Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2017., 00:42   #4461
Izgleda da sam već lagano skrenula razmišljajući...
Prije par mjeseci sam se bacila na ponovno gledanje i evo prije 20 minuta sam obrisala suze pogledavši zadnju epizodu. Jest da je moje "skretanje" opravdano dnevnim šestosatnim gledanjem zadnjih par dana ali druga stvar mene muči...
Dakle, cijelo vrijeme mi je u glavi scena Cage kako plače utrčavajući u bolnicu (da ne naglašavam, scena u kojoj i mi plačemo s njim) no išćekujući tu scenu u Medceziru shvatila sam kako mi se izgleda pomješalo sa Ferihom
Stoga bih Vas molila ako se itko sjeća, da me uputi koja je to epizoda bila (ako je stvarno scena iz Ferihe jer ne znam od kuda bi mi se tako zarezala u pamćenje).

Bana yardım et!
Hvala unaprijed!!!!
__________________
I have realized that everyday deeds of ordinary people keep the darkness at bay, small acts of kindness and love.
cagalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 14:08   #4462
Hm... Si sigurna da je utrcavao u bolnicu? Moram priznati da se ne sjecam Emira kako place, osim one scene u baru u 67 epizodi kad sazna zasto je Feriha otisla.
Mozda da pitas cure na off topicu...
CrveniLeptiric is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 19:16   #4463
Quote:
CrveniLeptiric kaže: Pogledaj post
Hm... Si sigurna da je utrcavao u bolnicu? Moram priznati da se ne sjecam Emira kako place, osim one scene u baru u 67 epizodi kad sazna zasto je Feriha otisla.
Mozda da pitas cure na off topicu...
Jaoo, pa valjda nisam krivo zapamtila ako mi se toliko urezala u sjećanje. Ne znam, ali 99% sam sigurna da je druga sezona Ferihe u pitanju. Hvala ti svejedno pitat cu curke!
__________________
I have realized that everyday deeds of ordinary people keep the darkness at bay, small acts of kindness and love.
cagalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 13:06   #4464
šta je se desilo sa orkunove majke? ne pominje se u nastavku nego sam živi??
mecs is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2018., 16:56   #4465
Quote:
mecs kaže: Pogledaj post
šta je se desilo sa orkunove majke? ne pominje se u nastavku nego sam živi??
Mislim da se ne spominje nikako

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2018., 18:35   #4466
Medcezir uskoro i na španjolskoj tv.
__________________
Bohemian rhapsody - Queen
holaquetal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2019., 13:42   #4467
Quote:
mecs kaže: Pogledaj post
šta je se desilo sa orkunove majke? ne pominje se u nastavku nego sam živi??

jeste da je pisano pre godinu dana ali moram odgovoriti
Ona je otisla u Ameriku gde je trebao Orkun da joj se prikljuci na kraju serije, kad je pokusao da ubije Yamana

Meni je ova serija divna, gledala sam je vise puta. Obozavam njihovo bitisanje u kuhinji. Bez obzira na veliko bogatstvo kako su odgojili Merta, punog ljubavi

Zao mi je sto nisam bila na forumu kad se komentarisala ova serija
__________________
Nista ne moze vratiti sjaj jesenje trave i uvelog lisca, ne treba plakati, ne treba tugovati, treba naci snage u onome sto ostaje iza nas
romanic is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:20.