Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2011., 15:35   #1001
Bad Boys of Football me nisu baš oduševili. Prvu knjigu sam prekinula negdje na polovici i prešla na drugu jer mi je zaplet zvučao privlačnije. Jesam ju završila, ali cijeli zaplet se svodi na dođu na jedno mjesto i poseksaju se, odu na drugo i poseksaju se tamo, odu na treće i... Do sad ste već shvatile. Nemam ništa protiv scena seksa, ali knjiga treba imati nekakvu radnju i između njih. Tako da izuzev samog američkog nogometa i ne vidim veliku vezu s SEP čiji su likovi uvijek čovječniji i imaju više ljudskih emocija. Kad i kako su se glavni likovi u ovoj knjizi zaljubili nemam pojma. Da su bili djevci mislila bih da je zbog seksa, ali nisu tako da sam zatečena.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 15:39   #1002
Quote:
axal kaže: Pogledaj post
pls na [email protected]
big tnx
Poslala.
Romana85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 17:10   #1003
Quote:
ShadowTimi kaže: Pogledaj post
unzipaj i imaš za word i pdf...
isteko mi trail za winzip.
možeš mi je ti prebacit u pdf i poslat na mail?
__________________
You know you love me xoxo
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 17:32   #1004
Quote:
mala angie kaže: Pogledaj post
isteko mi trail za winzip.
možeš mi je ti prebacit u pdf i poslat na mail?
meni je ok otvorilo... daj mi mail pa ti pošaljem
__________________
You should be careful what you wish for.
axal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2011., 19:21   #1005
Iako više ne stignete do Tvornice, htjela sam javiti da je na rasprodaji Mozaik knjige koja završava u 20h bila valjda većina knjiga od SEP i to po cijenama 10,20,30kn. Isto tako je bilo i Susan Andersen... i Brenda Joyce Nevina vatra i Ljubičasta vatra koje su inače po 150kn ( tu negdje) tamo su bile po 30kn.
Uzela sam masu knjiga i slikovnica ( nisam mogla nositi ) za 300kn.
Rekao mi striček na blagajni da za 10 dana imaju rasprodaju u Samoboru, pa si moram složiti listu poklona za cijelu godinu..... i naravno spojiti sa kremšnitama
PS : Ne radim u Mozaik knjizi niti imam koristi - samo javljam da se možete raspametiti kao ja danas
Melly B is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 14:43   #1006
Quote:
Jedina_Mama kaže: Pogledaj post
Mogu zamoliti da staviš knjige o vatrogascima u nekom drugom formatu, možda pdf jer ovo ne mogu otvoriti nikako.
Inače, i ja sam skinula knjige o sportašima, i nisu baš nešto. Stvarno nema radnje i zapleta, likovi su dosta plošno opisani, sve se svodi na sex. SEP je puno zanimljivija. I ja sam se ponadala da je ovo zamjena za SEP, ali ništa od toga.
Pošalji mi mail na pp, pa ti ih pošaljem u pdf-u...
ShadowTimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 13:50   #1007
pozdrav dragim devojkama!
nadam se da ste lepo provele uskrsnje praznike!
ima li se sta novo procitati?
ja sam citala sandru brown kobnu zamenu i ostala razocarana...
u potrazi sam na netu za necim novim pa ako ko ima ideju slobodno mi moze pomoci ))
missMdramaqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 13:54   #1008
covjece joyce su tak spustili na sajmu?
ja imam prve dve kupljene po skupljoj cijeni, nista bum cekala interliber i vidjela ozadnje 2 kak ce se kretat cijene
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 14:04   #1009
Quote:
snjeska kaže: Pogledaj post
covjece joyce su tak spustili na sajmu?
ja imam prve dve kupljene po skupljoj cijeni, nista bum cekala interliber i vidjela ozadnje 2 kak ce se kretat cijene
ja sam sve 4 kupila po skuuupoj cijeni a sto cu kad u mojoj tunguziji nema sajmova ni bilo kakvih rasprodaja
nego cure, zna li netko gdje bi mogla nabaviti od Susan Andersen Budi moja i Bit cu tvoj. te dvije mi jos fale, nemogu ih naci... nasla sam bila na portalu e-kupnja, narucila, nikad mi nisu dosle ni knjige niti bilo kakva obavijest
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 16:04   #1010
Quote:
nana_du kaže: Pogledaj post
ja sam sve 4 kupila po skuuupoj cijeni a sto cu kad u mojoj tunguziji nema sajmova ni bilo kakvih rasprodaja
nego cure, zna li netko gdje bi mogla nabaviti od Susan Andersen Budi moja i Bit cu tvoj. te dvije mi jos fale, nemogu ih naci... nasla sam bila na portalu e-kupnja, narucila, nikad mi nisu dosle ni knjige niti bilo kakva obavijest
Evo Nana našla sam kod nas jednu knjigu ali nije baš jeftina još malo pa će sajam kod nas polovinom idućeg mjeseca pa će tu biti jeftinije predpostavljam

http://www.knjiga.ba/Knjizevnost/Rom...oja_K3500.html
jenny 28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 16:37   #1011
Quote:
jenny 28 kaže: Pogledaj post
Evo Nana našla sam kod nas jednu knjigu ali nije baš jeftina još malo pa će sajam kod nas polovinom idućeg mjeseca pa će tu biti jeftinije predpostavljam

http://www.knjiga.ba/Knjizevnost/Rom...oja_K3500.html
da jest malo skuplja, ali cudno mi je da uopce ima jer je izdavac Mozaik knjiga, tako bar pise... teta koja drzi knjizaru kod nas i koja mene zove kad dodu knjige koje me zanimaju je zvala u mozaik bas za ove dvije knjige i rekli su joj da ih vise nema da je to starije izdanje... ako se sjetis na sajmu i bude ih, uzmi mi molim te... cak i po ovoj cijeni... poslat cu ti novce.
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 19:53   #1012
Quote:
nana_du kaže: Pogledaj post
da jest malo skuplja, ali cudno mi je da uopce ima jer je izdavac Mozaik knjiga, tako bar pise... teta koja drzi knjizaru kod nas i koja mene zove kad dodu knjige koje me zanimaju je zvala u mozaik bas za ove dvije knjige i rekli su joj da ih vise nema da je to starije izdanje... ako se sjetis na sajmu i bude ih, uzmi mi molim te... cak i po ovoj cijeni... poslat cu ti novce.

Čitajući ovo sjetila sam se da sam u Splitu u Mozaik knjižari negdje oko Marmontove sva ponosna na sebe prošle godine u 4.mjesecu kupila Doručak u krevetu - nije je bilo na internet stranici Mozaika a kupila sam POSLJEDNJU KNJIGU u toj knjižari a izdanje 2006. god.cijena 119,00 kn . I za 2 mjeseca bila jer je ista izašla u KSD po 19,90 kn... E sad, prvo pitanje je da li su im svi lageri uvezani za knjižare (maloprodaje) jer meni se čini da sam u 1.mjesecu u knjižari u Splitu vidjela Budi moj, a možda mi se samo učinilo?! trenutno uz krimiće na hrvatskom čitam paralelno i S.Andersen na engleskom - Coming Undone - 4.knjiga Marine serije (1.je Ludo zaljubljena,2. Kad ti se posreći i 3. Hot&Bothered). Zasad ide dobro, doduše ima osim ljubavnih i krimi elemenata,ali u odnosu na L. Howard više sex-a a manje krimi...
Maki_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 20:58   #1013
Quote:
Maki_mo kaže: Pogledaj post
Čitajući ovo sjetila sam se da sam u Splitu u Mozaik knjižari negdje oko Marmontove sva ponosna na sebe prošle godine u 4.mjesecu kupila Doručak u krevetu - nije je bilo na internet stranici Mozaika a kupila sam POSLJEDNJU KNJIGU u toj knjižari a izdanje 2006. god.cijena 119,00 kn . I za 2 mjeseca bila jer je ista izašla u KSD po 19,90 kn... E sad, prvo pitanje je da li su im svi lageri uvezani za knjižare (maloprodaje) jer meni se čini da sam u 1.mjesecu u knjižari u Splitu vidjela Budi moj, a možda mi se samo učinilo?! trenutno uz krimiće na hrvatskom čitam paralelno i S.Andersen na engleskom - Coming Undone - 4.knjiga Marine serije (1.je Ludo zaljubljena,2. Kad ti se posreći i 3. Hot&Bothered). Zasad ide dobro, doduše ima osim ljubavnih i krimi elemenata,ali u odnosu na L. Howard više sex-a a manje krimi...
joooj trebalo bi potegnut do Splita ajde ako naletis bili mi uzela, saljem pare odma i za knjige i postarinu... molim te
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 10:56   #1014
Quote:
nana_du kaže: Pogledaj post
nego cure, zna li netko gdje bi mogla nabaviti od Susan Andersen Budi moja
Ja je kupila na forumu pred mjesec dana za 30kn
evilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 11:23   #1015
Quote:
evilly kaže: Pogledaj post
Ja je kupila na forumu pred mjesec dana za 30kn
joooj evo postavila sam pitanje na temu gdje se kupuju, prodaju knjige... mozda mi se netko javi... Blago ti se
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 18:23   #1016
Quote:
nana_du kaže: Pogledaj post
joooj trebalo bi potegnut do Splita ajde ako naletis bili mi uzela, saljem pare odma i za knjige i postarinu... molim te
Ako naletim na nju nikakav nije problem, jesi li pisala da ti nedostaje i Bit ću tvoj pa ako je nađem... A ja trenutno ležim u krevetu zbog neke viroze a bila sam planirala potegnuti do Splita idući tjedan ali nikad ne možeš baš sve isplanirati
Maki_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 18:27   #1017
Quote:
Maki_mo kaže: Pogledaj post
Ako naletim na nju nikakav nije problem, jesi li pisala da ti nedostaje i Bit ću tvoj pa ako je nađem... A ja trenutno ležim u krevetu zbog neke viroze a bila sam planirala potegnuti do Splita idući tjedan ali nikad ne možeš baš sve isplanirati
super hvala ti puno. da fali mi i Bit cu tvoj i bit ces moja... moze i po punoj cijeni, ne moras trazit snjzenja, samo da ih dobijem... kad naletis, nije hica... samo kad bude napisi mi broj racuna da ti uplatim novce
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 12:21   #1018
Evo nešto novo je stiglo u knjižare
kupila prije neki dan i pročitala,lagano,opuštajuće
http://www.mozaikknjiga.hr/kraljevst...PR/124196,7076
sensey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 13:44   #1019
Quote:
sensey kaže: Pogledaj post
Evo nešto novo je stiglo u knjižare
kupila prije neki dan i pročitala,lagano,opuštajuće
http://www.mozaikknjiga.hr/kraljevst...PR/124196,7076
Pročitala na engleskom, dobra je knjigica....
ShadowTimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 17:27   #1020
Cure drage molim vas pomoć...
evo skinila sam neke knjige od Julie Garwood i samo mi jednu otvara a ove druge dvije nikako...
znate li možda u čemu je problem?
puno hvala na odgovorima..
sensey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:14.