Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2005., 20:09   #61
vec. skola

Emisija je super pervan ima odlične fore a i dobar mi je denis.
 
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 20:10   #62
Quote:
revolution kaže:
prigorac! kUj...guJn..
nije prigorac nego zagorac
 
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 20:45   #63
Mislim da pokusava glumit zagorca. Ipak se fura na jozhinu reinkarnaciju
Almighty Watashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2005., 21:50   #64
imaju zagorca, dalmatinca i hercegovca... sto je onaj 'peder'? i zasto nema slavonca?

utjesanovic je rekao da mu pervan duguje novac, pa bi ga morao ubiti - ali bolje ne, jer je premlad za zatvor
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2005., 20:19   #65
Pervan je najgori komičar u Hrvatskoj, a i šire Iskreno, ne znam tko je bolji, koga bih uopće spomenuo...ali ovi su tiha jeza. Fore i komentari su mu očaj. Publika valjda podrazumjeva da sve što kaže mora biti smiješno, pa se nakon svake rečenice smiju (ili kad predosjete da je napravio stanku).

Nakon što sam imao Malnara -Hrvatskog Jerryja Springera, čija je licemjerna pojava dno dna ovog društva, sad imamo i Pervana - Hrvatskog Toma Greena.
ASd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 01:09   #66
U što spada Večernja Škola? Kako bi je odredili?

Jel to emisija, sitcom pred živom publikom, kazališna predstava snimljena za prikazivanje na televiziji, skeč... Što je to? Rod? Žanr?
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 03:00   #67
Lightbulb Ipak je Prigorec!

Quote:
tokic_ kaže:
nije prigorac nego zagorac

Ne pratite, deca, ne pratite - frajer je Prigorec.
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2005., 08:58   #68
Quote:
ASd kaže:
[B]Pervan je najgori komičar u Hrvatskoj, a i šire Iskreno, ne znam tko je bolji, koga bih uopće spomenuo...ali ovi su tiha jeza. Fore i komentari su mu očaj. Publika valjda podrazumjeva da sve što kaže mora biti smiješno, pa se nakon svake rečenice smiju (ili kad predosjete da je napravio stanku).
pa je! već godinama, ako ne i desetljećima, gotovo uvijek iste fore... I stalno tu Slovenije spominje... A ljudi su inače naučili da je Pervan smiješan, pa se smiju samim pogledom na njega, a kamoli da još i izusti nešto. A kad se ustvari pogleda, fore i nisu neke. Što ne znači da nikad ne proizvede neku foru, ali da je komičar...ne bi se reklo... Prije su bili fora, ali več su malo ostarili, a dosta je nekoliko sati da se njohov humor upozna, a onda je sve dalje jedno te isto, tj. dosadno, oliti već viđeno...
globus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2005., 01:19   #69
Moram priznat da mi je falila ova emisija u petak. Jedva čekam sljedeći...
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2005., 07:43   #70
nadam se da ima ljudi koji to snimaju...
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2005., 10:20   #71
Quote:
ASd kaže:
Pervan je najgori komičar u Hrvatskoj, a i šire Iskreno, ne znam tko je bolji, koga bih uopće spomenuo...
Cime si zapravo sam sebi odgovorio tak da ja barem nemam kaj vise dodat.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2005., 10:42   #72
zanimljivo, da... on je najgori, ali boljeg nema. rolam, lagano
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2005., 12:25   #73
Zapravo, bilo bi puno bolje rec "Pervan je trenutno najbolji komicar na domacem TV-u." To govori kilotone i o Pervanu i o arvackom TV humoru.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2005., 02:41   #74
Pervan
Kolovare is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2005., 08:36   #75
Quote:
ASd kaže:
Nakon što sam imao Malnara -Hrvatskog Jerryja Springera, čija je licemjerna pojava dno dna ovog društva, sad imamo i Pervana - Hrvatskog Toma Greena.
Em je Malnar radio emisiju prije Jerry Springera, em Pervan prije Toma Greena. Osim toga, koja je to usporedba s Tomom Greenom - zato što imaju brade? Ili je Pervan nategnuo mrtvog tapira, a da ja to ne znam?
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2005., 13:49   #76
Quote:
Thurgood kaže:
nadam se da ima ljudi koji to snimaju...
na www.podzemlje.com-u ima jedan lik kojega ću osobno nazvati dobročiniteljem a koji svaku epizodu snimi, zakuva u divx i postavi za download.
samo i jedino zahvaljujući njemu sam uspio pogledati sve epizode "povratka upisanih".
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2005., 13:58   #77
Quote:
ASd kaže:
Publika valjda podrazumjeva da sve što kaže mora biti smiješno, pa se nakon svake rečenice smiju (ili kad predosjete da je napravio stanku).
...a najgore je kad odvali stvarno dobru foru, publika to ne skuži i ostane nijema...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2005., 14:01   #78
Quote:
mirrorball kaže:
...a najgore je kad odvali stvarno dobru foru, publika to ne skuži i ostane nijema...
Tako je Zuhra počeo recitirati: "I teče, teče... I cvrči, cvrči...", a Pervan ga pita: "Ma šta cvrči?", a Zuhra će: "Cvrči riba u teči." A publika - muk.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2005., 22:57   #79
joj... sad u petak je bila baš zakon epizoda...

stvarno one fore sa crvenkapicom (a i slonićem) su im bile fenomenalne...! al izgleda da baš više i nema puno epizoda - zbog naše najdraže ljetne stanke ( )
! sredinom 6. mjeseca prestaje emitiranje koliko sam ja čuo...
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 21:15   #80
imam neke stvari od pervana na kompjuteru i najaca mi je epizoda vecernje kad dirigiraju..svaka cast
Dj Sheky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:22.