Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2014., 22:47   #21
Quote:
kavites kaže: Pogledaj post
Bujanec je presao na z1 televiziju. Mozda ga ne spominje jer su si sad konkurencija. Kad je bio zavrsio u zatvoru, ona ga je najvise branila.

Nije presao na Z1 nego na Osjecka TV, ali Z1 re-emitira emisiju s Osjecke. A sto se tice izjava, sve je bilo objavljeno na FB stranici Mreze TV, a cini mi se da je i voditeljica Ozana Basic nesto rekla o tome 'slucaju'
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 18:59   #22
Prekonoći je nestala Bujica,a došla Oluja.Sve dogodilo u 24 sata.Zar svaka emisija ima svoju rezervu ako nešto pođe po zlu?
Bašićka je nepopravljiva tvrdodesničarka.Netko i to treba biti.
Ne ja Derikonjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 22:00   #23
Ja iskreno ne znam o cemu ti. Oluja ide na Mrezi vec nekoliko mjeseci, a Bujica ti ide srijedom i petkom na Z1 (+OsjeckaTV)

A danas, Ozana Basic pozeljela premijeru sretan put u Australiju
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 11:08   #24
Prvi puta gledam ovo, voditeljica je tupasta i blekasta na kvadrat. Bujanec je za nju melem za dusu. Tocno se moze vidjei kako je gosci komunikologinji neugodno. Sve prsti teorijama zavjere.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 13:20   #25
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Ja iskreno ne znam o cemu ti. Oluja ide na Mrezi vec nekoliko mjeseci, a Bujica ti ide srijedom i petkom na Z1 (+OsjeckaTV)

A danas, Ozana Basic pozeljela premijeru sretan put u Australiju
Govorim o smjeni/zamjeni...Znam da Bujica ide na Z1,a Oluja ide od onog dana kada je skinuta Bujica sa Mreže.

Bašićka je,slažem se sa upisom kolege gore,da je ko neka baba iz kuhinje,svemu se čudi ko pura dreku,prodaje fore kao da je izvorni patriot,a mi svi živimo u sljepilu.Prodaje tvrdtonacionalističke,i umjereno desne stavove jer se tu pronašlo tržišnog prostora,a ne zato što ima kvalitete verbalizirati i prenjeti poruku te strane.

Ona je derivat sa lokalne ispostave HRT-a.Jedan red desno,pa crkva,pa opet desno,pa crkva..Promjeni malo priču,uljudi tu desnicu.Pa ispada da su to svi neuljuđeni ljudi koji urliču o teorijama zavjere..
Ne ja Derikonjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 21:07   #26
Zvonimr Hodak je gost, ova emisija bu jako interesantna.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 21:14   #27
Ajde, barem više nema one retardirane naočale
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 21:32   #28
Hodak je sjajan.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2014., 11:11   #29
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Ajde, barem više nema one retardirane naočale
Absynthe Stkala is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 22:55   #30
Mislim da si indoktrinirana

Quote:
bellamonica kaže: Pogledaj post
Ja sam žensko. Nisam indoktrinirana, već upravo obratno. Imam mozak i koristim ga. Znam prepoznati glupost i parodiju.
Uostalom, tebi ako se sviđa, gledaj. Ja sam rekla svoje mišljenje. Iskreno, ne preporučujem gledanje emisije, osim ako se netko ne želi dobro zabaviti.
Argument: ako ne vidis da se nijedan novinar HRT ne usudjuje postaviti neko pitanje nepodobno iliti neugodno za vladajuce, koji sl. komentar onda nisi dovoljno kriticki nastrojena prema establishmentu , onda ti popularnost Josipovica od 120 % poslije svake svinjarije koju izjavi ok, onda ti je neupitna teza jedne Vesne Pusic da je Hr. bila agresor u BIH, a Srbija ne, da danasnja srpska vlada nema nista sa ratom u Hr ( a kao sto znamo oboje tih dficnih ljudi Nikojica i Vucica , te dapica se moglo vidjeti osobno na hr. stratistima, itd. itd. dakle Mreza je hrabro stupila na golo tlo kritickog stava prema vladi i zato joj HVALA! Zar da i dalje pjevamo panegirike kako imamo najbolju vladu na svijetu i onda bi trebali i zivjeti u najboljem mogucem svijetu ! Dakle emisija je tek u razvoju, ali je vrlo cesto pogledam kad me tema zanima . Na pr. Emisija o gdji Soti i rijeckoj udruzi protiv korupcije me upravo odusevila! Da ljudi na vlasti imaju svoje drugare koji naplacuju reket nepodobnima, da Linic pere novce u inozemstvu, da ih izvlaci iz javnih firmi, kao sanader Fimi mediju, pa tko je to ikad rekao i ostao ziv . E, pa usporedite to sa Acom i intervjuom Pusicke, koji je bio dosadan kao pionirska smotra, dakle ni jednog suvislog i kritickog pitanja, prava rezimska TV u sluzbi vlade i Yusija !
Antonija Oresko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 18:31   #31
Quote:
Antonija Oresko kaže: Pogledaj post
Argument: ako ne vidis da se nijedan novinar HRT ne usudjuje postaviti neko pitanje nepodobno iliti neugodno za vladajuce, koji sl. komentar onda nisi dovoljno kriticki nastrojena prema establishmentu , onda ti popularnost Josipovica od 120 % poslije svake svinjarije koju izjavi ok, onda ti je neupitna teza jedne Vesne Pusic da je Hr. bila agresor u BIH, a Srbija ne, da danasnja srpska vlada nema nista sa ratom u Hr ( a kao sto znamo oboje tih dficnih ljudi Nikojica i Vucica , te dapica se moglo vidjeti osobno na hr. stratistima, itd. itd. dakle Mreza je hrabro stupila na golo tlo kritickog stava prema vladi i zato joj HVALA! Zar da i dalje pjevamo panegirike kako imamo najbolju vladu na svijetu i onda bi trebali i zivjeti u najboljem mogucem svijetu! Dakle emisija je tek u razvoju, ali je vrlo cesto pogledam kad me tema zanima . Na pr. Emisija o gdji Soti i rijeckoj udruzi protiv korupcije me upravo odusevila! Da ljudi na vlasti imaju svoje drugare koji naplacuju reket nepodobnima, da Linic pere novce u inozemstvu, da ih izvlaci iz javnih firmi, kao sanader Fimi mediju, pa tko je to ikad rekao i ostao ziv . E, pa usporedite to sa Acom i intervjuom Pusicke, koji je bio dosadan kao pionirska smotra, dakle ni jednog suvislog i kritickog pitanja, prava rezimska TV u sluzbi vlade i Yusija !
potpis! no gospođica kaže da koristi svoj mozak, a nekim slučajem ništa od navedenoga ne primjećuje
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.