Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2017., 09:10   #21
Toliko razmisljanja, a nikad ne poduzmes nista. Zasto? Sto te sprecava da se pokrenes?
Mozes ti razmisljati i sljedecih 10 godina, od toga nikakve koristi ako sve to ostaje samo na razmisljanju.
Nece se nista promijeniti dok se ti sam ne odlucis pokrenuti.
Imas neke planove? Znas kako ih realizirati? Sto cekas?
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 11:10   #22
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Evo konkretno. Cime se bavis u zivotu? Radis, studiras? Koji su ti hobiji, interesi... osim fejsa i instagrama?
Haha nisu meni fejs i instagram hobiji, to sam naveo kao neki glupi primjer
Inače studiram, vikendom radim preko studentskog servisa, a interesi....pa svasta me zanima od sporta pa do tehnologije, fotografije, glazbe itd.
achieve is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 11:13   #23
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Toliko razmisljanja, a nikad ne poduzmes nista. Zasto? Sto te sprecava da se pokrenes?
Mozes ti razmisljati i sljedecih 10 godina, od toga nikakve koristi ako sve to ostaje samo na razmisljanju.
Nece se nista promijeniti dok se ti sam ne odlucis pokrenuti.
Imas neke planove? Znas kako ih realizirati? Sto cekas?
U tome i je moj problem sto previse razmisljam jer nekako zelim ako vec radim nesto sto volim, zelim se tome u potpunosti posvetiti, a sad kako stvari stoje nemam bas puno slobodnog vremena za to
achieve is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 11:19   #24
Vrijeme je da kreneš pit. Nema druge. 19 godina je neki pristojan minimum kad već moraš isprobavat raznorazne stvari koje će te usmjeriti prema bludu!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 11:32   #25
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Vrijeme je da kreneš pit. Nema druge. 19 godina je neki pristojan minimum kad već moraš isprobavat raznorazne stvari koje će te usmjeriti prema bludu!
Moram priznat da se ne slazem s ovim
achieve is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 11:34   #26
Quote:
achieve kaže: Pogledaj post
Moram priznat da se ne slazem s ovim
Ili to ili uzmi gitaru i kreni svirat po crkvenim zborovima. Nema druge. To su ti jedine dve opcije. Premlad si da bi bil ozbiljan.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 11:41   #27
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ili to ili uzmi gitaru i kreni svirat po crkvenim zborovima. Nema druge. To su ti jedine dve opcije. Premlad si da bi bil ozbiljan.
I ponovno moram rec da se ne slazem
Premlad da bi bio ozbiljan? Zanimljivo...
Jesi mozda razmislio o tome da ja ne zelim bit ko netko drugi i opijat se svaki vikend, jesi mozda razmislio da ja ne zelim iskoristavat cure samo za jednu noc?
Ovo mozda zvuci sad kao da sam nekakav osjetljivi deckic, ali nije tako nego jednostavno se ponasa onako kako osjecam da je ispravno
achieve is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 11:42   #28
Quote:
achieve kaže: Pogledaj post
I ponovno moram rec da se ne slazem
Premlad da bi bio ozbiljan? Zanimljivo...
Jesi mozda razmislio o tome da ja ne zelim bit ko netko drugi i opijat se svaki vikend, jesi mozda razmislio da ja ne zelim iskoristavat cure samo za jednu noc?
Ovo mozda zvuci sad kao da sam nekakav osjetljivi deckic, ali nije tako nego jednostavno se ponasa onako kako osjecam da je ispravno
A zakaj si onda tužan?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 11:49   #29
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A zakaj si onda tužan?
E ne znam...
achieve is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 11:52   #30
Quote:
achieve kaže: Pogledaj post
E ne znam...
E jebi ga onda. Mjenjaj nekaj. Kreni među ljude!Premlad si da bi bio bezgrešan.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 12:29   #31
gle, vrlo je jednostavno, ukoliko se ne osjećaš ugodno u vlastitoj koži, onda se promijeni jer jedino ti samog sebe trebaš hendlat i voljet cijeli život, ostao je opcionalno, ovo prvo je zaista poželjno.
nije bitno što sa 19 godina ne znaš što bi radio, to će ti se iskristalizirati kroz vrijeme
povrh svega, ne radi od sebe dezurnog dusobriznika jer to nisi (bez obzira na to što mislis da jesi, jednog dana ces shvatiti da svatko od nas falša, samo u drugom polju)
croatish7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 13:18   #32
vidim po napisanom da si dobar i osjećajan dečko. naravno, u godinama si kad se pitaš kako ovaj može ovo a ja ne,....kako on ima curu a ja ne...
uvijek netko ima, može, radi...a netko ne. tu ne možeš ništa. prihvati to. isto tako i frendovi...izaberi si nekog nasličnijeg sebi a ostali su takvi kakvi jesu....previše puše, piju,...
nemam neki univerzalan savjet nego polako, mlad si...
ne razmišljaju puno o DRUGIMA....razmišljaj više o sebi. cure će doći, naravno, samo kad, to ti ne mogu reći. mjesec, dva, pet, godinu...i kaj onda kaj sad nemaš curu...naći ćeš je. i ove gluposti na facu, instagramu...i sam si napisao da je to trenutak ...i onda si misliš joj blago njima. ma daj, kliknu fotku a poslije možda su tužniji od tebe. to je samo slika za van.
za sad toliko...
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 13:30   #33
Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
vidim po napisanom da si dobar i osjećajan dečko. naravno, u godinama si kad se pitaš kako ovaj može ovo a ja ne,....kako on ima curu a ja ne...
uvijek netko ima, može, radi...a netko ne. tu ne možeš ništa. prihvati to. isto tako i frendovi...izaberi si nekog nasličnijeg sebi a ostali su takvi kakvi jesu....previše puše, piju,...
nemam neki univerzalan savjet nego polako, mlad si...
ne razmišljaju puno o DRUGIMA....razmišljaj više o sebi. cure će doći, naravno, samo kad, to ti ne mogu reći. mjesec, dva, pet, godinu...i kaj onda kaj sad nemaš curu...naći ćeš je. i ove gluposti na facu, instagramu...i sam si napisao da je to trenutak ...i onda si misliš joj blago njima. ma daj, kliknu fotku a poslije možda su tužniji od tebe. to je samo slika za van.
za sad toliko...
Hvala, ovo mi je puno pomoglo
achieve is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 13:43   #34
Smile

Quote:
achieve kaže: Pogledaj post
Hvala, ovo mi je puno pomoglo
baš mi je drago
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 15:09   #35
Još jedan koji je taaaako dobar jer ne pije/ne puši, a svima je bolje nego njemu
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 15:44   #36
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Još jedan koji je taaaako dobar jer ne pije/ne puši, a svima je bolje nego njemu
Mislim da si fulao poantu mog teksta na početku.
Možda nisam najbolje napisao onako kako sam mislio, ali sam također napisao da se ne hvalim ni sa čim.
Nekako su svi zapeli za to da ne pijem, ne pušim iako to nije najvažnija stvar u mom postu.
To što ja ne pijem, ne pušim ne mora uopće značiti da sam dobra osoba, ali pošto me ne poznaješ osobno ne znaš kakav sam, a ja mislim da poznajem sebe dovoljno da bih mogao reći da sam dobra osoba barem u odnosu na neke moje vršnjake.
achieve is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 15:47   #37
Quote:
achieve kaže: Pogledaj post
Mislim da si fulao poantu mog teksta na početku.
Možda nisam najbolje napisao onako kako sam mislio, ali sam također napisao da se ne hvalim ni sa čim.
Nekako su svi zapeli za to da ne pijem, ne pušim iako to nije najvažnija stvar u mom postu.
To što ja ne pijem, ne pušim ne mora uopće značiti da sam dobra osoba, ali pošto me ne poznaješ osobno ne znaš kakav sam, a ja mislim da poznajem sebe dovoljno da bih mogao reći da sam dobra osoba barem u odnosu na neke moje vršnjake.
Nisam ništa fuljala, klasična priča koja se svako malo vrti po forumu
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 23:20   #38
Quote:
achieve kaže: Pogledaj post
Moram priznat da se ne slazem s ovim
Nije stvar dali se slazes ili ne, to ti je put. Da bi bio zanimljiv na facebuku i tvinteru moras biti luckas, vragolast, a ti to nemas prirodno u sebi, u takvo stanje te alkohol vodi.
mozda ima drugi put, ali ovaj je ono sto ti zelis, ali posljedice ima, da budes znacajan lik u svojoj mahali.
__________________
ja ba ... i?
Malevar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 01:01   #39
Quote:
Malevar kaže: Pogledaj post
Nije stvar dali se slazes ili ne, to ti je put. Da bi bio zanimljiv na facebuku i tvinteru moras biti luckas, vragolast, a ti to nemas prirodno u sebi, u takvo stanje te alkohol vodi.
mozda ima drugi put, ali ovaj je ono sto ti zelis, ali posljedice ima, da budes znacajan lik u svojoj mahali.
Mozda je onda bolje da budem nezanimljiv nego da pijem
achieve is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 01:06   #40
Imaš 19 godina, imaš dovoljno vremena za sve. Neke stvari dogodit će ti se i same s vremenom, a ako se trudiš dogodit će ti se još puno više. Odgovori na neka pitanja, doći će ti sami s vremenom, kao i iskustvo i vještine. Budi to što jesi, dobar si takav kakav jesi i ne obaziri se što drugi misle o tome. Uvijek će biti cura kojima ćeš se sviđati baš takav kakav jesi, jer ima na stotine tisuća cura samo u Hrvatskoj i da se sviđaš samo 1% cura, to je jako puno cura.

Trebaš postepeno stjecati iskustvo i vještine. Svi su u početku u istoj situaciji, nitko se ne rodi ni pametan ni iskusan ni sposoban, to sve dolazi s vremenom i praksom. Nemoj bježati od života, nego ga živi, stječi iskustvo. Ćak i negativna iskustva mogu biti dobra jer se puno može naučiti i iz neuspjeha. Ako želiš biti dobar u nečemu, trebaš se upustiti u to i baviti se time. Donekle pomogne teoretsko iskustvo iz knjiga, ali najviše naučiš kad se baš time baviš i tome se posvetiš. U kratkom vremenu možeš naučiti 80% bitnoga o nečemu, a ostalih 20% stječe se jako polako i nakon dugo vremena i tih 20% čine razliku između amatera i profesionalca.

Ako želiš uspjehe s curama, trebaš se što više družiti s njima. Imaš samo 19 godina pa se možeš opustiti, ne gori ti pod petama, ne moraš se sutra vjenčati, imaš vremena pokušavati, probavati, učiti, sazrijevati. Biti što više u ženskom društvu, druži se s njima, razgovaraj, izlazi, nema veze ako su ti samo frendice i to je dobro. Bitno je da se osjećaš ugodno u ženskom društvu, bitno je da izgubiš pretjeranu sramežljvost, neugodu, da ti druženje s curama bude nešto normalno. Ne budi previše izbirljiv, ako se ne možeš družiti s ljepoticama, druži se s curama s kojima možeš, puno puta se čovjek prevari pa krivo procjeni druge u startu. Neka obična cura na prvi pogled može ti donijeti puno više sreće nego neka ljepotica, ali ne znaš dok ne probaš. Ima i ljepotica, koje su normalne i pristupačne.
Salix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger