Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Eno i ino

Eno i ino (Bez)Alkoholna pića - Ne očekujte Mladena Grdovića na stolu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2003., 18:42   #41
Gazirana pića skoro pa ne pijem. Iznimka je Pepsi- ponekad si "priuštim" čašu Pepsija.
Obično pijem voćni sok kombiniran sa prirodnom negaziranom vodom.
I mlijeko . Jako volim mlijeko.
 
Odgovori s citatom
Old 05.08.2003., 19:56   #42
Re: Gazirana pića!

Quote:
el_mariachi kaže:

I danas si kupim coca colu koja je reklamirana i reklamirana i koju upravo pijem. S vanilijom. Grozno nesto.
da, grozno. s limunom je ok.

popijem colu light. obicna mi je kisela ali najvise volim vodu pa to najvise i pijem...

inace, slazem se da bi roditelji trebali paziti na unos secera kod klinaca. ali komericijalni sokovi su cesto jednako secerni kao i cola. sunny delight je npr. prava secerna bomba. a reklamira se u stilu "svaka majka zeli svojoj djeci dati zdravi vocni sok"
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2003., 12:34   #43
Ovisnost...

Ja sam bila ovisna o coli. Dugo mi je trebalo da se skinem.
Kada sam se zapošljavala pitala me doktorica što pijem kada je jetreni nalaz loš. Još je htjela ispast fora pa me zezala cugerica, a ja ne pijem pivo, rakiju, vino, ništa !!!
Osim naravno coce.
Hvala Bogu više je ne trošim. Klincima rijetko kada dam piti, većinom u gostima.
Inače coca je najkiselije piće koje postoji, tako kaže kemičar kojega poznam.
Neprovjerena informacija, ali ne i nemoguća, navodno original recept od coce sadrži koain, pa kao od toga i potječe ime.
Možda je i istina?
ankada is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2003., 09:50   #44
Re: Ovisnost...

Quote:
ankada kaže:
Možda je i istina?
da, koliko znam je. originalni recept je ionako apotekarski pripravak, a kokain je kristen u farmakologiji.

inace, zasto je problem sto je cola kisela (kisele su i limunade i sokovi od agruma i neka vina...)?
pa nas zeludac je puno kiseliji. cola ne zakiseljuje dodatno naravno da ne neutralizira, ali to nije niti potrebno.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2003., 22:24   #45
Quote:
dr_skank kaže:
koje društvo...ja sam izgleda nekolicina koja je samodestruktivno nastrojena pa pijem gazirana pića...i volim kad zadovoljno podrignem poslije ispijanja
dolma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 02:56   #46
od pica s " mjehuricima" volim koktu,oranginu i evropsku Fantu.
Fanta u US je nesto posve drugo...
i mineralnu vodu...
volim kad sam u HR i marashkin sok - ovdje nema visnje-marashke i bitter lemon kojeg ovdje isto nema
Probala ovo ljeto Naru - ,a Sprite u HR ima okus i miris dezinfekcijske tekucine

a i cedevita mi prija
volim colu poslije pizze ,preciznije Cherry coke koja mi je puno bolja od "obicne" cole
U principu nastojim izbjegavati pica "s mjehuricima" pa se bacam na vodu, no ovo ljeto u HR sam ustanovila da sam pila vise takvih pica nego onih "normalnih"
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 16:14   #47
svaki dan 2L cole i nis mi ne fali
__________________
malo sunca u hladnoj vodi
histeria is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2003., 16:30   #48
izbjegavam gazirano, al ponekad popijem sprite.
više volim cedevitu, a najviše vodu.

voda rulz. ništ bez vode.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.