Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2005., 14:14   #1
trebala bih savjet...

Uglavnom djevojke, imam jedan mali problemcic,i da skratim.
Imam 26 godina, bila sam dugo s jednim deckom, i to je ujedno bio i moj jedini (znam da to sad bad zvuci,al sta mogu kad je to bio moj odabir), i bilo mi je super u vezi, al prekinuli smo.
bilo mi je totalno lose zbog toga, al sad vidim da je mozda to i bilo bolje.
Uglavnom to je bilo prije 4 mjeseci, i sada mi se poceo svidjat jedan tip. totalno mi je super, simpatican, dobar, zgodan, privlacan... i sve ostalo sta ide sa tim. dobro se slazemo i poceli smo se vidjati, al meni je stalno neki bad. dok se treba ljubiti, ja se pocnem smijati, i ponasam se ko najveca pubertetlija. Vise mi se dosta. Neznam dal mi je mozda sve to prebrzo doslo, al koma. Bas mi je zao tipa, al vidi se da ima razumjevanja :-)

A mislim, meni je bad isto, tip je ludnica, i ja valjda nemam hrabrosti nest pocinjati s njim... A najradje bi. Nemogu se jednostavno opustiti kako treba

Ako ima ko kakvu ideju kako se najlakse opustiti u takvim situacijama, bila bih vam zahvalna na savjetu...thx curke
malicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 14:16   #2
najbolje se jako napit. ne?
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 14:18   #3
mislim da jos nisi prebolila svog bivseg... daj si vremena.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 14:22   #4
meni je ovo sumnjivo aranoja:
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 14:39   #5
lagano, ne žuri
nek vrijeme pokaže svoje
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 14:47   #6
Re: trebala bih savjet...

Quote:
malicka kaže:
Uglavnom djevojke, imam jedan mali problemcic,i da skratim.
Imam 26 godina, bila sam dugo s jednim deckom, i to je ujedno bio i moj jedini (znam da to sad bad zvuci,al sta mogu kad je to bio moj odabir), i bilo mi je super u vezi, al prekinuli smo.
bilo mi je totalno lose zbog toga, al sad vidim da je mozda to i bilo bolje.
Uglavnom to je bilo prije 4 mjeseci, i sada mi se poceo svidjat jedan tip. totalno mi je super, simpatican, dobar, zgodan, privlacan... i sve ostalo sta ide sa tim. dobro se slazemo i poceli smo se vidjati, al meni je stalno neki bad. dok se treba ljubiti, ja se pocnem smijati, i ponasam se ko najveca pubertetlija. Vise mi se dosta. Neznam dal mi je mozda sve to prebrzo doslo, al koma. Bas mi je zao tipa, al vidi se da ima razumjevanja :-)

A mislim, meni je bad isto, tip je ludnica, i ja valjda nemam hrabrosti nest pocinjati s njim... A najradje bi. Nemogu se jednostavno opustiti kako treba

Ako ima ko kakvu ideju kako se najlakse opustiti u takvim situacijama, bila bih vam zahvalna na savjetu...thx curke
daj si vremena a njemu šansu
sporty is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 14:47   #7
Quote:
OkatoZlo kaže:
mislim da jos nisi prebolila svog bivseg... daj si vremena.
toga se i ja bojim...

al opet si mislim, da mi je jos tolko stalo do njega nebi se uopce upustala s ovim u nesto, jer ja sam takav tip, kod mene se nemoze dogoditi da ja nekog drugog gledam ak sam s nekim. zvuci staromodno znam,al jednostavno mi srceko to ne dopusta. A mogu vam reci da imam sve one osjecaje friske zaljubljenosti. dok jos nisi, al sve ide prema tome...
malicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 14:48   #8
Quote:
kentaur kaže:
lagano, ne žuri
nek vrijeme pokaže svoje

nadam se samo da ce i on na to tako gledati
malicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 14:53   #9
Radi onako kako se osjecjash. Nemoj da zhurish i forsirash neshto shto ne predstavlja tebe u pravom svijetlu. Razgovaraj sa njim o tome, i ako je to osjecjanje obostrano i ako je on stvarno toliko dobar koliko se tebi chini, necje mu biti problem da se strpi.
__________________
"Fashion passes, style remains."
Cocco Chanel
ShopaholicGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 14:57   #10
A ja bas mislim da bi trebala poradit na svom opustanju i ne cekati, jer ce tip izgubit strpljenje - mozda...
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 15:10   #11
onda mu baš i nije stalo...
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 15:13   #12
Quote:
kentaur kaže:
onda mu baš i nije stalo...
...i barem ce znati na cemu je
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 15:18   #13
Quote:
malicka kaže:
toga se i ja bojim...

al opet si mislim, da mi je jos tolko stalo do njega nebi se uopce upustala s ovim u nesto, jer ja sam takav tip, kod mene se nemoze dogoditi da ja nekog drugog gledam ak sam s nekim. zvuci staromodno znam,al jednostavno mi srceko to ne dopusta. A mogu vam reci da imam sve one osjecaje friske zaljubljenosti. dok jos nisi, al sve ide prema tome...
Koliko god preplašena bila, vrijeme ti prolazi. Kao zubobolja, što je brže riješiš, brže prođe, bez obzira na strah od zubara.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 15:26   #14
Quote:
Natch kaže:
najbolje se jako napit. ne?

Apsolutno podržavam
__________________
THE BITCH IS BACK!
zegerege is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 16:04   #15
Quote:
kentaur kaže:
onda mu baš i nije stalo...
A kaj bi trebal 5 mjeseci trčat za njom i čekat da milostiva skuži kaj hoće i da konačno dobije injekciju hrabrosti pa da nekaj napravi?

Neodlučni ljudi su za kuratz (usput, neodlučnost je dokaz da je osoba slaba) a od takvih treba bježat što dalje a ne se vezat za njih.

Da, poslušaj ove pa pričekaj još par godina, možda skužiš kaj hoćeš.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 16:12   #16
Quote:
kpt. Willard kaže:
A kaj bi trebal 5 mjeseci trčat za njom i čekat da milostiva skuži kaj hoće i da konačno dobije injekciju hrabrosti pa da nekaj napravi?

Neodlučni ljudi su za kuratz (usput, neodlučnost je dokaz da je osoba slaba) a od takvih treba bježat što dalje a ne se vezat za njih.

Da, poslušaj ove pa pričekaj još par godina, možda skužiš kaj hoćeš.
ake buraz, iso miki, koje pretjerivanje
em 5 mjeseci, em trčanje, em milostiva, em je ispala neodlučna, pa slaba...
a ja mislila da je uveličavanje bolest svojstvena ženama
muški autić na navijanje
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 16:12   #17
Quote:
kpt. Willard kaže:
Da, poslušaj ove pa pričekaj još par godina, možda skužiš kaj hoćeš.
Ako je voli, čekat će!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 16:15   #18
normalno da će pričekat neko razumno vrijeme
niko nije ni spominjao razdoblje u mjesecima il godinama
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 16:27   #19
Quote:
walter kaže:
Koliko god preplašena bila, vrijeme ti prolazi. Kao zubobolja, što je brže riješiš, brže prođe, bez obzira na strah od zubara.
e sad jebiga,ovisno kaj zubar dela...ak ti samo malo zbrusi pa metne plombicu,to ni ne osjetis..al ak ti korenje cupa,jer ti je zub u totalnom kurcu,onda mi mogu ostati traume,pa drzis zubobolju dugo,dugo...mi neznamo kaj je njen slucaj.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2005., 16:33   #20
Quote:
AFRODITA69 kaže:
e sad jebiga,ovisno kaj zubar dela...ak ti samo malo zbrusi pa metne plombicu,to ni ne osjetis..al ak ti korenje cupa,jer ti je zub u totalnom kurcu,onda mi mogu ostati traume,pa drzis zubobolju dugo,dugo...mi neznamo kaj je njen slucaj.
Nemoj.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:58.