Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2013., 00:14   #21
Quote:
nedica kaže: Pogledaj post
pa nema tu nikakvog policajca, samo ti je rečeno što se treba napraviti.......a što se tiče postavljenog pitanja o uz.članu to majka može biti ako nema više od 10.966,00kn primitka........
.......a, primitcima se smatraju oporezivi i neoporezivi
primitci, OSIM socijalne potpore, doplatka
za djecu, primitka za novorođenče odnosno
primitaka za opremu novorođenog djeteta i obiteljskih
mirovina (uključivo i obiteljske invalidnine)
djece nakon smrti roditelja.
nemoj me još i ti praviti blesavim, nije li u nekoliko postova ove teme dotična mogla pročitati muss porezne prijave? a ne veli se uzalud da je pametnome jedna dosta. ponavljati već rečeno meni osobno, s masom uskličnika (ili je trebalo i Caps lock?) umjesto da šuti kad ne zna odgovor što napraviti je veoma glupo. odvjetniče policajčev.

a na odgovoru na pitanje ti zahvaljujem !
__________________
samo jednom se živi, svi ostali pokušaji su reinkarnacija.
kulturna asimilacija, jer nijedna druga ne postoji.
poliglot: s gospodom gospodski, s ciganima ciganski.
cici mici is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 01:03   #22
Quote:
cici mici kaže: Pogledaj post
ponavljati već rečeno meni osobno, s masom uskličnika (ili je trebalo i Caps lock?) umjesto da šuti kad ne zna odgovor što napraviti je veoma glupo. odvjetniče policajčev.
Za ovo boldano predlažem naočale, ili sam krivo naučila da masa nije jednaka 1.

Na javnom forumu prozivati nekoga da šuti je u najmanju ruku smješno, a da si s razumijevanjem pročitao moj post, kao i ostalih ljudi koji su tu kako bi pomogli mogao si nešto i naučiti.

Ali eto sami smo krivi što smo htjeli pomoći da napraviš sve legalno, po Zakonu.. na bahatost i provokacije ne nasjedam.

Sretno s prijavom,
devilgirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:49.