Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2017., 14:38   #21
Kako si došla do desetog stupnja?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 15:07   #22
Simpatija iz djetinjstva..Savjet..

Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Kako si došla do desetog stupnja?


prabaka je prvi zajednički predak ,nju se ne računa. Ona je recimo nula
Pa postoje dvije babe , svaka je imala recimo jedno dijete koje je imalo autoricu a druga je imala osobu koja joj se sviđa.
Evo ispada šesti stupanj srodstva.

Napravila sam grešku prvi puta u računanju
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 21:30   #23
Kam ste vi ljudi odlutali... Osim u pravo... Medicina...genetika...nasljedne bolesti...o tom niš.......Već ste ih oženili i razmnožavate ih ...
A ona je samo bucmasta klinka koja još nije imala dečka i usamljena je...
I još nije skužila da može i smršaviti i upoznati druge ljude ...
I da svatko ima nekog tko mu je nekad bio drag.
I da to kad netko spusti pogled na mobitel a ne pozdravi se s tobom nije sramežljivost nego izbjegavanje ( neželjenog ) kontakta.
I sad sam joj zgazila srce. Siroče. Ali kad je tak.
__________________
I'm a cynical idealist
Kad hodam ne zastajkujem i zemlju ne dodirujem
Forum.hr nije život nego njegov surogat
Sophsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 13:29   #24
kako smo mi žene prokleta stvorenja
__________________
Be happy :)
nanarella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 10:07   #25
Sljedeci put kad ga vidis lijepo nabaci osmijeh, pridi mu, pitaj ga jel te se sjeca. Kilaza nije bitna za uciniti takvo sto, bitan je samo osmijeh. 😊
Ovo sto ti sada prolazis je mladenacka idealizirana ljubav. Ne znas puno o njemu, mogao je ne odrasti iz djecije faze, mogao je postati glup i dosadan, i poprimiti sve osobine koje ti se ne bi svidjele na nekom drugom. Zato ga upoznaj i vidi hoce li te osjecaj proc.
Blackheartgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 10:53   #26
Nevjerojatno je kako se krv privlači, ja smo se i moja rođakinja tako zagledali jedno u drugo na jednoj svadbi, 2. smo koljeno po mom računanju, moj djed i njena baba su brat i sestra bili imali smo po 15 god i nismo se nikad prije vidjeli, srećom na vrijeme su nam rekli da smo rođaci
a poslije sam se seksao sa jednom rodicom s kojom sam 3. koljeno a koja nije baš čista u glavi i isto je nisam znao prije, ona je znala da smo rod a ja nisam, zaljubila se i htjela da je ženim i govorila kako nismo nikakav rod
Romanticni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 01:45   #27
Smile

Sorry sta upadam. Evo imam i ja problem, imam decka par god, skrivala sam od svojih(znala sam da imamo problem). Znaci, rod smo, meni je baka ovako rekla: "Moja baka je njegovoj prabaki bila tetka", tj moja sukunbaka njegovoj prabaki je tetka(sukunbake sestre?). I sad moji saznali sve prave ogroman problem oko toga (oce ubit mene, njega), a nama se ne cini da je bas strasno. Pa ako netko ima volje da izracuna, bila bih zahvalna
malo sam ja to i zakomplicirala
aaanez is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 01:59   #28
briga te, po zakonu ne smiješ ženiti(ševiti smiješ) samo prvi red, dakle brata i sestru(mamu i čaču smiješ), i i to je to. prvu sestrićnu/brtatića smiješ ženiti. i to je to. tako zakon kaže, seoske bajke su nebitne
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 09:03   #29
Quote:
aaanez kaže: Pogledaj post
Sorry sta upadam. Evo imam i ja problem, imam decka par god, skrivala sam od svojih(znala sam da imamo problem). Znaci, rod smo, meni je baka ovako rekla: "Moja baka je njegovoj prabaki bila tetka", tj moja sukunbaka njegovoj prabaki je tetka(sukunbake sestre?). I sad moji saznali sve prave ogroman problem oko toga (oce ubit mene, njega), a nama se ne cini da je bas strasno. Pa ako netko ima volje da izracuna, bila bih zahvalna
malo sam ja to i zakomplicirala
Kaj da izračunam?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 09:51   #30
Question

Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Kaj da izračunam?
Uupss. Koje smo koljeno
aaanez is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 11:02   #31
Ma to je neko ž koljeno. Ne smeta uopce. Stariji ljudi oko toga prave dramu bez potrebe.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 11:28   #32
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ma to je neko ž koljeno. Ne smeta uopce. Stariji ljudi oko toga prave dramu bez potrebe.
I ja mislim da je tak.

Ne racuna mi se sad kolika je udaljenost po koljenima, ali toliko istih gena mozemo imati sa mnogima iz naroda.
Imamo samo osminu gena nase brabake npr, a kad se loza razdvoji, slicnost u genima rapidno pada.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2017., 14:22   #33
U suštini, ne bi se smjelo imati ništa sa ljudima do drugog koljena. Na jednom predavanju nam je tako nešto rekla žena koja je specijalizirala genetiku. Mislim da je rekla unutar drugog koljena. Sve poslije je neometano u smislu rađanje djece ali je tabu familiji, prijateljima i poznanicima. Općenito ljudima iz okoline.

Možda Mrafica može reći detaljnije (ako sam dobro povezala da je završila medicinu) jer sam prilično davno prisustvovala tom predavanju.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger