Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2009., 10:43   #1
[T-Mobile] Zašto ne radi služba za korisike na t-mobile-u?

Mislim da se ovaj mobilni operater ponaša krajnje neodgovorno i nekorektno prema svojim korisnicima.

Naime operater na službi za korisnike se ne može dobiti mjesecima odnosno služba za korisnike ( operateri) ne postoji.

Na govornima automatima korisnici ne mogu dobiti sve informacije koje ih zanimaju.

Danas sam poslala mail i udruzi potrošača da ispita cjelokupnu situaciju jer su korisnisi ugroženi.

Ako je to način rezanja troškova mislim da ću se teleportirati na tele 2 mrežu koja je puno jeftinija a postoje i ljubazni operateri.

<
ela-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 11:22   #2
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 12:15   #3
Quote:
Naime operater na službi za korisnike se ne može dobiti mjesecima odnosno služba za korisnike ( operateri) ne postoji.

Na govornima automatima korisnici ne mogu dobiti sve informacije koje ih zanimaju.

Danas sam poslala mail i udruzi potrošača da ispita cjelokupnu situaciju jer su korisnisi ugroženi.
Koji kralj ,hoćeš sad na sud s njima zato što nemaju sve informacije na govornom automatu
Dali ti je poznat pojam google ? www.t-mobile.hr _> tu ćeš naći sve što te zanima .
Od tih udruga potrošač imaš koristi kao ameri od Busha ,nikakve .
Kakva ugroženost ? ima vas 2 000 000 (ako ne i više) na t-mobile-u, nema šanse da ste ugroženi.
Get a life
M a R k O is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 13:07   #4
Quote:
M a R k O kaže: Pogledaj post
Koji kralj ,hoćeš sad na sud s njima zato što nemaju sve informacije na govornom automatu
Dali ti je poznat pojam google ? www.t-mobile.hr _> tu ćeš naći sve što te zanima .
Od tih udruga potrošač imaš koristi kao ameri od Busha ,nikakve .
Kakva ugroženost ? ima vas 2 000 000 (ako ne i više) na t-mobile-u, nema šanse da ste ugroženi.
Get a life


podrobno sam informirana s svim što se nalazi na www.t-mobile.hr... ali ti glupane trebaš znati da u hrvatskoj svih 2 000 000 korisnika nisu informatički pismeni kao ti ...i da znaju samo nazvati 098 1523 i slijediti govorne upute ka operateru..btw .. na moje pitanje odgovora nema na www.t-mobile.hr...može mi pomoći samo operater (živo biće)
ela-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 13:17   #5
Citirat ću marka: Get a life.

..i počni pit.
__________________
Jag är inte en människa. Det här är bara en dröm, och snart vaknar jag.
Brown Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 13:50   #6
Quote:
.i da znaju samo nazvati 098 1523 i slijediti govorne upute ka operateru..
Postoji nešto što se zove služba za korisnike i mogu davati informacije koje se ne nalaze u govornim uputama.
Zbog jednog tipfelera ti ideš u zaštitu potrošača, predpostavljam da će oni uzeti baklje i grablje u ruke (kao oni kad su proganjali vještice prije par stotina godina) i marširati prema uredima T-HT-a samo zbog tvog zahtjeva ?
M a R k O is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 15:07   #7
Quote:
M a R k O kaže: Pogledaj post
Postoji nešto što se zove služba za korisnike i mogu davati informacije koje se ne nalaze u govornim uputama.
Zbog jednog tipfelera ti ideš u zaštitu potrošača, predpostavljam da će oni uzeti baklje i grablje u ruke (kao oni kad su proganjali vještice prije par stotina godina) i marširati prema uredima T-HT-a samo zbog tvog zahtjeva ?
dragi moj marko ja nisam jedina koja je se javila udruzi potrošača zbog toga..
danas sam ih zvala...udruga će reagirati..... a ti vjerojatno radiš u t-mobile...moj zakljljučak
ela-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 03:21   #8
Kad zoves 0981523 moras preslusati neku od usluga koje ti se nude (tipa +club, cca govor traje 1 minutu) i nakon toga te pita da biras 0 ako hoces razgovarati sa operaterom. Problem rijesen.

Ne treba dizati paniku oko takve banalne stvari, a pogotovo mi nije jasno kako to nisi shvatio/a mjesecima kako kazes.
Zammora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 13:14   #9
Quote:
ela-zg kaže: Pogledaj post
dragi moj marko ja nisam jedina koja je se javila udruzi potrošača zbog toga..
danas sam ih zvala...udruga će reagirati..... a ti vjerojatno radiš u t-mobile...moj zakljljučak
A kako to udruga moze reagirati? Daj se spusti na zemlju.
Platoon Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 16:02   #10
Quote:
ela-zg kaže: Pogledaj post
dragi moj marko ja nisam jedina koja je se javila udruzi potrošača zbog toga..
danas sam ih zvala...udruga će reagirati..... a ti vjerojatno radiš u t-mobile...moj zakljljučak
Aha. Moš si mislit kak će reagirat.

Već ih vidim sa nogama na stolu i fejsom na monitoru.
Frish is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2009., 21:43   #11
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2009., 21:48   #12
Kao prvo, ono sto bi ja napravio je da se poziv prema sluzbi za korisnike pocne naplacivat kao sto to recimo radi tomato, jer 90% poziva je aposulotno bespotrebno, a da ne govorim kakve sve budale zovu, i bilo bi lijepo kao sto to rade u razvijenim zemljama europe, vecinu informacija stave na govorni automat pa biraj,a ne one fore ja volim pricat za zivom osobom, ma mos mislit

Bas me zanima kakvo si ti to pitanje imala za szk da si se toliko iznervirala, evo postavi meni i ja cu ti vrlo rado odgovoriti
Vare is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 20:42   #13
Quote:
Zammora kaže: Pogledaj post
Kad zoves 0981523 moras preslusati neku od usluga koje ti se nude (tipa +club, cca govor traje 1 minutu) i nakon toga te pita da biras 0 ako hoces razgovarati sa operaterom. Problem rijesen.

Ne treba dizati paniku oko takve banalne stvari, a pogotovo mi nije jasno kako to nisi shvatio/a mjesecima kako kazes.
Hm! Apslolutno neprofesionalno od t-mobile što je potpuno nemoguće dobit službu za korisnike. Želim isključiti opciju sms-zabava (ili tak nešto se zove) ali ne mogu jer se u službi za korisnike nitko ne javlja. operater preusmjerava, i tako stalno.....a za tu 'sms-zabavu' uzimaju 10 kn....
laura tj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 22:35   #14
Quote:
laura tj kaže: Pogledaj post
Hm! Apslolutno neprofesionalno od t-mobile što je potpuno nemoguće dobit službu za korisnike. Želim isključiti opciju sms-zabava (ili tak nešto se zove) ali ne mogu jer se u službi za korisnike nitko ne javlja. operater preusmjerava, i tako stalno.....a za tu 'sms-zabavu' uzimaju 10 kn....
Na stranici http://www.smszabava.com/SMSZABAVA_Tmobile.htm navedeni su Opći uvjeti korištenja usluge. Između ostalog piše:

Članstvo u klubu možete bilo kada prekinuti tako, da pošaljete SMS:
»GET STOP« na broj 82334
ili pozovete broj za reklamacije 01 61 85 262

Kao odgovor na prekid članstva, korisnik prima povratnu besplatnu SMS poruku kao potvrdu o prekidu članstva.


sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2009., 22:52   #15
Quote:
ela-zg kaže: Pogledaj post
Mislim da se ovaj mobilni operater ponaša krajnje neodgovorno i nekorektno prema svojim korisnicima.

Naime operater na službi za korisnike se ne može dobiti mjesecima odnosno služba za korisnike ( operateri) ne postoji.

Na govornima automatima korisnici ne mogu dobiti sve informacije koje ih zanimaju.

Danas sam poslala mail i udruzi potrošača da ispita cjelokupnu situaciju jer su korisnisi ugroženi.

Ako je to način rezanja troškova mislim da ću se teleportirati na tele 2 mrežu koja je puno jeftinija a postoje i ljubazni operateri.

<
Prije nego na Tele2, hajde reci koju informaciju ne možeš dobiti od SZK svojeg operatera.

Kladio bi se u da ću ti nać odgovor.
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 20:13   #16
Hvala! Napokon deaktivirano......
laura tj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 22:33   #17
mozes ih uvijek dobit, samo moras kroz neke izbornike ici,prije je bilo puno jednostavnije,ja se sjecam kad vip sluzbu za korisnike nisam mogao dobit jer je bilo prekomplicirano, al sad su u t mobile zakomplicirali maximalno.. mislim da se na preplati jako brze dobije ,tj lakse je,
famozni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 22:55   #18
Quote:
famozni kaže: Pogledaj post
mozes ih uvijek dobit, samo moras kroz neke izbornike ici,prije je bilo puno jednostavnije,ja se sjecam kad vip sluzbu za korisnike nisam mogao dobit jer je bilo prekomplicirano, al sad su u t mobile zakomplicirali maximalno..
I ti iz toga ne izvlacis nikakav zakljucak?
Platoon Leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2009., 23:00   #19
Quote:
famozni kaže: Pogledaj post
mozes ih uvijek dobit, samo moras kroz neke izbornike ici,prije je bilo puno jednostavnije,ja se sjecam kad vip sluzbu za korisnike nisam mogao dobit jer je bilo prekomplicirano, al sad su u t mobile zakomplicirali maximalno.. mislim da se na preplati jako brze dobije ,tj lakse je,
Ono kratko vremena što sam bio na T-Mobile mreži kad god sam imao problem ili nejasnoću, radije sam švrljao po stranicama pomoći i podrške nego pokušavao dobiti agenta SZK. One besplatne brojeve za Simpa korisnike sam koristio samo radi (de)aktivacije pojedinih tarifa i/ili usluga.
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2010., 17:34   #20
ja ih isto pokušavam dobiti i ništa. lijepo preslušam popis svega od 1 do 9, onda kažu da za razgovor s operaterom da stisnem 0, ja stisnem 0 i onda mi opet krene ponavljati sve opcije od 1 do 9 i tako unedogled.. imam aktiviranu ljetnu opciju i pošaljem poruku, izvješće ne dolazi, osoba koja je trebala dobiti poruku nije ju dobila.. pošaljem opet poruku, opet isto.. i tako stalno. al glavno da lova nestaje sa računa a poruke ne stižu

edit: tek sad skužih da je tema stara nema veze, ako zna tko kako ih dobiti javite
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.