorski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:51.