Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2006., 07:27   #61
Quote:
ivanahumpalot kaže:
Molim vas ako netko zna na kojoj stranici mogu vidjeti program za satelitsku, točnije, zanimaju me španjolci! hvala!
www.miguiatv.com
(TVE1, La2, Antena3, Cuatro, Telecinco, Canal+, ...)
Magor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2006., 21:01   #62
Exclamation

Quote:
Magor kaže:
www.miguiatv.com
(TVE1, La2, Antena3, Cuatro, Telecinco, Canal+, ...)
odličan link


ali ima program samo za današnji dan, nema programa za Mañana, sábado ,


__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 10:24   #63
Thumbs up

pa imate na www.plus.es raspored za sve kanale D+ paketa. prvo levo kliknite hoy en digital+, onda opet levo diales y canales, izberite program i kliknite ver programacion

http://www.plus.es/codigo/television...T&pr=L&c=FOXGE
coolio008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 16:03   #64
nemam pojma o satelitskoj pa ako mi netko moze odgovoriti na par pitanja bio bih mu jako zahvalan.hvala

1.stari je kupio neku satelitsku,digitalnu bez kartice,neka digimax.i sad, jel mogu ja s njom gledati one normalne programe kao eurosport,dsf,rtl(sve zive) ili sam samo ograničen na one tv kurdistan i al jezira programe.sad sam na tom hotbird satelitu.

2.nesto mi je frend govorio za ukucavanje nekih kodova s neta,pa jel se to moze ili ja zivim u zabludi?
Bundewa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 16:04   #65
nemam pojma o satelitskoj pa ako mi netko moze odgovoriti na par pitanja bio bih mu jako zahvalan.hvala

1.stari je kupio neku satelitsku,digitalnu bez kartice,neka digimax.i sad, jel mogu ja s njom gledati one normalne programe kao eurosport,dsf,rtl(sve zive) ili sam samo ograničen na one tv kurdistan i al jezira programe.sad sam na tom hotbird satelitu.

2.nesto mi je frend govorio za ukucavanje nekih kodova s neta,pa jel se to moze ili ja zivim u zabludi?
Bundewa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 16:06   #66
nemam pojma o satelitskoj pa ako mi netko moze odgovoriti na par pitanja bio bih mu jako zahvalan.hvala

1.stari je kupio neku satelitsku,digitalnu bez kartice,neka digimax.i sad, jel mogu ja s njom gledati one normalne programe kao eurosport,dsf,rtl(sve zive) ili sam samo ograničen na one tv kurdistan i al jezira programe.sad sam na tom hotbird satelitu.

2.nesto mi je frend govorio za ukucavanje nekih kodova s neta,pa jel se to moze ili ja zivim u zabludi?
Bundewa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 18:14   #67
Exclamation

Quote:
coolio008 kaže:
pa imate na www.plus.es raspored za sve kanale D+ paketa. prvo levo kliknite hoy en digital+, onda opet levo diales y canales, izberite program i kliknite ver programacion

http://www.plus.es/codigo/television...T&pr=L&c=FOXGE


ovo je super ,
prava informasijon
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 18:20   #68
Exclamation

Quote:
Bundewa kaže:
nemam pojma o satelitskoj pa ako mi netko moze odgovoriti na par pitanja bio bih mu jako zahvalan.hvala

1.stari je kupio neku satelitsku,digitalnu bez kartice,neka digimax.i sad, jel mogu ja s njom gledati one normalne programe kao eurosport,dsf,rtl(sve zive) ili sam samo ograničen na one tv kurdistan i al jezira programe.sad sam na tom hotbird satelitu.

2.nesto mi je frend govorio za ukucavanje nekih kodova s neta,pa jel se to moze ili ja zivim u zabludi?

1.
možeš gledat na hotbirdu sve ove kanale ovdje u svjetložutoj boji;
http://www.lyngsat.com/hotbird.html
ne bijeli, ne naranđasti nego svjetložuti.
u njih spada i rtl. dsf i eurosport se nalazi na astri - no zato na hotbirdu ima par drugih sportskih kanala..
na hotbirdu uvijek ima zanimljivih tv postaja koje idu nekodirano.. meni najzadnja zanimljiva tv stanica koju sam otkrio je pentagon channel
11096 H
28000-
http://www.pentagonchannel.mil/



2.
da, to se može ali ovisi o receiveru. to ti mogu reći tipovi u specijaliziranim trgovinama za satelitsku opremu- da li mogu opraviti tvoj receiver.
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 23:24   #69
Evo našao sam Studio i evo citat:

" Novi HRT-ov program...u prvoj fazi će moći pratiti i gledatelji iz oko 120,000 kućanstava koja imaju priključak u kabelskom sustavu."

Nisam neki Ajnštajn ali ovo pa meni znači da "druga faza" ne obuhvaća emitiranje na kabelskoj.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 23:30   #70
Cro fag, hvala puno.
Bundewa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2006., 17:21   #71
Exclamation

Quote:
Bundewa kaže:
Cro fag, hvala puno.

zaboravio sam nadodat da ovi u trgovini ti sigurno neće reći kako se to radi, već da li se može
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2006., 17:23   #72
Exclamation

Quote:
fortaleza kaže:
Evo našao sam Studio i evo citat:

" Novi HRT-ov program...u prvoj fazi će moći pratiti i gledatelji iz oko 120,000 kućanstava koja imaju priključak u kabelskom sustavu."

Nisam neki Ajnštajn ali ovo pa meni znači da "druga faza" ne obuhvaća emitiranje na kabelskoj.

glupo je ispalo ovako, mislim da tu fali ostali tekst da ima smisla
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 17:25   #73
Vidim da još nitko to nije spomenuo, za one sa "motoriziranim" sustavima, dakle sa rotorom, imate par vrlo zanimljivih programa na kojima možete pratiti američke serije i filmove u originalnom tonu, a to su:
na satelitu Turksat (42°E):
CNBC-e na 11892 H (12800 5/6)http://www.cnbce.com

na satelitu Arabsat (26°E):
MBC 2 na 11642 H (27500 3/4)http://www.2onthenet.com

MBC 4 na 11642 h (27500 3/4)http://www.mbc4.net

ONE TV na 11662 v (27500 3/4)http://www.onetv.ae

Na Arabsatu je isto tako i jako dobar Al Jazeera Sport na 10971 h (27500 3/4) http://www.aljazeerasport.com
D.I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2006., 08:24   #74
Exclamation


d.i. ,
da li ide rugby i-ili američki nogomet na al jazeera sport?
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2006., 09:18   #75
Sorry, ali stvarno nemam pojma. Mislim da ne, nisam baš siguran. Za FTA američke sportove su ti trenutno najbolje rješenje feedovi na zapadnim satelitima (12,5°W, 15°W, 22°W, itd.)

BTW, evo još jedne zanimljive vijesti sa http://www.kingsatonline.com

Nekodirani kanali Movies4Men i ActionMax

U britanskoj digitalnoj satelitskoj platformi Sky Digital od 1.2.2006 došlo je do izmjene kod emitiranja nekodiranih filmskih programa. Dva kanala Bad Movies i Matinee Movies prestali su sa emitiranjem, a umjesto njih su krenuli novi programi Movies4Men i ActionMax.

Tvrtka Sit-up Ltd, vlasnik kanala Bad Movies i Matinee Movies prodala je oba kanala tvrtci Dolphin Television koja je potom oba programa preformatirala i preimenovala u Movies4Men odnosno ActionMax. Movies4Men je program namijenjen muškoj publici, prikazuje vesterne, akcijske, obiteljske i horor filmove. ActionMax pak prikazuje akcijske, trilere i sci-fi filmove koji još nisu prikazivani u Velikoj Britaniji.

Parametri za prijem kanala Movies4Men:
satelit: Eurobird-1 (28.5° istočno)
frekvencija: 11,343 GHz
polarizacija: V
SR (symbol rate): 27500
FEC: 2/3
kodiranje: nema

Parametri za prijem kanala ActionMax:
satelit: Eurobird-1 (28.5° istočno)
frekvencija: 11,222 GHz
polarizacija: V
SR (symbol rate): 27500
FEC: 2/3
kodiranje: nema

Paket Sky Digital u svojoj ponudi ima nekoliko nekodiranih filmskih kanala. Iako se na njima ne prikazuje atraktivan sadržaj, dobar su izbor za one koji žele alternativnije sadržaje. Jedni od atraktivnijih filmskih programa u Sky Digitalu je su i True Movies (kanal koji prikazuje filmove napravljene po istinitim događajima) te Horror Channel, kanal posvećen horor serijama i filmovima, ali i trilerima. Kanal Horror Channel je u vlasništvu Zone Visiona.

Atraktivniji filmski naslovi na engleskom jeziku mogu se pronaći na arapskim kanalima MBC 2, One TV i drugima.

Izvor: Parabola.cz
D.I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2006., 09:24   #76
Exclamation

jees jees jees!!


super vijest


znam za horror kanal,
matinee je bio toliko koliko ok ali općenito dosadan,
ovo zvuči vrlo zanimljivo-


trebam se sada odvojiti od one tv i prešaltat se na astru 2
jučer je na arapskom one tv išao onaj božićni film sa chevy chaseom..
taj film mi je baš falio za ovaj božić, nije bio ni na jednoj tv.

da li si vidio tv3 estonija na siriusu?
išao je cijeli tjedan, ali nestao mi je signal jučer
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 14:17   #77
Dcm

Negdje je nestao stari topic.

Evo novitet je FTV Bosna na mjestu Oglas TV-a.

Ako je netko to primijetio prije danas (kao ja) može li mi reći da li su jučer tekme Premiershipa i Bundeslige bile kodirane ili ne ? txs.
fortaleza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2006., 16:21   #78
ovisi o kojem gradu govoriš

još je meni trbalo vremena da to shvatim pa si mislim otkad ima FTV
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 11:04   #79
tv program za cro music channel

dali na internetu postoji tv program za cro music channel, i ako postoji koja je stranica, unaprijed hvala
 
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 11:13   #80
Dali postoji tv program na internetu za cro music channel, i koja stranica?unaprijed hvala
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:09.