Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2014., 11:59   #1
Z Nation / Nacija zombija (2014-2018)





Quote:
Z Nation is an American horror-comedy-drama/post-apocalyptic television series that airs on Syfy, created by Karl Schaefer and Craig Engler, and produced by The Asylum.

Several years since a zombie virus swept across America, there's only one person -- who goes by just Murphy -- known to have survived the infection -- the world's last hope at creating a vaccine. The last functioning viral lab needs blood from him for its antibodies, but the facility is in California and the man is in New York.
A ragtag group of strangers works to transport him to the West Coast, but his dark secret remains hidden, which could threaten everyone. Hammond and his second in command, Garnett, lead the group of the living, and computer hacker Citizen Z helps everyone navigate through the zombie-infested terrain. When the group meets a man in Colorado, he offers to take Murphy the rest of the way to California. When nuclear weapons are launched, people head into survival mode and become desperate to find a cure.


The first season of 13 episodes premiered on September 12, 2014.
Z Nation is filmed in the Spokane, Washington, area and was renewed for a second season of 15 episodes, which premiered on September 11, 2015.



IMDB
SyFy



Zadnje uređivanje lie : 20.09.2015. at 18:15. Reason: apdejt
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 02:56   #2
Hmm
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 09:48   #3
Ovo mi izgleda zanimljivo!
blade91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 11:58   #4
Zzz nation

TWD 2.0 po opisu
pogledat cu pilot zbog DJ Quallsa
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 14:52   #5
Zombiji

Super, jedva čekam!
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 14:08   #6
Nadam se da bude bolje od WD.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 14:22   #7
Sramota me gledat taj trailer
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 22:58   #8
Trailer izgleda fora. Dok nisam pogledao trailer mislio sam da će ovo biti ozbiljna serija, ali ovo je još bolje. Podsjeća na Zombiland koji je najbolji zombie film koji sam gledao... zombie clown ftw!!
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 23:07   #9
Jao, trailer je skroz u kurcu, pogotovo ona beba na kraju, ali isto dajem priliku
earthsea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 02:59   #10
Dovoljno je reći The Asylum.

Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 15:53   #11
Ne može više razočarati od Walking Deada, daj zombije i deri
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 16:01   #12
walking dead... počeo mi je smrditi u trećoj epizodi... najbolja epizoda s tenkom
kasnije napustio
ovo neću ni pogledati ako je azilum
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 17:18   #13
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Nadam se da bude bolje od WD.
Takodje.

Da konacno dobijemo jednu ali vrednu zombi seriju.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 22:12   #14
Ljudi skinite si i pogledajte Zombiland. Ako vam se taj film sviđa , i ova serija vam se bude. Trailer ima 100% vibe tog filma.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 23:08   #15
ove dvije isto :
Dead Set
In the Flesh

i neka treca koju mi je sad imdb izbacio, za koju ne znam kakva je Bite Me
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 02:05   #16
Dead set mi je uvjerljivo najbolja zombi serija a in the flesh mi se srozal u drugoj sezoni a twd vec odavno.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 04:45   #17
Ne treba nam neka ozbiljna zombi serija, za to imamo in the flesh dok twd pokusavaju bit ozbiljni i nekak se preozbiljno shvacaju. Treba nam jedna zombi serija za mozak na pasu, nesto tipa ko teen wolf.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 09:28   #18
bit ce nesto takvo na cw-u
nasla iZombie
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 05.09.2014. at 09:34.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 12:41   #19
Upravo pogledao prvu ep. Recimo ovako, u jednoj epizodi se više toga dogodilo nego u cijeloj sezoni TWD
Serija je kombinacija akcije i zajebancije. Ako želite dramu, nemojte gledati.
Meni je bila zabavna epizoda, ali i dalje ću i TWD gledati. Mogu obje serije postojati jedna uz drugu jer na drugu foru rade makar imaju isti background story.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 15:13   #20
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Upravo pogledao prvu ep. Recimo ovako, u jednoj epizodi se više toga dogodilo nego u cijeloj sezoni TWD
Serija je kombinacija akcije i zajebancije. Ako želite dramu, nemojte gledati.
Meni je bila zabavna epizoda, ali i dalje ću i TWD gledati. Mogu obje serije postojati jedna uz drugu jer na drugu foru rade makar imaju isti background story.
Skida se!!
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:53.