Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2017., 21:56   #21
zabrinjavajuci broj console peasantsa....


OT: mislim da je zabavnije kad su dva gamera u vezi... il bar da je nongamer dovoljno susretljiv, kao sto je netko vec napisao.
bemmu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:33   #22
Quote:
Misspanda kaže: Pogledaj post
Living the dream
Tako je.
Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
Jel znala dobro ispitivati?
A onak, li-la, viče na mene jer ja prebrzo to igram, pa ja više tih odgovora fulam.
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
I naravno... healeri su uvijek trazeni.

~via tapatalk
I supporti općenito
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:39   #23
Ovo je vjerojatno najlakši kriterij za prosudbu međusobne kompatibilnosti. Netko tko nikad nije na taj način provodio vrijeme vjerojatno fakat nema što raditi s čak i povremenim igračem.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 07:33   #24
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Ovo je vjerojatno najlakši kriterij za prosudbu međusobne kompatibilnosti. Netko tko nikad nije na taj način provodio vrijeme vjerojatno fakat nema što raditi s čak i povremenim igračem.
Ja sam (15 godina) u braku s non gamerom. Ne vidim nikakve razlike u tome da mene recimo zanima kackanje a njega auti tj. da imamo svatko svoje interese u kojima onaj drugi ne sudjeluje. Po meni nisu kriteriji kompatibilnosti u tome cime se ljudi bave nego koliko respekta imaju prema partneru koji se bavi nekim njima nezanimljivim hobijem i volje da ga puste da uziva u tome.

Inace "igrice" igram od 1984. i mog starog Amstrada za kojeg sam si sama zaradila, znaci prije nego je velika vecina danasnjih gamera bila uopce rodjena, preko Nintenda i Amige, do 2002. kad sam otkrila svijet MMOa gdje sam uglavnom i danas. Tek toliko da se okvirno vidi moje godiste i iskustvo. I ne, ne igram healere ni huntere. Ni candy crush.

Kad sam ja tek pocinjala s igrama online zene su u njima bile ne bijele nego ljubicaste vrane. Danas toliko djevojcica igra sve i svasta da ne kuzim kako to vise uopce moze biti nekakva tema. Mene samo zanima kud su se izgubili gejmeri 40+ jer nekad ih je definitivno bilo, to je danas rijetkost. Gamer girls? Dime and dozen
ESKat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 07:39   #25
Quote:
bemmu kaže: Pogledaj post
zabrinjavajuci broj console peasantsa....


OT: mislim da je zabavnije kad su dva gamera u vezi... il bar da je nongamer dovoljno susretljiv, kao sto je netko vec napisao.
Quote:
ESKat kaže: Pogledaj post
Ja sam (15 godina) u braku s non gamerom. Ne vidim nikakve razlike u tome da mene recimo zanima kackanje a njega auti tj. da imamo svatko svoje interese u kojima onaj drugi ne sudjeluje. Po meni nisu kriteriji kompatibilnosti u tome cime se ljudi bave nego koliko respekta imaju prema partneru koji se bavi nekim njima nezanimljivim hobijem i volje da ga puste da uziva u tome.
Ovo ste dobro napisale
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 10:52   #26
istina bog, dok sam jos gejmao bio sam u vezi s curom koja nije imala veze s tim, ali je postovala moj hobi pa cak i sama pokusala igrati da pohvata osnove i lakse prati povremeno dok ja igram. nije uopce nuzno da ljudi imaju iste interese.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 12:10   #27
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Mislis i ja cu budna sanjati
Tako je.
Ali pazi! Ja sam natjecateljski tip, godine treniranja učinile su svoje.
Nadam se da to nije bed.
cedevitaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 12:15   #28
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
istina bog, dok sam jos gejmao bio sam u vezi s curom koja nije imala veze s tim, ali je postovala moj hobi pa cak i sama pokusala igrati da pohvata osnove i lakse prati povremeno dok ja igram. nije uopce nuzno da ljudi imaju iste interese.
Naravno da nije nuzno sve dok se ima razumijevanja
Quote:
cedevitaxx kaže: Pogledaj post
Tako je.
Ali pazi! Ja sam natjecateljski tip, godine treniranja učinile su svoje.
Nadam se da to nije bed.
Kaj bi bio bed! Pa ovo je odlicno! S koje si ti planete dosla
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 08:15   #29
Ja mislim da žene-gejmerice ne postoje. Bio sam u vezi s jednom curom koja se poslovno bavila računalnim radom, znala je raditi u wordu, ali i ekselu. Ja nisam gejmer. Sasvim smo slučajno igrali neku igricu. Toliko je bila loša da sam ju pikao nožem, iako sam imao, u tome trenutku pištolj, ali i pušku. Često me zafrkavala pa sam si dao oduška u toj igrici. Nakon što se naljutila, nisam reagirao do isteka vremena tako da bude neodlučeno.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 11:41   #30
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Ja mislim da žene-gejmerice ne postoje......Ja nisam gejmer.
Ja mislim da ti nisi kompetentan da uopce govoris onda o gamerima, ne?

Moj muz nije gejmer ali je igrao tu i tamo, COD i neke LAN igre sa mnom, nije ni los kakvih ima. Ja ga svejedno tucem u svemu sto smo igrali skupa i to debelo.
Nekad sam igrala s muzem i djecom Nintendo i opet sam ih sve tukla, debelo. Neko vrijeme, dok sam jos igrala Teru drzala sam top peeveepee rank na jednom europskom serveru. Bila sam raid leader u nekim tezim rejdovima u nekoliko MMOa. I tak....

Inace "racunalni rad" u wordu i excelu.... bas si me nasmijao.
ESKat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 12:09   #31
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Ja mislim da žene-gejmerice ne postoje.
Ja mislim isto za žene vozačice.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 13:50   #32
Quote:
ESKat kaže: Pogledaj post
Moj muz nije gejmer ali je igrao tu i tamo, COD sa mnom
Ehh da mi te je naci na CoDu
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 14:54   #33
EsKat baš mi je drago čuti da nas ima još ..

Već sam se iskreno počela osjećati pomalo prestarom za sve to, a i većina cura koje znam su prestale igrati kad su se poženile ili dobile djecu itd...

Tak da mi je super da si ti nastavila!

Inače ti se divim da možeš biti s non gamerom, ja sam probala nešto sitno i nije to baš funkcioniralo, možda danas i bi jer bih pametnije rasporedila vrijeme, ali nekak sumnjam, jer znam sebe ...

Ovak mi super dođe da smo oboje u tome!

Btw. ako netko igra OW, mi tražimo još ljudi za competitive, jedini uvjet je da ste smireni i da podnosite blagu kritiku (većina balkanaca ima ogroman problem s tim, a pogotovo ako ista dođe od cure ) i da pričate engl donekle, jer dečko još uvijek uči hrv, a i par drugih frendova su stranci....
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 09:53   #34
Samo sam se dosla pohvaliti; dok ja igram Bioshock/Deus Ex/Borderlands na PS4, on na kompu uziva u Doti. Kad nam to dosadi, zajedno prelazimo Raymana na PSu ili igramo coop neki shooter. Kakva tuga i zalost sto je split screen izasao iz mode :/ I da, apsolutno se slazem, igranje uz nezdravu hranu i pauze za sex je najbolji nacin za provesti vecer <3
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 09:59   #35
Što nekog definira gejmerom?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 10:05   #36
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post
I da, apsolutno se slazem, igranje uz nezdravu hranu i pauze za sex je najbolji nacin za provesti vecer <3
Odlicno
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Što nekog definira gejmerom?
Pa recimo da igras neku igru godinama i igras je prakticki skoro svaki dan ... ili jednostavno volis igrati il ti gejmati igre.
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 10:19   #37
Ja imam točno jednu jedinu igricu koju volim redovito igrati
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 10:27   #38
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Ja imam točno jednu jedinu igricu koju volim redovito igrati
Onda si glavom i cijelim tijelom gejmerica
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 10:30   #39
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Onda si glavom i cijelim tijelom gejmerica
Onda super
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 10:30   #40
Meni je najdraža igra sex - jesam li i ja gejmer?
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger