Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2017., 21:46   #21
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Samo vikendom i vec ti je dosadio?

Uzivaj jos par godina, nemoj se vezati, probaj jos par muskaraca pa mozda naleti neki koji ce te odrzati zagrijanu bez da bude kreten.
Da samo vikendom, ali me inace svaki dan zove i pise , a meni to pocelo smetat.
Hvala na savjetu , bas si fin
Zamrzlama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 21:48   #22
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Potpuno smo različiti, ja bih snjom uživao... možda zato što sam oženjen a ti nisi...
Kao da brak iskljucuje uzivanje.
Mozda za tebe brak i uzivancija ne idu skupa?

Ima super brzi i dovitljivi um i bezobrazna je. Kaj ce ti bolje od toga?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 21:50   #23
Quote:
Zamrzlama kaže: Pogledaj post
Da samo vikendom, ali me inace svaki dan zove i pise , a meni to pocelo smetat.
Hvala na savjetu , bas si fin
Onda je sve jasno.

Sav sam fin.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 22:17   #24
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Onda je sve jasno.

Sav sam fin.
Vjerujem
Zamrzlama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 22:23   #25
Autorica ne zna sama što hoće. Ima 22 godine, to i nije baš tako malo (ja sam rodila sa 22).
Ovakvo razmišljanje kao njeno mi više liči na klince od 15 godina.
Obično takve žene završe same ili se dva tri puta rastaju jer ni same ne znaju što žele.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 22:24   #26
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Autorica ne zna sama što hoće. Ima 22 godine, to i nije baš tako malo (ja sam rodila sa 22).
Ovakvo razmišljanje kao njeno mi više liči na klince od 15 godina.
Obično takve žene završe same ili se dva tri puta rastaju jer ni same ne znaju što žele.
Zao mi je priznati , ali totalno si upravu.
Zamrzlama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 22:25   #27
Rekla mi je mama još davno jedan savjet glede udaje i ja sam se toga držala

Ako razmišljaš da li se trebaš za njega udati, onda je odgovor ne. Simple as that.
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 22:35   #28
Quote:
Zamrzlama kaže: Pogledaj post
Zao mi je priznati , ali totalno si upravu.
Tvoja generacija nije odgajana da bi bila spremna za djecu i brak sa 22 godine.

Nije ni moja, a ja vec imam 35.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 22:44   #29
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Tvoja generacija nije odgajana da bi bila spremna za djecu i brak sa 22 godine.

Nije ni moja, a ja vec imam 35.
Odrasla uz mamu tatu baku djeda, sve za mene radili, sve ih slusala. Prije dvije godine dosla u bijeli svijet, kao muha bez glave, sama , bez roditelja i igdje ikoga, upoznam momka , koji mi sve pruza i radi za mene i onda dodje do ovoga . Djecu da imam, zamisliti ne mogu , jos uvijek ne...
Zamrzlama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 22:55   #30
Quote:
Zamrzlama kaže: Pogledaj post
Odrasla uz mamu tatu baku djeda, sve za mene radili, sve ih slusala. Prije dvije godine dosla u bijeli svijet, kao muha bez glave, sama , bez roditelja i igdje ikoga, upoznam momka , koji mi sve pruza i radi za mene i onda dodje do ovoga . Djecu da imam, zamisliti ne mogu , jos uvijek ne...
koliko je on stariji od tebe?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 23:26   #31
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Autorica ne zna sama što hoće. Ima 22 godine, to i nije baš tako malo (ja sam rodila sa 22).
Ovakvo razmišljanje kao njeno mi više liči na klince od 15 godina.
Obično takve žene završe same ili se dva tri puta rastaju jer ni same ne znaju što žele.
Prestroga si, danas mladost kasnije sazrijeva. Moze im bit.

Zamrzlama@ jos si premlada nije to jos za tebe. Zasto mu ne kazes da ti je jos prerano, ne moras ga povrijediti....Ali u stvari moras ga povrijediti jer ti ne zelis cekati pa vidjeti sta ce biti nego zelis prekinuti.

A tko to moze bit pametan jesi li preizbirljiva sta kaze gore kolegica i kakva ti je sudbina.

Ja osobno nikad nisam bioa za ozbiljnu vezu tako mlad, prije 25, 26 godine nije mi imalo smisla, a i veza nakon 2 godine otprilike ako nema braka i djece za mene je promasaj. Ne kazem da sam u pravu ali.

Ja sam jednom u zivotu dobio nogu kad sam jednu zensku tako malo forsirao vise nego je trebalo, ne tako brak i ostalo puno manje ali njoj je bilo prebrzo jedna starija koju sam kuvao u isto vrijeme a prijateljski smo pricali mi je savjetovala da ne forsiram da cu je prepast.

Sa tom mladom sam imao vrhunski sex, naravno mladi, slobodni ufff i tako ona mene zatrazi malo mira, ja se odmaknem od nje i zaboravim je.
Nakon pola godine zove ona mene da di sam sta se nejavljam da bi se ona sexala da joj je bas bilo lipo. Kazem ja njoj da cu vidit da nisam zna da zeli da dodem, nisam otisa jer sam bio vec nasao slijedecu.

Iz ovog mog primjera ti zelim reci da si premlada i da ides dalje, ali s njim ti je gotovo onda.
Charlie-Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 00:00   #32
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
koliko je on stariji od tebe?
5 godina
Zamrzlama is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 00:02   #33
Quote:
Charlie-Harper kaže: Pogledaj post
Prestroga si, danas mladost kasnije sazrijeva. Moze im bit.

Zamrzlama@ jos si premlada nije to jos za tebe. Zasto mu ne kazes da ti je jos prerano, ne moras ga povrijediti....Ali u stvari moras ga povrijediti jer ti ne zelis cekati pa vidjeti sta ce biti nego zelis prekinuti.

A tko to moze bit pametan jesi li preizbirljiva sta kaze gore kolegica i kakva ti je sudbina.

Ja osobno nikad nisam bioa za ozbiljnu vezu tako mlad, prije 25, 26 godine nije mi imalo smisla, a i veza nakon 2 godine otprilike ako nema braka i djece za mene je promasaj. Ne kazem da sam u pravu ali.

Ja sam jednom u zivotu dobio nogu kad sam jednu zensku tako malo forsirao vise nego je trebalo, ne tako brak i ostalo puno manje ali njoj je bilo prebrzo jedna starija koju sam kuvao u isto vrijeme a prijateljski smo pricali mi je savjetovala da ne forsiram da cu je prepast.

Sa tom mladom sam imao vrhunski sex, naravno mladi, slobodni ufff i tako ona mene zatrazi malo mira, ja se odmaknem od nje i zaboravim je.
Nakon pola godine zove ona mene da di sam sta se nejavljam da bi se ona sexala da joj je bas bilo lipo. Kazem ja njoj da cu vidit da nisam zna da zeli da dodem, nisam otisa jer sam bio vec nasao slijedecu.

Iz ovog mog primjera ti zelim reci da si premlada i da ides dalje, ali s njim ti je gotovo onda.
Da, to i jeste problem , ne bih da je gotovo , ali udaju ne zelim nikako. Reci cu mu to , a on neka odluci za dalje, najpametnije je . Cim se ja razmisljam ovoliko , nisam jos zrela za toga .
Zamrzlama is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 08:48   #34
Prvo- premlada si za brak, ne samo zbog godina, već i po načinu razmišljanja.

Drugo- ako se viđate samo vikendom, i on ti je već dosadio, zapitaj se kako bi ti bilo da ga viđaš svaki dan.

Nije to za tebe sad. Ali već su ti sve rekli ovdje, pa ti biraj.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 09:39   #35
Quote:
Zamrzlama kaže: Pogledaj post
94 god. mozda prije da sam mlada , nadam se ..Ili mlada , ili totalno poludila..
22? ajoj, k'o moja kci
kakvo udavanje, zivi zivot curo draga... putuj, obrazuj se, dozivi nesto, provodi se... sama ili sa njim, nebitno. ako ti je sad dosadio, sta ce biti za 5-10 g braka... a tad ces biti tek u tridesetim...
ja bih zakonom zabranila udavanje prije 25 i to kao ekstremnu granicu
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 10:18   #36
I nemoj se NIPOŠTO seksat bez kondoma. Napravit će ti dijete i onda si zaglavila s njim kako god okreneš. Ili počni piti pilule jer ako ga sad počneš otkantavati da seks mora biti s kondomom vjerojatno će ti početi raditi probleme budući da do sad to nije trebalo.
Ne kužim takvu neodgovornost kod tako mladih ljudi. Nadam se da ću ja svoju kćer uspjeti odgojiti da bude odgovornija jer mi se kosa na glavi diže od primisli da se u tvojim godinama seksa bez zaštite s nekim, a nije udana niti se planira udati za tu osobu.

Naravno, ovo što pričam stoji ako ne uzimaš pilule.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 11:40   #37
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
I nemoj se NIPOŠTO seksat bez kondoma. Napravit će ti dijete i onda si zaglavila s njim kako god okreneš. Ili počni piti pilule jer ako ga sad počneš otkantavati da seks mora biti s kondomom vjerojatno će ti početi raditi probleme budući da do sad to nije trebalo.
Ne kužim takvu neodgovornost kod tako mladih ljudi. Nadam se da ću ja svoju kćer uspjeti odgojiti da bude odgovornija jer mi se kosa na glavi diže od primisli da se u tvojim godinama seksa bez zaštite s nekim, a nije udana niti se planira udati za tu osobu.

Naravno, ovo što pričam stoji ako ne uzimaš pilule.
Pilule uzimam , naravno
Zamrzlama is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 11:42   #38
Quote:
Zamrzlama kaže: Pogledaj post
Jos mi se ne udaje , ali ako odem zivit sa njim , to mi je nekako kao udaja...
PS: radimo to bez kondoma :P


Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
I nemoj se NIPOŠTO seksat bez kondoma. Napravit će ti dijete i onda si zaglavila s njim kako god okreneš. Ili počni piti pilule jer ako ga sad počneš otkantavati da seks mora biti s kondomom vjerojatno će ti početi raditi probleme budući da do sad to nije trebalo.
Ne kužim takvu neodgovornost kod tako mladih ljudi. Nadam se da ću ja svoju kćer uspjeti odgojiti da bude odgovornija jer mi se kosa na glavi diže od primisli da se u tvojim godinama seksa bez zaštite s nekim, a nije udana niti se planira udati za tu osobu.

Naravno, ovo što pričam stoji ako ne uzimaš pilule.
Ma daj, tko se još u dužim vezama ševi sa gumicom...
Ili žena pije pilule, ima spiralu ili paze na plodne dane i on svrši vani.. Po meni je blesavo biti godinama sa partnericom i navlačiti gumicu...
Inače 22 godine za curu uopće nije malo za imati djecu i udati se, ako je završila školu i ima posao. Čemu odgađati dok se ne nabora, mlada je, rodit će zdravo dijete i imati volje skakati oko njega, i kad joj dijete napuni 18 biti će mlađa od mnogih današnjih majki...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 13:23   #39
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Samo vikendom i vec ti je dosadio?

Uzivaj jos par godina, nemoj se vezati, probaj jos par muskaraca pa mozda naleti neki koji ce te odrzati zagrijanu bez da bude kreten.
Baš tako! Niti u ludilu ne žuri sa zarukama i udajom. Moraš biti bar 90% sigurna cijelim svojim bićem, a da uopće imate neku šansu u budućnosti. Ne jer bi bilo zgodno, jer je dobar i pametan, jer ima love, ili slično, nego jer TI silno želiš živjeti s njim, dijeliti svoj život baš s njim.
Dakako to ne mijenja činjenicu da je razmišljanje o bivšem, vjerujem bivšem s razlogom, problematičnim, još veća glupost i opsjena!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 13:27   #40
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ma daj, tko se još u dužim vezama ševi sa gumicom...
Ili žena pije pilule, ima spiralu ili paze na plodne dane i on svrši vani.. Po meni je blesavo biti godinama sa partnericom i navlačiti gumicu...
Inače 22 godine za curu uopće nije malo za imati djecu i udati se, ako je završila školu i ima posao. Čemu odgađati dok se ne nabora, mlada je, rodit će zdravo dijete i imati volje skakati oko njega, i kad joj dijete napuni 18 biti će mlađa od mnogih današnjih majki...
Odgovorila je gore da koristi pilule. A zaštitu treba koristiti tako dugo dok ne misliš imati dijete ili dok ne smatraš da ti nije problem i ako se dijete dogodi. U svim drugim slučajevima treba. I nije to ništa blesavo bez obzira koliko dugo si s nekim u vezi ako dijete ne želiš. A ovo brojanje plodnih dana i vađenje van možeš mačku za rep okačiti s aspekta pouzdanosti.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.