Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 15:15   #4121
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
V.d. baka


Quote:
U prvi čas sam mislila da hobornice stavljate u te kugle a kad bolje razmislim to je sasvim neloša ideja
da, kupim 5 od pola kile, kad se ispeku - taman su za kuglicu

hoba je moja badnjačka tradicija, nije nikad bila skuplja
baja is offline  
Old 08.12.2017., 01:40   #4122
Ja sam samo dosla rec Ari nek pazi da zabunom ne upotrijebi kakvu urnu mislec da je lijepa posuda s poklopcem.
Hannah 3 is offline  
Old 08.12.2017., 01:56   #4123
Moram u hitan shopping ukrasa. Nagovorila sam cimera da uzmemo bor da se mačka ima s čim zabavljati

Mislim da sam se odlučila za bijelo-zlatno. Ali moram proći dućane pa možda na kraju bude rainbow.

Zadnje uređivanje Aese : 08.12.2017. at 03:00.
Aese is offline  
Old 08.12.2017., 07:00   #4124
sretno u potrazi, maca će bit happy. Pazi da su stvari plastične, da se ne zalomi staklo.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Old 08.12.2017., 07:17   #4125
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ja sam samo dosla rec Ari nek pazi da zabunom ne upotrijebi kakvu urnu mislec da je lijepa posuda s poklopcem.
Nemamo doma ni jednu, svi su pod čempresom.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 08.12.2017., 10:55   #4126
Rekla sam da neću ništa kupovati više ove godine i opet sam danas kupila još kuglica, plave i crvene plastične s natpisima Merry Christmas i pahuljicom, snjegovićem, jelkom... za povješati vani i staklene bijele s lijepim natpisima za na bor Ne smijem ni po kruh više ić. E da, i lijepu božićnu kuhinjsku krpu za objesit ko ukras na pećnicu sam kupila
tiluriumm is offline  
Old 08.12.2017., 11:05   #4127
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
E da, i lijepu božićnu kuhinjsku krpu za objesit ko ukras na pećnicu sam kupila
to ti je dobra investicija, ja svoju imam preko 15 godina
Opal Zg is offline  
Old 08.12.2017., 11:07   #4128
Slažem se, sve su to dobre investicije, pogotovo ove lijepe staklene kuglice samo nije da su mi bile neophodna investicija
tiluriumm is offline  
Old 08.12.2017., 11:13   #4129
kod mene već godinama samo plastične jer prvo su djeca bila mala pa onda stizali mačke, psi i td itd


napokon smo i nešto starog kineskog smeća bacili, ali kineske crvene i zlatne jabučice su i nakon 25+ godina skroz upotrebljive
Opal Zg is offline  
Old 08.12.2017., 11:20   #4130
Ja već godinama imam samo uglavnom staklene kuglice i druge ukrase, nešto naslijeđenih, nešto kupljenih, nešto poklonjenih. Doduše ima danas kupit i plastičnih krasnih i stvarno je teško vidit razliku. Njih koristim za kićenje vani, po vrtu, hodniku... Jedino dijete u kući nije baš tako malo više, a nije bio problematičan ni kad je bio manji, on to sve sa strahopoštovanjem i čuđenjem promatra i dira samo ako mu daš/kažeš Kad ih bude više onda možda staklene i pospremim dok ne porastu, a plastične budu na jelki
tiluriumm is offline  
Old 08.12.2017., 11:38   #4131
i ja imam dvije velike kutije u kojima su spremljene manje kutije sa staklenima, ima i prastarih naslijeđenih i novijih (jer se tek zadnjih godinu dvije uspješno suzdržavam od kupnje staklenih za koje znam da ih neću staviti na bor)

jednostavno nam je prešlo u naviku dohvatiti samo kutije sa plastinjačama jer onda ne moramo paziti hoće li mačka nešto namjerno skinuti ili pas nenamjerno zakačiti s repom... a ne moram ni razmišljati hoće li doći kčer sa svojim mačkama

staklene su mi definitivno ljepše i razmišljam investirati u staklene prozirne, ali s obzirom na defile što familije što zvijeradi mislim da ću to ostaviti za neki drugi život
Opal Zg is offline  
Old 08.12.2017., 11:43   #4132
Moja olakotna okolnost je što ne držim kućne ljubimce u kući tako da se mogu razbacati
tiluriumm is offline  
Old 08.12.2017., 22:17   #4133
kupila sam mali bor u pepcu za 18 kn i to je bio zadnji i taj cu dat mackama. sebi sam htjela rozi al brate, tko ce do spara, nemrem ja to, a i ne vidim ga u katalozima, pretpostavljam da se odavno prodalo?
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 09.12.2017., 09:08   #4134
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
V.d. baka

Netko opet reže luk, mater mu!
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Old 09.12.2017., 10:28   #4135
koji je stav i kakva su iskustva s todlerima, 2g, i borom?

jedne godine sam radila mali poseban bor za mačiće, pol metra negdje, sa njihovim lopticama i špagicama.
Orak is offline  
Old 09.12.2017., 11:38   #4136
Moj mali ima godinu i pol i ovo ce biti prvi Bozic bez bora.
Unistio je bas sve po stanu, bojim se i pomisliti na sto bi bor slicio. Mozda bude neki ekstra mali na nekom jako povisenom mjestu.
Macka ga cak i ok tretira. Malo se vere po njemu, ukrase nalazimo do ljeta, ali ipak ih vecina ostane na boru.
Yava is offline  
Old 09.12.2017., 12:15   #4137
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
koji je stav i kakva su iskustva s todlerima, 2g, i borom?

jedne godine sam radila mali poseban bor za mačiće, pol metra negdje, sa njihovim lopticama i špagicama.
Moji nećaci od 3 i 4 godine ove godine nisu ni taknuli bor,a okićen im je
doma već 15 dana.Samo su ljuti što svaki dan nema barem jednog poklona pod borom,ono,kakav je to Božić.(njima je Božić od dana kad se okiti bor,do skidanja istoga,oko 2,5 mjeseca ).

Prošle godine su bili nepodnošljivi prvi tjedan-dva,naskakivali na svaki bor bilo po stanovima,dvorištima ili trgovinama,onda su se skulirali i nisu dirali ništa.Valjda su se izguštali.
Pričam o djeci,ne o mačkama.
mavita is offline  
Old 09.12.2017., 12:16   #4138
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
koji je stav i kakva su iskustva s todlerima, 2g, i borom?

jedne godine sam radila mali poseban bor za mačiće, pol metra negdje, sa njihovim lopticama i špagicama.
sad ne kužim. jel pitaš za mačje ili ljudske todlere?

ako je za ljudske, moj kad je bio ljudski todler je bio pomiren s borom, okitio ga je s nama (doduše, baš sve kuglice je htio staviti na isti granu, pa smo tu morali malo asistirati) i bio mu je kul, nije imao poriv za uništavanjem.
My Name Is... is offline  
Old 09.12.2017., 12:45   #4139
ljudskim

imam ih sad dosta oko sebe pa slušam svašta; od zgroženosti idejom do ove imunizacije o kojoj se pričalo negdje, ono, neka ruši neka krši, sam da se ne zreže
Orak is offline  
Old 09.12.2017., 14:19   #4140
Nisam baš naišla na tako uništavajuću i ratobornu djecu... Doduše djeca koju ja znam uglavnom su relativno ok specijalizirana i odgojena i ne znam da imaju porive za razbijanjem i rušenjem (osim kreacija od drvenih i Lego kocaka...).

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:23.