Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2017., 00:16   #21
u vezi smo 1 god i 3 mj ona ima propali brak i nema djece iza sebe, al vrsi pritisak na mene oko djece iako joj kazem da se smiri i da ce doci sve na svoje al ona po svom, na koji nacin da je smirim da meni bude na neki nacin lakse i njoj
jel to sve na nekoj psiholoskoj bazi ili sta
__________________
Alkohol možda je čovjekov najgori neprijatelj,ali Biblija kaže da volimo svoje neprijatelje.
domexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 00:21   #22
Pa to sto joj govoris nema smisla, kako ce doci sve na svoje ako koristis kondom, vadis i sl. Vjerovatno se onda dijete nece pojaviti ako koristis zastitu ?
Ona ocigledno zeli da prestanes to raditi, a da li si ti spreman na to, trebas to sam da razjasnis sa sobom. Ako nisi, reci joj to, a ne da ce sve doci na svoje, pa nek onda ona tebe ostavlja ako joj ne odgovara sto neces da prestanes da koristis zastitu i rijesen problem.
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 00:24   #23
u mom slucaju je djelovalo "da ostanem trudna bacila bi se niz stepenice"

jebote pa reci joj da ne zelis djecu u narednih xx godina i gotovo, tvoj izbor. ak joj ne pase aj bok. ne kuzim u cem je problem
SmokeyTaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 00:28   #24
Pa laži nikamo ne vode ,osim u još više laži i katastrofu kad se sve jednom otkrije

Možda bi bilo dobro da joj kažeš da nisi spreman na bebu ( barem koliko ja vidim ) i da li misliš za koliko bi mogao biti spreman( za 5 godina , 2 godine ili možda nikada )
Tada ona ima konkretne informacije i kontrolu da samostalno donese odluku želi li riskirati i ostati sa tobom - ili ne

Kažem "riskirati " jer očigledno joj se žuri , tebi očigledno ne - i nije fer davati odgovore " vidjet ćemo " , " bit će kad bude " Itd.

Nemoj se praviti glup , već budi muško i izjasni se - kada ! Sve nakon toga više nije u tvojoj moći.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 01:29   #25
Quote:
domexis kaže: Pogledaj post
u vezi smo 1 god i 3 mj ona ima propali brak i nema djece iza sebe, al vrsi pritisak na mene oko djece iako joj kazem da se smiri i da ce doci sve na svoje al ona po svom, na koji nacin da je smirim da meni bude na neki nacin lakse i njoj
jel to sve na nekoj psiholoskoj bazi ili sta
Na kakvoj psiholoskoj bazi? Ne kuzim.
Žena želi djecu i daje ti do znanja da želi djecu. S obzirom na njene godine, to je sasvim razumljivo, nije neka balavica.

S druge strane, tebi to ocito vrši pritisak jer trenutno ne zelis djecu, ispravi me ako nisam u pravu.
Mozda da sjednete i porazgovarate ozbiljno o tome, jer to je i ozbiljna tema. Ako trazis savjet na forumu, evo... Svi su ti vise-manje rekli istu stvar.

Sto ti znaci to "sve ce doci na svoje"? To je vrlo okvirno i nedoreceno... Evo mozes precizirati nama, ovdje. Ja osobno isto ne bih bila zadovoljna takvih odgovorom jer ne pruza apsolutnu nikakvu sigurnost, ali voljela bih cuti sto si ti pod time mislio
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 01:47   #26
Ja ne mogu pojmiti da zena moze vrsiti pritisak toliki na muskarca da sa njom dobije dijete dok on istovremeno to ne moze sa njom pojmiti. To mi je toliko ponizavajuce. Uzas.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 04:03   #27
Usudio bih se reci da godine za nacin razmisljanja nisu glavni faktor. Kao drugo, autor se izjasnio da ce to doci u svoje vrijeme. Znaci da zeli imati potomke.
Ona napinje jer smatra da je vrijeme za to upravo sad.
A cujte, nista ne valja sta se radi na silu.
Posto se smatra da je muskarac glava obitelji, onda bi ona trebala prestati cendrati oko toga i neka poradi na strpljenju. Kako vele stari ljudi: strpljen spasen.
Autore, ne daj se smesti. Nije lako izdrzati pritisak, ali umjesto prekida, skreni joj paznju, odvedi ju na izlet i porazgovarajte u nekoj ljepsoj i opustenijoj atmosferi. Malo ce se urazumiti i shvatiti da mozete i odgoditi dijete za neko vrijeme.
Nemoj predugo ni ti odugovlaciti. Probajte pronaci kompromis.

Imao sam iskustvo u pogledu neke druge vrste pritiska i seljacke bune u slucaju da to nisam ispostovao, pa sam popobjegao ludom glavom bez obzira. Sav smeten, kao da sam zavrsio u nekom ruznom filmu. Bilo je jace od mene, nisam izdrzao to opsadno stanje. Sad nakon tolikih godina, odveo bi ju na fino mjesto da ju malo smeksam. Ali tad sam bio neiskusan i podlegao pritisku. Lako drugom pametovat, ali potrudi se ostat sabran, jer bjezeci od nje, mogao bi naletit na veceg vraga.

Zadnje uređivanje NezaposlenUm : 17.01.2017. at 04:14.
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 04:07   #28
Quote:
NezaposlenUm kaže: Pogledaj post

Posto se smatra da je muskarac glava obitelji...
Pročitala sam dotud, dalje nisam mogla majkemi

I ovo mi je super, "skreni joj pažnju" lol

pa nije pas zaboga
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 08:05   #29
Ti si u godinama kad "za tebe nije klinčadija"!, a ona "u posljednjem vlaku"
A što si stariji manja je želja za njima, sa tvoje strane!
Reci joj da nek traži drugoga!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 08:17   #30
ne može dijete imati dijete, a ti se ponašaš tako. Još i gore.

Takav način komunikacije i pisanja kakvog ti imaš je za....pobjeći glavom bez obzira, ali što dalje od tebe.
Nimalo poštovanja niti shvaćanja partnerice, sebe, neke ljudskosti..staloženosti.
Budi muškarac, ne dijete
__________________
rolling in the deep
dadana22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 09:18   #31
@ ovi što kažu da nije dobro da jedna strana vrši pritisak. vrši i on pritisak na nju - da nemaju djecu. obostrano je.

@ autor, ako želiš "profesionalni" savjet, a ti novčanik u ruke - i pravac po profesionalni savjet
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 09:22   #32
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
@ ovi što kažu da nije dobro da jedna strana vrši pritisak. vrši i on pritisak na nju - da nemaju djecu. obostrano je.
Pa vrši, da, i to pasivno-agresivno sto je jos gore i podmuklije.
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 09:25   #33
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
Pa vrši, da, i to pasivno-agresivno sto je jos gore i podmuklije.
nije bitno na koji način, poanta je da se na prvu može pričiniti da samo ona vrši pritisak - što opće nije točno. obje strane vrše pritisak

po njemu se vidi da ne želi prekid, dakle ima samo jedno objašnjenje. boji se obaveza, djece, žena preusmjerena na dijete, on pada u drugi plan, priče od starijih muškaraca koje su mu ušle u podsvijest yada yada, itd.

Zadnje uređivanje blagotebi : 17.01.2017. at 09:38.
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 10:32   #34
Quote:
domexis kaže: Pogledaj post
imam osjecaj kao da djeca davaju neke savjete

pitam jeste imali slicna iskustva i kako ste rijesili taj problem!!!
Jesam .. prekidom.
Ona je bila super osoba i u masu toga smo se super slagali, ali ona je htjela djecu, obitelj i sve što ide uz to, ali ja nisam mogao/želio jer to meni nije bio film (nije ni sada) i lijepo smo se razišli.
__________________
Science is the great antidote to the poison of enthusiasm and superstition.
gordan72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 10:57   #35
Quote:
gordan72 kaže: Pogledaj post
Jesam .. prekidom.
Ona je bila super osoba i u masu toga smo se super slagali, ali ona je htjela djecu, obitelj i sve što ide uz to, ali ja nisam mogao/želio jer to meni nije bio film (nije ni sada) i lijepo smo se razišli.
Ovo mi izgleda kao vrlo pošteno. Možda je bolno u početku..ali jedino pošteno i prema sebi i partnerici.
Bandori is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 11:00   #36
Quote:
domexis kaže: Pogledaj post
u vezi smo 1 god i 3 mj ona ima propali brak i nema djece iza sebe, al vrsi pritisak na mene oko djece iako joj kazem da se smiri i da ce doci sve na svoje al ona po svom, na koji nacin da je smirim da meni bude na neki nacin lakse i njoj
jel to sve na nekoj psiholoskoj bazi ili sta
pa reci joj otvoreno jel želiš djecu ili ne, kakav je to stav "smiri se, sve će doć na svoje"?

budi pošten pa porazgovaraj otvoreno s njom o tome, kao što bi trebao, jer žena ima pravo znat kakvi su tvoji pogledi na svijet u vezi te jako bitne stvari, nemoj je vuć za nos.

trenutno se s pravom osjeća kao da je vučeš za nos.

nemoj izigravat neku žrtvu, jer nisi.


ako nemate iste poglede u vezi imanja djece, nema druge nego da se raziđete
jebiga, to su jako ozbiljne stvari

jer ako se ona prilagodi tebi po tom pitanju i "pomiri" se da nikad neće imat djecu, prije ili kasnije će te dočekat na volej, navući će te da budeš malo neoprezniji kad su joj peak plodni dani i eto ga na
i onda ti eto sranja, razmisli malo o tome jel želiš da se tvoj dijete cijeli život osjeća neželjeno i nevoljeno?


uostalom, evo ti savjet iz iskustva - žene koje svakom problemu "prisutpaju" emotivnim ispadima i plačom će takv bit cijeli žviot, to su emotivni vampiri i manipulatori, teški destruktivci veze i bježi od toga dok još možeš!!! jer kasnije ćeš se proklinjat do smrti što nisi kad si mogao
Nježnik81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 11:26   #37
Probajte dogovoriti neko vrijeme u kojem cete eventualno poceti planirati. I ozjiljno iskreno porazgovarajte o toj temi.

Meni je svejedno po tom pitanju, mogla bih zivjeti sa i bez djece dokle sam sa muskarcem kojeg volim i sa kojim mi apsolutno nista ne fali. Imamo oboje srecom slican pogled na to. Kako bi ti autore rekao, lezeran.

Mi ne planiramo primjerice, ne idem svjesno k imanju djece. Rekli smo ako se desi, ok, shvatit cemo to svakako odgovorno. Imamo mogucnosti, financijskog i emocionalnog kapaciteta za to kvalitetno odraditi Ako ne opet ce sve biti ok, lijepo nam je i znamo si napraviti zivot lijepim i punim sami. Nikad mi nisu bili jasni ni muskarci ni zene koji odredjuju svoj zivot prema potpomstvu do te mjere da ne znaju uzivati ni u sadasnjosti. Naravno svatko ima pravo na svoje prioritete, no cesto su ti motivi nesto sto mi se cini preneseno odgojem, tradicijom, zivotom u pravoj, ispravnoj traci koja se odobrava. Cast izuzecima koji mogu dati i obrazloziti svoju potrebu za djecom suvislim, smislenim i dubljim osobnim motivima.
stupidisam is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 11:42   #38
Quote:
Nježnik81 kaže: Pogledaj post


uostalom, evo ti savjet iz iskustva - žene koje svakom problemu "prisutpaju" emotivnim ispadima i plačom će takv bit cijeli žviot, to su emotivni vampiri i manipulatori, teški destruktivci veze i bježi od toga dok još možeš!!! jer kasnije ćeš se proklinjat do smrti što nisi kad si mogao
...a s druge strane, postoje ljudi koji svaku iole emotivniju reakciju i pristup proglasavaju histeriziranjem i dramatiziranjem. To sto ON njeno ponasanje dozivljava kao preemotivan ispad ne znaci da tako zbilja i jest. Ne treba zenu odmah proglasavati manipulatorom i vampirom
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 11:45   #39
Quote:
House`s Mistres kaže: Pogledaj post
...a s druge strane, postoje ljudi koji svaku iole emotivniju reakciju i pristup proglasavaju histeriziranjem i dramatiziranjem. To sto ON njeno ponasanje dozivljava kao preemotivan ispad ne znaci da tako zbilja i jest. Ne treba zenu odmah proglasavati manipulatorom i vampirom
ne bih baš rekao

kad netko na svaku tvoju negativnu primjedbu reagira totalnom agresijom, šta je onda to?

jedno je imat emotivne reakcije, al ne možeš na sve život reagirat emotivno i s cmizdrenjem?
Nježnik81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 11:50   #40
Quote:
Nježnik81 kaže: Pogledaj post
ne bih baš rekao

kad netko na svaku tvoju negativnu primjedbu reagira totalnom agresijom, šta je onda to?

jedno je imat emotivne reakcije, al ne možeš na sve život reagirat emotivno i s cmizdrenjem?
Ali to je autorovo viđenje situacije. Dal ona zbilja tak pretjerano reagira ili je to njegovo tumacenje. Ima ljudi koji svaku suzu smatraju pretjerivanjem, takvi nisu realni.
Mislim lako je moguce da je zeni pun kurac njegove lezernosti i "bit ce sve dobro" stava i osjeca njegovo nerazumijevanje po pitanju imanja djece pa joj ni treba puno za neku emotivnu reakciju...
__________________
🎄 Dear Santa.... I tried.
House`s Mistres is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger