Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2007., 22:36   #81
I zašto taj faker dozvoljava sebi da se javi na tvoj mob? Misli da njega netko traži? Jebo [/QUOTE]

Potpisujem
lady38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 23:03   #82
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Trebam li osjećati toliku krivnju zbog nevjere? Rastava bi mi uništila život u materijalnom pogledu.
posije jebanja nema kajanja.
__________________
1❤
desetipedeset is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 15:03   #83
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Trebam li osjećati toliku krivnju zbog nevjere? Rastava bi mi uništila život u materijalnom pogledu.

Isuse, koja sebičnost... A koliku krivnju, zapravo, osjećaš?? Ja je ne vidim nigdje u tvom postu. Zapravo, zvučiš ponosno...

Ajde, prevara... to je još i oprostivo... ali ovakav nedostatak kajanja i bahatost...
Sopor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 15:07   #84
Aha... ja se pjenim na lažni post... treba prije sve pročitati...
Sopor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2007., 17:27   #85
Quote:
pivka kaže: Pogledaj post
sve više čitam i mislim da je nekom usamljenom dječačiću dosadno pa otvara ovakve teme.
bit će da je tako
__________________
oka tvoja dva suzama ne daju da teku,noć je prokleta,nedjeljna...
fever is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 08:24   #86
Ovdje je složena serija klimavih izjava.
1. Javljanje na tuđi mob nije nikakav dokaz o nevjeri.
2. Ako stvarno radiš u farmaceutskoj firmi onda nemaš male prihode.
3. S troje djece nećeš biti financijski uništena ti nego tvoj suprug.
4. Teoretski bi mogao izbaciti tebe, ali ne može izbaciti iz stana vlastitu djecu......
__________________
Ljubav je moja najveća motivacija![ http://matilda7.blog.hr/
matilda- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 10:11   #87
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
Ajde ajde Veronika što ima veze što si ga prevarila, glavno da si ti njemu nevina ušla u postelju.


kako ti mene uvijek uspiješ oduševit...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 11:30   #88
hahahhaha

krenula sam da pisem nesto jako zlobno, ali slozicu se s ostalima, LAZES!
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 11:49   #89
zbilja trebate imati više povjerenja
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 14:48   #90
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post

Bila sam u kupaoni,zvonio mi mob.,on se javio,a s druge strane tko drugi nego moj muž.
ha ha ha , ne mogu vjerovati ! zvonio ti mob, zvao tvoj mužić, a on se javio. pa dobro, jel tip retardiran? zašto mi se čini da je to nemoguće i da je sve ovo, na žalost, laž (jer baš bi bilo zgodno dalje razglabati o takvim "likovima")???!!!
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 15:20   #91
kad sam čitala onaj smiješan post prva rečenica koja mi je bila totalni fejk i zazvonila na uzbunu bila je
odjeća koja skladno prati liniju njegovog tijela

a kod javljanja na mob sam se već doslovno kidala od smijeha

veronika ba,đe si?
marcella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 18:46   #92
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Trebam li osjećati toliku krivnju zbog nevjere? Rastava bi mi uništila život u materijalnom pogledu.
Pa nije valjda ko i Vlatka Pokos?!

Treba se o tome prije misliti ako ti je samo novac bitan
Mila_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 23:35   #93
Otvorila sam ovu temu da iscitam postove jer sam se prosle godine nasla u slicnoj situaciji, a ono sto sam ovdje nasla su samo zezancije i vrlo malo konkretnih situacija. Taman da je cijela ta prica izmisljena, mislim da ima mnogo zema kojima se slicna situacja desila. A evo sta je bilo sa mnom. Prije dvije godine uvukla se neka monotonija u nasu vezu (sada smo zajedno vec 6god i 5 mj). Seks je postao sve rjedji, cak je izostajao i po nekoliko mjeseci, rjetko smo se vidjali, sve manje zajednickih interesea i td. I ja sam upoznala nekog ko mi je u tom trenutku govorio i cinio stvari za koje sam tada ceznula, ali sam ih zeljela od svog momka od kojeg to nisam mogla dobit. I tak se desi sto se vec desilo, par sastanaka, vruci seks, prava avantura....osvjezenje. MEdjutim mene je to grizlo i momku sam sve priznala namjeravajuci naravno okoncati nasu vezu od (tada) pet godina. SHvatila sam da tak ne ide dalje. MEdjutim od me je bukvalno na koljenima preklinjao da ga ne ostavim, da ce se sve promjeniti itd. I zaista jeste. POnovo smo se zaljubili i imali smo divnu godinu dana, sve do neki dan....kada su ga pocele opcinjati razne sumnje da ga opet varam.
Kako da vratim izgubljeno povjerenje? Kako da mu dokazem da se kajem i da zelim njega i samo njega? Kako osvjeziti vezu ali ne na nacina na kojim sam to ja uradila? Kako izbjeci monotoniju? Posto vidim da je vecina ovdje u braku vec godinama, nadam se da imate par korisnih savijeta za mene. Eto punooooo vam unaprijed hvala
SSDM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 09:55   #94
UPOMOC!

Prevarila sam muza i jos gore nalazim se u ljubavnom trokutu skroz duboko vec nekih 5mj. Mog "decka" upoznala sam poslovno, iskre su sjevale od prvog trena, nazalost ne zivimo u istom gradu pa se ne vidjamo cesto. Problem je da su i on i moj muz zaljubljeni u mene, oboje su dobre osobe. Jos veci problem je da imam dvoje djece koju neizmjerno volim i nebi im htjela nauditi slijedeci svoje osjecaje. Neznam ni dali je dobro za njih ako ostanem u takvom braku i nevolim njihovog tatu. Moj "decko" nije vezan (osim za mene) i spreman je brinuti se samnom za djecu. Ali ja nisam sigurna dali je vrijedno sve ono sto smo ja i muz zajedno 7god. gradili sada riskirati? Imam 29.god inace sam 7 gos u braku..
miss Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 11:34   #95
ova veronika49 je vjerojatno neki zatucani bolesnik koji je vjerojatno još u potrazi za svojom nevinom djevom.
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 12:22   #96
Quote:
miss Solis kaže: Pogledaj post
Prevarila sam muza i jos gore nalazim se u ljubavnom trokutu skroz duboko vec nekih 5mj. Mog "decka" upoznala sam poslovno, iskre su sjevale od prvog trena, nazalost ne zivimo u istom gradu pa se ne vidjamo cesto. Problem je da su i on i moj muz zaljubljeni u mene, oboje su dobre osobe. Jos veci problem je da imam dvoje djece koju neizmjerno volim i nebi im htjela nauditi slijedeci svoje osjecaje. Neznam ni dali je dobro za njih ako ostanem u takvom braku i nevolim njihovog tatu. Moj "decko" nije vezan (osim za mene) i spreman je brinuti se samnom za djecu. Ali ja nisam sigurna dali je vrijedno sve ono sto smo ja i muz zajedno 7god. gradili sada riskirati? Imam 29.god inace sam 7 gos u braku..
i?
šta bi ti sad?
čarobnu formulu uspjeha?

ja znam da je tebi sad vjerojatno grozno i da sivan sebe, ali ruku na srce... glupa si ko kurac!
il barem takva ispadaš...
mislim, jesi li ti uopće pročitala ovaj tvoj post?

al oke... kad si već tražila savjet, dat ću ti jedan.
odjebi ljubavnika i ostani sa mužem.
imaš, 29, 7 od toga u braku, dvoje djece... čuj ne isplati ti se sad sve iz početka.
naime, za 3 godine se prema majanskom kalendaru očekuje smak svijeta i definitivno nema smisla sad sve ostavit i pokušat izgradit nešto novo.
ono, koji kua uopće možeš napravit za te 3 godne šta su ti ostale???
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 14:39   #97
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
i?
šta bi ti sad?
čarobnu formulu uspjeha?

ja znam da je tebi sad vjerojatno grozno i da sivan sebe, ali ruku na srce... glupa si ko kurac!
il barem takva ispadaš...
mislim, jesi li ti uopće pročitala ovaj tvoj post?

al oke... kad si već tražila savjet, dat ću ti jedan.
odjebi ljubavnika i ostani sa mužem.
imaš, 29, 7 od toga u braku, dvoje djece... čuj ne isplati ti se sad sve iz početka.
naime, za 3 godine se prema majanskom kalendaru očekuje smak svijeta i definitivno nema smisla sad sve ostavit i pokušat izgradit nešto novo.
ono, koji kua uopće možeš napravit za te 3 godne šta su ti ostale???
Popiskit cu se od smijeha...
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 16:47   #98
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
ono, koji kua uopće možeš napravit za te 3 godne šta su ti ostale???
4 godine
može naučit pravopis recimo.taman toliko vremena ima, a ako umjesto jebavanja okolo sjedne malo sa dječicom dok pišu zadaću; možda savlada još ponešto
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 21:26   #99
E a da otvorimo plavi telefon za zene koje varaju svoje muzeve...da se sirote zene imaju kome izjadat...
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2008., 02:29   #100
Pozdrav,

Imam problem, pa mi treba zenski savet. Imam los brak iza sebe, i dok sam jedno vreme radio u eminentoj farmaceutskoj tvrtki, prekrsio sam radnu etiku i izasao sam napolje sa zgodnom podredjenom kolegicom. Desilo se da smo izasli u setnju, dosli kod mene kuci i slucajno se desio strastveni seks. Medjutim dok se ona tusirala, zazvonio je njen mob (N95, isti ringtone kao moj - "Krivo je more") i ja se javim. Naravno, sa druge strane je bio njen muz. Kako da se postavim, podredjena ce se vjerojatno rastati, te kako da izbegnem da me se umesa u sve to? Moram da mislim o svom ugledu, ona me uopce ne zanima, u pitanju je samo seks...
Jedan Farmaceut is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:24.