Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Eurosong

Eurosong Hello, Europe! This is Forum.hr calling!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2013., 16:46   #81
užas

apokalipsa
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 19.09.2013., 16:58   #82
Ne mogu vjerovat...
mokry is offline  
Old 19.09.2013., 17:03   #83
Meni je iskreno žao, jer iako nismo ušli u finale u posljednje 4 godine, ipak smo u zadnjih 10 godina slali okej pjesme.
Nekako mislim da bi našim stopama mogli ići i Slovenci, Crnogorci...
Srbija je i dalje jaka, Makedoniji i Albaniji ide okej...
Ja,Lucifer is offline  
Old 19.09.2013., 17:39   #84
Bilo je i vrijeme...
__________________
"I never argue, I explain."
Anairda is offline  
Old 19.09.2013., 18:52   #85
Ne odobravam odluku jer navedeni razlozi koje je hrt naveo nemaju veze sa nicim. Financijska isplativost? Mislim da manchild ima vise za reci o gledanosti, ali nije li gledanost finala eurosonga bez obzira sto nasih nije bilo tamo bila oko 400000 gledatelja? Kolika je cijena oglasavanja u prime timeu subotom navecer uz toliku gledanost i sto je sa sponzorima? U svakom slucaju, njihovi troskovi su manji od ukupne dobiti jer da nije bilo tako, ukinuli bi oni davnih dana toliko neisplativ projekt.
Drugi razlog su losi plasmani. Naravno da su losi, ali upravo ta kuca bira predstavnike, interno ili prijasnjih godina uz strucni ziri cije je glasovanje jako upitno. nisu gledatelji krivi sto delegacija i tako nije radila svoj posao.
Hrt se sa zabavnim programom naveliko blamira, ova odluka je zadnji slag na torti, i nije mi jasno da covjek koji je toliki niz godina neuspjesno vodio delegaciju i doveo do toga da se povucemo, dobije vlastitu emisiju u jesenskoj shemi. po kojim zaslugama i rezultatima?
Sve ostalo je manje bitno, fanovi ce prezivjeti bez jedne triminutne pjesme, zivot ide dalje. Samo je tradicija uzasno glupo prekinuta, na veliku sramotu kuce i odgovornih.
BulletProofSoul is offline  
Old 19.09.2013., 20:00   #86
U dnevniku nove tv se raspravlja u prilogu o odustajanju od eurosonga,koja je to važna vijest

i naravno ko će se javiti nego Tutić i Huljić,Huljić rekao nešto da ide s neke druge dvije zemlje na eurosong sljedeće godine,jedna je susjedna,a druga nije ...

Emilija Kokić se slaže s odlukom,i kaže da je dobro da neko vrijeme naprave pauzu,i smisle nešto novo,i da želi sreću mladim nadama u budućnosti ,kao što je i ona imala kada je pobijedila

A Tutić se odmah nudi da njega zovu za konzultacije kasnije kad se opet odluče ići
Tamara21 is offline  
Old 19.09.2013., 20:11   #87
Ja se ne slažem sa odlukom! Toliko su govorili kako bez obzira na sve neće odustat i sad odjednom ova vijest!

Kad nešto ne ide najlakši put je dignit ruke i onda kao i uvik davat krive razloge odustajanja! Nisu financije u pitanje jer kad je bila najveća kriza prije par godina imalo se para. Nego loši rezultati i stalno kritiziranje HRT-a od strane fanova, medija i slično!

Rezultati su bili loši jer su i pisme relano bile loše. Konstantno svake godine su radili iste greške. A lipo je Nina Badrić izjavljivala po novinama nakon nastupa kako se triba učit na njenim greškama i da delegacija je funkcionira! Aco je već godinama na toj poziciji, na euroaong se išlo uglavnom na izlet. Nastupi su bili koma, niti stilista, koreografa. Sve skupa jako loše! Tako da ukoliko se on konačno ne ode i dođu novi ljudi ne moramo se ni vraćat! A uvik ukoliko bude interesa NOVA ili RTL mogu zatražit članstvo u EBU i birat hrvatskog predstavnika.

Odavno su prošla vrimena kad je na Eurosongu bila bitna muzika i pisma. Danas tu ulogu igra puno više faktora- od lobiranja, kupovanja glasova, jakih susidskih veza do imidža tipa rusija koja svake godine prolazi u finale bez obzira na pismu!! Mali tu nemaju šanse.
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Old 19.09.2013., 20:28   #88
ja podržavam..eurosong je zadnjih godina izgubio smisao postao je jadan sva ta namještanja i druga sranja, nakon prošlog nisam ni mislio gledat ovaj al eto..hrt će uštedit koju kunu i neka
fickdich is offline  
Old 19.09.2013., 22:39   #89
nitko nece primietiti

ja sam isto fan pa sam jedva skužio da jedno vrieme nie bilo italije
babunovich is offline  
Old 19.09.2013., 22:57   #90
šokiralo me. umalo sam završio u bolnici.
Boki000 is online now  
Old 19.09.2013., 23:01   #91
i ti plasmani uopce nisu bitni, ja sam svoj idealni evrosng vec dozivi da moj zadar pobjedi , uzivam u sou i liepim zenama

ali opet da su se u ovih 18 let bar jednom udostojili poslat mineu neb im pala kruna s glave , ostavila bi traga ili pobjedom ili bi kao gina g bila neko vrieme hit u evropi
babunovich is offline  
Old 20.09.2013., 09:44   #92
:šok:
:tuga:
:nevjerica:
:mižerja:

U jednu ruku ( onu ekonomsku ) ,ajd,mi je jasan takva potez,a opet...
Ima još zemalja koje godinama napadaju bastion ESC, i nisu pobijedile ili bile blizu, so fckn what?
Ako ćemo po onoj; važno je učestvovati,onda i dalje treba ,ako ništa ,pokazat da smo živi i da se ne damo, i da usput i indirektno furamo svoj film : Usput smo tu da kroz pjesmu i spotove promoviramo hrvatski turizam,more,blablabla....
Sad će sve zemlje učesnice misliti da je to zbog štednje,da smo jadni i siromašni, i može se to čak obiti o glavu i na nekim drugim poljima.
Džaba im tvrditi da se Aco umorio i popustio pod pristiskom,il da nikad nikog ko Ksenija.

Glavni problem našeg managmenta vezanog za odabir i sve ostalo popratno je to što godinama ne slušaju šta im se priča.Uljuljkali su se na pozicijama, i vrte stalno isti film,dok se evidentno vremena mjenjaju i stvari su sasvim drugačije postavljene.
Doduše, oni uvijek se mogu pozvati na svoje zaleđe ;
Glasao je stučni žiri-----ma ni čut prvih 10 mjesta
Pustili smo da VI glasate-----nismo pobijedili
Mi smo sami odabrali ------nismo ni prismrdili prvom mjestu.
Tako da sa njihove strane imaju alibi da su probali ama baš sve da uspijemo.

Nije mi jasno kod toliko godišnjih hitova za koje bismo dali ruku u vatru da bi se popeli visoko na ljestvici,da kad treba nešto skomponirati, dobijemo bezličnu Ninu,onu ženu/mađioničarku (Darija il kako se ono zove).. ( ) i ovu sad zadnju mižerju od mižerje.

Po meni su samo trebali pomladit ove Ace i ostale , i dati priliku mlađim i uvjetno rečeno "luđim" .
A ne ; Mi smo važni,....mi imamo klape ,....vidi nas kako pjevamo u terci.

Najlakše je odustati.
__________________
.
She said is offline  
Old 20.09.2013., 12:10   #93
Što biviši natjecatelji kažu

http://www.24sata.hr/domace-zvijezde...acebook+status
__________________
“Kažeš da ne vjeruješ u znakove s neba i smiješ se na pomisao da svoju vjeru staviš na stvar kao što je ljubav. Nikada ne vidiš dugu na nebu, samo proklinješ kišu. Kažeš da želiš vjerovati, ali da nije vrijedno sve te boli. Ako se osjećaš usamljeno, prestrašeno i ako ne možeš disati, znaj da možeš vjerovati u mene.”
Kozje Ja is offline  
Old 20.09.2013., 12:38   #94
dok smo birali putem dore od 7 polufinala nismo upali u 2 a kad oni sami biraju od 3 puta nismo niti jednom prošli. Tako da možda je problem oblika.
number 19 is offline  
Old 20.09.2013., 12:49   #95
Ja sam se radovao novoj Dori... prvo ukinu Doru a sad još i Eurosong, pa mislim dajte HRT, treba nam neki glazbeni show a da nije zvijezde pjevaju! -.-

Doru mi je uvijek bilo fora gledat, pogotovo onu reality Doru 2011 (unatoč voditeljima) kad su me iz tjedna u tjedan Jacques i Sabrina oduševljavali svojim izvedbama
Jobi is offline  
Old 20.09.2013., 13:50   #96
Šok

Ja sam mislio da naši nikad nece odustat,stvarno me ovo iznenadilo.

Razlog,teška financijska situacija

Likovi nemaju pojma,non stop se blamiraju,uvijek pošalju nešto krivo
gelo85 is offline  
Old 20.09.2013., 16:35   #97
Ne vjerujem ni da ćemo se i mi (BiH) vratit 2014.
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 20.09.2013., 17:32   #98
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Ja sam se radovao novoj Dori... prvo ukinu Doru a sad još i Eurosong, pa mislim dajte HRT, treba nam neki glazbeni show a da nije zvijezde pjevaju! -.-

Doru mi je uvijek bilo fora gledat, pogotovo onu reality Doru 2011 (unatoč voditeljima) kad su me iz tjedna u tjedan Jacques i Sabrina oduševljavali svojim izvedbama
I to su ukinuli
Sigurno is offline  
Old 20.09.2013., 17:43   #99
Na HRT-u nema ni jedne zabavne emisije!! Ne znam ni zašto se emitira kad na njemu nikad ništa. 4 programa, plaćaš preplatu a hrpa dosadnih i nepotrebnih emisija.
Novac nije problem jer jer kad je bila najveća recesija imalo se novaca i još je bila Dora! Problem je u ljudima i pod hitno moraju Aci dat otkaz! Nije mi jasno šta je on kad mu niko ništa ne može!

Osim toga imamo mi i druge televizije koje bi mogle prezet ovaj projekt npr. NOVA ili RTL, samo tribaju zatražit članstvo u EBU.
__________________
Don't be a drag, just be a queen
Jumper_05 is offline  
Old 20.09.2013., 17:49   #100
EUROFEST HRVATSKA, udruga koja okuplja obožavatelje najvećeg europskog glazbenog spektakla, odlučila je izraziti žaljenje što je Hrvatska radiotelevizija, kao jedina hrvatska RTV kuća pri Europskoj uniji radiotelevizija (EBU) odgovorna za sudjelovanje i prijenos, odlučila izostati sa sljedećeg Eurosonga koji će se održati u glavnom gradu Danske, Kopenhagenu.

"Eurosong je jedno od prvih međunarodnih natjecanja na kojem se pojavila samostalna Hrvatska i tako promicala hrvatski jezik, kulturu i, u ovom slučaju najvažnije, glazbeni opus. Kroz natjecanje su se promovirale i hrvatske turističke atrakcije i znamenitosti, što je svakako doprinijelo europskom poznavanju Hrvatske.

Svjesni smo financijske situacije, ne samo u Hrvatskoj, već u cijeloj Europi, kada se država još bori s recesijom i gdje se treba paziti na svaki financijski trošak. Također smo svjesni relativno loših plasmana hrvatskih predstavnika posljednjih godina. Ovim putem izražavamo nadu kako je ovo povlačenje ipak samo privremeno.

Sudjelovanjem na Eurosongu se održavao stalni interes hrvatskih gledatelja i obožavatelja, a na primjeru sličnih zemalja je vidljivo da je nesudjelovanjem taj interes sve manji.

Upravo zbog toga i zbog interesa zabavnog sadržaja Hrvatske radiotelevizije, izražavamo nadu kako ćemo Hrvatsku već 2015. godine gledati na ovom velikom međunarodnom natjecanju čiji je cilj zbližavanje svih europskih građana i promicanje multikulturalnosti", stoji u službenom priopćenju za medije.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.