Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2014., 14:17   #121
Ajme kako je glupa Clara,za neku žensku koja je jako pametna uvali se u govna svaki put u svakoj epizodi po par puta i što je najbolje ne zajebe sebe nego druge.I nekako mi se čini da je dosta starija od Jaime..
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 14:44   #122
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ajme kako je glupa Clara,za neku žensku koja je jako pametna uvali se u govna svaki put u svakoj epizodi po par puta i što je najbolje ne zajebe sebe nego druge.I nekako mi se čini da je dosta starija od Jaime..
U serije djeluje starija od njega. U stvarnosti je on godinu stariji od nje, ako sam dobro vidjela.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 17:03   #123
I treba izgledati/biti starija od njega ...tako je i zamišljeno u knjigama.
On je mlad/naivan/nevin , a ona starija/iskusnija žemska koja će ga svašta naučiti
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 19:26   #124
Quote:
Merry Gentry kaže: Pogledaj post
I treba izgledati/biti starija od njega ...tako je i zamišljeno u knjigama.
On je mlad/naivan/nevin , a ona starija/iskusnija žemska koja će ga svašta naučiti
Mislim da nije spojlanje ako se napiše koliko on, a koliko ona imaju godina u knjigama? Ako je napisano.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 19:44   #125
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Mislim da nije spojlanje ako se napiše koliko on, a koliko ona imaju godina u knjigama? Ako je napisano.
Born October 20, 1918
Born May 1, 1721

sad ne znam u kojoj se godini događa u prošlosti..ali u sadašnjosti bi trebala biti 45..znali claire ima 27 godina. ako je radnja 1742 onda 21..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 22:55   #126
davno sam čitala pa se ne sjećam točno...ali cca 5/6 godina mislim da je starija
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 14:56   #127
Joooj koja epizoda
Echoplex is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 15:31   #128
Quote:
Echoplex kaže: Pogledaj post
Joooj koja epizoda
Šta su se prasnuli?Brzo je zaboravila muža...
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 17:01   #129
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
Born October 20, 1918
Born May 1, 1721

sad ne znam u kojoj se godini događa u prošlosti..ali u sadašnjosti bi trebala biti 45..znali claire ima 27 godina. ako je radnja 1742 onda 21..
Zanimljivo. Claire je u horoskopu Vaga kao i glumica koja ju tumači.
Izgleda starije od 27.

Epizoda:
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 17:04   #130
Kao što je netko već ranije napisao, ni sama ne znam zašto mi je super ova serija, al nestrpljivo očekujem svaku novu epizodu. Totalni je gušt
__________________
malo sam se pregrijala
zagrijavanje is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 18:02   #131
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Zanimljivo. Claire je u horoskopu Vaga kao i glumica koja ju tumači.
Izgleda starije od 27.
http://www.imdb.com/name/nm2928020/?ref_=tt_cl_t1

Born:
October 4, 1979 in Monaghan, Ireland

nema čuđenja

http://www.imdb.com/name/nm1537825/?ref_=tt_cl_t2

Born:
April 30, 1980 in New Galloway, Dumfriesshire, Scotland, UK
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 18:04   #132
Quote:
Echoplex kaže: Pogledaj post
Joooj koja epizoda
istina
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 19:49   #133
Quote:
dr mladjo kaže: Pogledaj post
http://www.imdb.com/name/nm2928020/?ref_=tt_cl_t1

Born:
October 4, 1979 in Monaghan, Ireland

nema čuđenja

http://www.imdb.com/name/nm1537825/?ref_=tt_cl_t2

Born:
April 30, 1980 in New Galloway, Dumfriesshire, Scotland, UK
Znam da je u stvarnosti starija, to sam i htjela reći, da je malo prestara za seriju. Fulala sam, Jaime je ipak godinu mlađi od nje, a ne stariji.
Ali vidiš, i on je Bik kao i njegov lik u seriji.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 21:41   #134
ne mogu naći titlove za epi 7
ima netko link? može engleski titlovi
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 21:47   #135
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
A dobro, ali čim imaš premisu po kojoj medicinska sestra iz 20. stoljeća slijeće u osamnaesto, jasno ti je koja joj je najveća prednost i za što će to biti iskorišteno. Nije da autori tu činjenicu kriju ili spremaju kao veliko iznenađenje i plot twist. Naravno da je predvidljivo. Potrošili su dobar dio pilota da pokažu koliko je dobra u svom poslu, ne bez razloga.
Opet, od sestre, bolje bi došao neki laboratorijski tehničar, mislim da malo koja sestra bi mogla napraviti neki moderni lijek od nečega

Iako već da pere ruke prije pomaganja je puno
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 21:57   #136
ah da, zaboravila sam reći da sam pol epke buljila u claireine sise tj. kako joj onaj korzet nehumano izdeformira i prepolovi sise, točno mi je bilo muka
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 22:44   #137
jedan prigodni
https://www.youtube.com/watch?v=-YkLPxQp_y0
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 09:54   #138
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Opet, od sestre, bolje bi došao neki laboratorijski tehničar, mislim da malo koja sestra bi mogla napraviti neki moderni lijek od nečega

Iako već da pere ruke prije pomaganja je puno
Ma pusti, i ja bih bila tamo čudo od doktora. Već to što uopće znam za postojanje bakterija i virusa, ispiranje rana alkoholom i važnosti čistih obloga. I to da ću puštanjem litara krvi nekog ubit umjesto da ga izliječim.

S time ih je već pola spasila.

A o tome što još ona konkretno zna, što se to revolucionarno dogodilo u medicini u međuvremenu, a tada bi bilo čudo neviđeno, ne mogu, jer bi bio spojler.


Quote:
lie kaže: Pogledaj post
ah da, zaboravila sam reći da sam pol epke buljila u claireine sise tj. kako joj onaj korzet nehumano izdeformira i prepolovi sise, točno mi je bilo muka
A ti si imala problem s tim kako izgledaju u korzetu?
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 11:34   #139
loša mi je bila ova epizoda, previše su razvukli a nisu im previše produbili odnos, jebeš seks...sve traljavo nikakvo, vjerojatno su mi falili ostali likovi
i nije mi se svidjelo kak nije kronološki išlo nego su se prisjećali kao, loš potez koji me skroz oduzeo od epizode
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 12:03   #140
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
loša mi je bila ova epizoda, previše su razvukli a nisu im previše produbili odnos, jebeš seks...sve traljavo nikakvo, vjerojatno su mi falili ostali likovi
i nije mi se svidjelo kak nije kronološki išlo nego su se prisjećali kao, loš potez koji me skroz oduzeo od epizode
potpis na sve.
meni se najviše svidio kraj - ona scena s prstenom. da su išli kronološki mislim da bi epizoda dobila malo više na napetosti, ovako mi je bilo sve rascjepkano i bezveze
i koliko god sam u knjizi najviše voljela jaime/claire dijelove toliko u seriji puno više volim gledati sporedne likove. svi su mi zanimljivi i dobro pogođeni, volim kad u epizodi dobijem poštenu porciju svakog od njih
što se tiče steamy dijela epizode, moglo je biti i bolje u biti mi je najdraži onaj prvi poljubac (u sobi, ne crkvi). da su ostali na tome i zacrnili scenu ne bi mi smetalo. dobro, ajd, nije loša ona scena kad je podigne i odnese u krevet :blush:
__________________
<3 "When I say run... run!"
arianne* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:53.