Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2017., 14:33   #21
Quote:
objekt kaže: Pogledaj post
reci mu
jebeš čovjeka koji se ne može nositi s istinom
isto kao što
jebeš čovjeka koji misli da druge treba štiti od istine
Lijepo u teoriji. U praksi onaj koji kaze najcesce izvisi.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 15:58   #22
Ukoliko osoba nije svjesna da ga partner vara, prva reakcija je instiktivna odnosno obrana. Netko (pa makar prijatelj) ti dolazi i ruši sve ono u što si do tada vjerovao.... većina ljudi će postupiti "instiktivno" i pokušati obraniti taj "ljubavni privid" tako da će napasti glasnika koji ruši taj njihov svijet. Lepeza obrane je od protunapada da je osoba ljubomorna, zavisna, ovakva, onakva....
S druge strane ako je osoba svjesna navedenog (varanja) ali joj ne smeta, ili ga pali ili...opet će mu biti minimalno neugodno iz desetine razloga ako ga osobno kao prijatelj suociš.
Zato je najbolje (ako ti je stalo do osobe), upozoriti je ali je ne dovoditi u neugodnu situaciju na bilo koji način. Šturo i kratko pismo od "nepoznate" osobe sa napominjanjem hladnih činjenica, prevarenoj osobi dopušta da se sama suoći sa stanjem koje jest, i to bez ugrožavanja njene intime (glasnik je neznanac) i bez mogučnosti da instiktivno napadne glasnika (jer glasnik je opet netko nebitan). U odsustvu osobnosti onoga tko je vijest dostavio, prevarenom ostaje samo se suociti sa navedenim.

Na kraju ako se sve završi loše i navedeni partneri se raziđi a prijatelj ti zamjeri što ga nisi upozorio na vrijeme, uvijek možeš izvuci asa u rukavu "a tko ti je poslao pismo prijatelju moj?!"
ChaosInMotion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 16:13   #23
Quote:
Tummy kaže: Pogledaj post
Situacija poznata, krivci također, ne znam je li klasični trokut jer je ljubavnik onaj neostvareni iz mladosti, i ja kao netko tko zna za sve, ali nema rješenja.
Savjeti? Znam, proći će sve, ispariti jednom kao ljetna ljubav, ali dotad?
Svi su četrdesetogodišnjaci i nešto.
Šuti, naravno. Ako te smeta to što ti se prijateljica povjerava - reci joj da ti ne priča o tom tipu i to je to.

Nikakva pisanja pisama i anonimna obavještavanja muža/prijatelja o tome što se događa.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:16   #24
Situacija je ili on zna ili ne zna, ukoliko natukneš (preispitaš teren) a on prešuti jasno da je zna i ne treba dalje ispitivati, ukoliko ga zaintrigiraš onda znači da ne zna i bilo bi lijepo to objelodaniti no, naravno, na koji način. Anonimno pismo kako potonji kaže i nije loš način!
lollipop12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 17:38   #25
To je situacija iz koje svakako izađeš posran.
Al opet, znam da bih uvijek, uvijek radije birala (sa)znati ako sam već dovoljno slijepa da ne skužim sama, samo što ljudi čudno reagiraju i nerijetko potraže krivca u ljudima koji nemaju veze sa situacijom.
nervous wallaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 14:17   #26
Nemam situaciju da mi je neki par jednako blizak u prijateljskom smislu, pa u mom slučaju dileme ne bi bilo.
Stvarnom prijatelju/prijateljici bih sigurno rekla, ali samo ono u što sam sigurna (što sam vidjela na vlastite oči).
I ne bi me bilo briga da me naknadno odjebu. Jer ako bi to učinili, onda ih ni ja više ne bih željela za prijatelje jer bi tada postalo očito da ne dijelimo isti viđenje prijateljstva.
Isto tako bih najvjerojatnije odjebala prijatelja koji bi znao tako nešto, a odlučio mi prešutiti.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 16:57   #27
Quote:
nervous wallaby kaže: Pogledaj post
To je situacija iz koje svakako izađeš posran.
Al opet, znam da bih uvijek, uvijek radije birala (sa)znati ako sam već dovoljno slijepa da ne skužim sama, samo što ljudi čudno reagiraju i nerijetko potraže krivca u ljudima koji nemaju veze sa situacijom.
Bas zbog toga je pametnije ne ukazivati nikome kada je slijep. Skuzice vremenom svakako sam/sama.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 17:05   #28
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Skuzice vremenom svakako sam/sama.
Ili neće. Nekad afera prođe, lesi se vrati doma, supružnik niš nije primjetio i brak ide dalje svojim tokom. Tko sam ja da svom frendu otvaram oči ako je on sretan i zadovoljan i ne primjećuje da mu partner šara. Najveći broj ljudi primjeti i sam ali odluči izignorirati ili se suoči s tim i sam ako promjena u ponašanju traje.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 17:14   #29
Znate kad pijani kreten mlati ženu, vi zovete policiju i onda ga ta ista žena brani? Tako i ovdje, možda? Anonimna dojava je najbolja solucija! Ako vam je baš toliko žao prijatelja?
antej is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 17:41   #30
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Ili neće. Nekad afera prođe, lesi se vrati doma, supružnik niš nije primjetio i brak ide dalje svojim tokom. Tko sam ja da svom frendu otvaram oči ako je on sretan i zadovoljan i ne primjećuje da mu partner šara. Najveći broj ljudi primjeti i sam ali odluči izignorirati ili se suoči s tim i sam ako promjena u ponašanju traje.
Ako je osoba kontinuirano sklona aferama ili odrzava neku dugo skuzi se kad - tad. Usputni sex i ne mora. Ovo drugo svakako da.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 17:44   #31
Teorija i praksa... lijepo rečeno svima no koliko je Vas iskreno imalo prilike teoriju sprovesti u praksu? Ja jesam.
"E znaš kaj je Regica/Marko rekla/o, al nemoj nikom reći da sam ti ja rekla/o"... mmm da. Koliko ljudi je došlo meni i reklo "al nemoj nikom reći molim te". Koliko sam puta morao paziti što pričam i pred kime pričam i kako pričam. Koliko neizrečenih istina i prešućenih laži. Došlo je jednom, puko mi je film i bilo mi je dosta fraze "nemoj nikom reć" ili "nije tvoj problem". Ako nije moj problem onda to napravi ili diskretno ili ne znam kako ali se nemoj slikati okolonaokolo.
Iskreno barem ćeš se riješiti onih mutikaša od prijatelja koji će sa strahom gledati što ćeš napraviti a oko tebe će ostati oni iskreni prijatelji pred kojima niti ćeš imati tajni niti će oni imati tajne pred tobom. Nemaš pojma koliko je lako imati konverzaciju kad ne moraš paziti što govoriš i kome govoriš.

Na kraju krajeva o kakvom moralu ovdje pričamo? O tvom jer ćeš reći istinu ili o moralu prijatejlice koja radi to što radi... jedino ako je u dogovoru sa njim pa ovoga to pali... da sam ja na tvom mjestu ispalio bih istinu bez problema i ne bih imao nikakvu grižnju savjesti radi toga. Ako će prijatelj živjeti u svojoj iluziji ili smatra da to nije nikakav big deal pa neka živi.
knedlaugrlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 14:24   #32
Bila sam u toj situaciji.
Vidla decka da ju vara sa nekom fufom.

Rekla sam joj odmah.
Meni je stalo do nje i naravno da ne zelim da ju neki tupan pravi budalom.
Dan danas to jako cijeni.
I znam da bi i ona isto ucinila.
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 15:02   #33
Na ovu temu nema univerzalnog odgovora - neki bi htjeli da im se kaže i mogu to dobro podnijeti, neki misle da bi htjeli, ali zapravo ne bi i jako loše to podnose pa okrive glasnika. Mnogi ljudi koji su išli reći su se dobrano opekli, pa sad više ne govore. Moje iskustvo je slično. I nažalost, ovo je situacija koju je jako teško procijeniti ma koliko dobri prijatelji ili prijateljice bili, kako će prevareni reagirati.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 15:09   #34
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Bila sam u toj situaciji.
Vidla decka da ju vara sa nekom fufom.

Rekla sam joj odmah.
Meni je stalo do nje i naravno da ne zelim da ju neki tupan pravi budalom.
Dan danas to jako cijeni.
I znam da bi i ona isto ucinila.
Sreca pa cijeni i da je zrela. Mnogi bi postupili suprotno.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 15:30   #35
Prijatelju će ti bit lakše ako mu daš jer neće bit rogonja nego će bit 1:1
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 15:37   #36
Quote:
Tummy kaže: Pogledaj post
Situacija poznata, krivci također, ne znam je li klasični trokut jer je ljubavnik onaj neostvareni iz mladosti, i ja kao netko tko zna za sve, ali nema rješenja.
Savjeti? Znam, proći će sve, ispariti jednom kao ljetna ljubav, ali dotad?
Svi su četrdesetogodišnjaci i nešto.

Gledaj svoja posla. Nekada teta karma zna kaj dela i zakaj.
Smješkam se na ovakve stvari, samo smješkam.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 19:12   #37
Pametno. I za karmu i za smjeskanje
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 19:19   #38
Neka sami otkrivaju i rjesavaju..
Nikad nije dobro biti u trokutu.

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 15:57   #39
možda je samo privremeno poklekla,konačno iskoristila prilike kao način sitne osvete i izraza frustracije
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 15:58   #40
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
možda je samo privremeno poklekla,konačno iskoristila prilike kao način sitne osvete i izraza frustracije
Tako se samo sebi moze najvise osvetiti..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger