Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2014., 10:23   #361
iako je varka oko Flokija bila očita epizoda je bila odlična. odličan kraj
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 22:45   #362
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
iako je varka oko Flokija bila očita epizoda je bila odlična. odličan kraj
nisam još stigla pogledat finale.
ja sam isto prvo mislila da je taj neki konflikt ili kako to nazvati između flokija i ragnara varka, do flokijevog vjenčanja. onda kad je floki nasamo s onom svojom (hilda? ne sjećam se kak se zove) pričao protiv ragnara, onda sam pomislila da je za ozbiljno promjenio stranu.
znači, u finalu se sve složi na svoje mjesto. baš dobro.
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 19:10   #363
ja sam fkt mislila da je Floki promijenio stranu, iako sam bila u početku skeptična, najednom sam se ufurala skroz u tu tezu jer su tada svi gledali o svoju glavu i izdavali sve po redu
Siggy na kraju isto sudjelovala u varci, to mi je bio šok jer vjerujem da se ona u toj varci zavarala ponovo, ona je pravi primjer lika koja funkcionira kako vjetar puše

kraj usudila bih se reći i prebrutalan, kolko ga je puta samo izbo, pa ga onda istukao kao neki komad mesa, brate od Horika je ostala samo jedna velika krvava ploha
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 22:38   #364
ajme, siggy mi je totalno antipatičan lik. ženska je ful zgodna, ali lik koji glumi mi nije nimalo simpatičan
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 15:06   #365
NAPOKON sam pogledala finalnu i nisam oduševljena. presporo se odvijala radnja i bilo je dosadno.
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 00:50   #366
Ja isto tek sada pogledao... Najlosija ep dosad vjerovatno, ubilo mi zelju za dalje.


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 20:15   #367
Osobno, bolja mi je ova sezona od prošle; bilo je više akcije i dramatičnih scena a i likovi su mi već prirasli. No, i dalje serija pati od nekonzistentnog tempa – radnja se odvija prebrzo (sukob između braće primjerice i (pre)skakanje iz Skandinavije u Englesku i obratno svake dvije epizode) pa se ne mogu baš ufurati u priču...volio bih više da su prvi dio sezone posvetili recimo jednom raidu u Engleskoj pa drugi intrigama u Kattegatu. Znači, ili usporit pacing ili produžiti sezonu za 4-5 epizoda.

Vidi se da History nije HBO; kostimografija, lokacije, koreografija borbi, izgled likova su sve super ali zato dramaturgija šlepa. Jedina scena u kojoj sam suosjećao i razumio Ragnara je ona u kojoj je plakao za kćerkicom na obali mora, te ova posljednja kad masakrira starkelju Horika....inače izgleda jednostavno tupasto, mutavo i vječito nosi onaj poluosmjeh na faci u điru „ja san eto main character, divite mi se!“. To nije samo do glume, već do scenarija koji se trudi prikazati Ragnara kao velikog vizionara, vođu bez emocija kojemu je stalo samo do vlastitih ambicija i djece...no to baš i ne drži vodu jer taj njegov odnos s djecom je gotovo nepostojeći, a i kao vođa je previše samodopadan i nekonzistentan....od njegovih tvrdnji „ja sam samo farmer“ (što očigledno nije istina niti on želi da bude istina) do glupavih odluka, kao što je izdaja Borga i prepuštanje Kattegata na njegovu milost i nemilost. Ili raskid s Lagerthom usprkos tomu što je ona majka njegovog najstarijeg sina.

Ali aj, zato su mi drugi likovi većinom uvjerljivi (osim Siggy i njenog odnosa sa Rollom), a kako je ovo jedina serija s vikinzima trenutno na programu, naravno, gleda se i sljedeća sezona

Zadnje uređivanje PeaceFrog : 29.05.2014. at 20:22.
PeaceFrog is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 22:17   #368
Ja bi taj Ragnarov izraz lica opisala kao "blago drogirani"
Inace, slazem se, neki djelovi se odvijaju prebrzo, i onda uslijedi neka dosada, umjesto da lijepo rasporede radnju.
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 12:49   #369
Quote:
jongerica kaže: Pogledaj post
ajme, siggy mi je totalno antipatičan lik. ženska je ful zgodna, ali lik koji glumi mi nije nimalo simpatičan
meni izgleda kao sirkova metla

lažeta je puno zgodnija
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 01:44   #370
upravo odgledo zadnje 4 epizode i bas mi je odlicna serija.
druga sezona mi je bolja od prve.
sviđa mi se to da malo vidimo događanja u engleskoj i isto tako da engleski korsite neke taktike, a ne samo na juris.

drago mi je da floki ipak nije izdao ragnara.
mada od pola sezone mi nije bilo bas jasno radi cega bi ga izdao, ali ono "trovanje" me uvjerilo da je preso na stranu horika.
i daj mi recite, vi genijalci, kako ste zakljucili da je trovanje bilo lazno?




ovaj glumac kaj glumi rangnara mi dobro glumi. da su htjeli da ragnar bude opaki viking onda bi ga glumio ovaj lik kaj glumo roloa. ovak ispada da je ragnar posebni i mislim da ga lik jako dobro glumi.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2014., 16:22   #371
preočito je. na pola sezone da floki odjednom počne govorit protiv ragnara ničim izazvan ragnar je još tamo na početku skužio da ce kad tad zaratit protiv horika, jer ne razmišljaju isto.
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 11:12   #372
http://www.serijex.com/ Ja ju gledam preko ove stranice. Nešto sam na njemačkoj televiziji nabadala malo kad sam nabasala na neki nastavak serije, ali nisam sve shvaćala jer ne znam uopće kako ide priča otpočetka. Prve 4 epizode su mi zanimljive. I naslovna pjesma.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 18:05   #373
maloprije pogledao ep01s01,sad skinuo ostatak sezone i nastavljam sa gledanjem!
odlična serija
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 13:51   #374
zasad sam pogledao 1. sezonu u par dana. baš je dobra serija! vizualno atraktivna i drago mi je da nema na litre cgi krvi kao npr u spartacusu koji mi je inače bio isto jako dobar. jednostavno ima tu kvalitetu da vas uvuče u svoj svijet i da vas je briga za likove.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 13:50   #375
Gledam samo zbog Lagerthe
Maddie is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 14:50   #376
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Gledam samo zbog Lagerthe
Također

Iako su meni svi ženski likovi odlični, ali Lagertha je baš, kako bi naš narod rekao, žena majka kraljica.

Nikak' dočekat novu sezonuuu
__________________
Pour yourself a drink. Put on some lipstick. And pull yourself together.
petunia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 16:05   #377
Stal sam na polovici druge, inace jako dobra serija. Bar nema vise onog iritantnog klinca koji je glumil bjorna. Produkcijski je serija impresivna.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 00:10   #378
Zna biti smarackih dionica (al to tek kad gledate vise epizoda od jednom) ali epizodu po epizodu je odlicna i zabavna.

Jedva cekam trecu sezonu. I meni je isto drago sto je Bjorn porastao, onaj klinac je smarao.
otelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 14:21   #379
mene sad ubija njegova veza s ropkinjom
Klodovik2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 18:50   #380
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
mene sad ubija njegova veza s ropkinjom
+1, a i loše mi glumi ta njegova
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:01.