Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2020., 22:39   #2081
samo odeš u HZZO i isprintaju ti potvrdu o uplaćenim
rodiljnim naknadama.
ne znam postoji li opcija na e-građani.

što se tiče stambenog kredita, plaćate li ga i dalje? pretpostavljam da su vam rate krenule tek zadnja 3 mjeseca u godini.
mi smo prošle godine imali situaciju da nam je prva rata stambenog krenula 15.1.2019. i plaćamo ga i dalje, a u vrtić se nosi potvrda za prethodnu godinu (u našem slučaju 2018.) kada nismo imali kredit i rekli su nam da su već imali takve situacije i da donesemo potvrdu iz banke kolika nam je mjesečna rata i da će nam uzeti u obzir takvih 12 rata.
ne znam je li takva odluka samo u našem vrtiću ili je na razini grada pa svakako provjerite.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2020., 14:47   #2082
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
samo odeš u HZZO i isprintaju ti potvrdu o uplaćenim

rodiljnim naknadama.

ne znam postoji li opcija na e-građani.



što se tiče stambenog kredita, plaćate li ga i dalje? pretpostavljam da su vam rate krenule tek zadnja 3 mjeseca u godini.

mi smo prošle godine imali situaciju da nam je prva rata stambenog krenula 15.1.2019. i plaćamo ga i dalje, a u vrtić se nosi potvrda za prethodnu godinu (u našem slučaju 2018.) kada nismo imali kredit i rekli su nam da su već imali takve situacije i da donesemo potvrdu iz banke kolika nam je mjesečna rata i da će nam uzeti u obzir takvih 12 rata.

ne znam je li takva odluka samo u našem vrtiću ili je na razini grada pa svakako provjerite.
Hvala ti puno na info! Što se tiče kredita, mi smo 3 mjeseca plaćali, a onda otvorila moratorij na godinu dana dok sam na porodiljnom tako da 12 mjeseci ne uplaćujemo rate,a kad prođe porodiljni nastavljamo. Pitat ću u vrtiću priznaju li ta 3 mjeseca.

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
sputnjik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2020., 15:04   #2083
Quote:
sputnjik kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno na info! Što se tiče kredita, mi smo 3 mjeseca plaćali, a onda otvorila moratorij na godinu dana dok sam na porodiljnom tako da 12 mjeseci ne uplaćujemo rate,a kad prođe porodiljni nastavljamo. Pitat ću u vrtiću priznaju li ta 3 mjeseca.

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
onda će vam se te 3 rate oduzeti od ukupnih prihoda.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2020., 13:41   #2084
Quote:
sputnjik kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Veći dio prošle godine sam bila na porodiljnom pa me zanima gdje vadim potvrdu o isplati porodiljne naknade. Pretpostavljam na Hzzo? Samo dođem tamo i odmah je dobijem? Ne moram zvati ili tako nešto? Ima neka opcija preko e-građani?
I prošle godine smo platili 3 rate stambenog kredita. Mogu i njih uračunati? Trebam li u banku otići po potvrdu ili ima neka opcija da isprintam od doma?

Hvala!
Najjednostavnije ti je na ePoreznoj zatražiti potvrdu o svim primanjima u prošloj godini, gotova je isti ili sljedeći dan.

Ne znam kako vam se da zafrkavati s potvrdama od poslodavca, pa HZZO-a itd. sve posebno kad na poreznoj sve piše i sve se zna.
For My Pain is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2020., 19:58   #2085
Quote:
For My Pain kaže: Pogledaj post
Najjednostavnije ti je na ePoreznoj zatražiti potvrdu o svim primanjima u prošloj godini, gotova je isti ili sljedeći dan.

Ne znam kako vam se da zafrkavati s potvrdama od poslodavca, pa HZZO-a itd. sve posebno kad na poreznoj sve piše i sve se zna.
Nisam znala za ovu opciju, tnx!

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
sputnjik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.