Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2018., 14:26   #1
Zagreb Pride 2018

U Zagrebu se 9. lipnja održava 17. Povorka ponosa LGBTIQ osoba i obitelji Zagreb Pride 2018. pod sloganom 'Da nam živi, živi rod', a počinje u 15 sati, okupljanjem na Trgu Franklina Roosevelta (ispred Mimare) odakle se kreće Rooseveltovim trgom, Trgom maršala Tita, Frankopanskom ulicom, Ilicom, Trgom bana Josipa Jelačića, Ulicom Nikole Jurišića, Draškovićevom ulicom, Šoštarićevom ulicom do Ribnjaka – gdje će Povorka završiti javnim skupom i koncertom grupa U pol 9 kod Sabe i Le Zbor'.
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2018., 11:50   #2
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
U Zagrebu se 9. lipnja održava 17. Povorka ponosa LGBTIQ osoba i obitelji Zagreb Pride 2018. pod sloganom 'Da nam živi, živi rod', a počinje u 15 sati, okupljanjem na Trgu Franklina Roosevelta (ispred Mimare) odakle se kreće Rooseveltovim trgom, Trgom maršala Tita, Frankopanskom ulicom, Ilicom, Trgom bana Josipa Jelačića, Ulicom Nikole Jurišića, Draškovićevom ulicom, Šoštarićevom ulicom do Ribnjaka – gdje će Povorka završiti javnim skupom i koncertom grupa U pol 9 kod Sabe i Le Zbor'.
Nobody cares.
Uživajte.
ljuforumas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2018., 12:04   #3
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
U Zagrebu se 9. lipnja održava 17. Povorka ponosa LGBTIQ osoba i obitelji Zagreb Pride 2018. pod sloganom 'Da nam živi, živi rod', a počinje u 15 sati, okupljanjem na Trgu Franklina Roosevelta (ispred Mimare) odakle se kreće Rooseveltovim trgom, Trgom maršala Tita, Frankopanskom ulicom, Ilicom, Trgom bana Josipa Jelačića, Ulicom Nikole Jurišića, Draškovićevom ulicom, Šoštarićevom ulicom do Ribnjaka – gdje će Povorka završiti javnim skupom i koncertom grupa U pol 9 kod Sabe i Le Zbor'.
Dobronamjerna preporuka, neka ti ponosni članovi radije doniraju novac nekoj humanitarnoj udruzi, ne znam koliko košta organizacija, dal treba platiti bend, pa prijevoz, pa od kuda ti ponosni dolaze.

Možda da novac usmjere u nešto korisno? Kaj mislite? Ionako su sami sebi svrha.
Ab Aeterno is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 00:30   #4
Nek dovedu više neke bolje bendove, gej ikone, nek to bude fešta kako spada.
__________________
Kad ces doc...
noxis93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 01:37   #5
Quote:
Ab Aeterno kaže: Pogledaj post
Dobronamjerna preporuka, neka ti ponosni članovi radije doniraju novac nekoj humanitarnoj udruzi, ne znam koliko košta organizacija, dal treba platiti bend, pa prijevoz, pa od kuda ti ponosni dolaze.

Možda da novac usmjere u nešto korisno? Kaj mislite? Ionako su sami sebi svrha.
Neka doniraju istu sumu koju su donirali šatoraši tijekom njihovog višemjesečnog orgijanja.
sheogorath is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 02:07   #6
Ovo
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
.... Trgom maršala Tita...
ne postoji
Chucho is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 02:22   #7
Kad će više Zagreb Ultimate Pride? Grad čezne za gay borbom!
emanuel shiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 03:41   #8
Nadam se da će parada bit glasnija i flambojantnija nego ikad do sad. Ništa ne budi uspavan narod kao kapitalistička dekadencija.
UjakCreepy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 04:01   #9
trgovacki putnici,
koga to vise jebe u zivotu, ko komu dje mece
ajde jebi bogu nogu
politicke stranke vas vise nemaju dje stavit , niste vise in
hrk ( spavamo)
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 05:07   #10
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
U Zagrebu se 9. lipnja održava 17. Povorka ponosa LGBTIQ osoba i obitelji Zagreb Pride 2018. pod sloganom 'Da nam živi, živi rod', a počinje u 15 sati, okupljanjem na Trgu Franklina Roosevelta (ispred Mimare) odakle se kreće Rooseveltovim trgom, Trgom maršala Tita, Frankopanskom ulicom, Ilicom, Trgom bana Josipa Jelačića, Ulicom Nikole Jurišića, Draškovićevom ulicom, Šoštarićevom ulicom do Ribnjaka – gdje će Povorka završiti javnim skupom i koncertom grupa U pol 9 kod Sabe i Le Zbor'.

Drago mi je.
Imaju moju punu podršku u zaštiti svojih prava.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 05:30   #11
Quote:
ljuforumas kaže: Pogledaj post
Nobody cares.
Uživajte.
kako ne,bit će tamo i protivnika spremnih za igru.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 10:23   #12
Baš i ne, opametili su se. Trajalo je dugo i sporo i pomogla je batina i kazne ali tako jedino i možeš utjecati na ograničenu rulju. Drugi način je religija a ona nije baš sklona pomagati obespravljenima i slabijima
Ironično kad ti o troškovima nekog minornog okupljanja predbacuju pobornici najvećeg i najbesmislenijeg žderača proračuna-crkve
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 10:25   #13
vani i Crkva sudjeluje u toj zabavi jer je skužila da i tu ima love. kad to skuži Bozanić i kod nas prođe baba s kolačima
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 10:26   #14
Onaj kaj je bacio pepeljaru na Cvijetnom pa kroz 10 sekundi molio drota da ga pusti jer će ga stari ubit i pitao se "što je meni ovo trebalo" sigurno nejde.
emanuel shiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 10:28   #15
Možda se i sam priključi ove godine jer ima nešto u tome da su najveći protivnici i sami ustvari latentni homoseksualci
Zašto bi se itko drugi time zamarao!?
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 10:31   #16
Quote:
emanuel shiver kaže: Pogledaj post
Onaj kaj je bacio pepeljaru na Cvijetnom pa kroz 10 sekundi molio drota da ga pusti jer će ga stari ubit i pitao se "što je meni ovo trebalo" sigurno nejde.
Uvijek ima novih koji misle da ih neće uhvatit ili bi bili u medijima da narpd zma da postoje.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 12:49   #17
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
kako ne,bit će tamo i protivnika spremnih za igru.
Sumnjam u nekom većem broju. A i ako bude, bit će puno manje nego prije. Ali da smeta dosta ljudi, očio smeta. Ne znam previše tematiku, ali koja je uopće svrha? I zar se ne žele uklopiti u društvo, a ne isključiti takvim private partiyima. Uostalom koga bi trebalo biti briga za to osim njih? Previše gledamo tuđa posla. I čemu ova tema na Blisko politici? Po meni je to kiks i dobija se pogrešna slika prosječnog homića.
ljuforumas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 13:17   #18
Možda se žele uklopit u društvo al da budu iznad društva A i udruga prima neku lovu pa je red i da se nešto i potroši.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 13:29   #19
Nije mi jasno kako je to netko ponosan na anomaliju, bilo psihičku ili fizičku, koja ima i nije njegova zasluga. Ima puno velikih ljudi koji su puno toga svojim radom postigli i zaslužni su za čovječanstvo pa su mnogo skromniji i ne hvale se javno s time.

Nije li oholost grijeh?
__________________
"All models are wrong, some are useful." George E.P. Box

Nisam dosljedan. Kada se promjeni podatak na temelju kojega donosim zaključak, ja ga mjenjam.
glosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 14:14   #20
Quote:
glosa kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kako je to netko ponosan na anomaliju, bilo psihičku ili fizičku, koja ima i nije njegova zasluga. Ima puno velikih ljudi koji su puno toga svojim radom postigli i zaslužni su za čovječanstvo pa su mnogo skromniji i ne hvale se javno s time.

Nije li oholost grijeh?


Slažem se. Svako mahanje zastavom koja predstavlja nešto šta nije tvoj osobni uspjeh, već isključivo rezultat slučajnog rođenja je anomalija. Pederluk, patriotizam, nacionalizam, isti klinac.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Kad ces doc...
noxis93 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.