Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2011., 17:27   #81
Quote:
Pixie777 kaže: Pogledaj post
Ravnodušan je?
Ti si mu problem?

Oprosti, ali ne znam kako ti njemu možeš dokazati/nacrtati/uvjeriti ga da to i nisi ako tako osjeća?

Možda se ohladio, možda ima drugu, možda je shvatio da ne želi budućnost s tobom, možda se iste uplašio i shvatio da nešto ozbiljnije ne želi?

Jer, kad volim i imam problem, bez obzira što i poželim riješiti sve to solo, partner je tu da mi pomogne nositi dio tereta i sretna sam što je tako. U problemima, mogu se osloniti na njega, kao i on na mene.

Jednostavno ne mogu vjerovati da tom "zahlađenju" nije prethodilo nešto među vama. Jer, ako je, onda nikad nije ni "toplo" bilo.
ja mislim da on ima problem sam sa sobom us vojoj glavi i da nezna što želi od života
pa onda misli da sam mu i ja problem..... nismo se svađali nit sam iakd išta ružno mu učinila....
jbg blizanci su dvolične osobe i misle samo na svoju guzicu
al s njim niko nije razgovarao nit ima frendove pa je i to jedan od razloga i čisto sumnjam da je pri zdravojs vijesti!!!

prošlo već tjedan dana ni slike ni zvuka
biti ću strpljiva i čekat
nije lako ako nekog voliš, uvjek nam je bilo super i toplo a zahladilo mu je smao u glavi.....

ljudi kad su bez kuna imaju vremena da smišljaju psine,,,,
zašto bi bilo jednsotavno kad se možemo patiti
jebem ti baš ej brutalan
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 18:48   #82
ljudi da i ja podjelim svoju tuznu pricu...

prije 3.5 god. sam upoznao svoju ljubav ona je bila prije mene u vezi sa bivsim deckom 4 god..prekinula je sa njim i nakon 3mj, je upoznala mene..tu krece prica..

prvo nije mogla vjerovati da ce uopce moc vise voliti i dala mi je sansu zaljubila se preko usiju i ja isto,nismo imali tipicnu vezu bili smo jako povezani stvarno smo sve davali jedno za drugoga nije prolazijo dan da se nismo vidjeli a kamoli culi,mastali smo o tome da bi se zenili i da ako mi neuspijemo nedaj boze jednog dana da neznamo dal cemo vise ikada moc imat ikoga jel smo se stvarno obadvoje volili i obozavali da to nemogu rijecima opisat..
povezali smo se sa svojim roditeljima dali smo se 100 posto..ali ona je imala problem da je znala dosta stvari drzat u sebi povlacila bi se u sebe oko bilo kakvih stvari puno bi razmisljala sama i donosila zakljucke dala bi mi do znanja da nesto nestima i onda bi nakon jednog dana sve bili normalno pa koda nista nije bilo al je ona to drzala u sebi a pokazivala da je ok..

zadnjih pola godine veza nam je ulazila u monotoniju ja radim ona studira nemamo se gdje vidat neko u kaficu ako smo htjeli biti sami.
ja sam upao u financijske probleme pa mi se nije bas dalo raditi dosta stvari ustvari nismo ni mogli nikuda ni ic pod zadnje jel nismo imali novaca..
dabi prije dva mjeseca rekla da zeli da prekidamo ja sam to primijo hladnojer sam mislijo da nije nista ozbiljno veza nam je malo u krizo monotonijsa ovo ono nista ozbiljno proci ce,makar me je ona upozoravala zadnjih par mjeseci u vezi da nam nejde al ja to nisam ozbiljno shvatijo...
nakon tj.dana prekida ja shvatim ozbiljnost situacije i tuga me obuzme nevjerojatna rijecima nemogu opisat srce mi je plakalo..i pokusavam ispravit popricat sa njom ali ona nije odustajala rekla je danam su naravi slicne da smo ovan i jarac i da nejdemo skupa da se boji da to nece ici,jos se uz to nadovezala mala kriza zadnjih par mj..ja sam to prihvatijo al smo se culi ona mi je znala slat poruke volim te falis mi..

i tak,ja sam uvjek kad bi mi poslala poruku zvao pa bi se vidili i nismo imali osjecaj da smo prekinuli kad bi bili skupa malo distanca pa opet bi se ljubili i zagrlili..kad bi joj ja reko da se necemo cuti dajoj zelim srecu u zivotu onda mi je odgovarala da joj nikad nekazem zbogom ljubavi jedino kad umre,mene je to zbunjivalo..
obecavala mi se na ljubav da bi umrla za mene a ostavlja me jel se boji da ljubav u bilo kojem vjeku nije dovoljan za srecu u zivotu..

prode jos dva tj..dolazi joj rodendan zeli da budem sa njom ja budem tj posle nova godina zeli da budem sa njim ja budem..osjetijo sam da bi htjela biti ponovno samnom ali da kad smo vec prekinuli i rekli svojima zeli da si da vremena da se odmori pa kak bude..
proslo je 2mj a mi koda nismo prekinuli tek zadnjih 10 smo se jedamput culi bez volim te i toga..

zanimam me kaj da radimmmmm???dal je to normalan prekid dal se ona prestrasila povukla u sebe i radi toga donesla odluku a do jucer se nije mogla zamislit bez mene...
ja znam da me nevjerojatno voli ko i ja nju neznam od kud joj hrabrosti za tak nesto..

Zadnje uređivanje Éowyn : 13.01.2013. at 18:53. Reason: enter
Robi300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 15:24   #83
Moja ljubavna prica pocinje prije dvije i pol godine kada sam upoznala svog do juce decka. On je bio zaljubljeniji u nasoj vezi, obasipao me paznjom osjecala sam da sam jako vazna u njegovom zivotu. Citava veza je bila na daljinu, prvo je on studirao u drugom gradu a kada je on zavrsio fax i vratio se kuci ja sam otisla u Njemacku raditi. Citavo vrijeme se on trudio da veza uspije, bili smo redovno u kontaktu zelio je da sto vise pricamo na Skypeu dok je mene to smaralo, imala sam osjecaj da se ni sa kim ne druzim, ma mi se sve svodi na posao, skolu i laptop. Te tri stvari su me smarale i psihicki i fizicki. Svaku priliku koju sam imala da budem sa drustvom, da izlazim sam koristila, zbog cega se on osjecao zapostavljeno i stalno mi prigovarao zbog toga. U zadnje vrijeme smo se dosta svadjali, sve se svodilo kako nemam dovoljno vremena za njega, sto je velikim dijelom bio u pravu, ali ja sam mislila da se ne moramo dnevno tri cetiri sata cuti, jest veza na daljinu ali imam toliko obaveza da nemam bas volje toliko sjediti pred laptopom. Onda smo se posvadjali, on mi je slao poruke, zvao me, ja nit sam se javljala nit sam odgovarala. Kada sam mu se nakon 4-5 dana javila, rekao je da vise ne zeli da ima nista sa mnom, da mu je dosta zapostavljanja i da ga visene zanimam. Bas sam u *urcu. On je htio doci kod mene, ali je od mene zahtjevao neke stvari koje nisu izvodljive. Zavrsio je super fax u Zagrebu ali jos uvijek ni nakon godinu nije uspio naci posao sto je njega deprimiralo, a ja sam za to vrijeme imala mnogo obaveza i konacno kada sam zavrsila mi smo prekinuli. Te mi je on tada rekao nesto sto od njega nisam ocekivala i bas me slomilo, rekao je CESTITAM TI SVAKA CAST SAD CES IMATI SVE MATERIJALNO ALI NECES IMATI NESTO DRUGO, nisam ocekivala od njega da ce mi to reci. U mom okruzenju ima mnogo veza na daljinu, ja sam mislila da smo najbolji a mi smo prvi propali. Sada me obuzima osjecaj tuge alii osjecaj da vise ne mogu naci decka, a on je jedan od rijetkih koji ne pusi, ne pije, ne izlazi, to je bilo ono sto sam ja zeljela, nikada me nisu privlacili losi decki i veze na jednu noc, a danas je tesko naci nekog takvog.
tt17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 00:08   #84
Quote:
Robi300 kaže: Pogledaj post
prvo nije mogla vjerovati da ce uopce moc vise voliti i dala mi je sansu zaljubila se preko usiju i ja isto,nismo imali tipicnu vezu bili smo jako povezani
A tipično je da su ljudi u vezi nepovezani i nezaljubljeni?

Quote:
obecavala mi se na ljubav da bi umrla za mene a ostavlja me jel se boji da ljubav u bilo kojem vjeku nije dovoljan za srecu u zivotu..
Ajme patetike. I od sve te silne nevjerojatne ljubavi, ona je tebe ostavila?

(Znam da je post iz siječnja, ali morala sam.)


Quote:
tt17 kaže: Pogledaj post
Sada me obuzima osjecaj tuge alii osjecaj da vise ne mogu naci decka, a on je jedan od rijetkih koji ne pusi, ne pije, ne izlazi, to je bilo ono sto sam ja zeljela, nikada me nisu privlacili losi decki i veze na jednu noc, a danas je tesko naci nekog takvog.
Po ovom tvom postu nisam baš stekla dojam da je tebi osobito stalo do njega. Više je on taj koji se trudio da uspije.
Ne budi tužna, svijet je pun neizlazećih i trijeznih nepušača koji žele biti u vezi. Nije jedini.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 08:40   #85
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post



Po ovom tvom postu nisam baš stekla dojam da je tebi osobito stalo do njega. Više je on taj koji se trudio da uspije.
Ne budi tužna, svijet je pun neizlazećih i trijeznih nepušača koji žele biti u vezi. Nije jedini.
NIje bas da su to njegove jedine kvalitete, ali mislim da je tesko naci momka koji vodi zdrav zivot i ne juri druge cure a da pritom izgleda dobro. Zabrljala sam jako... :-(
tt17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 10:28   #86
Quote:
tt17 kaže: Pogledaj post
NIje bas da su to njegove jedine kvalitete, ali mislim da je tesko naci momka koji vodi zdrav zivot i ne juri druge cure a da pritom izgleda dobro. Zabrljala sam jako... :-(
Vjerujem da većina ljudi nakon prekida duge veze pomisli da više nikad neće voljeti, naći nekoga tko će mu/joj toliko odgovarati i sl., ali nađu. I ti ćeš.

Nisi zabrljala. Da ti želiš biti baš s njim pisala bi kako ti ON fali, možda bi se čak pokušala pomiriti, a ne kako je teško naći dečka POPUT njega - koji vodi zdrav život, ne izlazi, ne juri druge cure, itd.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 11:18   #87
Moja priča počinje prije 4,5 godine...Bili smo savršen par, on me učinio boljom osobom, nikad nisam bila zadovoljnija sama sa sobom nego tada dok sam bila s njim. Imali smo ono nešto što nas veže, zbog čega smo svim prijateljima uvijek bili pojam super veze i svi su htjeli imati to što mi imamo. Međutim on je napustio fax i grad u kojem smo bili, vratio se doma i počeo sanjati o ostanku u roditeljskoj kući i idiličnom životu na selu... Ja sam još 2 godine nakon što je krenuo s tim snovima pokušavala sebe pronaći u tome i smjestiti se u takav život... Stvarno sam se trudila. Prije nešto manje od godinu dana smo se zaručili. Ja sam te godine imala strašno tešku situaciju doma, pa kad bi se dopisivali (jer smo na daljinu), često bi se znala iskaliti na njemu i govoriti mu da ja želim neki kompromis, da se ne vidim na selu itd. On nije više bio spreman na ikakve kompromise i dosadilo mu je to što svako malo imam te ispade, iako bi se uvijek pokajala i prihvatila to što on želi. Ali ja nisam ozbiljno shvaćala kad bi mi govorio da će puknuti od tih mojih ispada, jer za mene mi smo bili u prečvrstoj vezi, i prekid, usprkos nekim svađama, za mene nikad nije bio opcija.
Prije 2 mjeseca našla sam posao u njegovom gradu i doselila se kod njega, da napokon počnemo zajednički život - onakav kakav oboje želimo - on to što je na selu, a ja da radim. I evo, prije 2 tjedna, nakon što sam cijeli život preselila na drugi kraj države, on mi kaže da nemamo više ništa zajedničko i prekine samnom. Prekine sve, zaruke, vezu, sve što smo imali. Mene boli nenormalno, plačem svaki dan i ne vidim si nikakvu budućnost po pitanju nove veze. Nemoguće ga je zamijeniti.... jer ja nisam ni slutila prekid i volim ga kao i dosad...
yria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 12:12   #88
Quote:
tt17 kaže: Pogledaj post
NIje bas da su to njegove jedine kvalitete, ali mislim da je tesko naci momka koji vodi zdrav zivot i ne juri druge cure a da pritom izgleda dobro. Zabrljala sam jako... :-(
Znači važno je da ne juri ženske, dobro izgleda i da se bavi sportom ?
To je dovoljno za kvalitetnu vezu i radost u vezi ? Ideeeš !
Ovo mi zvuči kao kad bedaki vele da je dovoljno da ženska dobro izgleda, ima svoju plaću, zna nekaj skuhati i pusti ga da ubija zmaja na Jupiteru preko kompa ili lovi svemirske flote ?
To su oni "sretni" kaj sjede na kavi i čkome kao dva fikusa ili se stalno glođu.
Imam ja jednog dedu od 75 koji ima redovite prihode (penzija) ne juri ženske, nema mamu, bavi se sportom ( šah i ribolov) i uopće ne izgleda loše. Oš broj ?
Nisi zabrljala.
Kak' se meni čini : riješila si se kvocala, jamrala i prigovarala koji ti je pilio po živcima i nabijao osjećaj grižnje savjesti zbog svojih osobnih frustracija. Zahtjevnog i pomalo sebičnog frajera. Koji daj a ne pita možeš li i imaš li vremena 4 sata čubiti sa njim na kompu.Kužiš ?
Dugo si izdržala.
Taj bi ti iscrpio svu energiju kvocanjem i zahtjevnošću, prigovaranjem i cmizdrenjem da nije uvijek na prvom mjestu.


Baš sam neki dan čula sličnu priču. No prvi puta nisam emotivno reagirala.
Bilo mi je sve to blesavo jer sam znala kako joj je bivši nepažljiv, egoističan i kako je letio za svakom ženskom koja bi mu se nasmiješila. Poznanica mu je bila zadnja rupa na svirali. Nju se nikada nije trudio dojmiti ali sve ostal jako. Od sebe nije puno očekivao ali od nje sve. Kako on misli da treba.Inače drama i optuživanje. Plus nikada mu nije bila dovoljno dobra jer nije imala lovu, nije bila ono ovo, nije mu čitala misli, njena familija nije bila bogata, ona nije radila ovo ovako a ono onako, nije se svidjela njegovoj mami itd.
Pa mi je poznaničina drama oko iznevjerenih očekivanja, slomljenog srca, suze i drama oko svega...bila glupa.
Mislila sam si kako je bedasta.
Nisam ništa rekla ali... hvala Bogu da se to meni više nemre dogoditi jer više me ne može nitko tako razočarati. Ni u koga više ne polažem toliko nada, očekivanja, nikoga ne smatram svecem, nikome se više ne mislim silno željeti svidjeti i vjerujem najviše sebi. Moja sreća ne ovisi mi više ni o kome. Ni od koga ne očekujem ništa spešl. Kada konačno voliš istinski sebe ne dramiš kaj te druga strana ne voli, kaj druga strana nije fer i bolje percipiraš svaki odnos.
Voljela bih da me neki vide kako ja njih vidim kroz svoje srce ali sam shvatila da se to neće desiti jer drugačije gledamo na život i ljude...pa zaboravi! Samo ću se razočarati.
Svatko ima svoje favorite i prioritete i onda džaba krečimo.
Treba zavoljeti sebe i život.
Stoga ako ti trebaš biti ono što nisi da bi te netko volio, ako netko očekuje od tebe da sebe zapostaviš onda takav odnos nije iskren i bezuvjetan.
Oboje zato niste sada spremni za ozbiljnu i posvećenu vezu. Ljudi se rjeđe pitaju hej što ja dajem, koliko se ja trudim a više se pitaju hej što ja dobivam i koliko se partner trudi. Kod tebe je istina obrnuto.
Zato niste sad za vezu.
Oboje a ne samo ti. Njegove izjave ne shvaćaj osobno. On je bio i sebičan, bez obaveza i u drami pa je očekivao da ti visiš svaki dan po 3- 4 sata uveseljavajući ga ? To je egoizam i zahtjevnost koja gleda samo sebe.
Plus sve ostalo kaj si nabrojila.
Znaš kaj je problem ?
Nije problem kaj mu je sada teško i tužno nego kaj on misli da je jedino i jedino njemu teško a tebi sve lako. Nije mu nitko umro a posao je svima danas teže naći.Kaj je očekivao od tebe da mu središ posao i budućnost ? Meni se čini da je takav.
Zato je bio tako srdit i dosadan.
On je samo kukao i jamrao i čekao da ga ti stalno zabavljaš preko skajpa a i da mu valjda nađeš posao u Njemačkoj.
Koja nezrela muška mustra !


Egoizam koji treba sličnu osobu koja isto gleda sebe na prvom mjestu. Slično se sličnom divi.
Pa curo draga daj si ne radi drame.
Mame su u pravu kada vele da život ide dalje ni da ne delamo od prekida cirkus sa teškim žalovanjem :

https://youtu.be/7yg05svXp98



Za slomljeno srce trebaju dvije strane a ne samo tvoja... .
Slomljeno srce je manje vjerojatnosti kada svoja očekivanja, oduševljenje, svu ljubav, radost življenja, svoju vrijednost kao osobe polažeš u sebe a ne u odnos sa nekim Jurom, Mirkom, Slavkom ili Stipom. Sve dok te drugi definiraju na skali vrijednosti i sreće ne buš sretna.
Pa kaj onda kaj te neki Stipe ne želi onakvu kakva jesi i što možeš dati ? Zato treba raditi film Titanic od prekida veze ? Kaj got.
Osim toga to je i sebično.
Očekivati da nam sreća ovisi samo o drugoj osobi, da je ona odgovorna za to i na nju natovariti taj teret.

Zadnje uređivanje pozitivax : 07.02.2016. at 13:01.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 12:30   #89
Quote:
yria kaže: Pogledaj post
Moja priča počinje prije 4,5 godine...Bili smo savršen par, on me učinio boljom osobom, nikad nisam bila zadovoljnija sama sa sobom nego tada dok sam bila s njim. Imali smo ono nešto što nas veže, zbog čega smo svim prijateljima uvijek bili pojam super veze i svi su htjeli imati to što mi imamo. Međutim on je napustio fax i grad u kojem smo bili, vratio se doma i počeo sanjati o ostanku u roditeljskoj kući i idiličnom životu na selu... Ja sam još 2 godine nakon što je krenuo s tim snovima pokušavala sebe pronaći u tome i smjestiti se u takav život... Stvarno sam se trudila. Prije nešto manje od godinu dana smo se zaručili. Ja sam te godine imala strašno tešku situaciju doma, pa kad bi se dopisivali (jer smo na daljinu), često bi se znala iskaliti na njemu i govoriti mu da ja želim neki kompromis, da se ne vidim na selu itd. On nije više bio spreman na ikakve kompromise i dosadilo mu je to što svako malo imam te ispade, iako bi se uvijek pokajala i prihvatila to što on želi. Ali ja nisam ozbiljno shvaćala kad bi mi govorio da će puknuti od tih mojih ispada, jer za mene mi smo bili u prečvrstoj vezi, i prekid, usprkos nekim svađama, za mene nikad nije bio opcija.
Prije 2 mjeseca našla sam posao u njegovom gradu i doselila se kod njega, da napokon počnemo zajednički život - onakav kakav oboje želimo - on to što je na selu, a ja da radim. I evo, prije 2 tjedna, nakon što sam cijeli život preselila na drugi kraj države, on mi kaže da nemamo više ništa zajedničko i prekine samnom. Prekine sve, zaruke, vezu, sve što smo imali. Mene boli nenormalno, plačem svaki dan i ne vidim si nikakvu budućnost po pitanju nove veze. Nemoguće ga je zamijeniti.... jer ja nisam ni slutila prekid i volim ga kao i dosad...
Pa kako možeš voljet čovjeka koji ti napravi ovakvu pizdariju od života? Daj se saberi. Pa taj ne zaslužuje da ga voliš. Lepo istuguj kak spada i vidi dal se isplati ostat u tom gradu ili buš si tražila neki novi grad za život.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 14:09   #90
Vidim danas temu, idem odgovoriti i sada shvatim da odgovaram na post od prije 3 godine.
Ta se sigurno već udala za trećeg i ima djecu.

Yria kako ali kako ti takav tip može biti osoba koju je nemoguće zamijeniti ?
Kako osoba koja toliko manipulira tobom i koja te voli samo ako radiš kako se njemu sviđa ?
Kojoj se samo bilo važno da bude po njegovom ?
Kako ?
Svi su htjeli imati kaj vi imate ? Svi su vam kakti zavidjeli na vašoj turbonuklearnoj ljubaffi ? Čisto sumnjam da su pametne cure htjele imati ovakvu budalu. Čisto sumnjam.
On je napustio faks i vratio se na selo, gnjavo tebe sa tim, ignorirao tvoje želje i planove i to je bio san snova od frajera svih koji su vas znali ?
Imati takvoga tipa ?
Joooj
Daj se saberi malo.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 16:46   #91
ja isto ne razumin zasto bi si u zivotu pozelila ponovo takvog jednog lika.
totalno sebicno i samozivo bice.

ne bi rekla da to ima veze s ljubavi,vise da si ovisna o njemu,inace mu se ne bi podcinjavala toliko,vec bi si dopustila da i tvoje zelje budu bitne.
ne znan kolko imate godina,svakako ne bi rekla da ste prisli 20ete.

nema nista lose u plakanju,al ne ces plakat dokraja zivota,tako da,placi,otplaci,i ides dalje,valjda ces znati drugi pripoznati u osobi ono sta si nikako ne zelis.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 12:41   #92
Prije 10 dana je zadnji put spavao kod mene, 4 godine veze. Ovaj vikend je dosao s curom na spoj tamo gdje radim. Nikome nisam niti rijeci rekla, ekipa s posla je valjda kritizirala taj njegov postupak, pa mi je poslao poruku da sta on ne smije zivjeti?!
__________________
potpis
madja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 12:50   #93
Quote:
yria kaže: Pogledaj post
Prije 2 mjeseca našla sam posao u njegovom gradu i doselila se kod njega, da napokon počnemo zajednički život - onakav kakav oboje želimo - on to što je na selu, a ja da radim. I evo, prije 2 tjedna, nakon što sam cijeli život preselila na drugi kraj države, on mi kaže da nemamo više ništa zajedničko i prekine samnom. Prekine sve, zaruke, vezu, sve što smo imali. Mene boli nenormalno, plačem svaki dan i ne vidim si nikakvu budućnost po pitanju nove veze. Nemoguće ga je zamijeniti.... jer ja nisam ni slutila prekid i volim ga kao i dosad...
Onakav kakav on želi, a ti si se pokušala smjestiti, prilagoditi, naći kompromis, sve kako bi održala vezu i zadržala njega.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa kako možeš voljet čovjeka koji ti napravi ovakvu pizdariju od života? Daj se saberi. Pa taj ne zaslužuje da ga voliš. Lepo istuguj kak spada i vidi dal se isplati ostat u tom gradu ili buš si tražila neki novi grad za život.
Plači i oslobodi se tuge.
Život je pred tobom...zamisli samo koliko novog, neistraženog, dobrog te čeka, koliko prvih puta....
Život je jedna jako dobra stvar.
Napravi da tvoj bude sretan.
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 10:07   #94
Quote:
opti kaže: Pogledaj post
Ovisi od osobe do osobe i o razlogu/načinu prekida...

Recimo da kod onih prekida koji se dogode iz cista mira tj. ti uopce nisi nista slutila o prekidu treba mnogo vise vremena nego kod onih kod kojih dodje do sporazumnog prekida jer oboje vidite da ne ide. Ja sam ima nesrecu da sam dozivija ovaj 1. i oporavljam se jos... Prvo je bila tuga i nevjerica prisutna a sad je prisutna ljutnja.
Ja sam presretna jer sam se izvukla iz jedne veze nedugo, polomljena ali krećem dalje
Vivien35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 10:15   #95
Iz bilo kojeg razloga da je završila veza i bilo kako da se osjećaš kada prekineš vezu treba uzeti vremena i sagledati prošlost, podvući crtu i oporavljen krenuti dalje. Nikako nije dobro odmah uletjeti u neku drugu vezu zbog straha od usamljenosti ili npr. navike jer to ne vodi ničem dobrom. A takve tranzicijske veze znaju biti gadne i nikad ne potraju.
Erwena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 19:41   #96
podižem temu....

ja sam u onoj poziciji gdje tražim savjete....dakle prekinula sam prije 2 mj, veza je bila dugačka 5 god, voljeli smo se, seks je bio koma, zadnju godinu nije ga ni bilo, prevagnule su karakterne razlike i prijateljski se razišli...

ja sam usamljena, u fazi sam da mislim da više nikad neću imat dečka...jedan dan sam super...drugi dan mi potonule sve lađe, okolo me zezaju da sam bipolarna....a ja sam samo izgubljena, tužna i neznam šta bi

šta bi vi na mom mjestu, kak ste preživjeli prekid, ste sretni sad ?
__________________
ne brinite što ljudi misle oni to rijetko rade!
cura-sa-foruma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 06:53   #97
cura-sa-foruma, isplačeš se, digneš i ideš dalje...

razmišljaj o pozitivnim stvarima u životu koje imaš, novoj slobodi, gledaj da sad "nadoknadiš" ono što nisi mogla u vezi recimo, bavi se stvarima koje voliš...gradi svoj svijet, svoje interese, svoje zadovoljstvo...
znam da je to ponekad teško napraviti, ali, imaš li izbora?
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 07:36   #98
Ja nakon duze veze nisam nesto pretjerano patio za njom s obzirom da mi je lose stvari napravila pa nisam imao za cime tugovati i patiti. Falilo mi je poslije toga zagrljaji,mazenje i sve to al nekako sam to dalje zamisljao sa nekom drugom djevojkom. Inace nemam problema ni sa time da u nekom kratkom roku se ponovo zaljubim i imam nekoga ali to se nazalost nije desilo tako da i dalje leprsam u solo vodama,iako to leprsanje vise puta baci na tugu i depru al sta sad,zivot ide dalje,radis stvari koje zelis ili moras,zaokupis se nekim glupostima i ide se dalje dok ne naidjem na bolju polovicu. Samo jako,samo pozitivno!
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 10:22   #99
Quote:
alanis kaže: Pogledaj post
cura-sa-foruma, isplačeš se, digneš i ideš dalje...

razmišljaj o pozitivnim stvarima u životu koje imaš, novoj slobodi, gledaj da sad "nadoknadiš" ono što nisi mogla u vezi recimo, bavi se stvarima koje voliš...gradi svoj svijet, svoje interese, svoje zadovoljstvo...
znam da je to ponekad teško napraviti, ali, imaš li izbora?
oookej...

vidim da nemože drukčje, boli boli ..hurts so much i cant breath...i da su očito svi tu bol prošli i preživjeli....da je to neizbejžno, a ništa onda pomirit ću se sa tim da je bol tu, da mora biti, da je to dio oporavka....ako ju nemogu izbjeći onda ću se naviknuti na njezinu prisutnost....a neće trajat vječnoo...ijako mi vrijeme stvarno sporooo prolazi....uuuuufff

imam li izbora ? očito ne... zastat ću na sekundu, isplakat se na par minuta, obrisat suze, popravit šminku...i idem dalje...to je sada moja stvarnost
__________________
ne brinite što ljudi misle oni to rijetko rade!
cura-sa-foruma is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 10:31   #100
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Ja nakon duze veze nisam nesto pretjerano patio za njom s obzirom da mi je lose stvari napravila pa nisam imao za cime tugovati i patiti. Falilo mi je poslije toga zagrljaji,mazenje i sve to al nekako sam to dalje zamisljao sa nekom drugom djevojkom. Inace nemam problema ni sa time da u nekom kratkom roku se ponovo zaljubim i imam nekoga ali to se nazalost nije desilo tako da i dalje leprsam u solo vodama,iako to leprsanje vise puta baci na tugu i depru al sta sad,zivot ide dalje,radis stvari koje zelis ili moras,zaokupis se nekim glupostima i ide se dalje dok ne naidjem na bolju polovicu. Samo jako,samo pozitivno!
ooojoooj i mojoj je vezi bilo ružnih stvari...ali nisam ništa ružno zapamtilaa, samo lijepoo...i to lijepo mi fali...ne mogu ja zamjerati i pamtit grdo i upirati prstom i kriviti ga....sve to je dio lijepe veze, i svađe i koja grda riječ izrecena u efektu....nitko nije savršen, ja sam svojega voljela sa svim njegovim manama, i prešla preko svega što mi je napravio...u ljubavi se opraštaaa, zar ne ?

upravo to...osjećam da cu i ja dugo biti soloo i toga se bojim, život je sam po sebi čupav i dlakav i mnogo je ljepše kad imaš s nekim ruku pod ruku prolaziti kroz sve to...joooj treba biti pozitivan ? okeee pokušat ću...
__________________
ne brinite što ljudi misle oni to rijetko rade!
cura-sa-foruma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:01.