Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2016., 22:53   #21
Meni je sve u svemu ovo bila dosta dobra godina. Dosta sam se promijenio, sazrio. Konačno sam se trgnuo i počeo pozitivnije gledat na život. Naučio sam se bolje nosit s pritiskom na poslu i općenito u životu. Postao sam dosta čvršći i odlučniji. Konačno sam počeo voditi malo više računa o zdravlju te izgledu. Što jedem, kad jedem i koliko. Ponovo krenuo u teretanu nakon x godina, smanjio cugu, gricke te slatkiše. Počeo jesti više voća i povrća. Obnovio te učvrstio neka stara prijateljstva koja sam zanemario te upoznao dosta novih ljudi, između istalog zahvaljći ovom forumu. Obnovio neke obiteljske i rodbinske veze. Konačno spoznao koji su mi ljudi bitni u životu te kome sam ja bitan. Otkantao neke nepotrebne ljude iz života. Postao sam općenito psihički čvršći te sigurniji i sebe. Zaljubio se kao nikad u životu, no nažalost nesretno, dugo me držalo, skoro godinu dana, no nema veze, čovjek iz takvih stvari nauči i nešto o sebi. Konačno sam naučio uživat u životu, uživat na godišnjem, opustit se kako spada. Naučio da ponekad treba reći ne, da ne moram prvadat svaki svoj postupak. Krenuo učit neke nove stvari, radit na sebi. Sve u svemu jedna solidna godina puna pozitivnih promjena.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2020., 16:13   #22
Netko u 2020oj?
sara45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2020., 17:01   #23
Još samo 52 dana i 8 sati....i evo nas naprijed..bitno je..na prijed {ili barem tu}
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2020., 17:06   #24
Bravo maestro, tako je
sara45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2020., 17:13   #25
Godina kao godina, kako staris ilitiga sazrijevas shvacas da je svaka godina slicna..najprije jako brzo prodje a drugo , shvacass da prije ili kasnije moraš proci i kroz ugodno i neugodno.
Što se mene osobno tice ove godine sam odustao od psihoterapije shvacajuci da mnogo toga kod sebe ne mozemo promijeniti vec valja stim nauciti zivjeti. Svi zivimo u svojim malim izmišljenim svjetovima u nasim malim glavama i dok smo zivi , zdravi, simptomi nam zivot ne cine losim, sve je zapravo super, pa i godina bude dobra...
Evo radna nedjelja, napokon sjeo i gledam rojeve musica koje hvataju posljednje zrake jesenskog sunca, dugo nisam vidio ljepši prizor i osjecao se povezaniji sa sobom i svime oko sebe. Covjek osjeti da sve ima svoje mjesto i da je zivot prekrasan u svojoj kompleksnosti.. Ocekuju me jos tri mjeseca ozbiljnog rada i napokon okretanje nove stranice u zivotu.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2020., 17:20   #26
Meni je godina bila odlična, iako još nije gotova pa ne znam hoće li tako biti i do kraja...
mfranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2020., 18:10   #27
Ni meni nije bila losa
sara45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2020., 22:26   #28
Bojim se iti napisati da je, unatoč svemu, bila najbolja od 35.....
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2020., 21:40   #29
Stresna- velika poslovna očekivanja u nikakvim uvjetima, stalno više - došla na Psihologiju tražeći opis radoholičara (postalo mi normalno da u svojih +40 radim od 8 do 24 bez stanke - jer jelte sve treba biti super i žurno). Dakle nekaj za promijeniti i vratiti u normalu dogodine. Privatno isto napeto. Ok stvari - dobro ljeto (iako je i dio GO bio radni), nov ugovor na poslu. Sukladno ovom upisu, samoj sam sebi dosadna jer mi se posao pretvara u čitav život.
LiliLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2020., 00:34   #30
Počeo solo živit, zadovoljan stanom i napretkom na poslu. Materijalno dobra.

A po pitanju psihe nikad bipolarnija. Zdebljao se 15 kg, smršao 15 kg. Nisam pušio 5 mjeseci, pa pušim 5 mjeseci. Kreno na pt, presto ići na pt.
Coleus Blumei is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:43.