Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2016., 23:19   #101
Isuse.

15 godina je ta žena s tobom bila.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 23:19   #102
Mnogi ljudi ne razumeju da kada partner każe dosta da se ne radi samo o toj stvari kada je rekla dosta nego je to bila kap koja je prelila ćaśu

Nerijetko kada ljudi argumentiraju razloge zaśto żele kraj oni imaju u svojoj glavi/filmu cjelokupan tok dogadaja koji ih je sklonio kraju, ali u konkretnom trenutku nisu u stanju izvući iz tog filma dosta scena, koje bi trebale predstaviti drugoj strani kao argumente pa ovo ćuje samo tih par "bezazlenih", te ne razumeju iste zaśto ili radi kakve "gluposti" partner żeli kraj
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 23:22   #103
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post

Navalili na usisavac. Aj, niste neki vjernici pa mogu shvatit.
Nitko ti ne brani da živiš svoju vjeru, ali nemaš pravo nametati svoja "pravila" drugima. Ona svoju živi kako njoj paše, pusti je na miru.


Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Znate koliko sam puta zamolio da priceka bar da se razbudimo pa nek onda ukljuci? Ali ne..
Bi li joj to poremetilo raspored? Prigoravaš previše i radiš premalo.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 23:24   #104
Razlićitost u neku ruku sjedinjuje ali previśe razlićitosti zasigurno dijeli
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 23:24   #105
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Jednostavno ti stavi prat sudje u petak navecer i usisi u subotu ujutro nakon sto popijes kavu.

Kao radna zena totalno kuzim njen bioritam obavljanja kucanskih poslova. Kad ces usisavat nego u nedjelju kad se vec malo odmoris od radnog tjedna i pospremis stan. S time da kod nas vecinom ja pospremim. pa muz usisa. Nemamo takav aranzman kao vi da jedan radi, a drugi prigovara.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Lako sad pricat..
U ovih 2 mj usisavam redovito, radnim danom popodne obicno dok djeca u sobi gledaju crtic. Perilicu za sudje programiram da se upali u noci, ujutro oprano i suho, perem rublje (tj ukljucim masinu), razgrcem, slazem, peglam..
Focal84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 23:29   #106
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Aj, niste neki vjernici pa mogu shvatit.
Pa nisi ni ti.

Gle, ne slažete se. Ako vam je svakodnevica takva muka, di se svađete oko perilice ili usisavača i bolje da ste odvojeni.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 23:30   #107
Ja mislim da te nijedna zena na ovoj temu ne bi htjela za po doma. Ma cak ni za seks za jednu noc.

Prestani glumatati, bar sebi.
Ak volis svoju djecu, prestani seruckati i priznaj si prave motive.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 23:32   #108
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Mnogi ljudi ne razumeju da kada partner każe dosta da se ne radi samo o toj stvari kada je rekla dosta nego je to bila kap koja je prelila ćaśu

Nerijetko kada ljudi argumentiraju razloge zaśto żele kraj oni imaju u svojoj glavi/filmu cjelokupan tok dogadaja koji ih je sklonio kraju, ali u konkretnom trenutku nisu u stanju izvući iz tog filma dosta scena, koje bi trebale predstaviti drugoj strani kao argumente pa ovo ćuje samo tih par "bezazlenih", te ne razumeju iste zaśto ili radi kakve "gluposti" partner żeli kraj
Jasno je da je kap (ukoliko ne postoji treca osoba)
no nije bila dovoljno glasna i na krivi nacin je ukazivala na probleme.
Kao sto sam rekao, ona bi meni prigovorila za nesto, ja bih njoj prigovorio za ne znam, perilicu koju sam spomenuo.
Te recenice su obicno zapocinjale sa "ti nikad" ili "ti uvijek".
Od toga nema nista. Te svadje su samo gubitak vremena.
Neshvatljivo je, barem meni, da nakon jedne noci, ovaj put konstruktivnog razgovora, bez buke i galame, ona ne zeli razmisljati o mogucnosti nastavka zajednickog suzivota, pokusaju spasavanja braka i to bez obzira na moje promjene i "budjenje iz sna". To mi je nepojmljivo.
Ako nista drugo, pokusati jos jednom "znog djece".
I to je bio moj prijedlog.. Daj 2-3 mjeseca, testiraj me, zivi sa mnom, ako ne ide - ne ide, makar cemo i ti i ja znati da smo dali sve od sebe. Njen jednostavan odgovor je - ne.
Focal84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 23:33   #109
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ja mislim da te nijedna zena na ovoj temu ne bi htjela za po doma. Ma cak ni za seks za jednu noc.

Prestani glumatati, bar sebi.
Ak volis svoju djecu, prestani seruckati i priznaj si prave motive.
Moje motive, njene motive, slabo tebe kopčam!?
Focal84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 23:34   #110
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Lako sad pricat..
U ovih 2 mj usisavam redovito, radnim danom popodne obicno dok djeca u sobi gledaju crtic. Perilicu za sudje programiram da se upali u noci, ujutro oprano i suho, perem rublje (tj ukljucim masinu), razgrcem, slazem, peglam..
Odlično.
Trebat će ti za budućnost bez nje.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 23:35   #111
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Neshvatljivo je, barem meni, da nakon jedne noci, ovaj put konstruktivnog razgovora, bez buke i galame, ona ne zeli razmisljati o mogucnosti nastavka zajednickog suzivota
Jedan razgovor ne može promijeniti sve godine loše komunikacije i međusobnih optužbi.

Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Daj 2-3 mjeseca
Dala ti je nekoliko godina.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 23:40   #112
Nakon ovog svega
Gle...
Ipak ti je najbolje otici skupa sa zenom u czss,ionako morate tamo zajedno,i predloziti ovo sto si tu napisao...
Dakle,neka ona zivi s djecom u tom stanu,ako mislite da je to najbolje za prvasica,a ti se onda odseli...najbokje kod svojih,ali morat ces placati alimentaciju

Kao tijetko do sad,forum se ujedinio,gotovo ni na jednoj drugoj temi nisam naisao na ovako usaglasenr stavove

Vjeruj nam,vi vas brak ne mozete popraviti
Prepusti brigu o djeci majci,i pokusaj sudjelovati najkreativnije i najpostenijeoguce
Budi njiima na usluzi
Na pomirenje sa suprugom zaboravi

Ako ti je stalo do djece,ucinit ces tako

I po 3.put ti kazem,zaboravi na brak

On je ionako odavno gotov
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 00:06   #113
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
...nije bila dovoljno glasna i na krivi nacin je ukazivala na probleme.
Svatko porućuje informaciju drugome kako zna i/ili kako smatra da je u konkretnoj situaciji potrebno.
Naravno da bi ju svatko porućio drugaćije ali je to ućinio.
To śto netko od nas ne razumije, ne vidi, ili ne ćuje istu, ne mijenja fakte.

Ponekad śutnja i govor tijela znaju porućiti viśe nego tisuću rijeći, a ako żelimo i znamo, primit ćemo poruku s cijelim poslanim sadrżajem...
Tko sluśa oćima i duśom ponekad viśe ćuje od onoga tko sluśa uśima i razumom
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 00:18   #114
Da li si ju istinski volio saznat ćeś sam jednog dana kada sve emocije opadnu. Ako budeś tada smatrao da jesi, pusti si ovu stvar i zahvali joj se u sebi za sve śto ste dobroga prożivjeli, a tada ćeś se vjerovatno sjećati samo dobrih stvari śto ste prożivjeli skupa...

https://www.youtube.com/watch?v=nVWo8arJTDs
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 06:21   #115
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Jedan razgovor ne može promijeniti sve godine loše komunikacije i međusobnih optužbi.



Dala ti je nekoliko godina.
Ne! Nije.
Do kraja 6mj ove godine zivjeli smo normalno, s nesuglasicama, ali cvrstim planovima za buducnost. Nikada nisam pomislio da je na ovako tezak nacin nezadovoljna, to nikada nije rekla!
Focal84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 07:32   #116
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Ne! Nije.
Do kraja 6mj ove godine zivjeli smo normalno, s nesuglasicama, ali cvrstim planovima za buducnost. Nikada nisam pomislio da je na ovako tezak nacin nezadovoljna, to nikada nije rekla!
Postoji netko drugi u njenom životu...vjeruj mi
Ali nakon ovih par stranica tvojih upisa jasno je i zašto.
Pomiri se sa činjenicom da si ju izgubio i dogovori se sa njom oko djece.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 07:51   #117
Ne mora biti da ima drugoga.
Ja bi ga ostavila pa makar vise muskarca u zivotu ne osjetila.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 08:04   #118
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ne mora biti da ima drugoga.
Ja bi ga ostavila pa makar vise muskarca u zivotu ne osjetila.
Naravno, ne možemo mi znati ima li drugoga ili ne, ali lako je moguće da je autora ostavila jer je od nekoga dobila poticaj. Ipak je godinama bila s njime i nije odlazila, još je išla i na drugo dijete s njime. A i ako ima drugoga, to možda ni nije ništa ozbiljno, ali dovoljno snažno da je izbaci iz braka u kojem je nezadovoljna.

Kako god bilo, autor je sada valjda shvatio da nije zadovoljna, ali to je nagomilano nezadovoljstvo i putem se izgubilo sve, ljubav, poštovanje, tolerancija.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 08:19   #119
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Ne! Nije.
Do kraja 6mj ove godine zivjeli smo normalno, s nesuglasicama, ali cvrstim planovima za buducnost. Nikada nisam pomislio da je na ovako tezak nacin nezadovoljna, to nikada nije rekla!
Da, žene su obično zadovoljne kad žive kao udane samohrane majke s čovjekom koji bivanje s vlastitom djecom smatra čuvanjem, i koji ištekava usisavač (Isus te s neba gledao kako ga ištekavaš i smiješeći se odobravao, sigurna sam).

Nije ni ona cvijeće, imat djecu i dovodit se u situaciju da na kraju mjeseca nemaš za mijeko neodgovorno je i glupo. Ali nisi sjeo s njom i predložio da napravite budžet, nego si joj prebacivao novac da ima više za haljine.

Quote:
Neshvatljivo je, barem meni, da nakon jedne noci, ovaj put konstruktivnog razgovora, bez buke i galame, ona ne zeli razmisljati o mogucnosti nastavka zajednickog suzivota, pokusaju spasavanja braka i to bez obzira na moje promjene i "budjenje iz sna". To mi je nepojmljivo.
Meni nije. Nisi se zbilja promijenio, i dalje misliš da su tvoji postupci bili ok, ali evo, pristat ćeš na ono što ona hoće, samo nek se vrati.

Ali čak i da jesi. Uzmi običnu gumicu i rasteži je dok ne pukne, i onda je kad pukne pokušaj učiniti nepuknutom i obećaj joj da je više nećeš rastezati i nek ti da barem jednu šansu, pa vidi kako ti ide.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 08:21   #120
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Lako sad pricat..
U ovih 2 mj usisavam redovito, radnim danom popodne obicno dok djeca u sobi gledaju crtic. Perilicu za sudje programiram da se upali u noci, ujutro oprano i suho, perem rublje (tj ukljucim masinu), razgrcem, slazem, peglam..
Znas, neki ljudi to rade stalno, godinama Zasto ocekujes medalju jer cistis za sobom i vlastitim potomcima i to cak dva mjeseca.

To bas i nije znak neke velike promjene nego samo znak da si konacno odlucio postati odrasla osoba. Ne bi se trebao s tim hvaliti.

Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Jasno je da je kap (ukoliko ne postoji treca osoba)
no nije bila dovoljno glasna i na krivi nacin je ukazivala na probleme.
Kao sto sam rekao, ona bi meni prigovorila za nesto, ja bih njoj prigovorio za ne znam, perilicu koju sam spomenuo.
Te recenice su obicno zapocinjale sa "ti nikad" ili "ti uvijek".
Od toga nema nista. Te svadje su samo gubitak vremena.
Neshvatljivo je, barem meni, da nakon jedne noci, ovaj put konstruktivnog razgovora, bez buke i galame, ona ne zeli razmisljati o mogucnosti nastavka zajednickog suzivota, pokusaju spasavanja braka i to bez obzira na moje promjene i "budjenje iz sna". To mi je nepojmljivo.
Ako nista drugo, pokusati jos jednom "znog djece".
I to je bio moj prijedlog.. Daj 2-3 mjeseca, testiraj me, zivi sa mnom, ako ne ide - ne ide, makar cemo i ti i ja znati da smo dali sve od sebe. Njen jednostavan odgovor je - ne.
Koliko buke je tebi potrebno da shvatis da se ponasas kao razmazeno dijete?

Sto mislis koliko puta je sirota zena pozelila da moze raditi kucanske poslove u miru bez da joj prigovaras? Zamisli kako je to kad ti na listi prioriteta bude usisavanje u miru.

Ne znam kakva je zena inace, ali ako bas zelite odgajati djecu u vjeri, mama im je pravi primjer krscanske strpljivosti i prastanja grijeha.

Neka druga bi ti davnih dana slikovito objasnila sto da radis s usisavacem. I to na bozji dan

Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Ne! Nije.
Do kraja 6mj ove godine zivjeli smo normalno, s nesuglasicama, ali cvrstim planovima za buducnost. Nikada nisam pomislio da je na ovako tezak nacin nezadovoljna, to nikada nije rekla!
Bas nikad ti nije palo na pamet da zena koja se sama brine o djeci i jos mora slusati o tome kako tebi sirotom perilica za suđe radi goru buku od nadzvucnog aviona nezadovoljna?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:04.