Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2010., 14:14   #61
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
uopće nije strašna serija.

drago mi je da nisu posegnuli za jeftinim trikovima, očekivala sam zombija na skalama bolnice u mraku, drago mi je da ga nije bilo.
ma neeeee, di bi bila
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Old 02.11.2010., 14:28   #62
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
Uf, sviđa mi se pilot! Zombies
Scena s tenkom je bila prenapeta, iako je meni osobno najstrašniji dio dok lik ide po mračnom stubištu bolnice i pali šibice jednu za drugom.. cilo sam vrime čekala da ga nešto zaskoči iz mraka
i ja isto zato sto meni zombiji i nisu nesto strasni nego mi je najbolje kad nesto izleti na prepad
ali bas me zanim kako je do toga sve doslo
rampage308 is offline  
Old 02.11.2010., 16:09   #63
sjajna serija.. spoiler alert... samo da nema tako tipicnog zapleta u pogledu zamjenika serifa njegove zene i serifa bilo bi idealno

al kako god jedva cekam sljedeci nastavak !!
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Old 02.11.2010., 17:00   #64
odlican pilot, 2 puta ga vec pogledo, verziju koja je izasla par dana prije i sinoc na fox crime-u

napokon da je i ovakva tematika serije dosla na TV
Spike is offline  
Old 02.11.2010., 19:12   #65
Zakljucak serije? kad te frend pita kako ti i tvoja cura/zena. . . oprez . . hoce je seviti . . i samo ceka priliku . .
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Old 02.11.2010., 19:45   #66
SPOILERI

Quote:
arwen. kaže: Pogledaj post
napokon nesto o zombijima a da nije film
dead set je snimljen 2008.

pogledala danas 1. epizodu...dobro je, svidja mi se...

jedino mi nije jasno zasto covjek nema benzina nikako ...ocito je da postoji masa napustenih auta...logicno je da ima benzina u njima.

naravno, ne svidja mi se kompjuterski nacrtana krv, al nista nije savrseno.

pogledat cu jos koju epizodu pa odluciti hocu li pratiti seriju il ne.

mene takodjer zanima kako je on ukomiran uspio prezivjet u bolnici bez icije pomoci.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 02.11.2010., 20:05   #67
sviđa mi se pilot
zombiji su mi inače baš nekako smiješni i simpatični na svoj način, ali u ovoj seriji mi ima baš nešto tužno u njima.
mislila sam da će serija biti trešasta, al nije.
scena kada on s konjem dolazi u Atlantu mi je baš stvorila atmosferu tihe jeze. i znala sam da će konj nastradati
__________________
26111984.27032003.23102004.22092012.29092013.22082016.
M.B. is offline  
Old 03.11.2010., 01:55   #68
Quote:
La Familia kaže: Pogledaj post
Zaboravih spomenuti... Druga (vec odobrena) sezona imat ce 13 nastavaka.
ajde to je vec pristojnije, 6 je fkt malo... odma se sjetim prve Breaking Bad-a , imala 7 ak se ne varam
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 03.11.2010., 02:12   #69
Što drugo reći nego ovako nešto se čekalo . Prva epizoda prejebena. Iskreno se nadam da će ekranizirati ostatak stripova, a koliko vidim kritike su sve pozitivne kako ovdje tako i dalje na netu tako da očekujem sve naj .
TheColossus is offline  
Old 03.11.2010., 02:20   #70
gdje mogu pratiti ovu seriju na netu?
Euronymous is offline  
Old 03.11.2010., 10:49   #71
fina serija.....

nego aj nek mi neko objasni jedno, nije mi jasno, ona scena kad on dodje u grad na konju i ode iza ugla ulice kad ono tamo tonu zombača...ne kuzim kak su svi bili na okupu bas tocno iza ugla da ni jedan nije virio van....neg koda su svi čekali, da ih niko ne vidi, a nemaju nikakvu svjest
__________________
There is no good or evil: only power and those too weak to seek it.
lord_voldemort is offline  
Old 03.11.2010., 10:59   #72
Quote:
lord_voldemort kaže: Pogledaj post
fina serija.....

nego aj nek mi neko objasni jedno, nije mi jasno, ona scena kad on dodje u grad na konju i ode iza ugla ulice kad ono tamo tonu zombača...ne kuzim kak su svi bili na okupu bas tocno iza ugla da ni jedan nije virio van....neg koda su svi čekali, da ih niko ne vidi, a nemaju nikakvu svjest
možda su nešta jeli.Kako su se svi zaletili na konja i njega, tako su možda nešta prije zagrizli u ulici do
x files agent is offline  
Old 03.11.2010., 11:22   #73
Jebeno sam oduševljen serijom (ili bar 1. epizodom). Iako sam imao jako visoka očekivanja, pilot ih je sve ispunio (and then some). Od prve scene (već sad kultne) propucavanja zombie-djevojčice, pa do kraja epizode i one prebolesne (a opet nekako prikladne) pjesme dok se kamera polako diže prema nebu, sve štima. Ima akcije, ima gorea, ima ljudske drame. Serija ima jeben potencijal i koliko god mi bilo žao što prva sezona ima samo 6 epizoda, toliko mi je i drago, jer znaći da neće upasti u repeticiju i prežvakavanje istih tema. Svidja mi se što serija ne ide na prvu loptu što se tiče prestrašivanja gledatelja, jer vidim da smo svi očekivali u sceni kad se šerif spušta niz stepenice bolnice i pali šibice jednu za drugom, da nešto iskoči iz sjene, a to se nije dogodilo. Scena u parku kad ubije onog poluraspadnutog zombija i kaže mu "I'm sorry that this happened to you" je jako dirljiva i dodatno naglašava da će se ovdje dosta vremena posvetiti i samim likovima, a ne samo njihovom bježanju pred hordama zombija.
E sad, što se tiče ljubovanja šerifove žene i njegovog zamjenika, postoji mogućnost da su oni još prije najezde zombija nešto mutili, a sad im se pružila prilika s obzirom da misle da je šerif mrtav.
E da, sekundu prije nego je ušao u tenk kroz onaj poklopac, ja promislio "čekaj zar tenkovi nemaju poklopce i s donje strane?". I bih u pravu.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Old 03.11.2010., 12:11   #74
Evo pogledao i ja. Zadovoljan sam. Iako zombiji nisu moje najomiljenije kreature i na momente mi je radnja bila usporena ( što zapravo i nije loše) , ovdje je sve dobro složeno. Efekti su izvrsni,dramski momenti odlični i nema tipičnih klišeja ( i ja sam mislio dok je palio šibice da se pojavi jedan od njih).

The scena ima napretek ( početak s zombie curicom, nišanjenje žene od crnca,ulazak na konju u grad dok su sa suprotne strane nagomilani auti , scena s tenkom , u parku...).

Žao mi jadnog konja, a u jednoj sekundi dok su pali pomislio da je najebo...

Interesira me namjeravaju li objasniti kako je sve to počelo i koliko je uopće bio u bolnici... Možda ga je Shane namjerno ostavio u bolnici...

Gledamo dalje!
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Old 03.11.2010., 15:36   #75
Ok, svi ste jako oduševljeni. Nisam bila sigurna, zombiji mi nisu neka omiljena tema ali očito je dobro.
Upravo skidam.
Maiya is offline  
Old 03.11.2010., 15:57   #76
evo promo za drugu epku http://www.youtube.com/watch?v=n-yZQbc_WWg
x files agent is offline  
Old 03.11.2010., 18:36   #77
kojim danom se prikaziva u americi ?
rampage308 is offline  
Old 03.11.2010., 18:37   #78
Quote:
lord_voldemort kaže: Pogledaj post
fina serija.....

nego aj nek mi neko objasni jedno, nije mi jasno, ona scena kad on dodje u grad na konju i ode iza ugla ulice kad ono tamo tonu zombača...ne kuzim kak su svi bili na okupu bas tocno iza ugla da ni jedan nije virio van....neg koda su svi čekali, da ih niko ne vidi, a nemaju nikakvu svjest
Zombiji su bica gomile Kud jedan, ostali za njih. Copor. Dosta da jedan pokusava npr uci u neku zgradu, ostali ce za njime

Zanima me kako ce iz tenka. Nadam se najjednostavnijem rjesenju - paljenju istog i gazenju zombija
Breezer Boy is offline  
Old 03.11.2010., 18:41   #79
Quote:
Breezer Boy kaže: Pogledaj post
Zombiji su bica gomile Kud jedan, ostali za njih. Copor. Dosta da jedan pokusava npr uci u neku zgradu, ostali ce za njime

Zanima me kako ce iz tenka. Nadam se najjednostavnijem rjesenju - paljenju istog i gazenju zombija
ja mislin da ce ih poubijati onaj lik sto mu se javija na radiju u tenku on bice na zgradi sa strane stoji sa nekim automatom
rampage308 is offline  
Old 03.11.2010., 19:04   #80
woo fucking hooooo!!!! ovako nešto se čekalo još od dead seta! LOVE LOVE LOVE it!!!!!!!!!! sad mi ponedjeljci imaju još više smisla, kućanice i walking dead, pa de ćeš bolje?

i da, kad upuca onu ženu u parku, predobra scena, mi lajkiiiii, jako jako, i sa ženom od crnca.... tuuuužnoooo!!!!! cijela nova dimenzija zombie kulture, fuck yeah!
jaqen h'ghar is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:52.