Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 20:26   #1521
Quote:
Deaineira kaže: Pogledaj post
Di si pročitala? Šibni link ^^
http://www.journal.hr/ljepota/urban-...ller-proizvod/
mali_cox is offline  
Old 07.12.2017., 20:43   #1522
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Ehej zene
Ja sam od onih koje vole dobijati poklone ali volim i darivati druge tako da sam muzeka naucila da se sve slavi - Bozic, Uskrs, nova godina, godisnjica veze, braka, valentinovo, dan zena, rockasi, majmunovo itd.
Tako da mi svako malo nesto slavimo

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Ti si definitivnooooooo žena koja voli darivati. :klap:
putovanježivota is offline  
Old 07.12.2017., 21:15   #1523
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
Čitam sad da UD dolazi u Muller. nisam to znala
bravo za muža
btw nisi nam trebala javit za UD, pa kad poludimo sve i bacimo se u minuse od kupovanja
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Old 07.12.2017., 21:15   #1524
Instalirala sam borić i sada uživam u bljeskanju sa svih strana.

Sada bih dodala još par stvarčica, ali moram ih prvo dokupit. Malo mi je feeling kao da bi to bilo varanje.
mirtochka is offline  
Old 07.12.2017., 21:20   #1525
Arrow

Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
da sad ne tražim gdje su postovi da vas quotam...
ja sam štrebsa, čak ni radler nisam u trudnoći i za vrijeme dojenja popila. čitala sam negdje da bebi u trbuhu jetra uopće ne preuzima funkciju dok se ne rodi, tako da se alkohol koji preko posteljice dođe u krv ne razgrađuje enzimatski nego ostaje dok se sam ne raspadne (neka takva fora, ne sjećam se točno kako, uglavnom, ne razgrađuje se, to je bitno), a beba je malecna i količina alkohola koju mi ni ne osjetimo je dosta da bude "pijana"... sama pomisao na to mi je grozna.
s druge strane, sad dok dojim, s jedne strane malenoj ne solim da joj ne opterećujem bubrege, a s druge strane ću ju dojiti mlijekom koje sadrži alkohol - ono, super za jetru...
tako da ne mogu protiv sebe, ima zima za kuhano vino i ljeta za radler...

Ja sam prije trudnoće partijala kao luda i pušila dvije kutije cigara na dan. Kad sam saznala da sam trudna bacila sam sve i nisam ni cigaru zapalila dok nisam prestala dojiti. Za novu sam sa obitelji nazdravila jer je tradicija i liznuna šmpanjac i ostavila. Bukvalno samo usne pokvasila. Sve se može ako ti je stalo.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 07.12.2017., 21:21   #1526
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Instalirala sam borić i sada uživam u bljeskanju sa svih strana.

Sada bih dodala još par stvarčica, ali moram ih prvo dokupit. Malo mi je feeling kao da bi to bilo varanje.
Ja sam si prije koji dan stavila one božićne lampice na prozor.
Baš volim kad padne već polako mrak i upalim te lampice.
BoleynAnne is offline  
Old 07.12.2017., 22:19   #1527
I ja isto...

Doduše, ne stavljam lampice u prozor jer mi to nije napeto, ali slažem raznorazne kompozicije s lampicama. Uzela sam u Pepcu one lampice u metalnoj, rupičastoj kuglici što svijetle na baterije i pozabadala te kuglice između grančica adventskog vijenca. U visoku, usku vazu sam naslagala male češeriće, lančić od 'srebrnih' kuglica i još jedne lampice na baterije te gore dodala umjetnu božikovinu i neke bijele, šljokićave listove pa kad upalim lampice i ti listovi bljeskaju... Sad smišljam što bih još spimpala lampicama.

Volim taj božićni ugođaj. Odmah me traži upalit mirisne svijeće (keksići, jabuka/cimet, čokolada), izvući dekicu i automatski večernju kavu zamijenim čajem koji inače pijem samo kad sam bolesna.
mirtochka is offline  
Old 07.12.2017., 22:30   #1528
Mirtochka divno
Ja bi tribala novi bor kupit da mogu kitit

Cox bravo za muza! Nema sanse da bi moj ikad nesto od kozmetike kupio!
fairy wings is offline  
Old 07.12.2017., 22:33   #1529
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
I ja isto...

Doduše, ne stavljam lampice u prozor jer mi to nije napeto, ali slažem raznorazne kompozicije s lampicama. Uzela sam u Pepcu one lampice u metalnoj, rupičastoj kuglici što svijetle na baterije i pozabadala te kuglice između grančica adventskog vijenca. U visoku, usku vazu sam naslagala male češeriće, lančić od 'srebrnih' kuglica i još jedne lampice na baterije te gore dodala umjetnu božikovinu i neke bijele, šljokićave listove pa kad upalim lampice i ti listovi bljeskaju... Sad smišljam što bih još spimpala lampicama.

Volim taj božićni ugođaj. Odmah me traži upalit mirisne svijeće (keksići, jabuka/cimet, čokolada), izvući dekicu i automatski večernju kavu zamijenim čajem koji inače pijem samo kad sam bolesna.

daaaaj fotkaj! meni treba inspiracije za ovu godinu

inače dečko i ja smo prije 3 g sastavili svoj bubnjarski bor, uzeli smo stalak za činelu i jednu mini strganu stavili na vrh, umjesto grana imamo palice koje smo koristili za sviranje proteklih godina, stavili jedne lampice sa pahuljicama, par kuglica i taadaaam drummer tree se rodio

i onda nam je bilo žao rastavljati ga pa stoji u dnevnom tak eto 3. godine

čak je i na 9gagu završilo, i apsolutni je hit osobito jer su nam prijatelji 90% glazbenici
maslelu is offline  
Old 07.12.2017., 22:46   #1530
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
I ja isto...

Doduše, ne stavljam lampice u prozor jer mi to nije napeto, ali slažem raznorazne kompozicije s lampicama. Uzela sam u Pepcu one lampice u metalnoj, rupičastoj kuglici što svijetle na baterije i pozabadala te kuglice između grančica adventskog vijenca. U visoku, usku vazu sam naslagala male češeriće, lančić od 'srebrnih' kuglica i još jedne lampice na baterije te gore dodala umjetnu božikovinu i neke bijele, šljokićave listove pa kad upalim lampice i ti listovi bljeskaju... Sad smišljam što bih još spimpala lampicama.

Volim taj božićni ugođaj. Odmah me traži upalit mirisne svijeće (keksići, jabuka/cimet, čokolada), izvući dekicu i automatski večernju kavu zamijenim čajem koji inače pijem samo kad sam bolesna.
isto imam te metalne lampice, požderaše mi baterije u kući sve. ne kontam jesam neku robu s greškom uzela ili šta
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Old 07.12.2017., 23:20   #1531
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
A što reći na glupaču koja ostane trudna,nije planirala djecu nikako,ali to je bila priča za selo da su htjeli dijete,wao sve super sve pet..da bi ma nemam riječi kojom bih ju opisala,da bi ona pila ko stoka,pušila i još travu pušila ono ko nespašena..i pogodite što?Imala je spontani jer je dijete bilo bez zraka!Ma jooj samo sam se naživcirala kad sam čula što je bilo,a sad glumi paćenicu jebote(pardon na lajanju),ali kakva bi ti to majka bila?Ja sam rekla da će biti dobro ako uopće rodi,a na kraju eto što je bilo...i sad je ona sva jadna,izgubila dijete,a tako su ga silno htjeli,odvratno,fuj!

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
Prestrašno.

Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
Čitam sad da UD dolazi u Muller. nisam to znala
Ozbiljno? Kod nas? Ovdje?

Edit: vidim link, pardon.
Krekushka is offline  
Old 08.12.2017., 01:56   #1532
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
daaaaj fotkaj! meni treba inspiracije za ovu godinu

inače dečko i ja smo prije 3 g sastavili svoj bubnjarski bor, uzeli smo stalak za činelu i jednu mini strganu stavili na vrh, umjesto grana imamo palice koje smo koristili za sviranje proteklih godina, stavili jedne lampice sa pahuljicama, par kuglica i taadaaam drummer tree se rodio

i onda nam je bilo žao rastavljati ga pa stoji u dnevnom tak eto 3. godine

čak je i na 9gagu završilo, i apsolutni je hit osobito jer su nam prijatelji 90% glazbenici
Znači prva misao je bila da pročitam ovo mužu ali sam se sjetila da ovdje gdje smo sad nema ništa osim par palica i jedan pad za vjezbanje. Bojim se da ga ne rastužim
Ali kad prevezemo sve stvari napraviyi ću mu sigurno makar april bio
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 08.12.2017., 08:18   #1533
Quote:
BlaGal kaže: Pogledaj post
@Angelsss baš to što kažeš, ja sam svog isto naučila da se svako majmunovo slavi. i da volim dobit cvijeće onako na neki bezvezan dan. i bome nakon par godina zvockanja usavršio je to. problem je samo što smo neki dan imali goste, rodica malo na muža pizdi 24 sata dnevno što (citiram) ne pazi na nju, ne tetoši ju i te forice, moj muž je došao kući nakon što su oni već sjedili u stanu, sa buketom ruža. njena faca mi je rekla sve. mislim da mi je zet kasnije izgorio
Woohoo mogu misliti kakav je to bio show

Jutro žene
jako se veselim današnjem danu, ubio me ovaj tjedan i ne mogu dočekati kraj radnog vremena.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 08.12.2017., 08:49   #1534
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Instalirala sam borić i sada uživam u bljeskanju sa svih strana.

Sada bih dodala još par stvarčica, ali moram ih prvo dokupit. Malo mi je feeling kao da bi to bilo varanje.
I ja sam svog,a danas planiram do kika/pepca po jos neke bozicne instalacije.
Htjela sam naruciti lampice s alija pa sam se predomislila da mi se te kineske instalacijene bi zapalile u stanu.
A i ovo iz kika je isto kinesko, losa mi je taktika,mogla sam jeftinije proci.
Sad mi je prekasno za narucivanje.
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
daaaaj fotkaj! meni treba inspiracije za ovu godinu

inače dečko i ja smo prije 3 g sastavili svoj bubnjarski bor, uzeli smo stalak za činelu i jednu mini strganu stavili na vrh, umjesto grana imamo palice koje smo koristili za sviranje proteklih godina, stavili jedne lampice sa pahuljicama, par kuglica i taadaaam drummer tree se rodio

i onda nam je bilo žao rastavljati ga pa stoji u dnevnom tak eto 3. godine

čak je i na 9gagu završilo, i apsolutni je hit osobito jer su nam prijatelji 90% glazbenici

Ovo je genijalno.
Uz nekakvo etericno ulje bora imala bi kompletan ugodan

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Old 08.12.2017., 09:06   #1535
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Ti si definitivnooooooo žena koja voli darivati. :klap:

Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Instalirala sam borić i sada uživam u bljeskanju sa svih strana.
Joj ja nikako prije sutra neću moći, a ne mogu dočekati
Tvoje prekrasno izgleda
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 08.12.2017., 09:26   #1536
Nama su ove godine djeca okitila bor, stavili su 90% kuglica koje imamo sreca ajd pa ih imamo u ogranicenim bojama uglavnom bljesti opako
mali_cox is offline  
Old 08.12.2017., 09:37   #1537
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
daaaaj fotkaj! meni treba inspiracije za ovu godinu

inače dečko i ja smo prije 3 g sastavili svoj bubnjarski bor, uzeli smo stalak za činelu i jednu mini strganu stavili na vrh, umjesto grana imamo palice koje smo koristili za sviranje proteklih godina, stavili jedne lampice sa pahuljicama, par kuglica i taadaaam drummer tree se rodio

i onda nam je bilo žao rastavljati ga pa stoji u dnevnom tak eto 3. godine

čak je i na 9gagu završilo, i apsolutni je hit osobito jer su nam prijatelji 90% glazbenici
A neka slika vašeg glazbenog borića?

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 08.12.2017., 09:37   #1538
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
A što reći na glupaču koja ostane trudna,nije planirala djecu nikako,ali to je bila priča za selo da su htjeli dijete,wao sve super sve pet..da bi ma nemam riječi kojom bih ju opisala,da bi ona pila ko stoka,pušila i još travu pušila ono ko nespašena..i pogodite što?Imala je spontani jer je dijete bilo bez zraka!Ma jooj samo sam se naživcirala kad sam čula što je bilo,a sad glumi paćenicu jebote(pardon na lajanju),ali kakva bi ti to majka bila?Ja sam rekla da će biti dobro ako uopće rodi,a na kraju eto što je bilo...i sad je ona sva jadna,izgubila dijete,a tako su ga silno htjeli,odvratno,fuj!

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
UŽAS! Odmah mi padnu na pamet cure koje znam da su žarko željele djecu, a imale spontane i koliko ih je to patilo, i onda pročitam ovakve priče. Odvratne su mi te žene.

Quote:
BlaGal kaže: Pogledaj post
problem je samo što smo neki dan imali goste, rodica malo na muža pizdi 24 sata dnevno što (citiram) ne pazi na nju, ne tetoši ju i te forice, moj muž je došao kući nakon što su oni već sjedili u stanu, sa buketom ruža. njena faca mi je rekla sve. mislim da mi je zet kasnije izgorio
Eh, to je njen problem, ne tvoj.

Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
Čitam sad da UD dolazi u Muller. nisam to znala
Uopa!

Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
daaaaj fotkaj! meni treba inspiracije za ovu godinu

inače dečko i ja smo prije 3 g sastavili svoj bubnjarski bor, uzeli smo stalak za činelu i jednu mini strganu stavili na vrh, umjesto grana imamo palice koje smo koristili za sviranje proteklih godina, stavili jedne lampice sa pahuljicama, par kuglica i taadaaam drummer tree se rodio

i onda nam je bilo žao rastavljati ga pa stoji u dnevnom tak eto 3. godine

čak je i na 9gagu završilo, i apsolutni je hit osobito jer su nam prijatelji 90% glazbenici
Daj sliku!
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Old 08.12.2017., 09:38   #1539
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
Nama su ove godine djeca okitila bor, stavili su 90% kuglica koje imamo sreca ajd pa ih imamo u ogranicenim bojama uglavnom bljesti opako
Joj miline kad se svjetla pogase pa to treperi

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 08.12.2017., 09:41   #1540
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
UŽAS! Odmah mi padnu na pamet cure koje znam da su žarko željele djecu, a imale spontane i koliko ih je to patilo, i onda pročitam ovakve priče. Odvratne su mi te žene.



Eh, to je njen problem, ne tvoj.



Uopa!



Daj sliku!
Moj brat i snaja jako žele dijete,prije par godina imala je spontani i od tad nikako ne mogu dobiti dijete..znam curu koja je 2x u istom tjednu isto imala spontani,a to su sve koje se paze i silno žele djecu za razliku od ove..katastrofa..

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.